Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Sedem gólov pre Bzenicu, Štiavnica zvyšuje náskok

I. TRIEDA DOSPELÍ

21. kolo
Horná Ves – Brehy 2:1 (2:0), góly: T.Neuschl, L. Pažout - Bakoš, ČK: Hubač (vylučený v 89. minúte za urážku rozhodcu), rozhodoval Bajnok, 130 divákov
Zápas prebiehal už od začiatku v prospech domáceho družstva. Nastali síce aj nejaké problémy s jedným hráčom hostí, ktorý bol vylúčený za urážku rozhodcu.Po víťaznom polčase sa domáci obávali o výsledok, no nakoniec rozhodla bojovnosť domáceho družstva.
HORNÁ VES: Mikula, Wágner, Marianik,Dobias, Dobrotka, Pažout, Schmith, T.Neuschl (85.min Širan), B.Neuschl, Kaštier, Briadka,
BREHY:Martinec, Pastier, Hubáč, Lalka, Baláž, P.Vozár, Š.Vozár, Bakoš, Trenčan, Kliman, P.Vozár
Voznica – Bzenica 7:1 (3:1), O. Pavol 2, P. Nemec 2, P. Blaho, M. Blaho, Kršiak – Kuzmín, rozhodoval: Šupka, 150 divákov
Zápas prebiehal v prospech domácich hráčov, ktorý mali v prvom polčase veľa šancí, ktoré sa im nepodarilo využiť a dali svojim protihráčom len tri góly. Nakoniec si to vynahradili v druhom polčase, kde to dotiahli až na konečných sedem gólov.
VOZNICA:Brestovanský, Brana, Oslanec, Benča, Himálik, M.Blaho, P.Blaho, Mocpajchel, Kršiak, Pavol, Nemec, Arvaj
BZENICA: Melíš, M.Dekýš, J.Dekýš, Majer, Kollár, Budinský, Feherpataky(kapitán), Šedivec, Barborík, Kmeť, Kuzmín
Tekovská Breznica – Banská Štiavnica 1:2 (1:1), góly: Búry – Šimko 2, rozhodoval Kacz, 100 divákov
Vo vzájomne vyrovnanom zápase sa presadili kvalitnejšie hrajúci hostia. Podľa priebehu zápasu by pristala skôr remíza.
TEKOVSKÁ BREZNICA:Tužinký, Búry, Krulak, Žembéry, Jány, Gažík, Gablavy, Šuhajda, Polc, Havran ( striedal ho Briežka) Broziansky
BANSKÁ ŠTIAVNICA:Ferko, Ším, Netulický, Poprác, Macko, Pastier, Barák (striedal ho Halát), P.Hanzlík, A.Hanzlík, Kminiak, Šimko
Janova Lehota – Repište 1:1 (0:1), góly: Beliančin – Hudec (z 11. metrov), rozhodoval Kršiak, 50 divákov
Súperi boli rovnocenní a aj napriek tomu, že domáci mali veľa gólových príležitostí sa zápas skončil deľbou bodov.
JANOVA LEHOTA: Malík, Matiáš, Rožko, M.Karásek, Koneracký, S.Krajčír, P.Krajčír, D.Karásek, Beliančin, Chovančík, Rašlík
REPIŠTE: Filip-Čech, Marko, E.Kmeť,M.Karvaš, A.Kmeť, Kordík, Hudec, Karvaš, Želiar, Ulbrík
Lutila - Kremnica 1:1 (0:0), góly: Šimon – Urgela rozhodoval Slosiar, 100 divákov
21. kolo bolo kolom remíz. Výnimkou nebola ani Lutila. No domáci hráči sa radovať nemôžu, pretože dva body im na konci sezóny môžu chýbať.
LUTILA: Kováč, Kvetáš, Forgáč, P.Kanina, R.Kanina, Vanko, Šimon, Bugár, Gordulič, Paučo, Majer
KREMNICA:Plachetka, Ďurian, Mališ, Mecele, Hoz, Tokár, Lubták, Chladný, Žiarny, Daubner, Urgeľa
Rudno – Banská Belá 2:1 (1:1), góly: Beňovský – Durbák, Dulaj (vlastny), rozhodoval Baran, 80divákov
Domáci hráči podali slabý výkon, no hráči hostí ešte slabší. Aj ten ich jediný strelený gól bol vlastenec.
RUDNO:Tužinský, Matejašovič ( v 59.min. Nemec), V.Bartoš (v 35.min. Budinský), Škarba (v 85.min. Bubán) Lalko(87.min. I. Bartoš),
Horniak, Moško, Beňovský, R. Škarba, Lalko(25.min. Šurka), Benčat
BANSKÁ BELÁ:Prokaj, Celyem, Hanzlík, Hankovič, Javorský, Lukáč, Dulaj, Murgaš, Durbák, V.Prokajn, Lacko
13. Jan. Lehota 19 2 3 14 16:64 9

Pozn.: Krahule sa odhlásili zo súťaže, ich výsledky bolianulované.

(aha)

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  7. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  2. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  5. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  8. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  9. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 994

Najlepšie miesto na ľadový hokej? Banskoštiavnické tajchy (+FOTO)

Banská Štiavnica a jej okolie ponúka rôzne možnosti.

Hokejisti na tajchu Bakomi.

Mesto v rámci celoplošného testovania otvorí tieto odberové miesta

V Žiari nad Hronom otvoria od piatku nové odberové miesta na testovanie. Systém online registrácie funguje aj napriek prvotnému zlyhaniu.