II. liga starší dorast
15. kolo:
S. N. Ves - Žiar nad Hronom 0:1 (0:1), gól: Mi. Janúch, ŽIAR: Packo - Katreniak, Ju. Túri, Ginič, Blaho, Hanus, Škriniar (83. Výboch, 90. Kačák), Kochol, Mich. Janúch (64. Cvejkuš), Ondrejka, Pechovský
n ostatné zápasy: Podlavice – B. Bystrica B 0:1, Žilina B – Trebišov 0:0, Košice B – Poprad 2:1, Vranov – Bardejov 3:1, Lučenec – Lipany 2:2, Prešov B – R. Sobota 3:0, Ružomberok B – Snina 10:0
1. Prešov B 14 9 2 3 26:9 29
2. Ružomberok B 15 9 1 5 40:18 28
3. Bardejov 15 9 1 5 28:18 28
4. Košice B 15 8 3 4 39:17 27
5. Vranov 15 7 4 4 27:23 25
6. R. Sobota 15 6 6 3 27:25 24
7. Žilina B 14 6 5 3 18:8 23
8. S. N. Ves 15 6 4 5 19:15 22
9. Žiar 15 7 1 7 22:19 22
10. Lipany 15 7 1 7 21:22 22
11. Podlavice 15 6 3 6 30:30 21
12. B. Bystrica B 14 5 5 4 16:16 20
13. Trebišov 15 5 3 7 22:29 18
14. Poprad 15 4 1 10 20:31 13
15. Lučenec 14 2 4 8 20:31 10
16. Snina 15 0 0 15 6:70 0
II. liga mladší dorast
15. kolo:
S. N. Ves - Žiar nad Hronom 1:1 (1:0), gól: Gulaša, ŽIAR: T. Štrba - Urgela, Žurav (55. Maroň), Lu. Štrba, Smelák (64. Mecele), Kliman (43. Pavlík), Sigeti, Gulaša, Jo. Túri, Gábor (29. Šebeň), Jo. Janúch
n ostatné zápasy: Podlavice – B. Bystrica B 1:2, Žilina B – Trebišov 8:0, Košice B – Poprad 4:1, Vranov – Bardejov 2:2, Lučenec – Lipany 0:2, Prešov B – R. Sobota 4:0, Ružomberok B – Snina 8:1
1. B. Bystrica B 15 15 0 0 51:1 45
2. Prešov B 14 10 2 2 26:12 32
3. Žilina B 13 9 0 4 45:10 27
4. Ružomberok B 15 8 3 4 28:20 27
5. Košice B 14 7 4 3 31:12 25
6. Žiar 15 5 6 4 21:21 21
7. Podlavice 15 5 4 6 28:26 19
8. Bardejov 15 4 5 6 29:34 17
9. Lipany 15 5 1 9 24:23 16
10. R. Sobota 15 4 4 7 15:24 16
11. Trebišov 14 4 4 6 11:22 16
12. Lučenec 14 5 1 8 15:29 16
13. Poprad 15 4 4 7 18:33 16
14. S. N. Ves 15 4 3 8 18:28 15
15. Vranov 15 2 6 7 17:34 12
16. Snina 15 2 1 12 12:60 7
III. liga starší dorast
13. kolo: Martin - NováBaňa 3:3 (1:2), góly: I. Tužinský, P. Sajkl, Rudan
n Zápasy 12. kola: Čadca - K. N. Mesto 4:0, Námestovo - Bánová 2:1, Rakytovce - Podbrezová B 2:1, Krásno - Martin 2:1, N. Baňa - Č. Balog 2:1, Savon BB - L. Mikuláš 1:3, Bytča - D. Kubín 2:4, Revúca - Zvolen 3:1
Tabuľka po 12. kole
1. Rakytovce 14 11 2 1 47:8 35
2. D. Kubín 14 9 1 4 49:21 28
3. Čadca 14 9 0 5 34:20 27
4. Podbrezová B 14 8 3 3 36:23 27
5. Zvolen 14 8 1 5 35:29 25
6. L. Mikuláš 14 7 2 5 26:27 23
7. Bytča 14 6 2 6 28:25 20
8. Savon BB 14 6 2 6 28:39 20
9. Č. Balog 14 6 0 8 40:32 18
10. Revúca 14 5 3 6 25:31 18
11. Bánová 14 4 3 7 16:22 15
12. Martin 14 4 2 8 28:29 14
13. N. Baňa 14 4 2 8 18:31 14
14. Krásno 14 3 5 6 15:43 14
15. Námestovo 14 4 1 9 20:44 13
16. K. N. Mesto 14 3 1 10 25:46 10
III. liga mladší dorast
13. kolo: Martin - NováBaňa 1:0 (1:0)
n Zápasy 12. kola: Čadca - K. N. Mesto 3:0, Námestovo - Bánová 0:2, Rakytovce - Podbrezová B 3:2, Krásno - Martin 1:2, N. Baňa - Č. Balog 2:2, Savon BB - L. Mikuláš 0:1, Bytča - D. Kubín 1:3, Revúca - Zvolen 1:6
Tabuľka po 12. kole
1. Rakytovce 14 13 0 1 82:13 39
2. Martin 14 11 2 1 47:11 35
3. Bánová 14 9 3 2 38:13 30
4. L. Mikuláš 14 9 3 2 35:12 30
5. Zvolen 14 8 2 4 42:21 26
6. Podbrezová B 14 7 3 4 39:20 24
7. D. Kubín 14 7 2 5 32:27 23
8. Bytča 14 7 2 5 31:26 23
9. Námestovo 14 6 2 6 33:28 20
10. Čadca 14 5 2 7 20:25 17
11. N. Baňa 14 4 2 8 17:45 14
12. Revúca 14 4 1 9 20:49 13
13. K. N. Mesto 14 4 1 9 14:44 13
14. Č. Balog 14 2 1 11 15:69 7
15. Krásno 14 1 2 11 7:44 5
16. Savon BB 14 0 2 12 14:39 2
IV. liga dorast - juh
13. kolo: Tornaľa - Dolné Hámre 3:2 (2:0), góly: Dubaj, Haško, V. Krtíš - B. Štiavnica 5:0 (2:0), Krupina - Hliník n/Hr. 1:0
n zápasy 12. kola: Fiľakovo - Sliač 1:0, Poltár - Jesenské 2:0, Detva - Krupina 0:4, Hliník n. Hr. - Tornaľa 1:0, D. Hámre - Selce 1:1, Pliešovce - V. Krtíš 0:8, B. Štiavnica - Hriňová 2:1
Tabuľka po 12. kole
1. Hriňová 12 9 0 3 46:26 27
2. V. Krtíš 12 8 2 2 52:15 26
3. Poltár 12 7 3 2 44:14 24
4. Jesenské 12 8 0 4 42:21 24
5. Fiľakovo 12 7 3 2 32:18 24
6. Sliač 12 7 1 4 41:17 22
7. Hliník n. Hr. 12 5 2 5 21:23 17
8. Krupina 12 5 1 6 34:21 16
9. D. Hámre 12 5 1 6 23:45 16
10. Tornaľa 12 5 0 7 21:25 15
11. B. Štiavnica 12 4 2 6 23:29 14
12. Detva 12 2 3 7 14:24 9
13. Pliešovce 12 2 1 9 16:68 7
14. Selce 12 0 1 11 8:71 1
V. liga dorast
13. kolo: Jakub - H. Hámre 9:0 (5:0), H. Nemce - Kremnica 4:2, góly: Šuta, Kuzma, Kriváň - Lutila 12:1 (6:0), gól: Baran, Žarnovica - Brusno 1:0 (1:0), gól: P. Sartoris
n zápasy 12. kola: Šálková - Žarnovica 1:0, Brusno - Kriváň -, Lutila - Badín 1:7, S. Ľupča - H. Nemce 3:0, Kremnica - Jakub 1:2, H. Hámre - Bzovík 4:2, Dudince - Kováčova 3:3
Tabuľka po 12. kole
1. Šálková 12 11 1 0 32:5 34
2. Badín 12 10 0 2 53:9 30
3. Jakub 12 6 2 4 33:15 20
4. Žarnovica 12 6 1 5 22:15 19
5. Bzovík 12 6 1 5 26:24 19
6. Dudince 12 6 1 5 31:30 19
7. Kováčova 12 5 4 3 25:24 19
8. H. Nemce 12 5 1 6 25:36 16
9. H. Hámre 12 5 1 6 17:31 16
10. Kriváň 11 4 1 6 17:25 13
11. S. Ľupča 11 4 0 7 18:20 12
12. Brusno 11 3 0 8 12:29 9
13. Lutila 12 2 1 9 13:47 7
14. Kremnica 11 2 0 9 10:24 6
I. liga starší žiaci
13. kolo: Žiar nad Hronom - Fiľakovo 3:0 (0:0), góly: Beňo (z 11 metrov), Blaškovič, Škriniar
n Ostatné zápasy: Žilina – Podlavice 1:1, B. Bystrica – Zvolen 13:0, Martin – Námestovo 2:0, L. Mikuláš – Podbrezová 2:2, D. Kubín – Lučenec 0:0, Čadca – Ružomberok hrá sa 30. novembra
1. Žilina 13 9 2 2 34:12 29
2. Martin 11 9 1 1 24:12 28
3. B. Bystrica 10 9 0 1 46:3 27
4. Podlavice 12 7 3 2 30:7 24
5. Žiar 13 6 2 5 20:21 20
6. Ružomberok 12 6 1 5 24:14 19
7. Námestovo 12 4 4 4 12:12 16
8. Podbrezová 11 5 1 5 14:15 16
9. D. Kubín 13 2 6 5 9:20 12
10. Lučenec 12 2 5 5 5:11 11
11. Zvolen 13 3 2 8 15:37 11
12. Čadca 11 1 4 6 13:25 7
13. Fiľakovo 13 1 4 8 7:30 7
14. L. Mikuláš 10 0 3 7 5:39 3
I. liga mladší žiaci
13. kolo: Žiar nad Hronom - Fiľakovo 5:0 (2:0), góly: Kupec 2, V. Kukučka, Chovan, Žurav
n Ostatné zápasy: Žilina – Podlavice 5:0, B. Bystrica – Zvolen 3:1, Martin – Námestovo 8:1, L. Mikuláš – Podbrezová 2:1, D. Kubín – Lučenec 0:0, Čadca – Ružomberok hrá sa 30. novembra
1. D. Kubín 13 10 2 1 40:7 32
2. Žilina 13 10 1 2 52:13 31
3. B. Bystrica 10 9 0 1 44:6 27
4. Ružomberok 12 9 0 3 33:16 27
5. Žiar 13 6 3 4 21:17 21
6. Lučenec 12 6 2 4 13:14 20
7. Martin 11 5 2 4 24:12 17
8. Námestovo 11 4 1 6 22:25 13
9. Podlavice 12 4 1 7 10:24 13
10. Podbrezová 11 4 0 7 21:31 12
11. Zvolen 13 3 1 9 13:35 10
12. L. Mikuláš 10 2 1 7 6:35 7
13. Čadca 11 2 0 9 10:39 6
14. Fiľakovo 12 0 2 10 9:44 2
II. liga, starší žiaci,
13. kolo: Podbrezová B - Žarnovica 3:1 (3:1), gól: Tomčík, Nová Baňa - Dukla B. B. B 1:3 (1:1), gól: Kocian
n Zápasy 12. kola: Tempus RS - Revúca 4:2, V. Krtíš - Lučenec B 8:0, Savon BB - Krupina 1:0, Č. Balog - N. Baňa 3:0, Dukla BB B - voľno -, R. Sobota - Podbrezová B -, Žarnovica - Hriňová 2:1
Tabuľka po 12. kole
1. V. Krtíš 11 9 1 1 35:4 28
2. Č. Balog 11 8 2 1 40:12 26
3. Dukla BB B 10 8 1 1 25:8 25
4. R. Sobota 11 6 1 4 18:10 19
5. N. Baňa 11 6 1 4 14:18 19
6. Žarnovica 11 5 3 3 22:14 18
7. Podbrezová B 9 4 2 3 19:12 14
8. Revúca 11 3 4 4 21:22 13
9. Hriňová 11 3 3 5 20:22 12
10. Tempus RS 11 3 1 7 22:29 10
11. Savon BB 11 1 3 7 7:26 6
12. Krupina 11 2 0 9 9:35 6
13. Lučenec B 11 1 0 10 3:43 3
II. liga, mladší žiaci
13. kolo: Podbrezová B - Žarnovica 2:2 (1:2), góly: Debnár, Šarközy, Nová Baňa - Dukla B. B. B 0:2 (0:0)
n Zápasy 12. kola: Tempus RS - Revúca 4:1, V. Krtíš - Lučenec B 7:0, Savon BB - Krupina 2:2, Č. Balog - N. Baňa 2:3, Dukla BB B - voľno -, R. Sobota - Podbrezová B -, Žarnovica - Hriňová 6:1
Tabuľka po 12. kole
1. Dukla BB B 10 9 1 0 48:3 28
2. R. Sobota 11 9 1 1 51:9 28
3. Tempus RS 11 8 2 1 58:13 26
4. V. Krtíš 11 6 2 3 25:19 20
5. Revúca 11 6 1 4 20:23 19
6. Krupina 11 3 6 2 21:8 15
7. Lučenec B 11 5 0 6 21:40 15
8. N. Baňa 11 4 0 7 16:29 12
9. Č. Balog 11 3 1 7 26:32 10
10. Žarnovica 11 3 1 7 13:34 10
11. Hriňová 11 3 1 7 16:40 10
12. Podbrezová B 9 1 2 6 8:30 5
13. Savon BB 11 0 2 9 4:47 2
III. liga, starší žiaci
13. kolo: Hliník n/Hr. - Žiar B 2:3 (1:1), góly: Dražo, Gallo - T. Hudec 2, Hric, Podlavice B - B. Štiavnica 9:0 (3:0), Heľpa - Kremnica 1:6, góly: Stupár 3, Kuzma 2, Žabka
n Zápasy 12. kola: Zvolen B - Sliač 5:0, Brusno - Heľpa 1:3, Kremnica - Hliník 2:1, Žiar B - S. Ľupča 3:0, Badín - Podlavice B 2:1, B. Štiavnica - H. Nemce -, Kováčová - Rakytovce 0:3
Tabuľka po 12. kole
1. Zvolen B 12 9 3 0 34:5 30
2. H. Nemce 11 9 1 1 52:12 28
3. Kremnica 12 9 1 2 37:14 28
4. Rakytovce 12 8 2 2 26:6 26
5. Badín 12 8 1 3 20:6 25
6. Žiar B 12 6 2 4 25:16 20
7. Heľpa 12 5 0 7 21:29 15
8. Brusno 12 4 1 7 18:26 13
9. Hliník 12 4 1 7 21:32 13
10. Podlavice B 12 4 0 8 23:36 12
11. B. Štiavnica 11 2 3 6 20:26 9
12. Sliač 12 2 2 8 14:36 8
13. Kováčová 12 1 3 8 9:30 6
14. S. Ľupča 12 2 0 10 7:53 6
III. liga, mladší žiaci
13. kolo: Hliník n/Hr. - Žiar B 0:1 (0:1), góly: Karvaš, Podlavice B - B. Štiavnica 6:1 (2:1), gól: Ďurovič, Heľpa - Kremnica 1:3, góly: Baláž, M. Ľahký, Novodomec
n Zápasy 12. kola: Zvolen B - Sliač 5:0, Brusno - Heľpa -, Kremnica - Hliník 0:2, Žiar B - S. Ľupča 7:0, Badín - Podlavice B 1:1, B. Štiavnica - H. Nemce -, Kováčová - Rakytovce 1:1
Tabuľka po 12. kole
1. Zvolen B 12 11 0 1 49:6 33
2. Kremnica 12 8 2 2 36:7 26
3. Badín 12 7 3 2 58:18 24
4. Podlavice B 12 7 2 3 49:16 23
5. Žiar B 12 7 1 4 37:18 22
6. Hliník 12 6 2 4 32:15 20
7. B. Štiavnica 11 6 1 4 41:15 19
8. H. Nemce 11 5 2 4 34:26 17
9. S. Ľupča 12 5 2 5 26:40 17
10. Sliač 12 3 2 7 20:40 11
11. Heľpa 11 2 2 7 13:34 8
12. Kováčová 12 1 4 7 8:29 7
13. Rakytovce 12 1 1 10 8:72 4
14. Brusno 11 1 0 10 3:78 3
I. trieda žiaci
Tabuľka po jesennej časti
1. D. Hámre 9 9 0 0 72:9 27
2. V. Lehota 10 8 0 2 73:16 24
3. Lutila 10 7 0 3 58:16 21
4. Brehy 10 6 2 2 31:10 20
5. Župkov 10 6 1 3 47:38 19
6. Lovčica Tr. 9 4 1 4 47:18 13
7. Voznica 9 4 0 5 16:16 12
8. J. Lehota 9 3 0 6 16:36 9
9. St. Kremnička 10 2 0 8 11:77 6
10. Prestavlky 9 1 0 8 13:90 3
11. B. Belá 9 0 0 9 2:60 0
Malý futbal
Bzenica - Pitelová 2:1 (1:0), góly: Prôčka, Kačák - Štefanka
Prípravky
7. kolo
Voznica - Žiar A 2:2 (2:1), góly: Šimko, Bugár za hostí a 2:2 (1:0), góly: Šimko 2, Žiar B - Nová Baňa 0:2 a 0:5, B. Štiavnica a Štiav. Bane mali voľno, Dolná Ždaňa - Žarnovica nehralo sa pre nespôsobilý terén
MARCELPOBEŽKA