Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Lutila zatiaľ bez straty, Repište vyhralo v Bzenici

I. TRIEDA DOSPELÍ

4. kolo:
Bzenica - Repište 1:3 (1:2), góly: Meliš – E. Kmeť 3, rozhodoval Slosiar, 60 divákov, ČK: Feherpataky
V prvom polčase dostali domáci dva góly, najmä preto, že im vylúčili hráča. Aj napriek trom gólom bojovali ďalej a znížili stav na 1:3. Marián Jasenák
BZENICA: Kršiak – M. Dekýš, Harach (46. Riccoti), Olajec, Hlinka, Šedivec (80. Budinský), Meliš, Feherpataky, J. Dekýš, Krištof, Demko
REPIŠTE: Filip – Čech, Želiar, E. Kmeť (85. Hudec), Vincúr, M. Karvaš (33. Marko), P. Karvaš, Ľ. Kordík, M. Kordík, A. Kmeť, Ulbrík

Horná Ves - Janova Lehota 3:1 (0:1), góly: P. Širáň, B. Neuschl, Smidt - Chovančík. rozhodoval Hromádka, 80 divákov
Hostia strelili gól už v prvej minúte stretnutia. Ten vyprovokoval domácich a zvyšok prvého polčasu sa hralo len na domácu bránu. Dušan Reiter
HORNÁ VES: Mikula – Wágner, Marianík, Tichý, Dobrotka, Širáň, T. Neuschl, Smidt, Pažold, Briatka (82. Repiský), B. Neuschl (73. Haško)
JANOVA LEHOTA: Malík – Matiáš, Krajčír, Z. Stacho (71. D. Karásek), Koneracký, Urblík, Gustiňák, Beliančin, M. Karásek, Chovančík, Srna

Rudno nad Hronom - Brehy 1:0 (0:0), gól: Škarba, rozhodoval Kacz, 100 divákov
Oba tímy boli vyrovnané. No šťastie prialo viac domácim, ktorý strelili gól, na ktorý hostia nedokázali odpovedať. Milan Gubán
RUDNO: Tužinský – Matiášovič, Bartoš, Sopka (46. J. Škarba), Boroš (60. Moško), Lauko, R. Škarba, Marko, Búry, Valko, Benčat
BREHY: Martinec – Lalka (45. Chranček), Polnišer, Baláž, Vozár, Šlavka, Holý, Hrubý(45. Trenčan), Regina, Pastier, Obercian

Tekovská Breznica - Lovča 3:0 (2:0), góly: Polc 2, Šuhajda, rozhodoval Baran, 120 divákov
Domáci mali prevahu počas celého zápasu, ktorú dokázali gólmi v súperovej bráne. Množstvo ďalších šancí nevyužili. No na to, že to bol prvý zápas Lovče v tejto sezóne, podali slušný výkon. Ján Havran
TEKOVSKÁ BREZNICA: M. Homola – Krulák, Gáži, Š. Homola, Žembery, Havran, Petráš (77. Kasan), Galbavý (83. Horniak), Šuhajda (55. Brodziansky), Jány, Polc
LOVČA: Brašeň – Hrmo, Greguš, Magula, Šándor, Kováč, Benča, Matuška, Bien, Golebiowski, Krajčík (46. Páleník)

Vyhne - Voznica 0:3 (0:0), rozhodoval Fáber, 200 divákov
Domáci zahrali nešťastný zápas, keď po celý čas dobíjali voznickú bránu, v ktorej stál vynikajúci brankár Pukan. Premárnili minimálne tri šance. A ako by to nestačilo, strelili si aj vlastný gól. Jozef Halaj
VYHNE: Herold (26. Bosák) – Pavla, Hlinka, Bujňák, Hrnčiar, Lupták, Katina, Ivan, Kašiar, Šimko, Štefanka
VOZNICA: Pukan – Brestovský, Slosiar, Oslanec, Kršiak, M. Blaho, Pavol (46. P. Blaho, 80. Závadzký), Nemec, Arvaj, Kunský, Mihálik

Banská Belá - Kremnica 1:2 (1:0), góly: Dulaj – Bíreš 2. rozhodoval M. Kacz, 80 divákov, ČK: Tokár
Šance boli na obidvoch stranách. Domáci zatlačili Kremnicu, ktorá prišla o jedného hráča, ale hosťom sa aj tak podarilo vyhrať. Dušan Privalinec
BANSKÁ BELÁ: Prokaj – Ivanič, Hankovič, Hanzlík, Selyem, Zelinka (65. Klein), Palašthy, Dulaj (80. Palášthy), Lukáč, Durbák, Lacko
KREMNICA: Valuška – Ďurian, Ďurica, Mecele, Hoz (80. Žiarny), Tokár, Lupták, Chladný (75. Rusín), Štroffek, Ondruš, Urgela

Lutila - Lovčica Trubín 4:2 (1:2), góly: Kanina 3,Gordík. rozhodoval Ivan Šimič ml., 150 divákov
Po polčase hostia vyhrávali 2:1. Nezmyselne sa dali vylúčiť, čím sa pripravili o šancu vyhrať a Lutile umožnili dať tri góly. Pavel Čierny
LUTILA: Kováč – Forgáč, P. Kanina, Gordík, R. Kanina, Vanko, Letáš (46. Henžel), Gordulič, Sklenka (84. Pavlove), Golha (87. Bartolen), Majer
LOVČICA TRUBÍN: Juhaniak – Tinák, Bajnok, M. Tršo, Hromádka, Masarovič, Debnár, Mališ, Krajči, Macko