Repište s prehľadom vyhralo v Tek. Breznici

I. TRIEDA DOSPELÍ
20. kolo: Bzenica – Kremnica 2:1 (1:0)
Góly: Rybár (z 11 metrov), Mališ - Lupták. Rozhodoval Slosiar, 60 divákov.
Domáci v prvom polčase nevyužili vyložené šance, ale do kabíny išli s jednogólovým vedením. V druhej polovici mali domáci prevahu, ale obe mužstvá zaznamenali po jednom góle.
Marián Jasenák
■ BZENICA: Kršiak – Harach, Majer, Feherpataky, M. Dekýš, Šedivec (46. Šimko), Rybár, J. Dekýš (84. Barborík), Meliš, Mališ, Krištof
■ KREMNICA: Valuška – Mecele, Ďurian (78. Ivan), Mališ (73. Tokár), Gordulič, Hoz, Lupták, Králik, Daubner, Wágner, Urgela

Lovčica Trubín - Voznica
0:3 (0:1)
■ Góly: Blaho, Kršiak, Mocpajchel. Rozhodoval Ivan, 180 divákov.
Lovčica nevyužila šance v celom zápase. Hosťom sa podarilo ku koncu polčasu streliť gól a hneď na začiatku druhej polovice zvýšila Voznica na 2:0 a v 90. minúte z pokutového kopu na 3:0.
Miroslav Regináč
■ LOVČICA TR.: Ján Bahno – Tinák (52. Foltán), Tršo, Macko (52. Juraj Bahno), Dodek, Martinka, Debnár, Mališ (46. Kapusta), Kúštik, Hromádka, Benko
■ VOZNICA: B. Pavol – Brestovský, Benča, Beniak, E. Mihálik, Blaho, Mocpajchel, Kršiak, O. Pavol, Arvaj, S. Mihálik

Lutila - Lovča 0:1 (0:0)
Gól: Magula. Rozhodoval Bajnok, 250 divákov.
Vyrovnaný zápas. Hostia boli šťastnejší a vyhrali.
Pavel Čierny
■ LUTILA: Kováč – Forgáč, P. Kanina, Gordík, R. Kanina, Vanko, Šarközy, A. Paučo, Miertuš (75. Krnčok), Golha, Majer (90. Bartolen)
■ LOVČA: Brašeň – Hrmo, Greguš, Magula, Páleník (90. Hazucha), Šandor (56. Golebiowsky), P. Kováč, Benča, Matuška (80. M. Kováč), I. Paučo, Kabina

Banská Belá - Brehy 3:1 (1:1)
■ Góly: Dulaj, Durbák (z 11 metrov), Ivanič - Regiňa . Rozhodoval Búgel, 100 divákov.
V zápase začali hostia odvážnejšie, zo svojich štyroch šancí premenil iba jednu Regiňa. Domáci vyrovnali o tri minúty keď svoju prvú šancu premenil Dulaj. Gólom do šatne v 45. minúte otáčali zápas. V druhom dejstve hostia takí aktívni neboli a preto inkasovali ešte raz keď v 63. minúte strelil tretí gól nekrytý Ivanič.
Jozef Bakoš
■ B. BELÁ: Prokaj – Ivanič (86. Palášthy), Hunka, T. Selyem, M. Javorský (84. Debnár), Durbák (63. J. Javorský), Klein (65. A. Selyem), A. Javorský, Lacko (67. Lukáč), Dulaj, Hankovič
■ BREHY: Martinec – Halabuk (78. Sluka), Holý, Kotry, Polnišer, Gorbov (63. Pastier), Vozár, M. Polc, Regiňa, Šlavka, Hrubý (59. V. Polc)

Vyhne - Janova Lehota
2:1 (0:1)
■ Góly: Herold, Štefanka - Bugár. Rozhodoval Huňady ml., 120 divákov.
Mužstvá hrali od začiatku nervózny futbal. Bolo vidieť, že sa hrá o záchranu. Hostia z ojedinelého útoku strelili na 0:1, chybou domácej obrany. Do druhého polčasu domáci vsadili všetko na jednu kartu. Prestrieľali hosťí ako na hokeji. Podarilo sa im vyrovnať 73. minúte po závare v 16-tke. 87. minúte kopali Vyhne pokutový kop, ktorý z prehľadom premenil Herold.
Jozef Halaj
■ VYHNE: Herold – Pavla, Vsteklý, Čunderlík, Gocník, Kašiar (25. Viglaský), Hrnčiar, Lupták, E. Babic (65. Jakab), Štefanka, Šrot (90. R. Babic)
■ J. LEHOTA: Malík – Matiáš, Rendl, M. Karásek, Koneracký, F. Gustiňák, Rašlík, Bugár (68. F. Gustiňák ml.), Morvay (59. D. Karásek), Tóth

Tekovská Breznica - Repište
0:3 (0:0)
Góly: Ľ. Urblík, P. Urblík, T. Vincúr. Rozhodoval Slosiar, 120 divákov.
V prvom polčase sa hral vyrovnaný zápas, v ktorom sa strelecky nepresadilo ani jedno z mužstiev. V druhom dejstve hostia využili rýchle protiútoky a zaslúžene vyhrali.
Ján Havran
■ TEK. BREZNICA: Homola – Krulák, Brodzianský, Volentier, Gaži, Žembery, Petráš, Galbavý (82. Kasan), Šuhajda (57. Potocký), Ján Polc
■ REPIŠTE: Filip – Čech, Želiar, E. Kmeť (77. P. Kmeť), Vincúr, M. Kordík, M. Kmeť, A. Kmeť, Ľ. Kordík, P. Urblík, Ľ. Urblík

Rudno nad Hronom
- HornáVes 3:2 (0:0)
■ Góly: Beňovský 3 – Širáň, B. Neuschl. Rozhodoval J. Oslanec, 100 divákov.
Prvý polčas sa hral v striedavom tempe bez vyloženejších príležitostí na oboch stranách. Do druhého polčasu nastúpili domáci so zvýšeným nasadením a ich snaha vyvrcholila do vedúceho gólu, na ktorý hostia odpovedali vyrovnávajúcim gólom. Po nepremenenej penalte Rudna sa blysol domáci Beňovský, ktorý svojimi ďalšími dvoma gólmi zvýšil na 3:1. Hostia sympatickým výkonom zdramatizovali stretnutie, no na bod to nestačilo. Obe družstvá predviedli pekné futbalové divadlo.
■ RUDNO: Tužinský – Matejašovič (46. R. Škarba), Šurka, Psotka, Fajčík, Horniak, Boroš, Marko, Búry, Moško (75. J. Škarba), Beňovský
■ H. VES: Mikula – Wágner, Marianík, Dobias, Dobrotka, Pažout, Mazúr, Kaštier, Roško, Širáň, Neuschl, Pittner, Haško