Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

FUTBAL MLÁDEŽE, ŽENSKÝ FUTBAL

II. liga starší dorast:
25. kolo: Žiar nad Hronom - Humenné 1:4(1:2), góly: Španík, ČK: Ježko, Žiar: Rapčan - Ježko, Španík, Ginič (46. Janúch), Dekýš, Boldiš, Pilník, Gašparík (59. Blaho), Bahno, Ondrejka, Pechovský (67. Ondruš)
V 12. minúte sa Žiarčania ujali vedenia, no súper ešte do polčasu vyrovnal a vďaka penalte sa ujal vedenia. Po chybe našej obrany zvyšovali hostia na 3:1 a 15 minút pred koncom zvýšili na 4:1. ostatné zápasy: Vranov - Košice B 2:3, Trebišov - Poprad 3:1, Radvaň - Lučenec 1:1, R. Sobota - Lipany 2:2, Snina - Žilina B 2:2, Prešov B - Ružomberok B 2:1, Michalovce - B. Bystrica B 3:1
Tabuľka po 25. kole:
1. B. Bystrica B 25 13 8 4 48:27 47
2. Trebišov 25 14 4 7 56:34 46
3. Prešov B 25 13 5 7 55:32 44
4. Michalovce 25 13 4 8 45:40 43
5. Snina 25 11 5 9 40:37 38
6. R. Sobota 25 12 2 11 42:46 38
7. Žilina B 25 10 7 8 34:33 37
8. Žiar 25 11 3 11 38:32 36
9. Košice B 25 11 3 11 51:45 36
10. Poprad 25 10 4 11 49:48 34
11. Lučenec 25 9 5 11 40:46 32
12. Ružomberok B 25 9 4 12 51:47 31
13. Vranov 25 8 4 13 26:44 28
14. Humenné 25 8 3 14 40:55 27
15. Lipany 25 8 3 14 30:59 27
16 Radvaň 25 7 2 16 37:57 23

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga mladší dorast:
25. kolo: Žiar nad Hronom - Humenné 1:3 (1:2), góly: Crejkuš, Žiar: Jančok - Šebeň, Pálik (43. Mazúr), Urgela, Kačák, Škriniar, Rybár (73. Mecele), Ju. Túry, Jo. Túry (65. Zvara), Crejkuš, Kochol, ostatné zápasy: Vranov - Košice B 0:6, Trebišov - Poprad 2:1, Radvaň - Lučenec 2:2, R. Sobota - Lipany 2:2, Snina - Žilina B 0:7, Prešov B - Ružomberok B 2:0, Michalovce - B. Bystrica B nezistené
Tabuľka po 25. kole:
1. Žilina B 25 19 3 3 79:22 60
2. Michalovce 24 17 3 4 41:19 54
3. Prešov B 25 15 2 8 42:32 47
4. Košice B 25 13 4 8 54:26 43
5. Ružomberok B 25 11 9 5 47:27 42
6. Radvaň 25 11 7 7 46:33 40
7. Žiar 25 11 5 9 39:49 38
8. Humenné 25 10 6 9 36:32 36
9. B. Bystrica B 24 10 4 10 48:32 34
10. Lipany 25 9 4 12 32:40 31
11. Trebišov 25 8 5 12 37:42 29
12. Lučenec 25 7 7 11 32:55 28
13. R. Sobota 25 7 3 15 29:41 24
14. Poprad 25 6 5 14 34:48 23
15. Vranov 25 5 5 15 24:54 20
16. Snina 25 3 2 20 18:85 11

III. liga starší dorast:
23. kolo: Nová Baňa - Podlavice 1:0 (1:0), góly: Kasan
22. kolo: Jednota Bánová - Jupie BB-Podlavice 1:3, Slovan Kúpele Sliač - ŠK Izomat Nová Baňa 1:2, ŽP Podbrezová B - FK Čadca 1:1, MŠK K. N. Mesto - FTC Fiľakovo 1:0, KINEX Bytča - MFK Lokomotíva Zvolen 2:1, Tatran NAO L. Mikuláš - Partizán Čierny Balog 3:2, MŠK Fomat Martin - MFK Dolný Kubín 0:2
Tabuľka po 22. kole:
1. BB Podlavice 22 17 2 3 47:16 53
2. Dolný Kubín 22 16 1 5 96:25 49
3. Lipt. Mikuláš 22 15 3 4 55:22 48
4. Čadca 22 12 5 5 40:28 41
5. Čierny Balog 22 11 5 6 53:37 38
6. Nová Baňa 22 11 1 10 49:32 34
7. Bytča 22 9 5 8 39:36 32
8. Bánová 22 10 1 11 46:40 31
9. B. Bystrica 21 8 4 9 45:56 28
10. Zvolen 22 9 1 12 32:51 28
11. Podbrezová B 22 7 3 12 34:46 24
12. Martin 22 7 3 12 32:50 24
13. K. N. Mesto 22 6 5 11 20:51 23
14. Námestovo 21 5 4 12 34:38 19
15. Sliač 22 4 3 15 21:69 15
16. Fiľakovo 22 4 2 16 27:73 14

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga mladší dorast:
23. kolo: Nová Baňa - Podlavice 2:3 (0:3), góly: Brzula, Luky
22. kolo: Jednota Bánová - Jupie BB-Podlavice 1:2, Slovan Kúpele Sliač - ŠK Izomat Nová Baňa 0:1, ŽP Podbrezová B - FK Čadca 2:1, MŠK K. N. Mesto - FTC Fiľakovo 3:1, KINEX Bytča - MFK Lokomotíva Zvolen 0:2, Tatran NAO L. Mikuláš - Partizán Čierny Balog 11:0, MŠK Fomat Martin - MFK Dolný Kubín 1:0
Tabuľka po 22. kole:
1. Podlavice 22 15 5 2 60:17 50
2. Podbrezová B 22 16 2 4 57:21 50
3. L. Mikuláš 22 15 3 4 65:25 48
4. D. Kubín 22 15 1 6 62:32 46
5. Nová Baňa 22 12 6 4 49:16 42
6. Zvolen 22 12 3 7 43:27 39
7. Martin 22 10 5 7 49:32 35
8. Čadca 22 11 1 10 36:30 34
9. Čierny Balog 22 8 6 8 52:52 30
10. K. N. Mesto 22 9 3 10 29:37 30
11. Sliač 22 7 3 12 37:44 24
12. Námestovo 21 6 4 11 35:40 22
13. Bánová 22 6 4 12 44:55 22
14. B. Bystrica 21 3 6 12 18:42 15
15. Bytča 22 4 0 18 22:68 12
16. Fiľakovo 22 0 0 22 14:134 0

Skryť Vypnúť reklamu

IV. liga dorast – Juh:
21. kolo: Tisovec - Banská Štiavnica 1:1 (0:0), góly: Hrabko, Bušince – Dolné Hámre 6:0 (2:0), Dudince - Hliník nad Hronom 1:0 (0:0) dohrávka 1. kola: B. Štiavnica - Dolné Hámre 1:2, góly: Uhler, Haško ostatné zápasy: Pliešovce - Revúca 0:7, Detva - R. Sobota B, Selce - Krupina, V. Krtíš - Poltár
Tabuľka po 20. kole:
1. Revúca 21 20 1 0 76:11 61
2. Krupina 19 15 2 2 67:21 47
3. V. Krtíš 20 13 2 5 76:33 41
4. Detva 20 13 2 5 39:16 41
5. Bušince 21 9 4 8 41:37 31
6. Hliník n/ Hr. 21 9 2 10 39:37 29
7. R. Sobota B 20 9 2 9 38:43 29
8. Selce 20 7 4 9 48:46 25
9. Dudince 21 7 2 12 39:44 23
10. Pliešovce 21 7 1 13 37:47 22
11. B. Štiavnica 21 6 4 11 28:54 22
12. D. Hámre 21 6 2 13 26:83 20
13. Poltár 20 5 1 14 16
14. Tisovec 20 1 1 16 24:88 6

V. liga dorast - skupina C:
21. kolo: Horné Hámre - Šálková 2:3 (0:1), góly: Laurov, Pajerský, Hontianske Nemce - Stará Kremnička - nedohrané, kont. 3:0, Lutila - Žarnovica 2:3 (2:1), góly: Bartolen, Mokroš, ostatné zápasy: Badín - D. Niva 7:0, dohrávka 20. kola: Sl. Ľupča - Lutila 3:3
20. kolo: FK Šálková - MFK Žarnovica 1:2, Biotika Slovenská Ľupča - OŠK Lutila 3:3, ŠK OPL Poniky - Prameň Kováčová 2:6, FK 34 Brusno - MFK Spartak Hriňová 0:4, OŠK Dobrá Niva - Družstevník Bzovík 3:7, Družstevník Stará Kremnička - ŠK Badín 0:3, Klas Horné Hámre - OTJ Hontianske Nemce 2:3
Tabuľka po 20. kole:
1. Hriňová 20 15 1 4 70:22 46
2. Badín 20 14 4 2 52:16 46
3. Bzovik 20 13 3 4 56:21 42
4. Žarnovica 20 13 3 4 48:26 42
5. Lutila 20 11 2 7 61:39 35
6. Brusno 19 9 4 6 46:31 31
7. Kováčová 20 9 3 8 53:32 30
8. Šálková 19 8 2 9 45:36 26
9. Sl. Ľupča 20 7 5 8 46:48 26
10. H. Hámre 20 7 3 10 28:38 24
11. Hon. Nemce 20 6 1 13 33:59 19
12. Dobrá Niva 20 5 1 14 26:104 16
13. St. Kremnička 20 2 4 14 21:71 10
14. Poniky 20 2 0 19 20:62 6

I. trieda dorast:
17. kolo: Pitelová – Dolná Ždaňa 3:3 (2:3), góly:Ponický, Milčík, Kollár - Zelinka 2, Henžel, Tekovská Breznica – Prochot 10:0 (5:0), góly: Cibuľa 6, Mikláš 2, Kačinec, Šebo, Ihráč – L. Trubín 1:6 (0:3), gól: Mališ, Lovča – Banská Belá 3:1 (1:0), góly: Kováč 2, Gúg, Janova Lehota – Kremnica 1:3 (0:1), góly: Ihrnig 2, Šuta za hostí
Tabuľka
1. Kremnica 15 11 3 1 70:17 36
2. Tek. Breznica 15 11 1 3 73:27 34
3. Voznica 15 9 3 3 51:23 30
4. Lovčica-Tr. 15 9 2 4 61:27 29
5. Banská Belá 15 8 2 5 61:41 26
6. Lovča 16 8 2 6 50:33 26
7. Dolná Ždaňa 16 8 2 6 37:33 26
8. Jan. Lehota 16 6 1 9 50:36 19
9. Ihráč 16 4 0 12 29:85 12
10. Pitelová 15 2 2 11 24:70 8
11. Prochot 16 0 0 16 6:120 0

I. liga starší žiaci:
21. kolo: Rimavská Sobota - Žiar nad Hronom 0:0, Žarnovica - Dolný Kubín 2:1 (0:1), góly: Bocian, Štefanka, ostatné zápasy: Čadca - Martin 0:5, L. Mikuláš - Ružomberok 1:4, Podbrezová - Fiľakovo 3:0, B. Bystrica - Lučenec 5:0, Podlavice - Žilina nezistené
Tabuľka po 21. kole:
1. Ružomberok 21 18 1 2 59:13 55
2. B. Bystrica 20 17 1 2 86:9 52
3. Žilina 20 15 1 4 48:14 46
4. Podbrezová 21 13 3 5 59:24 41
5. Martin 21 13 2 6 45:19 41
6. Lučenec 21 8 2 11 30:44 26
7. Podlavice 19 7 3 9 26:21 24
8. Čadca 21 7 2 12 38:40 23
9. Žiar 21 7 3 11 25:42 23
10. D. Kubín 21 6 4 11 25:28 22
11. L. Mikuláš 21 6 3 12 23:52 21
12. Fiľakovo 21 6 2 13 23:46 20
13. Žarnovica 21 5 1 15 27:79 16
14. R. Sobota 21 1 4 16 5:86 6

I. liga mladší žiaci:
21. kolo: Rimavská Sobota - Žiar nad Hronom 1:0 (1:0), Žarnovica - Dolný Kubín 0:8 (0:4), ostatné zápasy: Čadca - Martin 0:5, L. Mikuláš - Ružomberok 0:3, Podbrezová - Fiľakovo 2:0, B. Bystrica - Lučenec, Podlavice - Žilina nezistené
Tabuľka po 20. kole:
1. Ružomberok 21 16 4 1 65:7 52
2. B. Bystrica 19 16 1 2 78:8 49
3. Podbrezová 21 16 1 4 89:19 49
4. Žilina 20 14 3 3 98:18 45
5. D. Kubín 21 14 2 5 65:23 44
6. Martin 21 12 6 3 72:20 42
7. Podlavice 19 8 4 7 19:26 28
8. Lučenec 20 7 4 9 28:41 25
9. Žiar 21 7 3 11 50:55 24
10. Fiľakovo 21 4 4 13 19:62 16
11. Žarnovica 21 2 5 43 19:84 11
12. R. Sobota 21 3 3 15 9:85 12
13. Čadca 21 2 2 17 9:89 8
14. L. Mikuláš 21 1 2 18 2:83 5

II. liga starší žiaci – Juh:
21. kolo: ŠKF Kremnica - Partizán Čierny Balog 1:6 (1:2), góly: Kuzma
20. kolo: Partizán Čierny Balog - ŠKM Savon B. Bystrica 2:1, Baník Veľký Krtíš - ŠKF Kremnica 4:0, MFK Spartak Hriňová - MFK Lokomotíva Zvolen 1:4, TJ ŠK Tempus Rimavská Sobota - MFK Slovmag Revúca 5:1, MFK Strojár Krupina - ŽP Šport Podbrezová B 0:0, FC Junior Radvaň - Slovan Kúpele Sliač 3:2
Tabuľka po 20. kole:
1. Zvolen 20 16 1 3 71:15 49
2. R. Sobota 20 15 1 4 68:15 46
3. Dukla BB B 19 15 1 3 53:13 46
4. Č. Balog 20 15 1 4 49:13 46
5. Krupina 20 10 3 7 34:26 33
6. Podbrezová B 20 9 5 6 35:20 32
7. V. Krtíš 20 9 4 7 34:27 31
8. Revúca 20 7 4 9 33:46 25
9. Hriňová 20 7 2 11 41:42 23
10. B. Bystrica 20 6 3 11 38:31 21
11. Lučenec B 19 5 2 12 26:36 17
12. Sliač 20 3 2 15 24:87 11
13. Radvaň 20 3 2 15 20:88 11
14. Kremnica 20 3 1 16 17:84 10

II. liga mladší žiaci – Juh:
21. kolo: ŠKF Kremnica - Partizán Čierny Balog 0:12 (0:5)
20. kolo: Partizán Čierny Balog - ŠKM Savon B. Bystrica 0:3, Baník Veľký Krtíš - ŠKF Kremnica 5:0, MFK Spartak Hriňová - MFK Lokomotíva Zvolen 0:7, TJ ŠK Tempus Rimavská Sobota - MFK Slovmag Revúca 1:4, MFK Strojár Krupina - ŽP Šport Podbrezová B 3:0, FC Junior Radvaň - Slovan Kúpele Sliač 0:10
Tabuľka po 20. kole:
1. Zvolen 20 19 1 0 83:6 58
2. Dukla BB B 18 16 1 1 106:14 49
3. Krupina 19 14 1 4 89:19 43
4. Č. Balog 19 13 1 5 68:30 40
5. B. Bystrica 20 12 2 6 43:26 38
6. Revúca 20 10 3 7 67:27 33
7. Podbrezová B 20 10 2 8 57:45 32
8. Hriňová 20 8 1 11 32:49 25
9. V. Krtíš 20 7 3 10 36:35 24
10. Kremnica 20 6 0 14 19:90 18
11. R. Sobota 20 4 5 11 32:63 17
12. Lučenec B 19 3 3 13 27:69 12
13. Sliač 19 2 1 16 22:99 7
14. Radvaň 20 0 2 18 3:112 2

III. liga starší žiaci – skupina C:
21. kolo: Žiar nad Hronom B - Zvolen B 1:2 (0:0), góly: D. Urgela, Podbrezová C - Nová Baňa 3:2 (3:1), góly: T. Bielik, Pót, Hontianske Nemce - Banská Štiavnica 4:2 (2:1), góly: Hidík, Meňuš, Slovenská Ľupča - Hliník nad Hronom 3:4 (1:3), góly: Paraj 3, Goral, ostatné zápasy: Prameň Kováčová - ŠK Badín 0:1, ŠK Heľpa - FK 34 Brusno, MFK Detva - ŠK OU Hrochoť nezistené
Tabuľka po 21. kole:
1. Nová Baňa 21 14 3 4 88:19 45
2. H. Nemce 21 13 2 6 57:30 41
3. Badín 21 11 5 5 55:21 38
4. Brusno 20 10 5 5 42:30 35
5. Žiar B 21 10 4 7 50:31 34
6. Podbrezová C 20 10 4 6 23:18 34
7. Hliník n/Hr. 21 9 2 10 29:41 29
8. Detva 20 9 2 9 33:49 29
9. Zvolen B 21 8 3 10 34:38 27
10. Kováčová 21 6 7 8 31:39 25
11. B. Štiavnica 21 7 3 11 42:57 24
12. Heľpa 20 7 2 11 38:42 23
13. Slovenská Ľupča 14 5 4 11 16:64 19
14. Hrochoť 20 1 2 17 15:74 5

III. liga mladší žiaci – skupina C:
21. kolo: Žiar nad Hronom - Zvolen B 0:3 (0:2), Podbrezová C - Nová Baňa 1:2, Hontianske Nemce - Banská Štiavnica 0:3 (0:1), góly: Potančok, Sabo 2, Slovenská Ľupča - Hliník nad Hronom 3:1 (1:1), góly: Kaprálik, ostatné zápasy: Prameň Kováčová - ŠK Badín 4:2, ŠK Heľpa - FK 34 Brusno, MFK Detva - ŠK OU Hrochoť - nezistené
Tabuľka po 20. kole:
1. Zvolen B 21 20 1 0 111:2 61
2. Nová Baňa 21 18 0 3 85:13 54
3. Detva 20 16 3 1 70:11 51
4. Žiar B 21 13 3 5 64:22 42
5. Kováčová 21 13 2 6 77:30 41
6. B. Štiavnica 21 11 6 4 63:25 39
7. Hliník n/Hr. 21 8 1 12 38:71 25
8. Podbrezová C 20 7 3 10 42:36 24
9. Heľpa 20 6 3 11 29:36 21
10. Sl. Ľupča 20 7 2 11 44:55 23
11. Badín 21 5 4 12 37:5 19
12. Brusno 20 2 1 17 23:80 7
13. H. Nemce 21 1 2 18 12:103 5
14. Hrochoť 20 1 1 18 6:163 4

I. trieda žiaci:
21. kolo: Lovča – Vyhne 4:0 (1:0), góly: Neuschl 2, V. Kováč 2, Voznica – Janova Lehota 4:5, Lutila – Veľká Lehota 1:8 (1:3), góly: Urblík, Stará Kremnička – D. Hámre 2:2, Horná Ždaňa – Banská Belá 2:0 (0:0), Župkov – Lovčica - Trubín 2:0 (1:0), góly: Debnár, Kotrlec
Tabuľka
1. Veľká Lehota 19 19 0 0 154:11 57
2. Dolné Hámre 19 14 3 2 99:38 45
3. Horná Ždaňa 20 13 0 7 77:40 39
4. Lutila 19 12 0 7 82:72 36
5. Voznica 19 11 0 8 79:44 33
6. Jan. Lehota 20 10 3 7 52:39 33
7. Lovča 19 9 2 8 62:53 29
8. Lovčica-Tr. 19 8 4 7 46:32 28
9. Župkov 20 8 3 9 46:48 27
10. Brehy 19 4 2 13 23:76 14
11. Banská Belá 19 4 1 14 32:106 13
12. Vyhne 20 3 0 17 12:97 9
13. St. Kremnička 20 1 2 17 23:131 5

Malý futbal
ObFZ ZH - 15. kolo
Malá Lehota – Bzenica 2:1, góly: A. Tisovský, D. Tisovský - Debnár

I. liga ženy:
19. kolo: Veľký Krtíš - Žiar nad Hronom 0:2, góly: Šmiková, Bobálová, nedohrané kôli nedostatku hráčok domácich
18. kolo: Trnava - Žiar 2:1 (1:1), Selce - V.Krtíš 7:0 (4:0), T. Teplice - Humenné 3:0 (1:0), Žilina - Prešov 10:0 (6:0), Slovan B - Šaľa 1:0 (0:0)
Tabuľka po 18. kole:
1. Slovan B 15 13 1 1 72:6 40
2. Šaľa 14 13 0 1 98:10 39
3. Žilina 15 10 1 4 50:17 31
4. M. Dvorníky 14 9 2 3 41:18 29
5. Trnava 15 8 2 5 27:27 26
6. T. Teplice 15 6 1 8 19:28 19
7. Žiar 14 5 2 7 29:32 17
8. Humenné 15 4 2 9 25:47 14
9. Selce 14 3 0 11 19:58 9
10. V. Krtíš 15 2 2 11 11:76 8
11. Prešov 14 0 1 13 7:79 1


MARCELPOBEŽKA

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. Päť chýb pri zateplení strechy
  3. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  4. Vitajte v postapokalyptickom svete
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  2. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  3. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  5. Úprava osobného motorového vozidla
  6. Important information for Brazilians living in Slovakia
  7. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  8. Vitajte v postapokalyptickom svete
  9. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  10. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 24 970
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 16 998
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 14 792
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 526
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 841
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 746
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 472
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 368
  9. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 156
  10. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 9 143
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žiar - aktuálne správy

Dielami detí vyzdobia kanceláriu obecného úradu

Vo svojej tvorbe sa zamerali najmä na dva miestne kostoly.

Jedno zo súťažných diel.
Ilustračné foto.

Samospráva už vybrala odberové miesta, hľadať bude aj dobrovoľníkov

O konkrétnych miestach bude informovať v piatok.

Testovanie na nový koronavírus.

Kalvária bude ešte krajšia, nasvietia ďalší kostol

Nočný obraz pamiatky tak už bude kompletný.

Banskoštiavnická Kalvária.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

V kraji sú na tom najhoršie okresy Banská Bystrica a Brezno

Včera zistili na Slovensku viac ako 2 200 nakazených. 210 z toho v Banskobystrickom kraji. 56 v okrese Banská Bystrica a 45 v okrese Brezno.

Už ste čítali?