3. LIGA
4. dvojkolo: STKM Banská Štiavnica - STK COBRA Banská Bystrica 16:2, Šurka ml. 4,5, Kandera 4,5, Kováč 3,5, Kostka 3,5, ŠKST Banská Štiavnica - ŠKST Vepor Ľubietová 14:4, MŠK STO Brezno B - OŠK Brehy 10:8, STK Tisovec - TJ Kremnica 12:6, Roško 2, Kotvan 2, Petrík 2, Lokomotíva Banská Bystrica A - ŠKST Veľký Krtíš 14:4, SOU Zvolen B - STK Cinobaňa Kalinovo 11:7, MŠK Žiar nad Hronom a Lokomotíva Banská Bystrica B mali voľno
STKM Banská Štiavnica - ŠKST Vepor Ľubietová 18:0, Šurka st., Šurka ml. Kandera, Kováč, ŠKST Banská Štiavnica - STK COBRA Banská Bystrica 17:1, MŠK STO Brezno B - TJ Kremnica 11:7, Petrík 2,5, Kotvan 2, Roško 1,5 Hutka 1, STK Tisovec - OŠK Brehy 12:6, Lokomotíva Banská Bystrica A - STK Cinobaňa Kalinovo 16:2, SOU Zvolen B - ŠKST Veľký Krtíš 11:7, MŠK Žiar nad Hronom a Lokomotíva Banská Bystrica B mali voľno
1. STKM B. Š. 9 9 0 0 136:26 27
2. ŠKST B. Š. 9 8 0 1 124:38 25
3. Žiar 7 7 0 0 104:22 21
4. Tisovec 7 6 0 1 81:45 19
5. Lok. B. B. B 7 6 0 1 74:52 19
6. Brezno B 7 6 0 1 72:54 19
7. Brehy 9 3 0 6 64:98 15
8. Lok. B. B. A 7 3 0 4 70:56 13
9. Kalinovo 9 1 1 7 47:115 12
10. Ľubietová 7 2 0 5 40:86 11
11. Zvolen B 7 2 0 5 55:81 11
12. Kremnica 9 1 0 8 56:106 11
13. V. Krtíš 9 0 1 8 50:112 10
14. Cobra B. B. 7 0 0 7 27:99 7
I. TRIEDA
Dohrávka 1. kola: Žarnovica A - Orovnica 7:11, Meszároš 2,5, Mihálik 1,5, Dobrotka 2, Revucký 1 - Vlčko 4,5, Forgáč ml. 3, Krištof 3, Forgáš st. 0,5
4. kolo: Hliník nad Hronom A - Župkov 10:8, Valent 3,5, Jakuš 2,5, Zmoraj 2,5, Kajanovič 1,5 - Kozáček 4, L. Boháč 3, J. Boháč 1, Žarnovica A - Kremnica B 16:2, Mihálik 4,5, Meszároš 4,5, Dobrotka 4, Revucký 3 - Majer 1,5, Čech 0,5, STKM Banská Štiavnica B - Žarnovica B 12:6, Šurka st. 4, Šurka ml. 4, Kostka 4 - Zliechovec st. 1, Zliechovec ml 1, Kaliak 1, Bielik 1, Ransan Banská Štiavnica - Žiar nad Hronom B 7:11, Sedílek 3,5, Prokaj 2,5, Výboch 1 - Kvak 4,5, Baláž 3,5, Osvald 2, Štefanča 1, Orovnica - Hronská Dúbrava 14:4, Vlčko 4,5, Krištof 4,5, Forgáč ml. 3,5, Škvarka 1, Forgáč st. 0,5 - Kalaš 2, Turčan 1, Lopušný 1
1. STKM B. Štiavnica B 4 4 0 0 50:22 12
2. Župkov 4 3 0 1 44:28 10
3. Hliník n/Hr. A 4 3 0 1 39:33 10
4. Orovnica 4 2 1 1 41:31 9
5. Žiar B 4 2 0 2 32:40 8
6. Hr. Dúbrava 4 2 0 2 28:44 8
7. Kremnica B 4 1 1 2 30:42 7
8. Žarnovica B 4 1 0 3 37:35 6
9. Žarnovica A 4 1 0 3 34:38 6
10. Ransan B. Š. 4 0 0 4 25:47 4
II. TRIEDA
4. kolo: Lovčica Trubín - Kremnica C 7:11, Bahno 2,5, Gustiňák st. 2, Širáň 1,5, Gustiňák ml. 1 - Hutka 4,5, Sekaj 4,5, Papšo 2 Vyhne - Horná Ždáňa 15:3, Kašiar 4,5, Vanko3,5, Zliechovec 3,5, Vihara 2,5, Bátovský 1 - Haško 2, Paučo 1, MTK Žarnovica - Žiar nad Hronom C 8:10, Ceglédy 2,5, Bandzi 2,5, Rendla 2, Vísmek 1 - Čech 4,5, Kišimon 3, Oravec 1,5, Grznár 1 - o výsledku sa rozhodlo až v poslednom, päťsetovom zápase, Lutila - Brehy B 7:11, Mikula 3, Spodniak 2, Búgel 2 - Budinský 4,5, Čakloš 3,5, Predmeský 1,5, Lupták 1,5, Hliník nad Hronom B mal voľno
1. Kremnica C 4 4 0 0 53:19 12
2. Žiar C 4 3 1 0 44:28 11
3. MTK Žarnovica 4 2 0 2 42:30 8
4. Vyhne 3 2 0 1 36:18 7
5. Brehy B 3 2 0 1 35:19 7
6. Lovčica Tr. 3 1 0 2 22:32 5
7. Lutila 4 0 1 3 25:47 5
8. H. Ždaňa 4 0 1 3 19:53 5
9. Hliník n/Hr. B 3 0 1 2 12:42 4
10. Ransan B. Š. 4 0 0 4 25:47 4
Domáci oddiel má povinosť nahlásiť výsledok stretnutia najneskôr v nedeľu do 14. hod. na tel. č.: 0915768990, 0902464464 alebo na mail: sport.zh@petitpress.sk, športový redaktor Marcel Pobežka, redakcia MY.
MARCELPOBEŽKA