II. liga starší dorast:
26. kolo: Ružomberok B – Žiar nad Hronom 1:1 (1:0), gól: Gašparík, Žiar: Hrabčan - Špánik, Juhás, Blaho, Rešetár, Dekýš, Boldiš, Pilnik (59. Ondruš), Gašparík, Bahno, Pechovský (64. Ginič)
Vyrovnaný zápas, ktorý sa skončil spravodlivou deľbou bodov. V prvom polčase tlačili viac domáci a druhom si tímy úlohy vymenili. Na konci mohol víťazstvo Žiaru zabezpečiť Boldiš, ale ten svoju šancu zahodil. Za zmienku stojí aj kvalitný výkon rozhodcov.
Ostatné zápasy: Humenné - Michalovce 1:2, Žilina B - Prešov B 1:0, Lipany - Snina 3:0, Lučenec - R. Sobota 3:1, Poprad - Radvaň 0:2, Košice B - Trebišov 2:2, B. Bystrica B - Vranov 2:0
Tabuľka po 26. kole:
1. B. Bystrica B 26 14 8 4 50:27 50
2. Trebišov 26 14 5 7 58:36 47
3. Michalovce 26 14 4 8 47:41 46
4. Prešov B 26 13 5 8 55:33 44
5. Žilina B 26 11 7 8 35:33 40
6. Snina 26 11 5 10 40:40 38
7. Košice B 26 11 4 11 53:47 37
8. Žiar 26 11 4 11 39:33 37
9. Ružomberok B 26 10 5 11 53:45 35
10. Lučenec 26 10 5 11 43:47 35
11. R. Sobota 26 11 2 13 40:50 35
12. Poprad 26 10 4 12 49:50 34
13. Lipany 26 9 3 14 33:59 30
14. Vranov 26 8 4 14 26:46 28
15. Humenné 26 8 3 15 41:57 27
16. Radvaň 26 8 2 16 39:57 26
II. liga mladší dorast:
26. kolo: Ružomberok B – Žiar nad Hronom 5:1 (3:1), gól: Kačák, Žiar: Gérath (41. Jančok) - Kačák, Urgela, Ju. Túry, Smelák, Jo. Túry, Kochol, Sigeti (41. Scneider), Šebeň (26. Kliman), Zvara, Cvejkuš (67. Palik)
Ostatné zápasy: Humenné - Michalovce 1:1, Žilina B - Prešov B 3:0, Lipany - Snina 0:1, Lučenec - R. Sobota 0:2, Poprad - Radvaň 2:1, Košice B - Trebišov 6:2, B. Bystrica B - Vranov 4:0
Tabuľka po 26. kole:
1. Žilina B 26 20 3 3 82:22 63
2. Michalovce 26 17 5 4 44:22 55
3. Prešov B 26 15 2 9 42:35 47
4. Košice B 26 14 4 8 60:28 46
5. Ružomberok B 26 12 9 5 52:28 45
6. Radvaň 26 11 7 8 47:35 40
7. B. Bystrica B 26 11 5 10 54:34 39
8. Žiar 26 11 5 10 40:54 38
9. Humenné 26 9 7 10 36:36 34
10. Lipany 26 9 4 13 32:43 31
11. Trebišov 26 8 5 13 39:48 29
12. Lučenec 26 7 7 12 32:57 28
13. R. Sobota 26 8 3 15 31:41 27
14. Poprad 26 7 5 14 36:48 26
15. Vranov 26 5 5 16 24:59 20
16. Snina 26 5 2 19 22:84 17
III. liga starší dorast:
24. kolo: Bánová - Nová Baňa 0:1 (0:0), gól: Prachár,
Ostatné zápasy 23. kola: MŠK Fomat Martin - Jednota Bánová 2:5, MFK Dolný Kubín - Tatran NAO L. Mikuláš 3:2, Partizán Čierny Balog - KINEX Bytča 4:3, MFK Lokomotíva Zvolen - MŠK K. N. Mesto 3:2, FTC Fiľakovo - MŠK Námestovo 3:0, ŠKM Savon B. Bystrica - ŽP Podbrezová B 1:0, FK Čadca - Slovan Kúpele Sliač 8:0, ŠK Izomat Nová Baňa - Jupie BB-Podlavice 1:0
Tabuľka po 23. kole:
1. Dolný Kubín 23 17 1 5 99:27 52
3. L. Mikuláš 23 15 3 5 57:25 48
4. Čadca 23 13 5 5 48:28 44
5. Čierny Balog 23 12 5 6 57:40 41
6. Nová Baňa 23 12 1 10 50:32 37
7. Bánová 23 11 1 11 51:42 34
8. Bytča 23 9 4 10 41:42 31
9. Savon B. B. 22 9 4 9 46:56 31
10. Podbrezová B 23 7 3 13 34:47 24
12. Martin 23 7 3 13 34:55 24
13. K. N. Mesto 23 6 5 12 22:54 23
14. Námestovo 22 5 4 13 34:41 19
15. Fiľakovo 23 5 2 16 30:73 17
16. Sliač 23 5 2 16 23:76 1
III. liga mladší dorast:
24. kolo: Bánová - Nová Baňa 5:0 (4:0)
Ostatné zápasy: MŠK Fomat Martin - Jednota Bánová 5:0, MFK Dolný Kubín - Tatran NAO L. Mikuláš 2:0, Partizán Čierny Balog - KINEX Bytča 2:4, MFK Lokomotíva Zvolen - MŠK K. N. Mesto 2:1, FTC Fiľakovo - MŠK Námestovo 2:6, ŠKM Savon B. Bystrica - ŽP Podbrezová B 0:3, ŠK Izomat Nová Baňa - Jupie BB-Podlavice 2:3
Tabuľka po 23. kole:
1. BB-Podlavice 23 16 5 2 63:19 53
2. Podbrezová B 23 17 2 4 60:21 53
3. L. Mikuláš 23 15 3 5 65:27 48
5. Nová Baňa 23 12 6 5 51:19 42
6. Zvolen 23 13 3 7 45:28 42
7. Martin 23 11 5 7 54:32 38
8. Čadca 22 11 1 10 36:30 34
9. Čierny Balog 23 8 6 9 54:56 30
10. Námestovo 22 7 4 11 41:42 25
12. Sliač 22 7 3 12 37:44 24
13. Bánová 23 6 4 13 44:60 22
14. B. Bystrica 22 3 6 13 18:45 15
15. Bytča 23 5 0 18 26:70 15
16. Fiľakovo 23 0 0 23 16:140 0
IV. liga dorast – Juh:
22. kolo: Hliník nad Hronom - Bušince 2:1 (1:0), góly: Pročka, Šimko, Banská Štiavnica - Selce 2:2 (1:1), góly: Rusnák 2, Dolné Hámre - Veľký Krtíš 1:2 (1:2), gól: Kosec
Ostatné zápasy: FC Rimavská Sobota B - Tatran VLM Pliešovce 4:0, MFK Krupina - MFK Detva 2:1, MFK Slovmag Revúca - Slovan Dudince, Sklo Tatran Poltár - CSM Tisovec - nezistené
Tabuľka po 22. kole:
1. Revúca 21 20 1 0 76:11 61
2. Krupina 21 17 2 2 72:22 53
3. Veľký Krtíš 22 15 2 5 85:35 47
4. Detva 22 14 2 6 44:19 44
5. R. Sobota B 22 10 2 10 43:47 32
6. Bušince 22 9 4 9 42:39 31
7. H.nad Hronom 22 10 2 10 41:38 31
8. Selce 21 7 5 9 50:48 26
9. Dudince 21 7 2 12 39:44 23
10. B. Štiavnica 22 6 5 11 30:56 23
11.Pliešovce 22 7 1 14 37:51 22
12. Dolné Hámre 22 6 2 14 27:85 20
13. Poltár 21 5 1 15 30:54 16
14. Tisovec 21 1 3 17 24:91 6
V. liga dorast - skupina C:
22. kolo: Šálková - Lutila 3:0 (0:0), Žarnovica - Kováčová 2:0 (2:0), góly: Štefanka, Mihálik, Stará Kremnička - Horné Hámre 1:7 (0:3), góly: Pajerský 2, Supuka 2, Angleta, Sitarčík, vlastný.
Ostatné zápasy: Biotika Slovenská Ľupča - MFK Spartak Hriňová 0:2, ŠK OPL Poniky - Družstevník Bzovík 0:8, FK 34 Brusno - ŠK Badín, OŠK Dobrá Niva - OTJ Hontianske Nemce - nezistené
Tabuľka po 22. kole:
1. Badín 21 15 4 2 60:16 49
2. Hriňová 21 16 1 4 72:22 49
3. Bzovík 22 15 3 4 67:21 48
4. Žarnovica 22 15 3 4 53:28 48
5. Lutila 22 11 2 9 63:45 35
6. Brusno 21 10 4 7 51:35 34
7. Šálková 22 10 2 10 52:43 32
8. Kováčová 22 9 3 9 53:34 30
9. S. Ľupča 22 8 5 9 48:50 29
10. Horné Hámre 22 8 3 11 37:42 27
11. Ho. Nemce 20 6 1 13 33:59 19
12. Dobrá Niva 21 5 1 15 26:112 16
13. S. Kremnička 21 2 4 15 22:78 10
14. Poniky 21 2 0 19 20:70 6
I. trieda dorast:
18. kolo: Kremnica - Lovča 3:0 (1:0), góly: Šuta, Štroffek, Ihring, Banská Belá - Ihráč - nehralo sa, pretože neprišli hostia, Lovčica Trubín - Tekovská Breznica 1:4 (1:2), góly: Lietava - Cibuľa 2, Galbavý, Ruman, Prochot - Pitelová 2:0, Dolná Ždaňa - Voznica 3:2 (2:1), góly: Ziman, Kliman za hostí
Tabuľka po 18. kole:
1. Kremnica 16 12 3 1 73:17 39
2. Tek. Breznica 16 12 1 3 77:28 37
3. Voznica 16 9 3 4 53:26 30
4. Lovčica-Tr. 16 9 2 5 62:31 29
5. Banská Belá 16 9 2 5 64:41 29
6. Dolná Ždaňa 17 9 2 6 40:35 29
7. Lovča 17 8 2 7 50:36 26
8. Jan. Lehota 16 6 1 9 50:36 19
9. Ihráč 17 4 0 13 29:88 12
10. Pitelová 16 2 2 12 24:72 8
11. Prochot 17 1 0 16 8:120 3
I. liga starší žiaci:
22. kolo: Žiar nad Hronom - Čadca 1:1 (1:1), gól: Gábor, Martin – Žarnovica 3:0
Ostatné zápasy: Lučenec - Podlavice 1:1, Fiľakovo - B. Bystrica 0:4, Ružomberok - Podbrezová 2:2, D. Kubín - L. Mikuláš 4:1, Žilina - R. Sobota 11:0
Tabuľka po 21. kole:
1. Ružomberok 22 18 2 2 61:15 56
2. B. Bystrica 21 18 1 2 90:9 55
3. Žilina 22 16 2 4 60:15 50
4. Martin 22 14 2 6 48:19 44
5. Podbrezová 22 13 4 5 59:26 43
6. Lučenec 22 8 3 11 31:45 27
7. Podlavice 21 7 5 9 28:23 26
8. Žiar 22 7 4 11 26:431 25
9. Čadca 22 7 3 12 39:41 24
10. D. Kubín 22 7 4 11 29:29 23
11. L. Mikuláš 22 6 4 12 24:56 21
12. Fiľakovo 22 6 2 14 23:50 20
13. Žarnovica 22 5 1 16 27:82 16
14. R. Sobota 22 1 4 17 5:97 7
I. liga mladší žiaci:
22. kolo: Žiar nad Hronom - Čadca 6:0 (1:0), gól: Kasza 4, Škriniar, Pančík, Martin – Žarnovica 8:0
Ostatné zápasy: Lučenec - Podlavice 0:0, Fiľakovo - B. Bystrica 0:4, Ružomberok - Podbrezová 2:0, Žilina - R. Sobota 9:0, D. Kubín - L. Mikuláš - nezistené
Tabuľka po 22. kole:
1. Ružomberok 22 19 1 2 61:13 57
2. B. Bystrica 21 18 1 2 90:9 55
3. Žilina 22 16 2 4 58:15 50
4. Martin 22 14 2 6 53:19 44
5. Podbrezová 22 13 3 6 57:26 42
6. Lučenec 22 8 3 11 30:44 27
7. Žiar 22 8 3 11 31:42 27
8. Podlavice 21 7 5 9 27:22 26
9. Čadca 22 7 2 13 38:46 23
10. D. Kubín 21 6 4 11 25:28 22
11. L. Mikuláš 21 6 3 12 23:52 21
12. Fiľakovo 22 6 2 14 23:50 20
13. Žarnovica 22 5 1 16 27:87 16
14. R. Sobota 22 1 4 17 5:95 7
II. liga starší žiaci – Juh:
22. kolo: Lučenec B - Kremnica 4:0 (3:0),
Ostatné zápasy 21. kola: FC Junior Radvaň - Dukla Banská Bystrica B 1:2, Slovan Kúpele Sliač - MFK Strojár Krupina 3:9, ŽP Šport Podbrezová B - TJ ŠK Tempus Rimavská Sobota 0:5, MFK Slovmag Revúca - MFK Spartak Hriňová 8:1, MFK Lokomotíva Zvolen - Baník Veľký Krtíš 1:0, ŠKF Kremnica - Partizán Čierny Balog 1:6, ŠKM Savon B. Bystrica - LAFC Lučenec B 2:1
Tabuľka po 21. kole:
1. R. Sobota 21 16 1 4 73:15 49
3. Čierny Balog 21 16 1 4 55:14 49
4. Dukla B. B. B 20 16 1 3 55:14 49
5. Krupina 21 11 3 7 43:29 36
6. Podbrezová B 21 9 5 7 35:25 32
7. Veľký Krtíš 21 9 4 8 34:28 31
8. Revúca 21 8 4 9 41:47 28
9. Savon B. B. 21 7 3 11 40:32 24
10. Lučenec B 20 5 2 13 27:38 17
12. Sliač 21 3 2 16 27:96 11
13. Radvaň 21 3 2 16 21:90 11
14. Kremnica 21 3 1 17 18:90 10
II. liga mladší žiaci – Juh:
22. kolo: Lučenec B - Kremnica 2:1 (0:0), gól: Karvaš,
Ostatné zápasy 21. kola: FC Junior Radvaň - Dukla Banská Bystrica B 0:11, Slovan Kúpele Sliač - MFK Strojár Krupina 0:9, ŽP Šport Podbrezová B - TJ ŠK Tempus Rimavská Sobota 5:1, MFK Slovmag Revúca - MFK Spartak Hriňová 4:0, MFK Lokomotíva Zvolen - Baník Veľký Krtíš 4:0, ŠKF Kremnica - Partizán Čierny Balog 0:12, ŠKM Savon B. Bystrica - LAFC Lučenec B 4:0
Tabuľka po 21. kole:
1. Zvolen 21 20 1 0 87:6 61
2. Dukla B. B.B 20 18 1 1 125:14 55
3. Čierny Balog 21 14 1 6 80:34 43
5. Savon B. B. 21 13 2 6 47:26 41
6. Revúca 21 11 3 7 71:27 36
7. Podbrezová B 21 11 2 8 62:46 35
8. Hriňová 21 8 1 12 32:53 25
9. Veľký Krtíš 21 7 3 11 36:39 24
10. Kremnica 21 6 0 15 19:102 18
11. R.Sobota 21 4 5 12 33:68 17
12. Lučenec B 20 3 3 14 27:73 12
13. Sliač 21 2 1 18 22:116 7
14. Radvaň 21 0 2 19 3:123 2
III. liga starší žiaci – skupina C:
22. kolo: Hliník nad Hronom - Kováčová 3:1 (1:0), góly: Goral 2, Paraj, Banská Štiavnica - Podbrezová C 0:1(0:1), Nová Baňa - Žiar nad Hronom B 4:2 (2:2), góly: Polc 2, Hudec, Krause - Ihradský, Klab,
Ostatné zápasy 21. kola: FK Žiar nad Hronom B - MFK Lokomotíva Zvolen B 1:2, ŽP Šport Podbrezová C - ŠK Izomat Nová Baňa 3:2, OTJ Hontianske Nemce - Sitno Banská Štiavnica 4:2, ŠK Heľpa - FK 34 Brusno 2:0, MFK Detva - ŠK OU Hrochoť 4:0, Prameň Kováčová - ŠK Badín 0:1, Biotika Slovenská Ľupča - PS Hliník nad Hronom 3:4
Tabuľka po 21. kole:
1. Nová Baňa 21 14 3 4 88:19 45
2. H. Nemce 21 13 2 6 57:30 41
3. Badín 21 11 5 5 55:21 38
4. Brusno 21 10 5 6 42:32 35
5. Žiar B 21 10 4 7 50:31 34
6. Podbrezová C 20 10 4 6 23:18 34
7. Detva 21 10 2 9 37:49 32
8. H. nad Hronom 21 9 2 10 29:41 29
9. Zvolen B 21 8 3 10 34:38 27
10. Heľpa 21 8 2 11 40:42 26
11. Kováčová 21 6 7 8 31:39 25
12. B. Štiavnica 21 7 3 11 42:57 24
13. S. Ľupča 20 5 4 11 16:64 19
14. Hrochoť 21 1 2 18 15:78 5
III. liga mladší žiaci – skupina C:
22. kolo: Hliník nad Hronom - Kováčová 0:2 (0:1), Banská Štiavnica - Podbrezová C 5:0 (2:0), góly: Deneši, Šemoda, Sabo, Gregáň, Potančok, Nová Baňa - Žiar nad Hronom B 1:0 (0:0), góly: Danko,
Ostatnézápasy 21. kola: FK Žiar nad Hronom B - MFK Lokomotíva Zvolen B 0:3, ŽP Šport Podbrezová C - ŠK Izomat Nová Baňa 1:2, OTJ Hontianske Nemce - Sitno Banská Štiavnica 0:3, ŠK Heľpa - FK 34 Brusno 1:3, MFK Detva - ŠK OU Hrochoť 16:0, Prameň Kováčová - ŠK Badín 4:2 Biotika Slovenská Ľupča - PS Hliník nad Hronom 3:1
Tabuľka po 21. kole:
1. Zvolen B 21 20 1 0 111:2 61
2. Detva 21 17 3 1 86:11 54
3. Nová Baňa 21 18 0 3 85:13 54
4. Žiar B 21 13 3 5 64:22 42
5. Kováčová 21 13 2 6 77:30 41
6. B. Štiavnica 21 11 6 4 63:25 39
7. H. nad Hronom 21 8 1 12 38:71 25
8. Podbrezová C 20 7 3 10 42:36 24
9. S. Ľupča 20 7 2 11 44:55 23
10. Badín 21 5 4 12 37:54 19
12. Brusno 21 3 1 17 26:81 10
13. H. Nemce 21 1 2 18 12:103 5
14. Hrochoť 21 1 1 19 6:179 4
I. trieda žiaci:
22. kolo: Lovčica - Trubín - Horná Ždaňa 1:0 (0:0), góly: Fabian, Banská Belá - Stará Kremnička 0:5 (0:3), góly: M. Baráni 2, Z. Šarközy, M. Pálečar, R. Pobežka, Dolná Hámre - Lutila 1:2 (1:1), góly: Urblík, Meduš za hostí, Veľká Lehota - Voznica nehralo sa, pretože neprišli hostia, Janova Lehota - Lovča 2:3 (1:1), góly: Neuschl, V. Kováč, Kňažko za hostí, Vyhne - Brehy 1:3 (0:2), góly: Búci za domácich
Tabuľka po 22. kole:
1. Veľká Lehota 20 20 0 0 157:11 60
2. Dolné Hámre 20 14 3 3 100:40 45
3. Horná Ždaňa 21 13 0 8 77:41 39
4. Lutila 20 13 0 7 84:73 39
5. Voznica 20 11 0 9 79:47 33
6. Jan. Lehota 21 10 3 8 54:42 33
7. Lovča 20 10 2 8 65:55 32
8. Lovčica-Tr. 20 9 4 7 47:32 31
9. Župkov 20 8 3 9 46:48 27
10. Brehy 20 5 2 13 26:77 17
11. Banská Belá 20 4 1 15 32:111 13
12. Vyhne 21 3 0 18 13:100 9
13. St. Kremnička 21 2 2 17 28:131 8
Malý futbal
ObFZ ZH - 15. kolo
Slaská – Pitelová 0:8 (0:3), góly: Baláž 4, Mališ, Štefanka, Kubík, Tončo
16. kolo: Pitelová - Repište 21:0 (12:0), Ponický 8, Štefanka 6, Tončo 3, Mališ 3, Švihorík
I. liga ženy:
20. kolo: Trenčianske Teplice – Žiar nad Hronom 2:1 (1:1), gól: Tureková, zápasy 19. kola: Šaľa - Žilina 1:0 (1:0), Humenné - Prešov 3:0 (0:0), Selce - T. Teplice 3:2 (3:1), V. Krtíš - Žiar 0:2 nedohrané Trnava - M. Dvorníky 0:0
Tabuľka po 19. kole:
1. Šaľa 15 14 0 1 99:10 42
2. Slovan B 15 13 1 1 72:6 40
3. Žilina 16 10 1 5 50:18 31
4. M. Dvorníky 15 9 3 3 41:18 30
5. Trnava 16 8 3 5 27:27 27
6. Žiar 15 6 2 7 31:32 20
7. T. Teplice 16 6 1 9 21:31 19
8. Humenné 16 5 2 9 28:47 17
9. Selce 15 4 0 11 22:60 12
10. V. Krtíš 16 2 2 12 11:78 8
11. Prešov 15 0 1 14 7:82 1
MARCELPOBEŽKA