Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Favoriti okresu deklasovali svojich súperov

OBM 3. KOLO H. Kľačany – Čajkov 1:2 (1:2), góly: Krivočenko – Drapka, Spasič. Hostia mali lepší úvod a po hrubých chybách v obrane Kľačian sa rýchlo ujali dvojgólového vedenia. Domácim sa však pred prestávkou podarilo znížiť. Po vylúčení hosťujúceho Lepieša sa naskytla domácim presilovka, lenže v 75. minúte bol vylúčený aj Brezina a hosťom sa naskytla výhoda penalty. Čižmára však bravúrne vychytal Németh a skóre tak ostalo nezmenené. H. Kľačany: Németh – P. Krivočenko, Bôžik, Brezina, Poláčik, A. Krkoš, Hancko, Čík, Podseník, M. Krkoš, Kúdela, striedali: Kolár, Zaujec, Slušný. Čajkov: Horniak – Boldiš, Uhnák, M. Molnár, Lepieš, Muráni, Pompoš, Šikula, Spasič, Drapka, Červenák, striedali: Čižmár, P. Molnár, T. Molnár, J. Molnár. Želiezovce - N.Dedina 9:1 (4:1), góly: Kokoška 4, Rotík 2, Lauko 2, Forró – Varga Domáci od úvodu na ihrisku dominovali, vypracovali si veľa šancí a dokázali ich aj úspešne premieňať. Hostia boli na ihrisku prakticky neškodný. Strelecky dominoval hlavne Kokoška, ktorý zaznamenal 4 góly a výborne mu sekundoval aj Lauko. Novodedinčania sa vpredu nepresadili a nakoniec utrpeli vysokú prehru, ktorá len tak-tak že neskončila dvojciferným prídelom. Želiezovce: Barecz – Szalay, Forró, P. Páchnik, Rotík, Šál, Karkó, Lauko, Hegedűs (40. Csudai), Kokoška, Kristofoli. N. Dedina: Mikula– Harmady, P. Bob, M. Mráz, Martin Tóth, J. Salaj, Varga, Selka, Michal Tóth, Čecha, P. Salaj. Striedali: B. Varga, J. Novák, Maľa, Michal Tóth st. Tlmače – Plášťovce 7:0 (5:0), góly: P. Havran 3, Jenes 2, R. Kolár, Titurus. Vysoký favorit stretnutia hral od začiatku presne to, čo si predsavzal. Hostia, ktorí v prvých dvoch kolách neinkasovali rýchlo povolili pod lavínovitými útokmi domácich a skóre utešene narastalo. Hviezdil opäť skvelý klenot domácich Tlmáč Paľo Havran, ktorý zaznamenal hetrik a hoci aj Plášťovce si vypracovali niekoľko čistých šancí, odišli s krutým prídelom. Tlmače: Miško – Mlynárik, Hamar, Líška, Horváth, Jenes, Plašek, R. Kolár, P. Havran, T. Titurus, Kupec. Plášťovce: Matúš – Kneizel, Petrík, Somló, Fabián, L. Križan, Velebný, R. Križan, Benčok, Szabó, Zsóka. Podlužany - D.Pial 2:1 (0:0), góly: Vetor, Szalma – vlastný. Domáci po predchádzajúcom debakli na ihrisku Plášťoviec začali dosť vlažne, čo hostia nepotrestali. V druhom polčase si Podlužany strelili vlastný gól, no práve ten ich nabudil k lepšiemu pohybu. Spresnili prihrávky a výsledok sa dostavil. Podarilo sa im skóre otočiť a napokon ostali body predsa len doma. Podlužany: Kuruc – Búry, P. Šebo, Uhnák, I. Kurucz, Pekárik, Frajka, Szalma, Pastier, Vetor, uvara, striedali: Czíria, Hega, Konc, Buchlovi, Máaj. D. Pial: Ledéni – J. Gaži, Bujka, Lukáč, Bútora, Ciling, Jedlička, Valach, P. Trgiňa, R. Bielik, Mészáros, striedal: E. Valach. S.Tekov – Žemberovce 3:2 (1:1), góly: Daniš 2, Krnčan – Konček, Tomáš. Hráči Starého Tekova dominovali na ihrisku od prvej minúty. Boli lepší, no paradoxne do vedenia šli hostia. Domáci Daniš však dokázal vyrovnať a druhý polčas už patril domácemu celku, odhodlanému zvrátiť výsledok. To sa im aj podarilo a po dvoch gólov si tak body mohli vychutnať v Starom Tekove. St. Tekov: Konkol – Krnčan, Máčaj, Krenčan, M. Halabuk, Š. Kollár, Bánsky, Daniš, B. Halabuk, Frtús, Obický. Žemberovce: R. Štefana – Mikula, Flašík, Šinkovi, Nedorolík, ažký, Fiam, Hinzeller, I. Vrecník, Tomáš, Konek. Kozárovce - P.Vozokany 4:0 (2:0), góly: Koláček 2, Priecel, Jašek. Kozárovce mali počas celého stretnutia jasne navrch. Dokázali si vypracovať viaceré gólové príležitosti a aj ich úspešne zrealizovať. Ich súper sa presadil len po šestnásku, čo bolo na strelenie gólu málo a preto je víťazstvo domáceho celku úplne zaslúžené. Kozárovce: Ridzoň – A. Benčať, Mezo, R. Gaži, Koláček, Graus, Jašek, Holka, Priecel, S. Benčať, M. Švolik, striedali: Forgáč, Rafael, L. Švolik, Údik. P. Vozokany: . Sádovský – M. Bandzi, R. Bandzi, M. Buchlovi, B. Sádovský, L. Buchlovi, D. Števko, Tomašek, Beuš, Štrbka, Víglaš, striedali: Držík, Fábry. Šarovce - H.Turovce 5:2 (4:1), góly: Michalík 2, Farkaš, Tóth, P. Madaj – R. Kluka, Csáky. Domáce Šarovce mali očividne na vrch. Už po prvom polčase bolo prakticky o výsledku rozhodnuté. Hostia sa síce snažili, ale na domáci celok to jednoducho nestačilo. Ani v druhom polčase sa obraz hry nezmenil a Šarovčania si víťazstvo už nenechali vziať. Šarovce: Káloš – Furi, Nap, Trávnik, D. Horváth, Tóth, Michalík, Farkaš, M. Horváth, P. Madaj, J. Madaj, striedali: Furinda, Š. Horváth. H. Turovce: Čala – Csáky, Repka, Pástor, P. Varga ml, Tóth, R. Kluka, Baltazár, Sťahula, P. Varga st., Mihály, striedal: Pintér, Antal, M. Kluka, Goral. N.Tekov – Levice 1:6 (0:3), góly: Kacian – P. Gabaš 3, Ármai 2, Maslen. Favorit z Levíc šiel tvrdo za treťou výhrou v sezóne. Nováčik bojoval, čo mu sily stačili, ale na vyzretých a kvalitných hostí to bolo málo. Už prvý polčas rozhodol o jasnej prevahe Levičanom. Tí víťazstvo v druhom polčase ešte prikrášlili a nakoniec s prehľadom zvíťazili. N. Tekov: Gabriel – L. Nagy, Jančo, Kubík, Hengerics, Fraňa, E. Palic, Liska, Kacian, Jašek, Králik, striedal: Žabka, Lojek. Levice: Ivani – Zorád, Fríbert, Varga, Ármai. M. Ármai, Maslen, Graus, Kozolka, P. Gabaš, Vidra. Striedal: Pankuli, Furi, Fogad, Martinek, Bagala, Baík. 1. Levice 3 3 0 0 18:3 9 (6) 2. Želiezovce 3 3 0 0 16:6 9 (3) 3. Tlmače 3 2 1 0 17:3 7 (1) 4. Kozárovce 3 2 1 0 10:2 7 (1) 5. St. Tekov 3 2 0 1 7:4 6 (0) 6. Plášťovce 3 2 0 1 9:7 6 (3) 7. P. Vozokany 3 2 0 1 3:5 6 (3) 8. Podlužany 3 2 0 1 5:11 6 (0) 9. Žemberovce 3 1 1 1 6:5 4 (1) 10. Čajkov 3 1 1 1 8:8 4 (1) 11. Šarovce 3 1 0 2 7:7 3 (-3) 12. N. Tekov 3 0 1 2 4:10 1 (-5) 12. H. Turovce 3 0 1 2 4:10 1 (-5) 14. D. Pial 3 0 0 3 4:12 0 (-3) 15. H. Kľačany 3 0 0 3 5:14 0 (-3) 16. N. Dedina 3 0 0 3 3:19 0 (-3) ZOSTAVA KOLA: Miško (Tlmače) – Krivočenko (H. Kľačany), M. Molnár (Čajkov), Trávnik (Šarovce) – V. Holka (Kozárovce), Vetor (Podlužany), P. Havran (Tlmače), Jenes (Tlmače), Lauko (Želiezovce) – Kokoška (Želiezovce), P. Gabaš (Levice) II.TRIEDA 3. KOLO V.Turovce – Hrkovce 2:0(1:0), góly: Miroslav Baláž 2, (Szikora ml.), Turovčania čakali na jesenný gól dva zápasy, ktorý sa im podarilo streliť po 8. min. po peknej spolupráci domáceho mužstva, na konci ktorej bol Baláž. Hostia tiež mali v prvom polčase dve gólové šance, ktoré však nepremenili. Tempo hry postupne upadlo a až v druhom polčase hostia ožili. Stav zápasu sa im však nepodarilo zmeniť a domáci 5. min. pred koncom duelu upravili stav na konečných 2:0. Jur n.Hr. - M.Ludany 2:2 (1:2), góly: Molnár, Erfaňuch - Tóth, Tomašek, (Klabníková), Prvý polčas bol vyrovnaný, hral sa taktický futbal na obidvoch stranách. Hosťom sa následne podarilo ujať vedenia zásluhou Tótha a do polčasu obidve mužstvá pridali ešte po jednom góle. Domáci nevyužili plno ponúknutých šancí a až po dosť dlhom čase vyrovnali stav na 2:2. Zápas sa nakoniec dohral bez nejakých zbytočných faulov a mužstvá si pripísali na svoje konto po jednom bode. Keť - I.Úľany 3:0 (0:0), góly: Mikle, Lakatoš, Martin Dudáš, (Havran), Domáce mužstvo bolo v tomto zápase od úvodného hvizdu rozhodcu lepším tímom, ktorí si vypracovali viacero sľubných gólových šancí, ale nepodarilo sa im z nich v prvom polčase nič vyťažiť. Až v druhom dejstve hry prišli na rad aj góly hneď na začiatku polčasu, keď sa postupne presadili traja domáci hráči a rozhodli tak, že všetky tri body zostanú doma. Čata - P.Ruskov 4:2 (3:1), góly: Varga Kornel 2, raj Gabriel, Cibula Peter - Farkaš, Csicsó, (R), Na toto derby sa prišlo pozrieť viac ako 300 divákov, ktorý tak mohli vidieť atraktívny a zaujímavý futbal od úvodných minút. Domáci sa ujali po peknej akcii vedenia hneď na začiatku zápasu. Ďalší gól pridali v 20. min. Následne ožili aj hostia, ktorí si v 28. min. vypýtali jedenástku, ktorú s prehľadom Farkaš premenil. Do konca prvého polčasu sa domácemu mužstvu podarilo zvýšiť náskok o dva góly. Po zmene strán sa hral taktický futbal, hosťom sa podarilo ešte znížiť stav na 3:2, ale 10 min. pred koncom hvizdu rozhodcu stanovili domáci konečný výsledok na 4:2. Vyškovce – Bory 3:1(1:0), góly: Csala Gabriel, Siekeľ, Repiczký - Moravčík Roman, (Zaimi B.), Diváci mohli vo Vyškovciach vidieť vyrovnaný zápas hneď v prvých minútach, ale postupom času domáci celok zvýšil tlak a ujal sa jednogólového vedenia. Do konca prvého polčasu sa už nič nezmenilo, hralo sa väčšinou v strede poľa. Po zmene strán domáci pridali ďalší gól a následne hostia znížili, ale vyrovnať sa im už nepodarilo. Domáci hráč Repiczký po peknej akcii upravil skóre na konečných 3:1 pre domáce mužstvo. Lok – Rybník 5:0 (2:0), góly: Matyas 2, Gunič, Húdik, Sivka, (Macho), Rybníčania nastúpili s odhodlaním a snažili sa hrať útočný futbal. V koncovke sa však boli hostia málo efektívni, čo domáci hráči Loku aj patrične využili. Po zmene strán sa obraz hry nezmenil, hostia hrali naďalej aktívne, pričom domáci strieľali góly. Ich účet sa nakoniec zastavil na čísle päť. Kalinčiakovo - H.Kosihy 8:0 (3:0), góly: Fürjes 2, Papp 2, Galgóci, kadja, Pleva, Horňák, (Nagy), Diváci v Kalinčiakove si prišli na svoje, mohli vidieť plno pekných gólových šancí domáceho mužstva, ktoré nebolo ďaleko od dvojciferného výsledku zápasu. počas celého yápasu boli takticky i technicky lepším mužstvom ako hostia, čo dokazuje aj výsledok. Zápas nakoniec musel rozhodovať laik, pretože na stretnutie sa rozhodca nedostavil. Santovka – Bátovce 3:2 (1:1), góly: Szebelédy 2, Meňuš - Gajdoš, vlastný gól, (Szelényi), Domáce mužstvo hralo od úvodných minút zápasu o jedného hráča oslabené, keď rozhodca vylúčil domáceho hráča. hostia sa ujali vedenia v 12. min. zásluhou Gajdoša. Na rad prišlo aj domáce mužstvo keď vyrovnalo v 20. min. stav na 1:1. do prestávky sa už nič nezmenilo a tak mužstvá odišli do kabín nerozhodne. po zmene strán po 2 min. pridali domáci gól a následne po peknej akcii v 52. min zvýšili stav na 3:1. Hostia sa pokúšali s výsledkom ešte niečo urobiť a v 72. min. znížili stav na konečných 3:2. 1. Kalinčiakovo 3 3 0 0 14:1 9 (3) 2. Čata 3 2 1 0 9:4 7 (1) 3. Lok 3 2 0 1 11:4 6 (0) 4. Keť 3 2 0 1 11:8 6 (0) 5. Vyškovce 3 2 0 1 7:4 6 (0) 6. Bátovce 3 2 0 1 6:5 6 (3) 7. Santovka 3 2 0 1 6:7 6 (0) 8. M. Ludany 3 1 1 1 9:10 4 (1) 9. Jur n. Hr. 3 1 1 1 4:6 4 (-2) 10. Hrkovce 3 1 0 2 6:7 3 (0) 11. V. Turovce 3 1 0 2 2:3 3 (0) 12. P. Ruskov 3 1 0 2 7:10 3 (0) 13. Hr. Kosihy 3 1 0 2 7:12 3 (-3) 14. Bory 3 1 0 2 3:8 3 (0) 15. Ip. Úľany 3 0 1 2 1:7 1 (-2) 16. Rybník 3 0 0 3 4:11 0 (-3) III.TRIEDA SZ 3. KOLO V.Kozmálovce - Podlužany B 1:1 (1:1), góly: Petrík – P. Macho Vo vyrovnanom zápase si mužstvá vypracovali niekoľko sľubných príležitostí. Domáci šli do vedenia, ale to im dlho nevydržalo, keď na gól Petríka dokázal odpovedať hosťujúci Macho. Domáci sa snažili strhnúť po obrátke víťazstvo na svoju stranu, ale keď Petrík zahodil aj pokutový kop, body sa delili. Pukanec - Veľký Ďur 4:3 (2:1), góly: Ťašký, Chlapečka, Palkovič (11m), Zabák – Mozdík, Havala, Peter Lipták Prvý polčas bol opticky vyrovnaný. O niečo viac z hry mali domáci a tí si dokázali vypracovať aj tesný náskok. V druhom polčase sa strhli strelecké dostihy, v ktorých boli úspešnejší domáci a zaknihovali si tak tesné víťazstvo 4:3. Záverečná snaha hostí už vyrovnanie nepriniesla. Beša – Vyšné 2:2 (1:1), góly: Furi, P. Horváth – Palonder, L. Garaj V slabučkom zápase zaujali iba góly. Zápas bol obojstranne vyrovnaný a z mála šancí dokázali oba celky premeniť po dve. Zrodila sa tak absolútne spravodlivá remíza, ktorá odzrkadľuje pomer síl na ihrisku. Ani jeden z tímov si nezaslúžil vyhrať. 1. Pukanec 3 3 0 0 12:3 9 (3) 2. V. Kozmálovce 3 1 1 1 7:4 4 (-2) 3. V. Ďur 3 1 1 1 10:8 4 (-2) 4. H. Pial 2 1 0 1 5:4 3 (0) 5. Podlužany „B“ 2 0 2 0 5:5 2 (2) 6. Beša 2 0 1 1 3:7 1 (-2) 7. Vyšné 3 0 1 2 2:13 1 (-2) III.TRIEDA JV 3. KOLO T. Lužany 4FSC – Sikenica 1:2 (1:0), góly: Kosák – Kántor 2 Domáci od úvodu prevzali taktovku stretnutia do svojich rúk a dokázali sa aj rýchlo ujať vedenia. To im vydržalo celý prvý polčas. Po zmene strán ale začala aktivita domáceho celku upadať a k slovu sa začali dostávať aj hostia. Sikenica napokon z mála šancí vyťažili maximum, keď im víťazstvo dvoma gólmi zabezpečil Kosák. Málaš – Pastovce 4:2 (1:0), góly: Víglaš 2, Šafár 2 – Majer, Miklóš Na hodový zápas do Málaša prišli hostia iba deviati a tak domáci hráči už od prvých minút začali udávať tón zápasu. Po vcelku vyrovnanom prvom polčase začali po prestávke oslabeným hosťom evidentne ubúdať sily, čo Málašania dokonale využili a zabezpečili si 3 body. Lontov – Hronovce 5:3 (4:1), góly: Žembery, Műller, Szabó, Šrajer, J. Lacko – Urbančok, Antal, Énok V prvom polčase zapli domáci na maximálne obrátky a priklincovali hostí na vlastnú polovicu, pričom ponúknuté šance dokázali pretaviť v pekné góly. V druhom dejstve začali domáci zahadzovať veľa šancí a k slovu sa tak dostali aj hostia, ktorí dokázali stretnutie skorigovať na vcelku prijateľnú prehru. Farná – Hokovce 7:2 (3:2), góly: Rozemberg 2, Dudáš, Lauko, Mikeš, Lietavský, Pástor za domácich. Po vcelku vyrovnanom a na góly bohatom prvom polčase sa v druhom domáci akoby odtrhli z reťaze. Pridali na pohybe a začali strieľať jeden gól za druhým. Hostia z Hokoviec nedokázali na ich nátlakovú hru nájsť účinnú protizbraň a tak si odniesli vysoký prídel. I.Sokolec – Tupá 2:2 (2:2), góly: Polyovka, Munka – Nagy, Polyak Domáci mali raketový nástup a do vedenia šli už v tretej minúte. Potom ale nepochopiteľne prenechali iniciatívu hosťom, ktorí nemilosrdne trestali domáce chyby a otočili skóre. Sokolec stihol ešte pred polčasom vyrovnať. Druhý polčas už patril jasne domácemu celku, hralo sa prakticky na jednu bránu, ale nakoľko zahodili domáci hráči aj nemožné, museli sa uspokojiť s remízou. 1. Lontov 3 3 0 0 16:5 9 (3) 2. Málaš 3 3 0 0 11:2 9 (3) 3. Farná 3 2 1 0 11:5 7 (4) 4. Sikenica 3 2 0 1 8:5 6 (0) 5. T. Lužany 4FSC 3 1 0 2 3:4 3 (-3) 6. Hokovce 3 1 0 2 7:12 3 (0) 7. Pastovce 3 1 0 2 5:13 3 (0) 8. Ip.Sokolec 3 0 2 1 7:8 2 (-4) 9. Tupá 3 0 1 2 2:9 1 (-2) 10. Hronovce 3 0 0 3 6:13 0 (-3) ĽUBOŠ RÁC, MARIÁN SABALA, TOMÁŠBAČÍK_novy_riadok_

1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.