Žiar ukoristil bod v zápase s Vranovom

II. LIGA VÝCHOD
Vranov - FK Žiar nad Hronom 3:3 (1:2)
Domáci začali veľkým náporom a už v 4. minúte mohlo byť 2:0. Žiar potom vyrovnal hru a v 5. minúte po centri Kozáka hlavou otvoril skóre zápasu Tomáš. V 15. minúte zlikvidoval Gramblička samostatný nájazd Javoreka. V 22. minúte unikol obrane domácich Orávik, centrom našiel voľného Páleníka a ten hlavou zvýšil na 0:2. Škoda gólu päť minút pred koncom polčasu, keď po chybe v strede ihriska sa dostal k lopte Šamo a po samostatnom úniku znížil na 1:2. V 42. minúte Karakačanov zakončil únik strelou do žrde. V 55. minúte znovu útočil Karakačanov, ktorý sa pošmykol pred prázdnou bránou a do tretice po samostatnom úniku neprekonal brankára. Na 2:2 vyrovnával Fedor v 63. minúte. V 71. minúte Orávik pozvŕtal obranu domácich a nechytateľnou strelou do vinkla zabezpečil vedenie Žiaru na 2:3. Keď sa už zdalo, že žiar si odvezie tri body domáci zahrávali priamy kop a Jenčko šťastne dopravil loptu do siete.
Daniel Greguš
Góly: 40. Šamo, 63. Fedor, 89. Jenčko - 5. Tomáš, 22. Páleník, 71. Orávik. Rozhodoval Leško, 350 divákov. VRANOV: Zorič – Kuluch, Magáč (89. Janev), Vukanec,Vožný, Babjak, Adam, Jenčko, Javorek (46. Stojilkovič), Fedor, Šamo, ŽIAR: Gramblička - Dekíš, Kozák, Kubinec, Kermiet, Tomáš, Orávik, Páleník, Škultéty, Tomašovič, Karakačanov (85. Šimon).
n ostatné výsledky: FK Tatran NAO Liptovský Mikuláš - MŠK Žilina B 2:2, ŠK Aqua Turčianske Teplice - MFK Dolný Kubín 2:0, ŽP Šport Podbrezová B - MFK Ružomberok B 4:1, Tatran Prešov B - Dukla Banská Bystrica B 2:0, FK Rakytovce - FK Spišská Nová Ves 3:1, FK Čadca - MŠK Tesla Stropkov 3:0, MFK Slovan Sabinov - Odeva Lipany 1:2

III. LIGA STRED
Rimavská Sobota B - Dolná Ždaňa 0:4 (0:2)
Domáci hráči nastúpili aj s piatimi hráčmi z áčka, ale zápas kontrolovali hráči Dolnej Ždane. V 23. minúte vysunul Drieňovský Maruniaka, ktorí umne prehodil domáceho brankára, 0:1. V 33. minúte ušiel po pravej strane Žiak, centroval Maruniakovi, ktorý domáceho stopéra a strelou pod brvno zvýšil na rozdiel dvoch gólov. V druhom polčase, v 63. minúte uvoľnil Žiak Slava Urgelu, ale jeho strelu brankár Fedor pohotovo vyrazil. No už o dve minúty neskôr sa s dôrazom prebil cez stopéra Miškov a bolo 0:3. V 74. minúte priam zázračne Vreštiak vychytal Šlichtíka. Deväť minút pred koncom stretnutia šiel sám na brankára Maruniak, to ten jeho pokus vyrazil nohou, ale Slavo Urgela sa v dorážke nemýlil a uzatvoril skóre stretnutia na konečných 0:4.
Stanislav Neuschl
Góly: 23. a 33. Maruniak, 66. Miškov, 82. Sl. Urgela. Rozhodoval Korenčík, 50 divákov, ČK: Purdek (R. Sobota B). D. ŽDAŇA: Vreštiak - Krivjančin, Rozenberg, Drieňovský, R. Urgela (46. Miškov), Žiak (84. Zuberník), Sl. Urgela, Rešetár (58. Sepeši), Demko, Maruniak
n ostatné výsledky: Bánová - Kremnička 2:0, Králiky - Makov 1:2, Zvolen - S. Bystrica 6:0, L. Lúčka - Fiľakovo 2:1, Kys. N. Mesto - Bytča 0:2, Námestovo - L. Štiavnica 1:0, Krásno n/K - D. Strehová - hostia nepricestovali.

Tomášovce - Nová Baňa 0:3 (0:2)
Hostia mali od začiatku stretnutia územnú prevahu. Domácich prakticky nepustili za polovicu. Prvý gól padol po prihrávke Laurova z kopačky aktívneho Šveca. V 23. minúte pridal Švec druhý gól, no rozhodca ho neuznal. Tento hráč si to však vynahradil o deväť minút neskôr a tentokrát jeho gól platil. Druhá časť bola rovnaká ako prvá. Domáci nemali takmer žiadne šance, naopak hostia stále tlačili. Výsledkom bol tretí gól zo Švecovej kopačky v 56. minúte. Novobančania zahodili aj veľa ďalších šancí.
Jozef Forgáč
Góly: 14.,32. a 56. Švec. Rozhodoval Turňa, 200 divákov, N. BAŇA: Molnár - Budinský, Rybár, Guláš, Laco, Laurov (46. Doknič), Pavlík, Pecho, Krivočenko, Mánik (55. Kasan), Švec.

Hliník nad Hronom - Tisovec 3:0 (1:0)
Domáci začali stretnutie vo svižnom tempe a už v šiestej minúte otvoril skóre Blaho. Do druhého polčasu nastupovali s cieľom nedostať gól. Umnou hrou eliminovali najväčšie šance súpera a pridali ďaľšie dva góly. Tak si napravili chuť z Poltára, kde mali tri body na dosah ruky, no nakoniec si priniesli len jeden.
Pavel Hlinka
Góly: 6. Blaho, 55. Necpal, 65. Rapčan. Rozhodoval Kret, 150 divákov, ŽK: Antal, Hlinka - Dacho. HLINÍK: Packo (72. Weber) - Koniar (51. Slaný), Antal (60. Rozenberg), Necpal, Šopa, Vl. Pilnik, Blaho, T. Pilnik, Ondruš, Hlinka, Rapčan.
n Ostatné výsledky: Selce - Podlavice 2:2, Brusno - Poltár 1:0, Ružiná - Jesenské 5:1, Revúca - Kalinovo 3:1, V. Krtíš - Hajnačka 4:1

Vieska 1:1 (1:0)
Stretnutie sa začalo opatrne z oboch strán, hralo sa hlavne medzi 16-tkami. Prvú vážnu šancu mal Karásek 21. minúte, no jeho strelu domáci brankár vyrazil. O desať minút pohrozili aj domáci, Považanec prestrelil bránu. V 43. minúte Karáskovi skĺzla lopta a Venglárčík ju dopravil do Pažoutovej brány. Druhý polčas začali hostia náporom. V 50. minúte Černákova strela len tesne minula bráhu. V 60, minúte kopal trestný kop Karásek a Bednár dopravil hlavou loptu do brány a vyrovnal. Možnosť ukoristiť v Hrochoti tri body nevyužil Ivan, jeho strela šla tesne nad brvno. Na konci stretnutia sa domáci pokúsili tlakom strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale hráči z Viesky rozumnou hrou remízu ubránili.
Ján Barniak
Gól: 43. Venglárčík - 60. Bednár. Rozhodoval Dado, 150 divákov, ŽK: Dorotovič, Venglarčík, Uhliar - Čamaj, Dobrota, Karásek. LAD. VIESKA: Pažout - Lalo, Zelovič, Lepšík, Karásek, Dobrota, Ivan, Černák, Bednár (90. Jakubeje), Šouc, Čamaj (78. Rafaelis)

Dudince - Dolné Hámre 4:1 (1:0)
V Dudinciach sa hral futbal slabej úrovne. Hosťom viazla rozohrávka a v útoku boli tiež bezmocní. Dudince sa na svoje štyri góly nemuseli vôbec namáhať. Dva dali po chybách hostí a dva z pokutových kopov. Pokrivkával aj výkon rozhodcov, dôkazom čoho je aj pripravovaná oficiálna sťažnosť zo strany hostí.
Ján Galeta
Góly: 18. Lalík, 49. Teren (z 11. metrov), 70. Dodok, 90. Vankovič (z 11 metrov) - 53. Vl. Zeleňák. Rozhodoval Golian, 150 divákov. D. HÁMRE: Bocian - J. Brodziansky (46. P. Brodziansky), Beták, Šalka (46. Baláž), Káčer, Muha, Repiský, Listofer, Schwarz, Vl. Zeleňák, M. Zeleňák (19. Halaj).

Banská Štiavnica - Žarnovica 2:4 (0:1)
Domáci predvádzali v prvom polčase veľmi slabý futbal, čo hostia patrične využili a už v šiestej minúte sa dostali do vedenia. V druhej časti Štiavničania Žarnovicu zatlačili, ale tým sa podarilo vsietiť druhý gól, ktorý „zaváňal“ ofsajdom. Domáci ešte raz zmobilizovali svoje sily a od 60. minúty zatlačili supera do ich polovice. Výsledkom bol gól na 1:2 z kopačky Baráka. No nebolo im to nič platné, pretože po vlastnej chybe umožnili Žarnovičanom opäť zvýšiť vedenie. Štiavničania ešte raz dokázali znížiť na rozdiel jediného gólu, ale hostia z brejku vsietili svoj tvrtý a prekvapujúco porazili favorita na víťazstvo v zápase a aj v piatej lige. V tomto okresom derby sa potvrdil fakt, že domáce zápasy začínajú byť pre Štiavničanou ozajstnou traumou.
Ľubomír Barák
Góly: 77. Barák, 82. Kminiak - 6. Nasvetr, 58. Nasvetr, 80. Š. Číž, 94. Flašík. Rozhodoval Melich, 200 divákov. B. ŠTIAVNICA: Jurica - Halát, Košárnik (60. Barák), A. Hanzlík, A. Dulaj, Netolický, Šimko, Kminiak, Želiar, Markievič (46. Šíma), Poprac, ŽARNOVICA: Vl. Číž - Štefanka, Vlačuha, Ziman, Ježko, Hlavačka, Mičík (84. Le), Š. Číž, Binda (60. Vl. Laurov), Flašík, Nasvetr (68. T. Laurov).

P. Čierny Balog - Štiavnické Bane 3:2 (1:1)
Hráči Baní začali nebojácie a už v 6. minúte sa dostali do vedenia. Gól vsietil Sochor, ktorý preloboval domáceho brankára. O pár minút len tesne prestrelil bránu domácich Krčmárik. V 25. minúte sa o vyrovnanie postaral Turňa. Hostia mali ešte jednu veľkú šancu, ale ani z piatich metrov gól do prázdnej brány nedali. To sa im vypomstilo, pretože domáci v priebehu siedmych minút rozhodli o svojom víťazstve. Hráči zo Štiavnických Bani už len korigovali výsledok gólom v 90. minúte.
Ján Daubner
Góly: 25., 55. a 62. Turňa - 6. Sochor, 90. Krčmárik. 200 divákov. Š. BANE: Blaško - Pavlík, Šimko, Kmeť, Packo, Košarník, Beňo, Sochor, Osvald, Ondrík, Krčmárik.
n Ostatné výsledky: Radvaň - Kováčová 2:0, Sásová - Sliač 1:0, Badín - Poniky 4:2
1. B. Štiavnica 17 10 5 2 31:15 35
2. Hrochoť 17 10 4 3 24:15 34
3. Badín 16 10 3 3 31:16 33
4. Č. Balog 16 10 0 6 38:25 30
5. Žiar n/H B 17 7 7 3 29:16 28
6. Kováčová 17 7 6 4 36:23 27
7. Radvaň 17 8 1 8 22:20 25
8. Sásová 17 7 3 7 21:17 24