Levická futbalová mlaď

II. liga starší dorast
Levice – P. Bystrica 5:0 (4:0), góly: Kotora 2, Bogár, Rakica, Kosák
Zostava: Koseček – Naszvady, Janšík, Fogad, Boldiš, Kosák, Parrák, Bogár, Bátovský, Kotora, Horniak. Striedali: Rakica, Kotrus, Fűri, Adami.
Levičania začali veľmi dobre a už v 1. min. sa ujali vedenia. V 6. a v 11. min. sa sieť za hosťujúcim brankárom opäť vlnila a bolo 3:0. Do konca polčasu mali domáci hráči prevahu a v závere pridali Levice aj štvrtý gól. Po zmene strán sa osmelili aj hostia, lenže Koseček bol pozorný a žiadnu loptu za svoj chrbát nepustil. V závere pridali Levičania aj piaty gól a absolútne zaslúžene si pripísali tri body.
II. liga mladší dorast
Levice – P. Bystrica 2:2 (2:1), góly: Ábelovský, Jančo
Zostava: Tamaškovič – Novák, Vanya, Mészáros, Flídr, Budovec, Ábelovský, Predajniansky, Lešťan, Solčiansky, Jančo. Striedali: Šimonovič, Hladík, Mazúch, Turčan.
Aj mladší dorastenci začali aktívnejšie a v 2. min. Ábelovský po chybe brankára hostí pohodlne dopravil loptu do odkrytej brány – 1:0. Hostia sa potom snažili vyrovnať hru v poli, čo sa im aj čiastočne darilo. V 13. min. však vyšla levickým chlapcom pekná kombinačná akcia, na konci ktorej bol Jančo a ten nedal brankárovi žiadnu šancu 2:0. Domáci sa upokojili, čo stále sa zlepšujúci hostia využili na strelenie kontaktného gólu. V druhom dejstve sa už hralo prevažne medzi šestnástkami s minimom šancí. V 57. min. sa však Bystričania opäť radovali – 2:2. Na konci zápasu mohli Levice aj vyhrať, ale nepriamy kop z deviatich metrov Jančo nezakončil presne.
I. liga starší žiaci
PVFA – Levice 0:3 (0:1), góly: Čejtei 2, Vida
Zostava: Buchel – Blaško, Hagara, Sedmák, Genský, Birdáč, Vida, Duchoň, Tóth, Čejtei, Chudý. Striedali: Ahmad, Klinka, Chmelo, Bóna, Kubinec, Kmeť.
Od začiatku sa hral pekný futbal, s množstvom šancí na oboch stranách, lenže brankári svoje mužstvá podržali. V 20. min. sa však predsa len radovali hostia, keď Čejtei po Tóthovej prihrávke poslal svoje mužstvo do vedenia. Po obrátke upravil Vida nádherným volejom z 30 metrov na 0:2. Domáci už do konca zápasu Buchela vážnejšie neohrozili a preto hostia zaslúžene vyhrali.
I. liga mladší žiaci
PVFA – Levice 0:0
Zostava: Mészáros – Šutlák, Švirik, Gaži, Hypský, Tóth, Jasenek, Kováčik, Predajniansky, Šebo, Lieskovský. Striedali: Farkaš, Frtús.
Zápas mal od začiatku svižné tempo. Levičania boli v poli futbalovejší, lepšie sa pohybovali, no ich šance maril domáci gólman. V 7. min. mal najväčšiu príležitosť Švirik, ale jeho strelu vyrazil z bránkovej čiary obranca domáceho mužstva. Aj po zmene strán hrali Levice lepší futbal, viackrárt ohrozili brankára domácich, lenže ten mal svoj deň a za svoj chrbát nepustil ani jednu loptu. Po poslednom hvizde rozhodcu sa tak zápas skončil bez korenia.
II. liga starší žiaci
Dubnica „B“ – Levice „B“ 3:1
(2:0), gól: Zoller
Zostava: Maruniak – Sásik, Rafael, Slúka, Chlpík, Balczárek, Nemček, Zoller, Vrecník, Herceg, Varga. Striedali: Macko, Kačmárik, Kučerka, Bogár, Horváth, Molnár.
Levičania boli v utorňajšom zápase futbalovejším tímom, no domáci hráči podnikali nebezpečné protiútoky. Zoller s Chlpíkom svoje šance nepremenili, čo domáci Dubničania potrestali dvoma presnými zásahmi. V druhom polčase upravili domáci hráči už na 3:0. Aj keď potom Zoller z priameho kopu vykresal iskierku nádeje, domáci si už víťazstvo ustrážili.
II. liga mladší žiaci
Dubnica „B“ – Levice „B“
4:0 (2:0)
Zostava: Šebo – Mäsiar, Števko, Rácz, Kuštek, Ternovský, Petržel, Tóth, Tamáš, Stráňovský, Turnai. Striedali: Volter, Suljič, Kiss, Hamar.
Domáci boli od začiatku lepším mužstvom. Na ihrisku pôsobili istejším dojmom a chlapcov z Levíc prevýšili vo všetkých herných činnostiach. Aj keď Levičanom nemožno uprieť snahu a bojovnosť v utorok boli mladí Dubničania nad ich sily.
Levice „B“ – Nitra „B“ 3:2 (3:1), góly: Varga 2, Nemček
Zostava: Maruniak – Macko, Kačmárik, Rafael, Chlpík, Herceg, Nemček, Zoller, Vrecník, Bogár, Varga. Striedali: Kučerka, Slúka, Molnár, Balczárek, Kalman.
Levičania boli v prvom polčase lepším mužstvom, no v 3. min. musel ratovať svoje mužstvo Maruniak. Domáci potom prevzali iniciatívu a po štvrťhodinke Varga doklepol loptu do odkrytej brány – 1:0. O desať minút však bolo vyrovnané, no záver polčasu mali naši chlapci ukážkový. Najskôr si Varga vymenil loptu s Vrecníkom a opäť poslal svoje mužstvo do vedenia. V 34. min. zvýšil na 3:1 Nemček a tak mohli ísť do šatní spokojnejší levickí žiaci. Po zmene strán tréner Najner prestriedal a hostia sa chytili. Kučerka však pustil za svoj chrbát len jednu loptu, preto ostali tri body v Leviciach.
Levice „B“ – Nitra „B“ 1:3
(0:1), gól: Kiss
Zostava: Šebo – Mäsiar, Petržel, Kuštek, Goga, Ternovský, Tamáš, Rácz, Tóth, Turnai, Kiss. Striedali: Volter, Stráňovský, Hamar.
Nitrania mali v zápase viac loptu na svojich kopačkách a ovládli stred poľa. Domáci futbalisti sa zamerali na protiútoky. Kiss však dvakrát zaváhal, čo hostia aj potrestali strelením úvodného gólu. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, lenže hosťujúci gólman kryl všetky pokusy levických chlapcov. Nitra si po poslednom hvizde zaknihovala tri body za víťazstvo. - tb-

1. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?