II. liga starší dorast:
24. kolo: Michalovce - Žiar nad Hronom 2:1 (1:0), góly: Ginič
23. kolo: Košice B - Poprad 3:2, Vranov - Lučenec 2:1, Trebišov - Lipany 2:0, Radvaň - Žilina B 1:0, R. Sobota - Ružomberok B 3:2, Snina - Humenné 4:0, Prešov B - Michalovce 2:2, Žiar - B. Bystrica B 1:0
Tabuľka po 23. kole:
1. B. Bystrica B 23 12 8 3 44:22 44
2. Trebišov 23 13 3 7 51:31 42
3. Prešov B 23 12 5 6 52:29 41
4. Michalovce 23 11 4 8 40:38 37
5. R.Sobota 23 12 1 10 39:42 37
6. Žiar 23 11 3 9 36:26 36
7. Snina 23 11 3 9 37:34 36
8. Košice B 23 10 3 10 46:40 33
9. Poprad 23 10 3 10 47:44 33
10. Žilina B 23 9 6 8 30:30 33
11. Ružomberok B 23 9 3 11 49:44 30
12. Lučenec 23 9 3 11 37:43 30
13. Vranov 23 8 3 12 23:40 27
14. Lipany 23 7 2 14 25:56 23
15. Radvaň 23 7 1 15 35:53 22
16. Humenné 23 6 3 14 34:53 21
II. liga mladší dorast:
24. kolo: Michalovce - Žiar nad Hronom 2:1 (1:0), góly: Zvara
23. kolo: Košice B - Poprad 4:2, Vranov - Lučenec 2:1, Trebišov - Lipany 1:2, Radvaň - Žilina B 1:0, R. Sobota - Ružomberok B 0:2, Snina - Humenné 0:1, Prešov B - Michalovce 2:1, Žiar - B. Bystrica B 1:0
Tabuľka po 23. kole:
1. Žilina B 23 17 3 3 70:22 54
2. Michalovce 23 16 3 4 39:18 51
3. Prešov B 23 13 2 8 39:32 41
4. Ružomberok B 23 10 9 4 39:25 39
5. Žiar 23 11 5 7 37:44 38
6. Košice B 23 11 4 8 44:25 37
7. Radvaň 23 10 6 7 43:31 36
8. B.Bystrica B 23 10 4 9 47:28 34
9. Humenné 23 9 6 8 33:30 33
10. Lipany 23 9 3 11 30:37 30
11. Lučenec 23 7 5 11 29:52 26
12. Trebišov 23 7 4 12 34:40 25
13. R.Sobota 23 7 2 14 27:37 23
14. Poprad 23 6 5 12 33:45 23
15. Vranov 23 4 5 14 23:49 16. Snina 23 3 2 18 18:70 11
III. liga starší dorast:
22. kolo: Sliač - Nová Baňa 1:2 (1:1), góly: Kasan a P. Čakloš (za hostí)
21. kolo: D. Kubín - Bánová 6:0, Č. Balog - Fomat MT 2:0, Zvolen - L. Mikuláš 1:6, Fiľakovo - Bytča 1:1, Savon BB - K. N. Mesto 4:1, Čadca - Námestovo 2:1, N. Baňa - Podbrezová B 3:0, BB Podlavice - Sliač 1:1
Tabuľka po 21. kole
1. BB Podlavice 21 16 2 3 44:15 50
2. D. Kubín 21 15 1 5 94:25 46
3. L. Mikuláš 20 14 3 3 52:16 45
4. Čadca 21 12 4 5 39:27 40
5. Č. Balog 20 11 4 5 48:31 37
6. Bánová 21 10 1 10 45:37 31
7. Bytča 21 8 5 8 37:35 29
8. N. Baňa 20 9 1 10 43:31 28
9. Zvolen 21 9 1 11 31:49 28
10. Savon BB 20 8 3 9 42:53 27
11. Fomat MT 21 7 3 11 32:48 24
12. Podbrezová B 20 6 2 12 28:44 20
13. K. N. Mesto 20 5 5 10 18:46 20
14. Námestovo 21 5 4 12 34:38 19
15. Sliač 21 4 3 14 20:67 15
16. Fiľakovo 21 4 2 15 27:72 14
III. liga mladší dorast:
22. kolo: Sliač - Nová Baňa 0:1(0:1), gól: Brzula
21. kolo: D. Kubín - Bánová 4:1, Č. Balog - Fomat MT 1:3, Zvolen - L. Mikuláš 0:3, Fiľakovo - Bytča 1:4, Savon BB - K. N. Mesto 1:1, Čadca - Námestovo 1:2, N. Baňa - Podbrezová B 4:0, BB Podlavice - Sliač 3:1.
Tabuľka po 21. kole
1. BB Podlavice 20 14 4 2 57:15 46
2. Podbrezová B 20 14 2 4 51:20 44
3. D. Kubín 20 14 1 5 60:30 43
4. L. Mikuláš 19 13 2 4 49:23 41
5. N. Baňa 20 11 6 3 47:12 39
6. Zvolen 21 11 3 7 41:27 36
7. Čadca 20 11 1 8 34:26 34
8. Fomat MT 21 9 5 7 48:32 32
9. Č. Balog 20 7 6 7 46:40 27
10. K. N. Mesto 20 8 3 9 26:32 27
11. Sliač 21 7 3 11 37:43 24
12. Námestovo 21 6 4 11 35:40 22
13. Bánová 21 6 4 11 43:53 22
14. Savon BB 20 3 6 11 17:36 15
15. Bytča 21 4 0 17 22:66 12
16. Fiľakovo 21 0 0 21 13:131 0
IV. liga dorast – Juh:
20. kolo: Hliník nad Hronom– Pliešovce 3:1 (1:1), góly: Šimko, Šmikniar, Minyu, Dolné Hámre – Dudince 2:1 (0:0), góly: P. Halaj, M. Šálka (za domácich), Banská Štiavnica – V. Krtíš 3:2 (1:1), góly: Rusnák, Hrabko, Zachar
dohrávka 14. kola: Krupina – Hliník nad Hronom 5:1 (3:0)
19. kolo: Selce - R. Sobota B 0:3, Tisovec - Detva 1:5, V. Krtíš - Krupina 2:1, Bušince - B. Štiavnica 6:0, Dudince - Poltár -, Pliešovce - D. Hámre 1:3, Revúca - Hliník n. Hr. 3:0
Tabuľka po 19. kole
1. Revúca 19 18 1 0 66:10 55
2. Krupina 17 14 1 2 62:20 43
3. V. Krtíš 19 13 2 4 74:30 41
4. Detva 19 12 2 5 35:16 38
5. R. Sobota B 19 9 2 8 37:40 29
6. Bušince 18 8 3 7 34:33 27
7. Hliník n/H 18 8 2 8 35:30 26
8. Selce 18 6 4 8 43:40 22
9. Pliešovce 18 7 1 10 34:32 22
10. B. Štiavnica 18 5 3 10 23:49 18
11. Dudince 18 5 2 11 34:42 17
12. D. Hámre 18 4 2 12 22:75 14
13. Poltár 18 4 1 13 25:43 13
14. Tisovec 19 1 2 16 23:87 5
V. liga dorast - skupina C:
20. kolo: Šalková – Žarnovica 1:2 (1:1), góly: Tomka, Gulaša, Horné Hámre – Hontianske Nemce 2:3 (2:2), góly: Supuka, Pajerský, Stará Kremnička – Badín 0:3 (0:0)
19. kolo: H. Nemce - Šálková 2:2, Badín - H. Hámre 2:2, Bzovík - S. Kremnička 2:0, Hriňová - D. Niva 12:0, Kováčová - Brusno 1:1, Lutila - Poniky -, Žarnovica - S. Ľupča 2:0
Tabuľka po 19. kole
1. Hriňová 19 14 1 4 66:22 43
2. Badín 19 13 4 2 49:16 43
3. Bzovík 19 12 3 4 49:18 39
4. Žarnovica 19 12 3 4 46:25 39
5. Lutila 18 10 1 7 55:36 31
6. Brusno 18 9 4 5 46:27 31
7. Kováčová 19 8 3 8 47:30 27
8. Šálková 18 8 2 8 44:34 26
9. S. Ľupča 19 7 4 8 43:45 25
10. H. Hámre 19 7 3 9 26:35 24
11. H. Nemce 19 5 1 13 30:57 16
12. D. Niva 19 5 1 13 23:97 16
13. S. Kremnička 19 2 4 13 21:68 10
14. Poniky 18 2 0 16 18:53 6
I. trieda dorast:
16. kolo: Banská Belá – Janova Lehota 2:2 (1:1), góly: Klein, Debnár (za domácich), Dolná Ždaňa – Tekovská Breznica 0:4 (0:2), góly: Čembery, Mikláš, Horniak, Cibuľa, Prochot – Ihráč 1:2, Voznica – Pitelová 6:2 (2:0), góly: Žňava, Milčík (za hostí), Lovčica Trubín – Lovča 1:1 (1:1), góly: Háčik (za hostí), Kremnica mala voľný žreb
1. Kremnica 14 10 3 1 67:16 33
2. Tek. Breznica 14 10 1 3 63:27 31
3. Voznica 15 9 3 3 51:23 30
4. Lovčica-Tr. 14 8 2 4 55:26 26
5. Banská Belá 14 8 2 4 60:38 26
6. Dolná Ždaňa 15 8 1 6 34:30 25
7. Lovča 15 7 2 6 47:32 23
8. Jan. Lehota 15 6 1 8 49:33 19
9. Ihráč 15 4 0 11 28:79 12
10. Pitelová 14 2 1 11 21:67 7
11. Prochot 15 0 0 15 6:110 0
I. liga starší žiaci:
20. kolo: Žilina – Žiar nad Hronom 2:0 (1:0), Žiar: Ivan - Gajdoš, Žurav, Švec (36. Sásik), Janúch Budinský, Štrba, Bodor, Maron, Polačko, Širáň (66. Paučo), Ružomberok – Žarnovica 9:0 (5:0)
19. kolo: Žiar - Martin 3:2, R. Sobota - D. Kubín 0:6, Čadca - Ružomberok 1:2, Žarnovica - Fiľakovo 3:2, L. Mikuláš - Lučenec 2:0, Podbrezová - Podlavice 0:0, B. Bystrica - Žilina 1:2
Tabuľka po 19. kole
1. B. Bystrica 19 16 1 2 81:9 49
2. Ružomberok 19 16 1 2 46:12 49
3. Žilina 18 13 1 4 45:14 40
4. Podbrezová 19 11 3 5 49:23 36
5. Martin 19 11 2 6 37:19 35
6. Lučenec 19 8 2 9 29:34 26
7. Podlavice 19 7 3 9 26:21 24
8. Čadca 18 7 2 9 38:30 23
9. Žiar 19 7 2 10 25:40 23
10. L. Mikuláš 18 6 3 9 21:44 21
11. D. Kubín 19 5 4 10 23:26 19
12. Fiľakovo 18 4 2 12 16:42 14
13. Žarnovica 19 4 1 14 25:69 13
14. R. Sobota 19 1 3 15 5:83 6
I. liga mladší žiaci:
20. kolo: Žilina – Žiar nad Hronom 10:0 (5:0), Žiar: Žurav - R. Hudec, Milčík, Mišuta (31. Mazúr), Vanka (20. Hudák), Širáň, Haluška, T. Hudec, Kasza, PančíkChovan, Ružomberok – Žarnovica 12:0 (9:0)
19. kolo: Žiar - Martin 3:3, R. Sobota - D. Kubín 0:5, Čadca - Ružomberok 0:7, Žarnovica - Fiľakovo 1:1, L. Mikuláš - Lučenec 0:1, Podbrezová - Podlavice 4:0, B. Bystrica - Žilina 2:1
Tabuľka po 19. kole:
1. B. Bystrica 19 16 1 2 78:8 49
2. Ružomberok 19 14 4 1 50:7 46
3. Podbrezová 19 14 1 4 81:19 43
4. Žilina 18 12 3 3 83:18 39
5. D. Kubín 19 12 2 5 51:23 38
6. Martin 19 10 6 3 57:20 36
7. Podlavice 19 8 4 7 19:26 28
8. Lučenec 19 7 4 8 28:36 25
9. Žiar 19 7 3 9 50:44 24
10. Fiľakovo 18 3 3 12 17:58 12
11. Žarnovica 19 2 5 12 19:66 11
12. R. Sobota 19 2 3 14 8:75 9
13. Čadca 18 2 2 14 9:77 8
14. L. Mikuláš 18 1 1 16 1:74 4
II. liga starší žiaci – Juh:
20. kolo: Veľký Krtíš - Kremnica 5:0 (3:0)
19. kolo: Sliač - B. Bystrica B -, Podbrezová B - Radvaň 7:0, Revúca - Krupina 4:2, Zvolen - R. Sobota 1:0, Kremnica - Hriňová 0:2, Savon BB - V. Krtíš 1:2, Lučenec B - Č. Balog 1:2
1. R. Sobota 19 14 1 4 63:14 43
2. Zvolen 18 14 1 3 57:13 43
3. B. Bystrica B 18 14 1 3 50:12 43
4. Č. Balog 18 13 1 4 45:12 40
5. Krupina 18 10 2 6 34:24 32
6. Podbrezová B 19 9 4 6 35:20 31
7. V. Krtíš 19 8 4 7 30:27 28
8. Revúca 19 7 4 8 32:41 25
9. Hriňová 19 7 2 10 40:38 23
10. Savon BB 19 6 3 10 37:29 21
11. Lučenec B 19 5 2 12 26:36 17
12. Sliač 17 3 2 12 20:71 11
13. Kremnica 19 3 1 15 17:80 10
14. Radvaň 19 2 2 15 17:86 8
II. liga mladší žiaci – Juh:
20. kolo: Veľký Krtíš - Kremnica 4:0 (3:0)
19. kolo: Sliač - B. Bystrica B -, Podbrezová B - Radvaň -, Revúca - Krupina 0:0, Zvolen - R. Sobota 5:0, Kremnica - Hriňová 0:2, Savon BB - V. Krtíš 4:0, Lučenec B - Č. Balog 1:2
1. Zvolen 19 18 1 0 81:7 55
2. B. Bystrica B 18 16 1 1 106:14 49
3. Krupina 18 13 1 4 86:19 40
4. Č. Balog 18 13 1 4 68:27 40
5. Savon BB 19 11 2 6 40:26 35
6. Revúca 19 9 3 7 63:26 30
7. Podbrezová B 18 9 2 7 49:42 29
8. Hriňová 19 8 1 10 32:42 25
9. V. Krtíš 19 6 3 10 31:35 21
10. Kremnica 19 6 0 13 19:85 18
11. R. Sobota 19 4 5 10 31:59 17
12. Lučenec B 19 3 3 13 27:69 12
13. Sliač 18 1 1 16 13:104 4
14. Radvaň 18 0 2 16 3:94 2
III. liga starší žiaci – skupina C:
20. kolo: Banská Štiavnica - Heľpa 3:6 (1:3), góly: Meňuš, Hrinák, Židík, Nová Baňa - Hontianske Nemce 2:0 (0:0), góly: Polc, Bielik, Žiar nad Hronom B - Podbrezová C 2:2 (1:1), góly: Beňo (z 11 m), Škriniar, Zvolen B - Hliník nad Hronom 0:2 (0:1), góly: Paraj 2
19. kolo: Podbrezová C - Zvolen B 2:0, H. Nemce - Žiar n. H. B 1:2, Heľpa - N. Baňa 0:2, Detva - B. Štianica 0:1, Kováčová - Brusno 1:1, S. Ľupča - Hrochoť 3:2, Hliník n. H. - Badín 1:1
1. N. Baňa 19 13 3 3 84:16 42
2. H. Nemce 18 11 2 5 50:25 35
3. Žiar n. H. B 19 10 3 6 47:27 33
4. Badín 19 9 5 5 47:21 32
5. Brusno 19 9 5 5 37:28 32
6. Podbrezová C 18 9 3 6 18:14 30
7. Detva 17 9 2 6 29:38 29
8. Zvolen B 19 7 3 9 32:35 24
9. Hliník n/H 19 7 2 10 23:38 23
10. Kováčová 19 5 7 7 27:38 22
11. B. Štianica 18 6 3 9 33:47 21
12. S. Ľupča 18 5 4 9 13:53 19
13. Heľpa 18 5 2 11 29:38 17
14. Hrochoť 18 1 2 15 15:66 5
III. liga mladší žiaci – skupina C:
20. kolo: Banská Štiavnia - Heľpa 3:0 (1:0), góly: Sabo, Šemoda, Deneši, Nová Baňa - Hontianske Nemce 8:0 (3:0), góly: Homola 2. Štrba 2, Boroš, Baranec, Hanák, Danko, Žiar nad Hronom B - Podbrezová 2:1(2:1), góly: Kukučka, Kupec, Zvolen B - Hliník nad Hronom 5:0 (2:0)
19. kolo: Podbrezová C - Zvolen B 0:3, H. Nemce - Žiar n. H. B 1:1, Heľpa - N. Baňa 0:2, Detva - B. Štianica 0:0, Kováčová - Brusno 3:1, S. Ľupča - Hrochoť 10:0, Hliník n. H. - Badín 3:2
1. Zvolen B 19 18 1 0 102:2 55
2. N. Baňa 19 16 0 3 75:12 48
3. Detva 17 14 2 1 65:10 44
4. Žiar n/H B 18 11 3 4 60:17 36
5. Kováčová 19 11 2 6 55:28 35
6. B. Štianica 18 8 6 4 46:25 30
7. Hliník n. H. 19 8 1 10 37:62 25
8. Podbrezová C 18 7 3 8 40:32 24
9. Heľpa 18 6 2 10 29:33 20
10. S. Ľupča 17 6 1 10 39:51 19
11. Badín 19 5 3 11 34:49 18
12. Brusno 19 2 1 16 22:78 7
13. H. Nemce 18 1 2 15 12:89 5
14. Hrochoť 18 1 1 16 6:134 4
I. trieda žiaci:
20. kolo: Dolné Hámre – Horná Ždaňa 11:2 (5:2), góly: Dubaj 4, Valnta 2, Král 2, Tóth 2 , Danko, Vyhne - Voznica 0:3 (0:1), Banská Belá – Župkov 0:4 (0:2), Veľká Lehota – Stará Kremnička 10:1 (9:1), góly: Kocian 5, Adamík 3, Víglašský, Čík, Janova Lehota – Lutila 2:4 (1:2), góly: Spodniak 2, Meduš 2 (za hostí), Brehy – Lovča 1:7 (1:3), Lovčica Trubín má voľno
dohrávané 14. kolo: Vyhne – Banská Belá 3:2, Lovča – Župkov 6:0 (hostia podali námietku za neoprávnený štart hráča), Janova Lehota – Dolné Hámre 3:3, Voznica – Horná Ždaňa 2:3, Brehy – Lovčica-Trubín 0:0, Lutila – Stará Kremnička 9:3, Veľká Lehota mala voľný žreb
1. Veľká Lehota 18 18 0 0 146:10 54
2. Dolné Hámre 18 14 2 2 97:36 44
3. Horná Ždaňa 19 12 0 7 75:40 36
4. Lutila 18 12 0 6 81:64 36
5. Voznica 18 11 0 7 75:39 33
6. Jan. Lehota 19 9 3 7 47:35 30
7. Lovčica-Tr. 18 8 4 6 46:30 28
8. Lovča 18 8 2 8 58:53 26
9. Župkov 19 7 3 9 42:48 24
10. Brehy 19 4 2 13 23:76 14
11. Banská Belá 18 4 1 13 32:102 13
12. Vyhne 19 3 0 16 12:93 9
13. St. Kremnička 19 1 1 17 21:129 4
LIGA PRÍPRAVIEK
U11:
18. kolo: Námestovo – Podbrezová nenahlásili, Dukla BB - Žiar n/Hr. 10:2, Tempus RS - Juventus ZA 3:0, Ružomberok - Fomat MT 1:2, Jupie BB – Belá nenahlásili, Zvolen - MŠK Žilina 0:7. Predohrávky 19. kola: MŠK Žilina – Jupie BB 12:1, Juventus ZA – Dukla BB 2:2.
U10:
18. kolo: Námestovo – Podbrezová nenahlásili, Dukla BB - Žiar n/Hr. 14:0, Tempus RS - Juventus ZA 7:2, Ružomberok - Fomat MT 4:10, Jupie BB – Belá nenahlásili, Zvolen - MŠK Žilina 0:11. Predohrávky 19. kola: MŠK Žilina – Jupie BB 13:0, Juventus ZA – Dukla BB 3:5.
U9:
18. kolo: Námestovo – Podbrezová nenahlásili, Dukla BB - Žiar n/Hr. 9:1, Tempus RS - Juventus ZA 0:3, Ružomberok - Fomat MT 0:1, Jupie BB – Belá nenahlásili, Zvolen - MŠK Žilina 1:15. Predohrávky 19. kola: MŠK Žilina – Jupie BB 20:0, Juventus ZA – Dukla BB 1:2.
I. liga ženy:
18. kolo: Trnava - Žiar 2:1 (1:1), Selce - V.Krtíš 7:0 (4:0), T. Teplice - Humenné 3:0 (1:0), Žilina - Prešov 10:0 (6:0), Slovan B - Šaľa 1:0 (0:0), M. Dvorníky mali voľný žreb
MARCELPOBEŽKA