Piatok, 30. október, 2020 | Meniny má Simon, SimonaKrížovkyKrížovky

Bátovčania doma vybuchli, Pukanec raboval v M. Ludanoch

ObM II. kolo Čajkov - H.Turovce 4:0 (1:0). Domácim nešla v prvom polčase hra celkom podľa predstáv. Napriek tomu sa dokázali ujať vedenia. Po prestávke to už bol starý-dobrý Čajkov, ktorému sa darila kombinácia a dokázal svoj náskok ešte zveľadiť. Domáci tak dali zabudnúť na vysokú prehru s Levicami. l Góly: M. Drapka 2, Červenák 2. l ŠK: Horniak – J. Molnár, M. Molnár, Uhnák, Muráni, J. Mališ, Pompoš, M. Mališ, Hinzeller, M. Drapka, Červenák, striedal: P. Molnár. l TJ Družstevník: Meňhard – Csáki, F. Zsóka, P. Zsóka, Husár, M. Goral, Sztyahula, Gažo, P. Varga, Tóth, Baláž, striedal: Pintér, Husár, P. Varga ml, M. Goral. Kozárovce - N.Dedina 2:0 (2:0). Do 20. minúty stretnutia boli hostia aktívnejší, inkasovaný gól ich však pribrzdil. Dôležitý moment sa udial v 40. minúte, kedy Vígh z penalty zvýšil a následne sa za protesty porúčal pod sprchy hosťujúci Salaj. Po zranení Priecela sa počet hráčov na ihrisku zrovnal, skóre sa však nezmenilo. l Góly: Priecel, Víg (11m). l TJ Lokomotíva: Ridzoň – Ďurkovič, A. Benčať, Mráz, M. Švolik, Graus, S. Benčať, Vígh, Priecel, Forgáč, M. Koláček, striedali: Demian, Janček, Šmirina. l ŠK: Gabrhel – J. Salaj, Hrubý, Mráz, Šebo, B. Varga, Jakubis, Harmady, Maľa, Pastier, Michal Tóth, striedali: Rajec, Seneši, Kolár, Selka, M. Varga. Plášťovce - St.Tekov 4:2 (1:2). V Plášťovciach sa hralo stretnutie dvoch rozdielnych polčasov. V prvom mali navrch hostia, dokázali sa dostať aj do vedenia, lenže po prestávke domáce Plášťovce pritvrdili a nakoniec dokázali duel otočiť a získať 3 body. l Góly: Benčok 2, L. Križan, Naniaš – S. Frtús, Bánsky. l TJ Družstevník: Matúš – Hemlich, Petrík, R. Križan, Fabián, Farkaš, L. Križan, Príbranský, Zsóka, Benčok, Naniaš, striedali: Velebný, Jakab, Benko. l ŠK Sokol: Trpiška – R. Frtús, Krnčan, Pekár, Vetor, Bánsky, B. Halabuk, S. Frtús, I. Bátovský, Mandrák, M. Halabuk. striedali: Plašek, Angleta. N.Tekov - D.Pial 2:1 (1:0). Domáci mali dobrý vstup do stretnutia a dokázali sa ujať vedenia. Hostia však neboli súperom odovzdaným a snažili sa o bodový zisk. Ten im však nakoniec ušiel, o čo sa postaral strelecky disponovaný Nagy, autor oboch domácich gólov. l Góly: D. Nagy 2 – F. Trgiňa. l TJ Družstevník: Kanáloš – L. Nagy, Jančo, Hengerič, I. Bátovský, F. Kľučiar, P. Švolik, Z. Kacian, Liska, Adamkovič, D. Nagy, striedali: M. Nagy, Chlpík, Š. Králik, Šumera. l TJ Družstevník: Ledéni – F. Blažovič, M. Ledéni, Mészároš, Lukáč, Vízy, Jedlička, R. Zummer, F. Trgiňa, P. Valach, M. Hrušovský, striedali: M. Gaszo, Bújka, A. Valach, Kocúrik, Laurenčík. Bátovce - P.Vozokany 0:4 (0:2). Domáci, nováčik súťaže, doplatili v tomto stretnutí na zúžený káder, o čo sa postarali predovšetkým dovolenky. Pozliepaný celok Bátoviec sa snažil byť hosťom vyrovnaným súperom, vyskytli sa aj šance, góly však padali len do domácej brány. Hostia hrali v pohode a nakoniec vysoko zvíťazili. l Góly: Bielik, M. Buchlovič, M. Bandzi, Turčík. l ŠK: Obický – Straka, V. Gajdoš, Višňa, Boďo, Selka, Ľ. Kliment, J. Kliment, Píš, Rafael, Janeček, striedal: Berkeš. l ŠK Slovan: Ľ. Sádovský – B. Sádovský, R. Bandzi, Beňuš, M. Bandzi, Bielik, L. Buchlovič, M. Buchlovič, V. Štrbka, T. Sádovský, Víglaš, striedali: Turčík, J. Fábry, R. Mihalka. Žemberovce - Podlužany 2:1 (1:1). Prvý polčas bol vzácne vyrovnaný. Veľké veci sa diali až po prestávke. Hostia zahodili penaltu a to sa im napokon veľmi kruto vypomstilo. V nadstavenom čase totiž trafil z priameho kopu presne Flašík a domáci mohli jasať. l Góly: Konček, Flašík – Szalma. l TJ Družstevník: Bielik – Studenka, Nedorolík, Ivanič, Jančo, I. Vrecník, M. Vrecník, Tomáš, Konček, Flašík, Mikula. l TJ Družstevník: Máčaj – Uhnák, Szalma, Kurucz, P. Šebo, Madaj, Frajka, Čuvara, Pomozi, Pekárik, Zlatňanský, striedali: Mikuška, J. Šebo, T. Vetor. Hr.Kľačany - Želiezovce 0:6 (0:2). Domáci na ambiciózneho súpera nemali. Želiezovce chceli odčiniť zaváhanie z prvého zápasu a hrali o poznanie lepšie. V prvom polčase si vypracovali dvojgólové vedenie, po prestávke sa zápas zmenil na koncert hosťujúceho Porubského, ktorý dal všetky 4 góly favorita a zavŕšil tak poltucet. l Góly: Porubský 4, P. Páchnik, Karkó. l Sport Club: Németh – P. Krivočenko, Štipka, Čík, J. Kolár, Zaujec, Š. Kolár, Podseník, Kováčik, M. Krkoš, Kúdela, striedal: Garaj. l MŠK: Fajčík – Janšík, Szalay, D. Števko, Rotík, Furi, P. Páchnik, Karkó, Kokoška, Lauko, Porubský, striedali: Štuler, M. Páchnik, Forró. Levice - Kalinčiakovo 3:1 (2:1). Levičania začali od úvodu náporom a v 15. min. Krenčan otvoril skóre. Domáci mali naďalej územnú prevahu, predbiehali sa v zahadzovaní šancí. Ďalší presný zásah prišiel až v 40. min., keď opäť trafil Krenčan. Kalinčiakovo však po rozohrávke a chybe v domácej defenzíve znížilo. Po obrátke pokračoval koncert Levíc, no definitívnu bodku dal až striedajúci Miloš Ármai. l Góly: Krenčan 2, Miloš Ármai – Kadja. l SLOVAN: Haramia – Fríbert, Varga, Michal Ármai, Zorád, Maslen, Graus, Huszár, Martinček, Krenčan, Toman, striedali: M. Gabaš, Miloš Ármai. l 1. FC 2000: Barecz – Éhn, Somolay, Bohunický, Bóna, Galgóci, Vetor, Pap, Cheben, Kadja, Fürjes, striedali: Kollár, Parobok, Lohyňa, Horňák, Pavlov, Mikuláš. 1. P. Vozokany 2 2 0 0 9:3 6 (+3) 2. Levice 2 2 0 0 8:2 6 (+3) 3. Kozárovce 2 2 0 0 5:1 6 (+3) 4. Plášťovce 2 2 0 0 7:4 6 (+3) 5. Želiezovce 2 1 1 0 6:0 4 (+1) 6. S. Tekov 2 1 0 1 8:6 3 (0) 7. Čajkov 2 1 0 1 5:5 3 (-3) 8. D. Pial 2 1 0 1 4:4 3 (0) 9. Žemberovce 2 1 0 1 5:6 3 (0) 10. N. Tekov 2 1 0 1 4:7 3 (0) 11. Podlužany 2 0 1 1 3:4 1 (-2) 12. Kalinčiakovo 2 0 1 1 1:3 1 (+1) 13. H. Kľačany 2 0 1 1 2:8 1 (-2) 14. N. Dedina 2 0 0 2 2:5 0 (-3) 15. Bátovce 2 0 0 2 2:7 0 (-3) 16. H. Turovce 2 0 0 2 1:7 0 (-3) II. TRIEDA II. kolo Hrkovce – Rybník 1:1 (0:0) Obe mužstvá predviedli výborný výkon, ale góly prišli na rad až po polčasovej prestávke. Misky váh na stranu hostí naklonil v 65. min. E. Gregor. Domáci sa však vzchopili a v 85. min. odpovedali rovnakým metrom zásluhou Ballu. Stretnutie sa skončilo spravodlivou remízou. Škoda viacerých nevyužitých gólových príležitostí na oboch stranách. l Góly: Balla – E. Gregor. Šarovce - Jur nad Hronom 1:0 (0:0) Úvod stretnutia patril hosťom, ale postupne ožívalo aj domáce mužstvo, ktoré však nedokázalo ohroziť hosťujúceho gólmana z väčšej šance. Aktivita domáceho celku sa však prejavila až v druhom dejstve, keď v 54. min. po rohovom kope sa dokázal presadiť domáci hráč M. Horváth. Domáci vybojovali tesné víťazstvo a pripísali si plný počet bodov. l Gól: M. Horváth. Mýtne Ludany – Pukanec 0:1 (0:1) Hostia mali raketový nástup a z viacerých brejkových príležitostí sa dokázali aj gólovo presadiť v prvom dejstve, keď presne mieril kanonier hostí J. Kabát. Domáci ožili, snažili sa vyrovnať, ale dobre konsolidovaná obrana hostí bola neprekonateľná. V druhom dejstve domáci búšili, ale lopta sa im do siete hosťujúceho gólmana nepodarila dopraviť. Hostia si pripísali zisk troch bodov. l Gól: J. Kabát. Bory – Čata 1:1 (1:1) Zápas sa začal vo svižnom tempe, oba tímy chceli streliť úvodný gól. Ten sa podaril hosťom v 15. min. zásluhou presnej koncovky T. Struhára. Odpoveď však netrvala dlho, keď Tanka zabezpečil domácim polčasovú a nakoniec aj zápasovú remízu. Zrodila sa spravodlivá remíza a deľba bodov. l Góly: Tanka – T. Struhár. Ipeľské Úľany – Sikenica 2:1 (0:0) Bezgólový prvý polčas neveštil nič dobré. Strelci boli bezmocní, vyznamenali sa gólmani, ale napokon v druhom polčase sa diváci dočkali aj gólov. Prví otvorili skóre zápasu hostia, ale o dve minúty už bolo vyrovnané a o ďalších osem minút z nariadenej penalty otočený stav pre domáci tím 2:1. l Góly: G. Koncz 2 (1 z 11 m) – Kántor. Veľké Turovce – Lok 4:0 (2:0) V rušnom zápase sa zrodili až tri penalty, ktoré domáci tím všetky aj využil. Už v 12. min. premenil nariadený pokutový kop Fógel. prízemná bomba z kopačky Kóšu si tiež ešte v prvom dejstve našla cestu za chrbát gólmana hostí. Po zmene strán domáci naďalej ťažili, pretože v prvom polčase sa porúčal pod sprchy hráč Loku. Domáci bez problémov víťazstvo bez inkasovaného gólu ustrážili. l Góly: Kóša 2 (1 z 11 m), Fógel (z 11 m), Szarka (z 11 m). Vyškovce – Santovka 7:0 (1:0) Prvý polčas bol vyrovnaný, dmáci sa ujali vedenia gólom do šatne, ale v druhom polčase totálne rozdrvili svojho súpera, ktorý si napokon odniesol sedemgólovú nádielku. l Góly: Ličko 2, Gálik 2, Szekey 2, Vörös. Pohronský Ruskov – Keť 2:3 (1:1) Domáci mali ťažký zápas, ale v 23. min. Michálik otvoril skóre. Keťania sa však nevzdávali vyrovnali hru Gál vyrovnal. Aj po obrátke sa hral dobrý, rýchly futbal, obe mužstvá chceli bodovať naplno. Napokon rozhodol zo štandardky hosťujúci Farkaš. l Góly: Michálik, Farkaš – Gál 2, A. Farkaš 1. V. Turovce 2 2 0 0 8:1 6 (+3) 2. Keť 2 2 0 0 8:3 6 (+3) 3. Vyškovce 2 1 1 0 8:1 4 (+1) 4. Čata 2 1 1 0 4:1 4 (+1) 5. Pukanec 2 1 1 0 2:1 4 (+1) Šarovce 2 1 1 0 2:1 4 (+1) 7. Lok 2 1 0 1 8:5 3 (0) 8. Ip. Úľany 2 1 0 1 2:4 3 (0) 9. Hrkovce 2 0 2 0 2:2 2 (-4) Rybník 2 0 2 0 2:2 2 (-1) 11. P. Ruskov 2 0 1 1 3:4 1 (-2) 12. Jur n. Hr. 2 0 1 1 0:1 1 (-2) M. Ludany 2 0 1 1 0:1 1 (-2) 14. Bory 2 0 1 1 2:6 1 (-2) 15. Sikenica 2 0 0 2 2:6 0 (-3) 16. Santovka 2 0 0 2 1:15 0 (0) III. TRIEDA JV II. kolo Lontov - Tešmak 4:5 (1:1). Domáci začali aktívne, ale dva nepremenené samostatné nájazdy ich nakoniec stáli body. V 12. min. zaskočil domácich Pásztor a bolo 0:1. Lontov vyrovnal až v 41. min. zásluhou Műllera. Po obrátke začali padať góly ako na bežiacom páse. V 65. min. sa kopali dve penalty. Najskôr vyrovnal na 2:2 Lacko, ale vzápätí Petrík poslal Tešmak do vedenia – 2:3. Domáci v závere doťahovali, čo im sily stačili, no vyrovnať sa im nepodarilo. l Góly: Műller 2, Lacko (z 11 m), Repiszký – Dulo 2, Pásztor, Rezníček, Petrík (z 11 m) Hronovce - Hokovce 8:0 (3:0). Domáci mali od začiatku stretnutia jasnú hernú prevahu a tú aj dokázali patrične využiť. Už v polčase si vypracovali komfortný trojgólový náskok a i po prestávke dusili svojho súpera, čím potvrdili oprávnený zálusk na postup. Strelecky sa blysol Gažo, ktorý dal presnú polovicu domácich gólov. l Góly: Gažo 4, Gyetven, Tabiáš, Lešťan, Sádovský. Farná - Málaš 3:1 (0:0). Prvý polčas bol vyrovnaný, oba celky pozorne bránili. Po obrátke ale domáci zjavne pridali na pohybe i aktivite a obraz hry sa výrazne zmenil. Farná dokázala ponúknuté šance s prehľadom využiť a zaknihovala 3 body. l Góly: Šulka, Latuška, Mikeš – Roland Václav. Tupá - Ip.Sokolec 4:1 (0:1). V prvom polčase vychádzala hosťom taktika na výbornú. Hrali na brejky, jeden z nich im vyšiel a bolo z toho vedenie. Po prestávke ale prišiel domáci uragán, Tupá začala šance využívať a hostia zo Sokolca sa už na odpor nezmohli. Domáci si ešte dovolili „luxus“, keď zahodili penaltu. l Góly: Nagy 2, Konôpka, Loffler – Poljovka. T.Lužany 4SFC - Pastovce 2:5 (1:4). Lužany odohrali mimoriadne smolný zápas. Začali dobre, ujali sa vedenia, lenže potom prišiel desaťminútový uragán Pastoviec, ktoré zasadili domácim 4-gólový knokaut a definitívne rozhodli. V druhom polčase sa už nič nezmenilo, hostia vedenie udržali. l Góly: Kosák 2 – Majer 4, Šamko. 1. Hronovce 2 2 0 0 11:0 6 (+3) 2. Tupá 2 2 0 0 5:1 6 (+3) Farná 2 2 0 0 5:1 6 (+3) 4. Lontov 2 1 0 1 11:6 3 (-3) 5. Pastovce 2 1 0 1 6:5 3 (+3) 6. Ip. Sokolec 2 1 0 1 4:5 3 (0) 7. Tešmak 2 1 0 1 5:7 3 (0) 8. Málaš 2 0 0 2 1:4 0 (-3) 9. T. Lužany 4FSC 2 0 0 2 3:12 0 (-3) 10. Hokovce 2 0 0 2 0:10 0 (-3) III. TRIEDA SZ II. kolo Beša - Hr.Kosihy 1:2 (0:0). V Beši rozhodli bratia Tordovci. Domáci mali súpera na lopate, ešte 10 minút pred koncom viedli, ale záver zbabrali. Hostia záver dokonale otočili a nakoniec si vezú z Beši plný bodový zisk. l Góly: Ľ. Valach – M. Torda, D. Torda. H. Trsťany – M. Kozmálovce 1:4 (0:0). Skúsenosť porazila mladosť. Trsťany si trúfali na súpera, ale po vyrovnanom polčase Malé Kozmálovce zabrali a dokázali zvíťazili. Domácim snaha nechýbala, ale hosťujúci celok hral rozumne a bodoval naplno. l Góly: Gajdoš – Bombicz 2, Jakab, Jašek. Jur n/Hr. B - V.Kozmálovce 0:3 (0:1). Vo Vyšnom bol zápas v prvom polčase vyrovnaný. Hostí dostal do vedenia Michňa, prvý polčas vyhrali tesne o gól. Druhé dejstvo ale ovládli skúsení hostia, ktorí svoju prevahu korunovali dvomi gólmi a bez problémov zvíťazili. l Góly: Michňa, Varga (11m), Graus. Podlužany B - V. Ďur 0:3 (0:2). Hostia bol pánmi na ihrisku a domáci im nedokázali zabrániť k zisku 3 bodov. O všetkom rozhodol už prvý polčas a dvojgólové vedenie Ďuranov. Tí už v druhom polčase svoj náskok len udržiavali a domácim nedovolili dosiahnuť ani čestný úspech. l Góly: Hamar 2, Jakub Lipták. 1. Hr. Kosihy 2 2 0 0 6:1 6 (3) 2. V. Kozmálovce 2 2 0 0 5:1 6 (3) 3. M. Kozmálovce 2 1 1 0 6:3 4 (1) 4. V. Ďur 2 1 0 1 4:2 3 (3) 5. Beša 2 1 0 1 5:5 3 (-3) 6. Jur n. Hr. B 2 0 1 1 2:5 1 (-2) 7. Podlužany B 2 0 0 2 3:7 0 (-3) 8. H. Trsťany 2 0 0 2 1:8 0 (-3) ĽUBOŠ RÁC, MARIÁN SABALA, TOMÁŠBAČÍK