Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky

FUTBAL MLÁDEŽE

II. liga starší dorast
5. kolo: Žiar nad Hronom - Banská Bystrica B 0:0, ŽIAR: Packo (46. Jančok) – Kačák (78. Kicko), Ju. Túri, Škriniar (46. Ginič), Blaho, Hanus, Rybár, Výboh (46. Cvejkuš), M. Janúch, Ondrejka, Pechovský
Do zápasu nastupovalo naše mužstvo s odhodlaním potvrdiť dobrý výkon zo zápasu v Snine. Zápas sme však začali dosť nervózne. Viazla kombinácia v strede poľa, vyprodukovali sme veľa nepresných prihrávok. V 15. min. urobila naša obrana chybu, ale súper nás nepotrestal. Potom sme sa väčšinou pokúšali o strely z väčšej vzdialenosti, ktoré nemohli ohroziť súperovho brankára. Do 2. polčasu urobili tréneri zmeny v zostave. Nastúpili Cvejkuš, Ginič a Jančok, ktorí priniesli oživenie do našej hry. Začali sme presnejšie kombinovať a častejšie ohrozovať súperovho brankára. V 48. min. sa dostal do vyloženej šance Januch, ale popri vybiehajúcom brankárovi trafil iba brvno súperovej brány. V 58. min. po ukážkovej akcii Giniča, jeho prihrávke do pokutového územia Ondrejka pálil opäť do brvna. Súper sa tiež dostal do jednej šance, ale v koncovke zaváhal a bol z toho iba roh. Potom sme si vytvorili niekoľko sľubných streleckých príležitostí, najmä Pechovského v 88. min. minula tesne súperovu bránu a tak sa zápas skončil spravodlivou remízou. Hra v 2. polčase mohla uspokojiť prítomných divákov.
ostatné zápasy: Poprad - Snina 2:1, R. Sobota - Bardejov 1:0, Lipany - Vranov 0:1, Trebišov - Ružomberok B 2:4, Podlavice - S. N. Ves 1:1, Žilina B - Košice B 3:1, Lučenec - Prešov B 1:2
6. kolo: Žiar nad Hronom - Poprad 2:0 (1:0), góly: Mich. Janúch, Cvejkuš, ŽIAR: Packo – Kačák (46. Zvara), Jur. Túri, Ginič (65. Katreniak), Blaho, Hanus (88. Škriniar), Rybár, Cvejkuš (75. Kicko), Mich. Janúch, Ondrejka, Pechovský
ostatné zápasy: Snina - R. Sobota 2:3, Vranov - Trebišov 5:0, Bardejov - Lipany 3:2, B. Bystrica B - Prešov B - nehralo sa, pretože súper prišiel neskoro, Košice B - Lučenec 4:0, S. N. Ves - Žilina B 0:0, Ružomberok B - Podlavice 3:2

II. liga mladší dorast
5. kolo: Žiar nad Hronom - Banská Bystrica B 0:2, ŽIAR: Ivan - Horváth (41. Ďuriš), Palík, Urgela, Jo. Túri (70. Mecele), Sigeti, L. Štrba (36. Šebeň), Gábor (67. Kliman), Gulaša, J. Janúch
Od úvodných minút sa hral rýchly a tvrdý futbal. V 21. min. Gulaša obišiel brankára, ale ponúknutú šancu trestuhodne zahodil. Ako sa hovorí „ nedáš, dostaneš“ naopak z protiútoku krásnou strelou do šibenice, otvoril skóre zápasu Gyömber. Od tohto momentu prebrali hostia iniciatívu na svoje kopačky a potvrdili, že sú lídrom tabuľky. Naši chlapci im dobre sekundovali a po preskupení a striedaní vrhli v druhom polčase všetky sily do útoku, aby strelili súperovi gól. V 80. min. Gyömber s priameho kopu upravil stav zápasu na konečných 2:0. Za predvedenú hru a nasadenie si obidve mužstva zaslúžia pochvalu, lebo takýto futbal od mládeže nevidieť každý deň.
ostatné zápasy: Poprad - Snina 3:1, R. Sobota - Bardejov 0:0, Lipany - Vranov 4:0, Trebišov - Ružomberok B 0:0, Podlavice - S. N. Ves 1:0, Lučenec - Prešov B 0:1, Žilina B - Košice B nezistené
6. kolo: Žiar nad Hronom - Poprad 1:1 (0:0), góly: Ďuriš - Matta, ŽIAR: Tom. Štrba – Horváth (70. Mecele), Palík, Urgela, Smelák (68. Budinský , Joz. Túri, Sigeti, Kliman (41. Hric), Šebeň, Gulaša (56. Ďuriš), Joz. Janúch
ostatné zápasy: Snina - R. Sobota 0:3, Vranov - Trebišov 3:0, Bardejov - Lipany 2:2, B. Bystrica B - Prešov B 1:0, Košice B - Lučenec 6:1, S. N. Ves - Žilina B 1:0, Ružomberok B - Podlavice 1:1

III. liga starší dorast
predohrávka 15. kola: Bánová - Nová Baňa 1:0 (0:0)
5. kolo: Nová Baňa - Čadca 1:3 (0:1), gól: Šmirina
zapasy 4. kola: Čadca - Č. Balog 1:0, Martin - L. Mikuláš 2:2, Podbrezová B - D. Kubín 2:1, Bánová - Zvolen 0:2, K. N. Mesto - Revúca 3:3, Námestovo - Bytča 2:3, Krásno n. K. - N. Baňa 0:0

III. liga mladší dorast
predohrávka 15. kola: Bánová - Nová Baňa 7:0 (3:0)
5. kolo: Nová Baňa - Čadca 2:3 (1:2), góly: Krause, Baranec
zapasy 4. kola: Čadca - Č. Balog 4:0, Martin - L. Mikuláš 2:2, Podbrezová B - D. Kubín 2:4, K. N. Mesto - Revúca 0:3, Námestovo - Bytča 1:1, Rakytovce - Savon B. B. 5:0, Krásno n. K. - N. Baňa 2:0

IV. liga dorast - juh
5. kolo: Hliník nad Hronom - Fiľakovo 3:4 (1:4), góly: Šmikniar, Hurta (z 11 metrov), Miniu, Banská Štiavnica - Sliač 1:2 (1:1), gól: Hrabko, Dolné Hámre - Detva 2:1, góly: Haško, Barani
zapasy 4. kola: Fiľakovo - Selce 8:0, Tornaľa - V. Krtíš 0:1, Krupina - Hriňová 0:4, Jesenské - B. Štiavnica 6:1, Sliač - Pliešovce 14:0, Poltár - D. Hámre 10:0, Detva - Hliník n. Hr. 1:1

V. liga dorast - skupina C
dohrávka 1. kola: Lutila - Žarnovica 1:3, Horné Hámre - Hontianske Nemce 1:1 (0:1), gól: Supuka
predohrávka 10. kola: Kremnica - Kováčová 0:2
5. kolo: Kremnica - Lutila 2:1 (1:1), góly: Kapšo, V. Mokroš (vlastný) - Ondruš, Dudince - Žarnovica 3:2 (1:2), góly: Kopčák 2, Horné Hámre - Brusno 1:2 (1:1), gól: Kotrlec,
zapasy 4. kola: Šalková - Jakub 0:0, H. Nemce - Bzovík 3:1, Badín - Kováčová 3:0, Krivaň - Dudince 3:1, Žarnovica - H. Hámre 7:1, Brusno - Kremnica 1:0, Lutila - Slovenská Ľupča 2:1

I. trieda dorast
dohrávka 1. kola: Voznica - Janova Lehota 0:1, Lovča - Vyhne 4:1 (2:1), góly: Siekela 2, J. Kováč, Kubinec - Koreň, Lovčica Trubín - Banská Belá 0:3 (0:2), Prochot - Tekovská Breznica 0:5 - nedohralo sa, pretože domáci nanastúpili na druhý polčas, Dolná Ždaňa - St. Kremnička 2:5
5. kolo
Lovčica Trubín - Tekovská Breznica 1:4 (1:3), Voznica - Prochot 2:0 (0:0), góly: Valach, Dian, Banská Belá - Vyhne 0:5, Janova Lehota - Stará Kremnička 0:4 (0:2), góly: O. Žňava 2, Gulička, Abrahám, Lovča a Dolná Ždaňa mali voľno

4. kolo: Martin - Žiar nad Hronom 4:1 (2:0), gól: Beňo
ostatné zápasy: Fiľakovo - Dolný Kubín 0:0, B. Bystrica - Žilina 2:3, Čadca - Podlavice 0:3, Podbrezová - Zvolen 3:1, Ružomberok - Námestovo 5:0, L. Mikuláš - Lučenec nezistené
5. kolo: Žiar nad Hronom - Čadca 1:1 (0:0), gól: Beňo (z 11 metrov)
ostatné zápasy: Námestovo - Fiľakovo 1:0, Zvolen - Ružomberok 1:2, Lučenec - Podbrezová 1:0, Podlavice - L. Mikuláš 9:0, Žilina - Martin 0:2, D. Kubín - B. Bystrica 0:5

5. kolo: Žiar nad Hronom - Čadca 3:1 (3:1), góly: Kukučka, Rajnoha, Kupec
ostatné zápasy: Zvolen - Ružomberok 0:4, Lučenec - Podbrezová 0:2, Podlavice - L. Mikuláš 0:1, Žilina - Martin 4:3, D. Kubín - B. Bystrica 0:1, Námestovo - Fiľakovo nezistené

II. liga, starší žiaci, skupina juh
5. kolo: Žarnovica - MFK Revúca 3:0 (0:0), góly: Tončík 2, Vuong, ROMA Revúca - Nová Baňa nehrali, pretože Revúca sa odhlásila zo súťaže
zápasy 4. kola: N. Baňa - Podbrezová B 1:0, Lučenec B - Žarnovica 1:3, V. Krtíš - Dukla B. B. B 0:1

II. liga, mladší žiaci, skupina juh
5. kolo: Žarnovica - MFK Revúca 1:2 (0:2), gól: Izák, ROMA Revúca - Nová Baňa nehrali, pretože Revúca sa odhlásila zo súťaže
zápasy 4. kola: N. Baňa - Podbrezová B 5:2, Lučenec B - Žarnovica 7:0, MFK Revúca - MFK R. Sobota 0:10, V. Krtíš - Dukla B. B. B 0:5, Savon B. B. - Č. Balog 0:5

III. liga, starší žiaci, skupina C
dohrávka 1. kola: Žiar nad Hronom B - Heľpa 6:1 (2:1), góly: Hudák 2, Škriniar, Širáň, T. Hudec, Kukučka
5. kolo: B. Štiavnica - Brusno 1:2 (0:0), gól: Ferienčík, Hontianske Nemce - Hliník nad Hronom 11:1 (6:1), gól: Ďuriš, Žiar nad Hronom B - Zvolen B 1:2 (0:0), gól: Škriniar, Badín - Kremnica 0:1, gól: Kuzma
zápasy 4. kola: Hliník n. Hr. - Rakytovce 0:2, Sliač - B. Štiavnica 0:4, Brusno - Badín 0:2, Kremnica - Žiar n. Hr. B 2:1

III. liga, mladší žiaci, skupina C
dohrávka 1. kola: Žiar nad Hronom B - Heľpa 5:0 (2:0), góly: Karvaš 2, Meliš, Kružlic, Kocian
5. kolo: B. Štiavnica - Brusno 12:0 (5:0), góly: Lacko 2, Čáky 2, Sovinec 2, Totkovič 2, Havaj, Gregáň, Vician, Ivanič, Hontianske Nemce - Hliník nad Hronom 1:5 (0:4), góly: Tököly 2, Kaprálik 2, Rozenberg, Žiar nad Hronom B - Zvolen B 1:2 (0:2), gól: Kupec, Badín - Kremnica 2:2, góly: M. Lahký, Schmidt
zápasy 4. kola: Zvolen B - Podlavice B 0:1, Hliník n. Hr. - Rakytovce 0:4, Heľpa - Kováčová 2:1, Sliač - B. Štiavnica 0:3, Brusno - Badín 0:10, Kremnica - Žiar n. Hr. B 3:0

I. trieda žiaci
5. kolo: Dolné Hámre - Veľká Lehota 7:2 (3:2), góly: Tóth 3, Kráľ 2, Valenta, Šarközi - R. Víglaský, Voznica - Župkov 2:4 (2:2), góly: Pajerský, Kúšik - za domácich, Prestavlky - Brehy 2:7 (2:4), góly: Michal Beňo, Matúš Beňo - za domácich, Lutila - Banská Belá 15:0 - hostia na druhý polčas nenastúpili, góly: Urblík 5, Meduš 3, Krnčok 2, D. Malo, Štubňa, Oswald, Glézl, Mokroš, Janova Lehota - Stará Kremnička 2:0 (1:0), góly: Hejnek 2, Lovčica Trubín mal voľno

2. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  3. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  7. Magazín SME Ženy už v predaji
  8. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  10. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  1. Nechajte zamestnancov vybrať si služobné auto, oplatí sa vám to
  2. Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody
  3. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  4. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  5. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  8. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  9. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?