NA ČELE DRUHEJ TRIEDY PREZIMUJE SLASKÁ

Bzenica s deviatou prehrou, Lutila zakopla

I. TRIEDA DOSPELÍ
12. kolo
Bzenica – Vyhne 0:2 (0:2), góly: Hrnčiar, Ivan, ČK: Šimko (hostia) rozhodoval Búgel, 90 divákov. Domáci pokračujú vo veľmi slabých výkonoch, nedokážu streliť gól ani do prázdnej bránky takže, hostia z Vyhní nepotrebovali nejaký presvedčivý výkon na víťazstvo.
n BZENICA: Kršiak - Meliš, M. Dekýš ,Olajec, Kollár. Majer, Hlinka (84. J. Dekýš), Mališ, Harach, Krištof, Demko(61.Barborík)
n VYHNE: Herold - Šrot, Čunderlík, Šimko, Jakab (Gorbov), Babic, Štefanka (90.Bosák), Hrnčiar, Lupták, Kašiar (Zvizdecký), Ivan
Marián Jasenák

Banská Belá – Tekovská Breznica 1:2 (0:2), góly: Durbák - Žembery, Horniak, rozhodoval Lešniak, 20 divákov. Prvý polčas hostia strelili so šťastím dva góly, ale v druhej polovici domáci, hostí zatlačili, no rezultoval z toho, iba čestný úspech domácich.
n BANSKÁ BELÁ: Hanzlík - Hankovič (10.Debnár), J. Javorský, Ivanič, M. Javorský, Lukáč, Palašthy, Zelinka, Selyem, Lacko, Durbák
n TEKOVSKÁ BREZNICA: Homola - Krulák, Brozianky, Volentier (50.Pastier), Gaži, Š.Homola, Žembery, Havran, Polc, Horniak (65.Kasan)
Vladimír Prokaj

Lutila - Rudno nad Hronom 1:1 (0:1), góly: Majer - Beňovský, rozhodoval A. Oslanec, 80 divákov. Hralo sa na bránu hostí, hlavne v druhom polčase, ale hostia sa po brejku dostali do vedenia. V druhom polčase Lutila pritlačila súpera, no dokázala iba vyrovnať. Treba pripomenúť tutovku striedajúceho Letáša, ktorý bol sám pred brankárom, ale trafil len do brankára.
n LUTILA: Kováč - Forgáč, Kanina, Šarközy, Gordík, Vanko (80. Komanický), Sklenka, Paučo, Gordulič (50. Letáš), Golha, Mayer
n RUDNO NAD HRONOM: Tužinský - Matiašovič, Jánošík, Škarba, Šurka, Psotka, Boroš (65. Lauko), Beňovský (73. Moško), Búri, Valko, Benčat
Pavel Čierny

Lovčica Trubín - Horná Ves 1:1 (1:1), góly: Krajči - Kaštier, rozhodoval Slosiar, 60 divákov. Domáci v 50 min. nepremenili pokutový kop, a tak sa v priemernom zápase delili body.
n LOVČICA TRUBÍN: Juhaniak - M. Tršo, Mališ (57. Macko), Hromádka, Benko, Tinák (47. Kapusta), I. Tršo, Bajnok, Debnár, Sikorjak, Krajči
n HORNÁ VES: Mikula - Mecele, Tichý, Marianík (82. Haško), Dobrotka, Dobias, Pažout, Schmidt, Širáň, Neuschl, Kaštier
Miloš Michaleje

Kremnica – Repište 2:1 (0:1), góly: Ondruš, Mecele - E. Kmeť, rozhodoval Blahút, 200 divákov. Hostia boli v prvom polčase lepším mužstvom. U domácich trochu viazla prihrávka. Do druhého polčasu nastúpili Kremničania s dvomi zmenami, ktoré sa prejavili zlepšenou hrou. Vyrovnanie prišlo na začiatku druhého polčasu. Víťazný gól padol na konci stretnutia.
n KREMNICA: Sámel - Rusín (64. Králik), Mališ, Gordulič, Štroffek (46. M. Ďurian), Tokár (90. P. Ďurian), Lupták, Žiarny (46. Host), Urgela, Ondruš (89.Grossmann)
n REPIŠTE: Filip - Želiar, E. Kmeť, Vincúr, M. Karvaš, P. Karvaš, Ľ. Kordík, M. Kordík, M. Kmeť, Urblík, A. Kmeť
Bohuš Wollner

Voznica – Janova Lehota 2:0 (0:0), góly: Oslanec, Pavol, rozhodoval Kacz, 150 divákov. V prvom polčase domáci nepochopiteľne ponúkli hosťom šancu, ktorú však nepremenili. Vykúpenim boli góly pred koncom zápasu.
n VOZNICA: Pukan - E. Mihálik (70. Závadský), M. Blaho, Briestenský, Oslanec, Kršiak, S. Mihálik (80. Haluška), P. Blaho, Nemec, Arvay, Kunský (50. Pavol)
n JANOVA LEHOTA: Malík - Matiaš, Krajčír, Srna, Koneracký, Rečlo, Brzula, Tóth, M. Karásek, Vincent, Chovančík (45.D. Karásek)
Kamil Blaho

Lovča – Brehy 4:1 (2:0), góly: Páleník 2, Matuška, Golebiowsky - Vozár, rozhodoval Baran, 120 divákov. Domáci začali lepšie, vyhrávali pekným gólom. Potom sa hra vyrovnala, ale ku koncu polčasu sa im podarilo zvýšiť na rozdiel dvoch gólov. V druhom dejstve potvrdili domáci svoju prevahu a zaslúžene vyhrali.
n LOVČA: Brašeň - Hrmo, Magula, Páleník (78. Hačik), Šandor, Kováč, Benča (70. Golebiowsky), Matuška, Paučo (83. Sedliak), Hazucha, J. Krajčík (60.Greguš)
n BREHY: Kosec - Polnišer (46. Polc), Hubač, Baláž, Briestenský(46. Lalko), Vozár, Halabuk, Mezö, Regina, Kliman (46. Obercian), Čakloš (75. Pastier)

Dohrávka 1. kola:
Prochot – Ostrý Grúň 4:0 (0:0), góly: Kušnier 2, Rozenberg, Tököly, rozhodoval Rendla, 80 divákov. Vyrovnaný zápas, v prvom polčase sa striedali šance na jednej aj druhej strane, ale domácich podržal brankár Bugár. Na začiatku druhého dejstva začali domáci náporom, z ktorého sa ujali vedenia po góle Tökölyho a postupne prevzali iniciatívu a vyťažili z nej ešte ďaľšie tri góly.
n PROCHOT: Bugár - Ziman, Kmeť, Krajči (50. Ličko), I. Rozenberg, A. Rozenberg, L. Rozenberg, R. Kušnier, A. Kušnier, Tököly, Vincent
n OSTRÝ GRÚŇ: Maslen - Števkov, Štefanča (89. Debnár), Čurianský, Matejov, Baláž, Boháč (45. D. Maslen), Šulva, Lalík, Jafa, L. Maslen (46. Šurianský)
Miroslav Bugár

Nevoľné – Slaská 2:3 (1:2), góly: Milan Kapusta, M. Vlkovič – Silný, Kmeť, Schmitz, rozhodoval Nitško, 30 divákov, Vedenia sa ujalo Nevoľné po dobrej hre v prvej polhodine. Potom domáci dostali dva nešťastné góly, no vôbec nebolo vidieť, že hral posledný tím s prvým. K tomu zodpovedal aj druhý polčas, keď sa domácim podarilo vyrovnať, ale šesť minút pred koncom dostalo Nevoľné tretí gól, ktorý ich pripravil o cenný bod.
n NEVOĽNÉ: Páchnik – Milan Kapusta, Michal Kapusta, Weiss, O. Króner, R. Króner, Hric, Marcel Krajčík, Mário Krajčík, M. Vlkovič, J. Vlkovič (46. Mazúr)
n SLASKÁ: Vanko – Červenák, Senko, Ma. Schuster, Mi. Schuster, Lalo, Topoľan, Hurtík, Silný, Schmitz, Kmeť
Ľuboš Páchnik

Sklené Teplice – Dolná Trnávka/Dolná Ždaňa B 1:1 (0:1), góly: Ľ. Tatár – Kysel, rozhodoval J. Oslanec, 60 divákov. Bol to zápas dobrej úrovne, ktorý sa skončil záslúženou deľbou bodov.
n SKLENÉ TEPLICE: Mokroš – Pelegrín, Ľ. Skladan, Závadzký, Urblík, Beňo (70. Jaško), Šimko (46. Hutta), Pavol, Husár, Minyu, Tatár
n ŽDAŇA B: Kováč – Dodok, M. Kysel, Košta, Gocník, Boška, Dovec, Slušný, R. Kysel, Páchnik (60. Galus), Giertl
Kamil Skladan

Kosorín – Pitelová 0:1 (0:0), gól: Slašťan, rozhodoval Šarközy, 50 divákov
n KOSORÍN: Ertl – Nemčok, Legíň, Výbošťok, Beňo, Mojžiš, Čiliak, Hrčka, Štroffek, Štefanovič, Rašlík
n PITELOVÁ: Barát – Mališ, Gáfrik, Poljak, Spišiak, Slašťan, Zvara, Štefanka, Tatár, Michalisko, Egyed

Horné Hámre – Prestavlky 5:1 (4:0), rozhodoval Katina. Domáci splnili v prvom polčase úlohu favorita a získali tri body.
Tibor Jányi

Ihráč – Stará Kremnička 0:2 (0:0), góly: Sklenka 2, rozhodoval Šimič ml., 60 divákov.

JANAURBLÍKOVÁ

1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  2. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  3. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  7. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  9. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  10. Tipni si na Petru Vlhovú a získaj 10 eur
  1. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  2. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  5. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  6. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?

V Žiari nad Hronom pribudnú ďalšie odberové miesta

Mesto pripravuje niekoľko nových odberových miest, na ktorých by sa vďaka online registrácii nemuselo čakať v radoch.

Začína sa celoplošné testovanie, na týchto miestach sa môžete dať testovať

Na Slovensku začína celoplošné skríningové testovanie. V našom regióne sa môžete dať otestovať na viacerých miestach.