Pridelené čísla: 1. Nevoľné, 2. Ihráč, 3. Ostrý Grúň, 4. Slaská, 5. Pitelová, 6. Trnavá Hora, 7. Vyhne, 8. Bzenica, 9. Repište – Nedeľa, 120 min. pred UHČ dospelí, 10. Štiavnické Bane, 11. Krahule, 12. Rudno nad Hronom, 13. Lovča, 14. voľno
1. kolo 29. septembra o 10. hod
Nevoľné : voľno
Ihráč : Lovča
Ostrý Grúň : Rudno nad Hronom
Slaská : Krahule
Pitelová : Štiavnické Bane
Trnavá Hora : Repište
Vyhne : Bzenica
2. kolo 11. augusta o 10. hod
voľno : Bzenica
Repište : Vyhne
Štiavnické Bane : Trnavá Hora
Krahule : Pitelová
Rudno nad Hronom : Slaská
Lovča : Ostrý Grúň
Nevoľné : Ihráč
3. kolo 18. augusta o 10. hod
Ihráč : voľno
Ostrý Grúň : Nevoľné
Slaská : Lovča
Pitelová : Rudno nad Hronom
Trnavá Hora : Krahule
Vyhne : Štiavnické Bane
Bzenica : Repište
4. kolo 25. augusta o 10. hod
voľno : Repište
Štiavnické Bane : Bzenica
Krahule : Vyhne
Rudno nad Hronom : Trnavá Hora
Lovča : Pitelová
Nevoľné : Slaská
Ihráč : Ostrý Grúň
5. kolo 1. septembra o 10. hod
Ostrý Grúň : voľno
Slaská : Ihráč
Pitelová : Nevoľné
Vyhne : Rudno nad Hronom
Bzenica : Krahule
Repište : Štiavnické Bane
Trnavá Hora : Lovča
6. kolo 8. septembra o 10. hod
voľno : Štiavnické Bane
Krahule : Repište
Rudno nad Hronom : Bzenica
Lovča : Vyhne
Nevoľné : Trnavá Hora
Ihráč : Pitelová
Ostrý Grúň : Slaská
7. kolo 15. septembra o 10. hod
Slaská : voľno
Pitelová : Ostrý Grúň
Trnavá Hora : Ihráč
Vyhne : Nevoľné
Bzenica : Lovča
Repište : Rudno nad Hronom
Štiavnické Bane : Krahule
8. kolo 22. septembra o 10. hod
voľno : Krahule
Rudno nad Hronom : Štiavnické Bane
Lovča : Repište
Nevoľné : Bzenica
Ihráč : Vyhne
Ostrý Grúň : Trnavá Hora
Slaská : Pitelová
9. kolo 29. septembra o 10. hod
Pitelová : voľno
Trnavá Hora : Slaská
Vyhne : Ostrý Grúň
Bzenica : Ihráč
Repište : Nevoľné
Štiavnické Bane : Lovča
Krahule : Rudno nad Hronom
10. kolo 6. októbra o 10. hod
voľno : Rudno nad Hronom
Lovča : Krahule
Nevoľné : Štiavnické Bane
Ihráč : Repište
Ostrý Grúň : Bzenica
Slaská : Vyhne
Pitelová : Trnavá Hora
11. kolo 13. októbra o 10. hod
Trnavá Hora : voľno
Vyhne : Pitelová
Bzenica : Slaská
Repište : Ostrý Grúň
Štiavnické Bane : Ihráč
Krahule : Nevoľné
Rudno nad Hronom : Lovča
12. kolo 20. októbra o 10. hod
voľno : Lovča
Nevoľné : Rudno nad Hronom
Ihráč : Krahule
Ostrý Grúň : Štiavnické Bane
Slaská : Repište
Pitelová : Bzenica
Trnavá Hora : Vyhne
13. kolo 27. októbra o 10. hod
Vyhne : voľno
Bzenica : Trnavá Hora
Repište : Pitelová
Štiavnické Bane : Slaská
Krahule : Ostrý Grúň
Rudno nad Hronom : Ihráč
Lovča : Nevoľné
ObFZ Žiar nadHronom