Sobota, 25. september, 2021 | Meniny má VladislavKrížovkyKrížovky

Favoriti nezaváhali, Nová Dedina vonku vyhrala

ObM
Kozárovce – Levice 0:2 (0:1), góly: Maslen, Varga. V Kozárovciach sa predstavil favorit na postup, ktorý si po predchádzajúcej strate bodov potreboval napraviť reputáciu. To sa hosťom aj podarilo. Zápas bol síce vyrovnaný, ale domáci neustrážili dve štandartky Levíc a tie sa skončili gólmi, ktoré zároveň udržali Levičanov v hre o postup. Rozhodovali Dvornák, Galgóci, Slabý D. Drappan.
Kalinčiakovo - Jur n. Hr. 2:0 (0:0), góly: Kadja, Šimko. V Kalinčiakove sa hral dôležitý zápas o záchranu a oba tímy si to plne uvedomovali. Bol to predovšetkým boj, body totiž potrebovali obaja a tak sa krásny futbal ani nedal očakávať. Domáci mali prevahu, z viacerých šancí však premenili iba dve a aj preto sa strachovali o víťazstvo až do samého záveru. Tri body sú však v správnych rukách. Kalinčiakovo urobilo výrazný krok k záchrane. Rozhodovali Pál, Klabníková.
H. Kľačany - N. Dedina 0:1
(0:1), gól: J. Mráz. V Kľačanoch sa hral pomerne vyrovnaný zápas v priateľskom duchu a korektne. Hlavný rozhodca nemusel vytiahnuť ani jednu žltú kartu. Domáci celok mal viacej z hry, ale ich prevaha bola neplodná a hostia čakajúci na príležitosť sa dočkali v 44. minúte, kedy po rohu Mráz rozhodol o tom, že body si vezú hostia. Rozhodovali Žirko, Kopanicová, Kolev I.
Želiezovce - Dolný Pial 2:0 (1:0), góly: Kokoška, Páchnik. Zápas bol otvorený s prevahou domácich. Tí búšili do svojho súpera, ale neefektívne zakončovali. Nakoniec sa však favorit dokázal strelecky prebudiť a zvíťaziť 2:0. Hosťom snahu uprieť nemožno, ale hrá sa na góly a tie dali domáci. Želiezovce si tak upevnili priečku za vedúcim duom favoritov. Rozhodovali Galgóci, Dvornák, Morvay.
Žemberovce - S. Tekov 2:2 (1:1), góly: Obický, Krenčan za hostí. Hral sa bojovný futbal. Hostia pricestovali v značne oklieštenej zostave, čo domáci využili a ujali sa vedenia. S. Tekov však dokázal rýchlo odpovedať a oba tímy sa začali naťahovať o každý centimeter ihriska. Keďže ani jeden z tímov nedokázal streliť rozhodujúci gól, zrodila sa spravodlivá remíza. Rozhodovali Havran, Zaimi J., D. Kubica.
P. Vozokany - Šarovce 1:1 (0:0), góly: Turčík – Michalík. Vo Vozokanoch sa hral vlažný futbal, ktorý úrovňou príliš nenadchol. Obe mužstvá vychádzali z dobre organizovanej defenzívy a šance sa rodili len sporadicky. Obe družstvá si nič nedarovali a bojovali až na doraz. Vyrovnané stretnutie sa tak skončilo spravodlivou remízou, s ktorou boli spokojné oba celky. Rozhodovali Kollár, Mihál.
Podlužany - Plášťovce 1:0 (0:0), gól: J. Uhnák. Zaujímavý zápas, ktorého rozuzlenie prišlo až v samotnom záver. Oba celky túžili po víťazstve a preto sa zamerali na dôslednú obranu, s cieľom nedať súperovi priestor na nejakú gólovú šancu. Defenzíva prevládala aj po zmene strán a zdalo sa, že remíze nestojí nič v ceste. Prišla však 90. minúta a domáci udreli, keď Uhnák trafil a rozhodol o tom, že Plášťovce odišli s dlhým nosom. Rozhodovali Bakači, Skačan.
Čaka – Tlmače 4:1 (2:1), góly: Tušan, Havran (11m), Bielik, Kopernický – Titurus. Jednoznačný šláger kola sa hral v Čake, líder totiž privítal vo veľmi dobrej forme hrajúce Tlmače. Hostia chceli opäť zmiešať postupovými kartami a po Leviciach chceli o body obrať aj druhého favorita. Hralo sa stretnutie ako remeň. Domáci šli za svojim cieľom ako levy a hoci Tlmače v ničom nezaostávali, prehrali na oko výrazným rozdielom. Treba oceniť aj korektnosť oboch tímov, ktoré hrali tvrdo ale férovo. Čaka si udržala 6-bodový náskok na čele tabuľky. Rozhodovali Ďurina, Szelényi, Nagy, D. Šafár.
II. TRIEDA 23. KOLO 1. 5. 2007
Lok - Bátovce 4:1 (3:0), góly: Gunič 3, Mátyas – Janeček, (Svetlošák),
V Loku sa hral dobrý futbal. Domáci hráči potešili svojich fanúšikov tri razy už v prvom polčase keď sa dva razy presadil Gunič a raz Mátyas. V druhej polovici sa už prebrali aj hostia, lenže Sliezik v domácej bráne svoje mužstvo naozaj podržal. V samom závere rozhodol o konečnom výsledku opäť Gunič a zavŕšil tak svoj hetrik.
Vyškovce - P.Ruskov 4:1 (1:0), góly: Székely 2, Gáliík, E. Kováčik – Lakatoš, (Zaimi B.),
Domáci mali počas celého zápasu jasnú prevahu, ktorý však gólovo dokázali v prvej časti vyjadriť len raz. Po obrátke pokračoval koncert hráčov Vyškoviec. Za zmienku stojí 65. minúta, keď Székely po vari najkrajšej akcii zápasu pridal svoj druhý gól. E. Kováčik v 85. min. bombou od brvna už len prikrášlil konečné skóre.
V.Turovce – H. Kosihy 4:2 (0:0), góly: Fógel 2, P. Ozank, M. Jaďuď – D. Lakatoš, Bránik, (Sekereš),
Turovčania po neúspechu v Santovke odohrali na domácej pôde veľmi dobrý zápas. Hrali pekný, kombinačný futbal a aj keď v prvom polčase gól nepadol, diváci museli byť spokojní. V 57. min. trafil Fógel z priameho kopu ukážkovo a v 75. min. P. Ozank hádam z 30 metrov preloboval hosťujúceho gólmana. Turovčania potom s prehľadom doviedli zápas do víťazného konca.
N.Tekov - H.Turovce 1:0 (1:0), gól: T. Palic, (Kováč H.),
V súboji prvého s druhým sa hral zápas vo veľmi dobrom tempe. Obe mužstvá vychádzali zo zabezpečenej obrany, ale domáci bli v poli predsa len o niečo aktívnejší. V 45. min. sa presadil T. Palic, keď nechytateľne zahral priamy kop. V druhom dejstve pokračovala dobrá hra oboch mužstiev, lenže domáci sa nedopúšťali zbytočných chýb a preto aj zápas vyhrali.
Bory - Farná 6:0 (3:0), góly: Radovcsics 2, Szebelédy, Mäsiar 2, Szudy, (Morvay),
Borania si bez problémov v utorok poradili so svojim súperom, čo nakoniec dokumentuje aj konečné skóre. Už v prvej polovici zápasu si dokázali vypracovať dostatočný náskok, ktorý po obrátke len zveľaďovali. Nakoniec sa zastavili na čísle šesť a rozhodca mohol spokojne odpískať koniec zápasu.
Keť - I.Úľany 3:0 (3:0), góly: Mikle, Gál (z 11m), Guglica, (Macho),
Keťania od začiatku potvrdili, že chcú vyhrať a zahryzli sa do svojho súpera. Už v prvom polčase tri razy rozvlnili sieť hosťujúcej svätyne. V druhej polovici zápasu už len kontrolovali priebeh, a keďže hostia tentokrát žiadny odpor nekládli, v Keti sa mohli radovať zo všetkých bodov.
Čata – Rybník, nehralo sa, hostia sa na zápas nedostavili, (Moravčík)
III. TRIEDA SZ 21. KOLO 1. 5. 2007
M. Ludany – Beša 4:0 (3:0), góly: Hlaváčik, Lojek, Tóth, Flašík.
Domáci mali jasnú prevahu, ktorú zúročili už v prvom polčase, keď sa dokázali trikrát presadiť a položili tak základ svojho jasného víťazstva. Bešania boli prakticky neškodní a veľa šancí si vypracovať nevedeli. Víťazstvo domáceho celku je úplne zaslúžené.
Horný Pial - Vyšné 6:1 (1:1), góly: Z. Macák 3, P. Macák, Szilva, Baláž – Labuda (11m)
V Hornom Piale sa hralo stretnutie dvoch rozdielnych polčasov. V prvom bola hra mimoriadne vyrovnaná a po nerozhodnom skóre sa čakala dráma. Domáci hráči si však v druhej štyridsaťminútovke spravili zo súpera doslova strelnicu a piatimi gólmi prakticky roztrhali svojho súpera.
Podlužany B – V. Kozmálovce
2:2 (0:1), góly: Šebo 2, (1 z 11m) – Hajko, Varga
Zápas bol veľmi vyrovnaný. Bližšie k víťazstvu boli hostia, ktorí aj vyhrali prvý polčas, ale po obrátke vytrhol domácim tŕň z päty Šebo, ktorý dvomi gólmi zrovnal skóre a postaral sa o konečnú deľb u bodov.
III. TRIEDA JV 15. KOLO 1. 5. 2007
I.Sokolec - Hokovce 1:1 (1:1), góly: Selaho - Csala
V Sokolci sa hralo mimoriadne vyrovnané stretnutie, v ktorom dominovali obrany. Obe mužstvá sa dopúšťali minima chýb a o výsledku sa rozhodlo vlastne už v prvom polčase, kedy padli oba góly. Remíza je spravodlivá.
Hronovce - Pastovce 3:0 (1:0), góly: Gyetven, Sádovský, Lacko (11m)
Hronovce mali celé stretnutie pod kontrolou a súpera si držali na dištanc. Hostia hrozili len ojedinele a domácim príliš nesťažili cestu za tromi bodmi. Záver sa dohrával v pokojnom tempe, hostitelia mali nahrané a s prehľadom zvíťazili.
Tupá - T. Lužany 4FSC 0:2 (0:1), góly: Cseri, P. Lovaš
Domáci hrali počas celého zápasu nevýrazne a prakticky sa nedostali do tempa. Hostia boli v útoku nepríjemní a hlavne efektívni. Do vedenia ich nádhernou ďalekonosnou strelou poslal Cseri a po prestávke poistili výhru hostí Lovaš, ktorý po rohu hlavou definitívne rozhodol.
M. Ludince - Málaš 1:0 (1:0), gól: R. Lacko
V Ludinciach to bol futbal viac o bojovnosti ako o kombináciách. Domáci túžili zvíťaziť, ale hostia im toho veľa nedovolili. Rozhodnutie napokon prišlo už v prvom dejstve, kedy v 38. minúte poslal Ludince do vedenia Lacko. V druhom polčase sa snažili hostia aspoň vyrovnať, ale keďže gól nedali, body ostali doma.
Lontov - Hrkovce 1:3 (1:2), góly: Műller – Pastor 2, Teknéš
Domáci mali raketový nástup, a už v 4. minúte išli do vedenia. Hrkovce ale nespanikárili a už prakticky krátko po výkope bolo vyrovnané. Lontov si po vyrovnaní vypracoval územnú prevahu, ale boli to paradoxne hosťujúci hráči, ktorí šli do kabín s jednogólovým náskokom. V druhom polčase sa hostia zamerali na pozornú obranu a keďže Lontov nenašiel kľúč k ich bráne, body putovali do Hrkoviec.
DORAST SZ 21. KOLO
H.Kosihy - N.Dedina 1:1 (0:0), góly: I. Rafael – P. Seneši, (Havran), Kozárovce - S.Tekov 0:3 (0:2), góly: Žigmond 2, Psársky, (Slabý), H.Kľačany - Rybník 2:4 (0:3), góly: Pomothy, Kollár – Harmady 2, Gregor, Demian, (Kolev I., Kopanicová), Podlužany - Žemberovce 3:4 (1:4), góly: B. Mikuška, Bakovka 2 – Urgáč, Šutka, M. Slosiar, (Skačan)
DORAST JV 17. KOLO
Kalinčiakovo - H.Turovce 2:11 (0:6), góly: Osvald, Virág – Goral 2, Pintér 3, Csala 2, űrthy, Nagy, Stehlík, Antal, (Klabníková), I.Sokolec - Dolný Pial, nehralo sa, hostia sa na zápas nedostavili, (Szikora ml), V. Ludince - Demandice 1:3 (0:1), gól za domácich: Mészáros, (Ďurina), Čaka - H.Vrbica 2:0 (1:0), góly: J. Rosinský, Krnčan, (Szelényi, Nagy)
ŽIACI „A“ 19. KOLO 30. 4. 2007
H. Turovce - Vyškovce 0:3 (0:0), góly: Piatrik 2, Kepencay, Tupá - Plášťovce 0:5 (0:2), góly: Antalics 2, Bencze, Somsi, Konc, Demandice – P. Ruskov 0:17 (0:9), góly: Bodžár 4, Bahorec 4, Lakatoš 3, Olšovský 2, Sullek 2, Macák, Vezér, I. Sokolec - Jur n.Hr. 3:0 (3:0), góly: Pavelka 3, Hronovce - Šarovce 7:3 (1:1), góly: Bernaty 2, Barti 2, Hrivniak, Balok, Lakatoš –P. Baranai, Horváth, M. Baranai, M. Ludany - Dolný Pial 7:2 (3:1), góly: P. Kováč 3, M. Kováč 2, Moizes, Patko – Mezo, M. Šebo, H. Vrbica - V. Ludince 2:3 (2:0), góly: Horak, Meňuš – Papesz, Vincze, Varga
ŽIACI „B“ 15. KOLO 30. 4. 2007:
H. Kľačany - KŠK Levice 3:4 (1:2), góly: M. Kollár 2, Rudnay – P. Hudec 2, Kvanka, Husár, Lok - P.Vozokany 3:1, Podlužany – Kozárovce 2:3 (2:1), góly: K. Kováč, Mikuška – Holecka, Chvojka, Žembery, Žemberovce – H. Kosihy 10:0 (3:0), Kalná - S. Tekov 4:0, Rybník - Čajkov 9:0 (4:0)
- ľr, tb-

Najčítanejšie na My Žiar

Inzercia - Tlačové správy

 1. „Prezlečte“ svoj domov! V móde je šetrenie peňazí aj prírody
 2. Maurícius vás nenechá chladnými. Za akými miestami sa vybrať?
 3. Jablone prekonali očakávania. O bývanie v Bytči je veľký záujem
 4. Znalec slovenského brandy
 5. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho
 6. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy?
 7. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty
 8. Školy sa znova môžu zapojiť do zberu starých mobilov
 9. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
 10. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
 1. Samočistiace vypínače chránia pred infekciami
 2. Ako zvýšiť produktivitu vašej prevádzky?
 3. Hobbymarket OBI predstavil nový koncept predajne v Michalovciach
 4. Aktuálne radarové a slovenské hlásenia v autokamere?
 5. Tesco announces net-zero target of 2035 for its operations
 6. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
 7. Lekárska prehliadka pre cudzincov je v Nitre, aj bez objednania
 8. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 9. Rozšírená realita a ovládanie na diaľku
 10. Maurícius vás nenechá chladnými. Za akými miestami sa vybrať?
 1. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi 6 780
 2. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 6 138
 3. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho 5 328
 4. Prišli škrečky a Dedoles počíta tržby na desiatky miliónov 4 504
 5. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 3 515
 6. Zateplenie strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 3 321
 7. Slovenský orloj – svetová atrakcia 3 191
 8. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im? 3 185
 9. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 3 112
 10. Maurícius vás nenechá chladnými. Za akými miestami sa vybrať? 2 726

Blogy SME

 1. Andy Morávek: Tomuto štátu už nedarujem ani jedinú kvapku mojej krvi. Nezaslúži(š) si ju!
 2. Peter Chudý: Šesť spôsobov na odstránenie čestného policajta alebo ako to bolo za prezidentovania Tibora Gašpara a likvidačné metódy prehnitého systému dnes.
 3. Iveta Bakitová: Taliansko - poznávanie známych aj menej známych miest pokračuje
 4. Anton Kovalčík: Len aby si neublížil(a)!
 5. Štefan Vidlár: Autority
 6. Jozef Sitko: Zákonnosť či spravodlivosť? Že by neaktuálna téma?
 7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 17. - Antarktída a jej zabudnutí objavitelia
 8. Organizácia muskulárnych dystrofikov v SR: Moderátor Junior: Nezmením a nevyliečim nikoho, ale môžem pomôcť zviditeľniť
 1. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí 26 568
 2. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič. 13 135
 3. Martin Dorčák: DPH podľa Remišovej 6 044
 4. Radovan Kulín: Kováčik má šťastie, že nevyrábal mastičky z konope 5 478
 5. Dušan Koniar: Ostávajú možno dva mesiace 4 977
 6. Lucie Meisnerová: Svadba v polovici života 4 878
 7. Peter Chudý: Aký je motív sledovania špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica? Kompromitácia alebo príprava na spáchanie násilného trestného činu? 3 768
 8. Pavel Dvořák: Ako ma zmenilo desať rokov v Číne 3 668
 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 4. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 5. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 6. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 7. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
 8. Pavol Koprda: Očkovacia lotéria: Čo môže priniesť a kde sú jej úskalia? Pohľad cez dáta, teóriu hier a hazardné hry
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žiar - aktuálne správy

Nenechajte si ujsť ďalší diel LIVE diskusie na tému zelenej energie s fundovanými hosťami už v utorok 28. septembra o 11:00 hod.


16 h

Keď sa v zime cítite na začiatku behu z pohľadu teploty pohodlne, budete mať problém! Konštatoval v našom podcaste odborník na behanie Rastislav Magna z Intersportu.


24. sep
Ilustračné foto.

Výdavky zvýšili o 623-tisíc eur.


SITA 23. sep
Jaroslav Slašťan zo zásahového tímu pre medveďa hnedého.

Udalosť neevidujú ako útok, ale incident.


TASR 23. sep

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Opitý vodič BMW zrovnal so zemou stĺp verejného osvetlenia. Ťažko zranenému vodičovi druhého auta poskytol prvú pomoc hasič mimo služby.


24. sep

Môžete si pozrieť najvzácnejšiu hubu sveta.


22 h

V lokalite nejde o prvý prípad stretnutia s medveďom.


TASR 26. aug

Zároveň bolo začaté trestné stíhanie vo veci prečinu poškodzovania cudzej veci.


SITA 19 h

Blogy SME

 1. Andy Morávek: Tomuto štátu už nedarujem ani jedinú kvapku mojej krvi. Nezaslúži(š) si ju!
 2. Peter Chudý: Šesť spôsobov na odstránenie čestného policajta alebo ako to bolo za prezidentovania Tibora Gašpara a likvidačné metódy prehnitého systému dnes.
 3. Iveta Bakitová: Taliansko - poznávanie známych aj menej známych miest pokračuje
 4. Anton Kovalčík: Len aby si neublížil(a)!
 5. Štefan Vidlár: Autority
 6. Jozef Sitko: Zákonnosť či spravodlivosť? Že by neaktuálna téma?
 7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 17. - Antarktída a jej zabudnutí objavitelia
 8. Organizácia muskulárnych dystrofikov v SR: Moderátor Junior: Nezmením a nevyliečim nikoho, ale môžem pomôcť zviditeľniť
 1. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí 26 568
 2. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič. 13 135
 3. Martin Dorčák: DPH podľa Remišovej 6 044
 4. Radovan Kulín: Kováčik má šťastie, že nevyrábal mastičky z konope 5 478
 5. Dušan Koniar: Ostávajú možno dva mesiace 4 977
 6. Lucie Meisnerová: Svadba v polovici života 4 878
 7. Peter Chudý: Aký je motív sledovania špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica? Kompromitácia alebo príprava na spáchanie násilného trestného činu? 3 768
 8. Pavel Dvořák: Ako ma zmenilo desať rokov v Číne 3 668
 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 4. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 5. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 6. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 7. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
 8. Pavol Koprda: Očkovacia lotéria: Čo môže priniesť a kde sú jej úskalia? Pohľad cez dáta, teóriu hier a hazardné hry

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu