Tekovská Breznica stále bez prehry, Lutila ostáva na čele tabuľky

I. TRIEDA DOSPELÍ

8. kolo
Bzenica - Rudno nad Hronom 2:2 (1:0), góly: Demko, Kollár – Búry, Nemec, rozhodoval: Juríček, 65 divákov
Prvý polčas bol vyrovnaný, domáci sa ujali vedenia. V druhom dejstve začali lepšie hostia. Bzenica vyrovnala až minútu pred koncom stretnutia. Bola to spravodlivá deľba bodov. Zdenko Šedivec
Vyhne - Repište 1:1 (1:1), góly: M. Hrnčiar - Karvaš, rozhodoval: Slosiar, 250 divákov
Hostia začali zápas lepšie a už v 15. minúte viedli 1:0. Po inkasovanom góle Vyhne pridali a po 20 minútach hry sa im podarilo vyrovnať. V druhej polovici zápasu sa hra odohrávala väčšinou medzi 16 - tkami, hostia hrozili brejkami, z ktorých vyťažili tri rohy. Domácich mrzí premrhaná šanca v 72. minúte, ktorú zahodil Ivan. Jozef Halaj
Banská Belá - Janova Lehota 1:0 (0:0), gól: Palášthy, rozhodoval: Bajnok, 60 divákov
Diváci v Banskej Belej videli pekný, útočný futbal. Aj napriek množstvu zahodených šancí sa domáci zaslúžene vyhrali. Andrej Javorský
Lutila - Brehy 4:1 (3:0), góly: Sklenka 2, Majer (z 11 metrov), Paučo – Vozár, rozhodoval: Toman, 100 divákov
Lutila mala v prvom polčase prevahu, strelili tri góly. V druhej časti hry sa hosťom aj napriek stálej prevahe domáceho mužstva podarilo streliť čestný gól z priameho kopu. Štvrtý gól pridali lutilčania z pokutového kopu.
Lovčica Trubín - Lovča 1:3 (0:2), góly: Benko – Matuška 2, Krajčík, rozhodoval: Pukanová, 120 divákov
Jednoznačné víťazstvo hostí. Miloš Michaleje
Kremnica - Voznica 3:0 (2:0), góly: Hóz 2, Ondruš, rozhodoval: Prôčka, 150 divákov
Domáci odohrali jeden z dobrých zápasov, mali prevahu počas celého stretnutia. Škoda, že nepridali viac gólov, pretože šance na to mali. Bohuš Wollner.

14. Bzenica 8 1 2 5 8:20 5
Ospravedlňujeme sa za chybu v nadpise z čísla 37, kde sme omylom uviedli ako strelca troch gólov iné meno namiesto hráča Voznice Nemca.