Pondelok, 20. september, 2021 | Meniny má Ľuboslav(a)KrížovkyKrížovky

Hokej

I. LIGA JUNIORI:
8. kolo: Žiar nad Hronom - Senica 2:3 (1:1, 1:1, 0:1), góly: Šulek, Považanec (Kyseľ, Vallo), vylúčenia: 5:5, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:2, strely na bránu: 11:28, zásahy brankárov: 26:9, rozhodovali: Babeliak, Bárdi, Bitala, ŽIAR: Paulík - Bartoš, Kyseľ, Mak, Michník, Balco, Greguš, Považanec, Nociar, Plandor, Vallo, Sondík, Šulek, Bitala, Valko, Kukučka
Vo vyrovnanom zápase rozhodli naše presilové hry, pretože 2. a 3. gól sme dostali práve počas nich. Chlapci podali bojovný výkon, škoda individuálnej chyby pri treťom góle.
ostatné zápasy: Piešťany - N. Zámky 5:3, Prievidza – Levice 13:0, Topoľčany - Pov. Bystrica 4:0, Dubnica – Kežmarok 7:3, Detva – Prešov nezistené

I. LIGA DORAST
11. kolo: Senica - Žiar nad Hronom 14:1 (4:0, 4:1, 6:0), gól: Lukáč, vylúčenia: 3:11, presilovky: 2:0, oslabenia: 1:1, strely na bránu: 75:9, zásahy brankárov: 8:61, rozhodovali: Müllner, Polakovič, Šefčík, ŽIAR: Cibuľa, Mackovič - Kučera, Hanus, Čierny, Podušel, Sabo, Mak, Jančok, Michalík, Berkeš, Bugár, Heckl, Lukáč, Soták
Naši dorastenci nastúpili so stašími žiakmi v zostave a líder tabuľky to patrične využil
ostatné zápasy: N. Zámky – Piešťany 6:0, Partizánske - Levice 4:3, Hoba – Detva 24:2

12. kolo: HOBA Bratislava - Žiar nad Hronom 5:3 (2:1, 1:0, 2:2), góly: Berkeš (Nociar), Berkeš (Kučera), Berkeš (Nociar, Kučera), vylúčenia: 7:6, presilovky: 2:2, oslabenia: 1:0, strely na bránu: 37:33, zásahy brankárov: 30:32, ŽIAR: Cibuľa - Kučera, Podušel, Čierny, Michník, Sabo, Mak, Jančok, Michalík, Berkeš, Nociar, Bitala, Heckl, Lukáč, Soták
Veľmi dobrý výkon našich hráčov zaskočil domáci tím, ktorý deň predtým vsietil 24 gólov do detvianskej brány. Vo vyrovnanom zápase rozhodla 56. minúta, keď najskôr Nociar nepremenil samostatný nájazd a následne sme v oslabení inkasovali štvrtý gól. Z protiútoku Heckl nastrelil žrď a vyhodený puk zachytil súperov útočník a strelil vsietil ďalší gól. Aj napriek prehre podali naši chlapci najlepší výkon jesene.
ostatné zápasy: N. Zámky – Partizánske 14:2, Levice - Piešťany 1:3, Senica – Detva 16:0

1. kolo:
HK MšK Žiar nad Hronom - Púchov 6:0 (1:0, 3:0, 2:0), góly: Barany 3, Stripaj, Stirotný, Kozel
Úvodný zápas sezóny bol úspešný, no v predvedenej hre bolo množstvo nedostatkov, vyplývajúcich z nezohratosti mužstva.

II. LIGA MLADŠÍ ŽIACI
1. kolo:
HK MšK Žiar nad Hronom - Púchov 9:7 (0:2, 5:3, 4:2), góly: Hurtík 2, Almaqet 2, Moška, Čičmanec, Lantoši, Červeň, Štefanec
Vo vyrovnanom stretnutí sa prvá tretina niesla v nezohratosti jednotlivých formácií, postupne sa naši chlapci dostávali do tempa a góly začali padať aj do súperovej bránky. V záverečnej tretine naši chlapci strhli víťazstvo na svoju stranu. Nemalý podiel na víťazstve domácich mal brankách L. Gajdoš, ktorý sa opäť predviedol v skvelej forme.