Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Úspešný týždeň pre dorasty

II. liga starší dorast Dubnica „B“ – Levice 0:1 (0:1), gól: Lešťan Zostava: Koseček – Naszvady, Janšík, Flídr, Kosák, Lešťan, Bogár, Mészáros, Kotora, Fogad, Horniak. Striedali: Kotrus, Žilka, Rakica Levičania boli v prvom polčase o niečo lepším mužstvom a v 22. min. sa po rohu hlavou presadil Lešťan 0:1. Po zmene strán domáci Dubničania pritvrdili a zrýchlili svoju hru. Hostia sa však úspešne bránili a Koseček bol spoľahlivý. V závere mohli o všetkom rozhodnúť Kotrus s Kosákom, no skóre sa už nezmenilo. II. liga mladší dorast Dubnica „B“ – Levice 1:3 (0:2), góly: Andrášik 2, Predajniansky Zostava: Valkovič – Bôžik, Hagara, Hladík, Chudý, Predajniansky, Andrášik, Šimonovič, Vida, Začka, Čejtei. Striedali: Sedmák, Vanya, Blaško, Ábelovský Mladším dorastencom vyšiel úvod zápasu a v 10. min. Andrášik otvoril skóre. V ďalšom priebehu sa levickým hráčom darilo, hrali umne a v závere Predajniansky pridal druhý presný zásah. Domáci sa v druhom dejstve síce snažili a aj znížili z penalty, ale to bolo z ich strany všetko. Osem minút pred koncom stanovil konečné skóre opäť Andrášik, keď prestrelil domáceho gólmana. II. liga starší dorast Levice – Inter „B“ 6:0 (2:0), góly: Žilka 2, Fogad 2, Bogár, Janšík Zostava: Koseček – Naszvady, Flídr, Fogad, Mészáros, Lešťan, Horniak, Janšík, Kosák, Kotora, Bogár. Striedali: Kotrus, Rakica, Žilka, Jančo. Levičania začali náporom a od začiatku bolo jasné, že oni budú pánmi na ihrisku. Domáci hrali pekný kombinačný futbal, v zakončení boli efektívni, keď hlavne po zmene strán nedali Bratislavčanom žiadnu šancu. II. liga mladší dorast Levice – Inter „B“ 3:2 (0:2), góly: Čejtei (z 11m), Vida, Kmeť Zostava: Valkovič – Šimonovič, Bôžik, Andrášik, Hladík, Chudý, Začka, Predajniansky, Vida, Hagara, Čejtei. Striedali: Baráti, Budovec, Vanya, Kmeť Mladší dorastenci odohrali veľmi dobrý a bojovný zápas. V prvom dejstve boli šance na oboch stranách, no presadiť sa dokázali len Bratislavčania, keď domáci dva razy chybili v obrane. Levičania mali excelentný nástup do druhej polovice a Čejtei s Vidom zabezpečili nerozhodný výsledok. V závere rozhodol Kmeť, keď doklepol loptu do prázdnej brány. Interisti však ešte mohli vyrovnať, no domácich zachránil perfektným zákrokom Valkovič. I. liga starší žiaci Levice – Dubnica 1:3 (0:0), gól: Sásik Zostava: Kučerka – Sásik, Krenčan, Rafael, Pastierovič, Herceg, Nemček, Zoller, Vrecník, Varga, Molnár. Striedali: Balczárek, Bogár, Slúka, Slušný, Šabler Levičania si v úvode vytvorili mierny tlak, ale Varga svoje dve dobré šance premárnil. Hra sa postupne vyrovnala, domáci sa snažili kombinovať, kdežto hostia hrali na nakopávané lopty a rýchle brejky. Tie im vyšli po zmene strán a razom bolo 0:2. Levickí chlapci sa snažili vyrovnať, no Dubničania pridali tretí gól a prakticky rozhodli o svojom víťazstve. Sásik už len prikrášlil skóre zápasu. I. liga mladší žiaci Levice – Dubnica 0:8 (0:4) Zostava: Mészáros – Turani, Petržel, Kuštek, Ternovský, Tamáš, Mäsiar, Rácz, Valentíny, Kardoš, Kišš. Striedali: Suljič, Tóth, Goga. Pre mladších žiakov je výsledok až príliš krutý, pretože s Dubničanmi hrali vyrovnanú partiu. Tí im však dali lekciu z efektivity a prakticky každá strela končila gólom. Levičanom nebolo súdené dať gól ani z pokutového kopu. Ich súperovi sa strelecky darilo aj po zmene strán a preto hostia zaslúžene vyhrali. II. liga starší žiaci Trenčín – Levice 3:0 (0:0) Zostava: Dúchaj – Birdáč, Horváth, Gaži, Kálman, Hengerics, Švirik, Tóth, Predajniansky, Šebo, Lieskovský. Striedali: Farkaš, Jasenek, Kováčik, Hypský Levičania odohrali v Trenčíne vyrovnaný zápas. Prvé dejstve sa odohrávalo medzi šestnástkami a bolo takmer bez šancí. Vari najväčšiu spálil Gaži, preto sa v druhom polčase začínalo odznova. Domácim sa podarilo behom jednej minúty dva razy skórovať, Kálmanova šanca sa gólom neskončila a preto odišli hostia domov s prázdnymi rukami. II. liga mladší žiaci Trenčín – Levice 6:1 (5:0), gól: Hancko Zostava: Šebo – Krajči, Števko, Martin Šipoš, Bielik, Turček, Gatial, Hancko, Herceg, Dávid, Wolter. Striedali: Bačík, Paštrnák, Fabian, Miro Šipoš Hostia opäť nezachytili úvod zápasu a po rýchlych góloch vysoko prehrávali. Zmena prišla v druhom polčase. Chlapci podali obetavý a bojovný výkon, Hanckovi sa podarilo skórovať, no Trenčania zápas s prehľadom dotiahli do víťazného konca. TOMÁŠBAČÍK