Štvrtok, 24. jún, 2021 | Meniny má JánKrížovkyKrížovky

Hokejbal - kontakt Rabbitex liga - Posledné postupové miesto stále voľné

Dvadsiate kolo KRL ligy opäť neprinieslo rozuzlenie boja o posledné postupové miesto a tak si Zotherm Warriors na svojho kolegu do vyraďovacej časti ešte týždeň počká. O tom, že dvojice v play-off budú kompletné až po vzájomnom zápase Investorov s Béčkarmi rozhodli dnešné zápasy S-club - Kontakt B a Terve Tuola - H.I. Citróni. V prvom zápase vyzeralo byť po 1.tretine rozhodnuté, keďže ju S-club vyhral hladko 4:1, ale potom školáckymi chybami darovali Béčku nielen vyrovnanie, ale celý zápas. Citróni nastúpili na zápas proti Terve Tuole vyhrať a tým viac-menej prakticky rozhodnúť o svojom postupe, ale Terve odohrala dobrý zápas a po góle v predĺžení si pripísala 2 body kým Citróni len 1 bod.
V zápase prestíže medzi bojovníkmi a áčkarmi boli dlho na koni nečakane práve áčkari, ktorý dve minúty pred koncom ešte viedli, avšak Zotherm dokázal svoju silu a nakoniec si skúpo zobral všetky body.
Zotherm - Kontakt A 5:4
Góly: 10:22 Ildža (Šajben R., Veselovský) 0:1; 11:56 Naď (Valenteje) 1:1; 14:32 Šajben R. (Kováč) 1:2; 17:03 Valenteje (Andruška, Fazekaš) 2:2; 17:28 Šajben R. 2:3; 19:01 Šajben R. (Kušnierik I.) 2:4; 19:42 Fazekaš (Valenteje, Andruška) 3:4; 28:08 Andruška (Suchánsky) 4:4; 28:25 Valenteje (Naď, Fazekaš) 5:4.
Po bezgólovej prvej tretine, ktorú síce, čo sa týka držania lopty ovládal Zotherm, ale čo sa týka šancí skórovať, tak jednoznačne viedol Kontakt, sa v 22. sek. 2. tr. ujal vedenia Kontakt A. Pozorná obrana, forčeking, rýchle brejky... To bolo to, čo v týchto chvíľach platilo na majstra, navyše ak sa k tomu pridala nedôslednosť obrancov Zothermu, tak ich brankár sa musel neraz potiť. Po góle na 1:0 sa Zothermu podarilo rýchlo odpovedať a zdalo sa, že prevezme hru do svojich rúk, ale opak bol pravdou a Kontakt A sa po nádherných akciách Rasťa Šajbena ujal vedenia 2:1, 3:2 a dokonca aj 4:2! Kontakt A však doplácal na zbytočné fauly a následné vylúčenia a tak pred druhou prestávkou Zotherm znížil na 4:3. V tretej tretine sa Zotherm snažil natlačiť pred bránku Kontaktu, no jeho hráči veľmi pozorne a dôsledne bránili a tak sa vyrovnanie tak skoro nečrtalo. A keď sa aj Zothermu podarilo dostať pred Gajňáka, tak ich strely šli väčšinou nad. Keď nedáš, dostaneš... po presnom pase v polovici 3. tr. šiel sám na bránku Kušnierik Igor, avšak vybehnuvší Meszároš ho pri blafáku fauloval a tak rozhodca nariadil trestné strieľanie. Šajbenovi strela tentokrát nevyšla a tak Zotherm zbrane neskladal.O tom, že majster body nepúšťa ľahko sa tentokrát presvedčili aj hráči Kontaktu A, ktorých v predposlednej minúte obral aj o posledný bod Andruška a Valenteje a tak napokon majstrov slabý výkon stačil, aby si zaknihoval 15 víťazstvo v rade.
S-club foxies - Kontakt B 4:9
(4:1, 0:5, 0:3)
Góly: 02:46 Halimovič (Brúna, Rybár) 1:0; 04:56 Halimovič (Rybár) 2:0; 06:27 Rybár 3:0; 07:04 Takáč 3:1; 09:53 Liška (Brúna) 4:1; 12:32 Takáč 4:2; 15:29 Kovácsik (Mikuška) 4:3; 16:10 Takáč 4:4; 19:14 Takáč 5:4; 19:59 Takáč 6:4; 22:14 Slávkovský 7:4; 25:02 Takáč (Lehocký) 8:4; 25:11 Kovácsik (Mikuška, Takáč) 9:4.
Hráči S-clubu foxies v stúpili do tohto zápasu lepšie a v polovici 1. tretiny už vyhrávali 3:0 a zdalo sa, že ich spanilá jazda bude klincom do rakvy nádeji na postup do play-off pre Kontakt B. Keď 7 s. pred koncom 1. tr. upravoval Liška na 4:1, čím odčinil hrubú chybu obrany, po ktorej Takáč znižoval, zdalo sa, že sa Kontaktu B rozbeh 2. tímu KRL nepodarí zastaviť. Avšak, to by obrana líšok nemohla spraviť tri školácke chyby, keď ako z kopiráku prihrávali pred prázdnu bránu Takáčovi. A keďže sa medzi tieto chyby vtesnala akcia Kovácsika s Mikuškom, tak bol po 2. tr. razom stav zápasu 4:6 v prospech Kontakt B.Nádej do boja o play-off si tentokrát už Kontakt B nenechal zobrať z rúk a začal využívať aj ďalšie chyby v obrane a neistotu nového brankára S-clubu a tak3. tretina už bola jasne v rukách Kontaktu B. A tak je jasné, že o poslednom postupujúcom do play-off sa rozhodne až v priamom zápase posledného kola medzi Kontaktom B a Husár Invest Citrónmi.
Terve Tuola - H.I. Citróni 5:4p
Góly: 07:46 Klimko (Matejov, Kollár) 1:0; 08:08 Kurpaš (Filip) 2:0; 13:25 Slušný (Uhrin) 2:1; 15:54 Slušný 2:2; 16:53 Kmeť 3:2; 18:18 Beňuš (Matejov) 4:2; 18:39 Slušný 4:3; 20:40 Černák (Uhrin) 4:4; 31:49 Matejov (Kollár) 5:4 Pp.
H.I.Citróni nastupovali na zápas s cieľom vyhrať a tým si zabezpečiť postup do play–off. Prvý gól prišiel až koncom 1. tretiny počas presilovky Terve Tuoly, keď po krásnej prihrávke Matejova, Klimko trafil odkrytú bránu (1:0).Už o pár sekúnd na to pridal ďalší gól Kurpaš (2:0)a zdalo sa, že H.I.Citróni nezískajú žiadny bod. Citróni však nezložili zbrane a do polovice 2. tretiny vyrovnali na 2:2 zásluhov výborne hrajúceho Slušného (2:1, 2:2) V druhej tretine sa podarilo zásluhov Kmeťa a Beňuša opäť dostať Terve Tuolu do vedenia a následne ukludniť svoju hru. Keď však v závere 2. tretiny znížil na 4:3 opäť Slušný, dalo sa očakávať, že tento gól naštartuje bojovných Citrónov. To sa potvrdilo a už 40 sekund po vhodení buli bolo vyrovnané zásluhov tvrdej streli Černáka 4:4. A keď že 3. tretina skončila nerozhodne, začalo sa 5 minútové predĺženie. Neprešli ani 2 minúty a krásny kombinačný útok v podaní Matejov, Kollár doniesol víťazný gól pre Terve Tuolu 5:4. Aj napriek výborne hrajúcim H.I.Citrónom si 2 body odnieslo družstvo Terve Tuoly a tak o tíme ktorý postúpi do play-off sa rozhodne budúci týždeň.

5. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
  6. Čo by som urobil inak, keby som znovu staval dom?
  7. Vedci z BMC SAV vo vlakoch nový koronavírus nenašli
  8. Vážení poslanci, to naozaj?
  9. Česi vynašli revolučné tričká, na ktorých nie je vidieť pot
  10. Viete, prečo by nás mala zaujímať ochrana biodiverzity?
  1. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  2. Pôžička s výraznou zľavou z úroku? Vieme, kde ju nájdete
  3. Vážení poslanci, to naozaj?
  4. Koniec čakania na kuriéra
  5. Čo by som urobil inak, keby som znovu staval dom?

Szilárd Németh v relácii MY športujeme.

Pozrite si exkluzívny rozhovor v relácii MY športujeme.

34m

Cieľom projektu je získavanie informácií z vybraných lokalít, ich analýza a následná úprava existujúceho stavu s cieľom zlepšiť život obyvateľom mesta.