Písmo:A-|A+
diskusia (0)
II. liga starší dorast
P. Bystrica – Levice 1:4 (0:4), góly: Kosák, Bogár, Kotora, Horniak
Zostava: Koseček – Naszvadi, Janšík, Flídr, Kosák, Rakica, Bogár, Mészáros, Kotora, Fogad, Horniak. Striedali: Jančo, Žilka, Novák
Líder z Levíc sa predstavil na pôde predposledného mužstva tabuľky. Obe mužstvá začali v úvode opatrne, nikto nechcel prvý inkasovať. Po dvadsiatich minútach hry však hostia strelili tri góly za štyri minúty a bolo po zápase. Po obrátke už Levičania hrali každý pre seba, no výsledok zodpovedá priebehu hry a tri body získali hostia zaslúžene.
II. liga mladší dorast
P. Bystrica – Levice 0:4 (0:3), góly: Čejtei, Vida, Budovec, Baráti
Zostava: Valkovič – Bôžik, Chudý, Vanya, Šimonovič, Hladík, Budovec, Baráti, Vida, Andrášik, Čejtei. Striedali: Ábelovský, Turčan, Bóna, Genský.
Mladší dorastenci zachytili úvod zápasu a Čejtei v 10. min. otvoril skóre. Potom sa z priamych kopov presadili Vida s Budovcom a razom bolo 0:3. V závere polčasu podržal hostí Valkovič, v druhom dejstve preto pokračovali Levičania s čistým štítom. Hostia kontrolovali priebeh, domáci sa prakticky do ničoho nedostali. Baráti v závere využil chybu domáceho gólmana a zavŕšil víťazstvo hostí.
I. liga starší žiaci
Púchov – Levice 1:1 (1:0), gól: Varga
Zostava: Kučerka – Slúka, Rafael, Kačmárik, Pastierovič, Sásik, Nemček, Herceg, Zoller, Molnár, Varga. Striedali: Horváth, Birdáč, Balczárek, Šabler, Maruniak, Vrecník
Levičania inkasovali už v 2. min. zbytočný gól, keď Kučerka podcenil loptu. Púchovčnia sa potom dostali do niekoľkých šancí, lenže tie nepremenili. Neskôr prebrali iniciatívu Levice, ale ani Molnár, ani Zoller netrafili priestor troch žrdí. Po obrátke tréner hostí prestriedal, čo sa odzrkadlilo na väčšej bojovnosti. Hostia sa dostávali do šancí, tlačili a desať minút pred koncom vyrovnal Varga. Vzápätí mohol rozhodnúť Zoller ale jeho krížna strela len tesne minula domácu svätyňu.
I. liga mladší žiaci
Púchov – Levice 1:2 (1:1), góly: Mäsiar, Kiss
Zostava: Šebo – Rácz, Turnai, Petržel, Števko, Valentíny, Mäsier, Kúdela, Tamáš, Kiss, Kardoš. Striedali: Suljič, Tóth.
Levičania mali hru v prvom polčas pod kontrolou, no gólovú príchuť mala iba Mäsiarova strela. Domáci neskôr vyrovnali z ojedinelého protiútoku a tak sa v druhom dejstve začínalo odznova. Domáci pridali, vyrovnali hru v strede poľa, no záver patril Leviciam. Po troch nebezpečných strelách sa predsa len presadil Kiss a rozhodujúcim gólom získal pre svoje mužstvo všetky body.
II. liga starší žiaci
Levice B – Lok. Trnava 1:5 (1:0), gól: Šebo
Zostava: Maruniak - Jasenek, Horváth, Gaži, Šabler, Hengerics, Švirik, Tóth, M. Predajniansky, Šebo, Lieskovský. Striedali: Kováčik, Šutlák, Hypský, Farkaš, Mészáros
V prvom polčase odohrali chlapci v nedeľu so svojim súperom vyrovnanú partiu. V 15. min. sa Levičanom dokoncal podarilo otvoriť skóre, keď Šebo preloboval hosťujúceho gólmana. V zápätí mohol vedenie domácich zvýšiť Lieskovský, no v koncovke nebol efektívny. Po zmene strán sa karta obrátila. Robustnejší hostia sa dostali do tempa, darila sa im kombinácia a postupom času sa ujali vedenia. Po piatich góloch v druhom dejstve je ich víťazstvo zaslúžené.
II. liga mladší žiaci
Levice B – Lok. Trnava 0:4 (0:1)
Zostava: Kolčár - Tóth, Krajčí, Hancko, Bielik, Martin Šipoš, Vražel, Gyurcsek, Suljič, Tamáš, Dávid. Striedali: Donoval, Paštrnák, Wurczell, Krajčír
Levickí mladíci ukázali v zápase s o rok staršími protihráčmi obetavý a dobrý prístup. Súpera sa nezľakli, snažili sa s Trnavčanmi behať, no v druhom polčase, sa už hostia presadzovali viac a odniesli si z Levíc všetky body.
TOMÁŠBAČÍKČlánok pokračuje pod video reklamou