Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

FUTBALOVÁ MLAĎ

II. liga starší dorast
5. kolo: Žilina B - FK Žiar nad Hronom 5:1 (3:0)
n Gól: Kochol, ŽIAR: Jančok (37. Štrba) - Kačák, Šebeň (20. Horváth), Kliman, Sigeti, Gulaš, Cvejkuš (49. Hric), Kochol, Palík, Schneider, Mazúr.
n ostatné výsledky: Jupie B. Bystrica – Rakytovce 0:2, Lučenec – Vranov 3:1, S. N. Ves – Ružomberok B 2:0, R. Sobota – B. Bystrica B 5:0, Poprad – Trebišov 6:0, MFK Košice B – Lipany 2:1, Lok. Košice – Prešov B 1:2

II. liga mladší dorast
5. kolo: Žilina B - FK Žiar nad Hronom 2:0 (0:0)
n ŽIAR: Ivan - Debnár, Žurav, Bodor, Dedík, Balogh, Hlaváč, Gábor (69. Lipták), Glab, Žabka, Vincúr.
n ostatné výsledky: Jupie B. Bystrica – Rakytovce 1:1, Lučenec – Vranov 1:0, S. N. Ves – Ružomberok B 1:6, R. Sobota – B. Bystrica B 0:1, Poprad – Trebišov 2:3, MFK Košice B – Lipany 3:3, Lok. Košice – Prešov B 0:1
1. Košice B 5 4 1 0 12:5 13
2. Ružomberok B 5 4 0 1 20:7 12
3. Prešov B 5 4 0 1 8:5 12
4. Jupie B. Bystrica 5 3 2 0 11:4 11
5. B. Bystrica B 5 3 2 0 8:2 11
6. Vranov 5 3 0 2 10:6 9
7. L. Košice 5 2 2 1 7:4 8
8. Lipany 5 2 1 2 11:9 7
9. Trebišov 5 2 0 3 8:12 6
10. Lučenec 5 2 0 3 7:12 6
11. Žilina B 5 1 1 3 6:9 4
12. Žiar 5 1 1 3 3:7 4
13. Rakytovce 5 1 1 3 3:9 4
14. S. N. Ves 5 1 1 3 5:12 4
15. R. Sobota 5 1 0 4 4:11 3
16. Poprad 5 0 0 5 8:17 0

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga starší dorast
4. kolo: Nová Baňa - Dolný
Kubín 2:4 (0:1)
n Góly: Brzula, Ďurina
n ostatné výsledky: Podbrezová B – Bytča 2:1, Bánová – L. Mikuláš 1:0, K. N. Mesto – Krásno 1:4, Námestovo – Č. Balog 2:2, Tvrdošín – Badín 3:1, Čadca – Martin 0:3, Zvolen – V. Krtíš 1:0
1. Martin 5 4 1 0 14:4 13
2. Podbrezová B 5 4 0 1 15:7 12
3. Krásno 5 4 0 1 12:6 12
4. D. Kubín 5 3 2 0 11:7 11
5. Námestovo 5 3 1 1 10:5 10
6. L. Mikuláš 5 3 1 1 7:3 10
7. Zvolen 5 3 0 2 7:6 9
8. Bánová 5 2 1 2 7:7 7
9. V. Krtíš 5 2 1 2 7:8 7
10. N. Baňa 5 2 0 3 9:9 6
11. Bytča 5 1 1 3 10:12 4
12. Čadca 5 0 3 2 5:10 3
13. Tvrdošín 5 1 0 4 6:14 3
14. Badín 4 0 1 3 2:8 1
15. Č. Balog 4 0 1 3 4:11 1
16. K. N. Mesto 5 0 1 4 5:14 1

III. liga mladší dorast
4. kolo: Nová Baňa -
Dolný Kubín 5:1 (2:1)
n Góly: Kocian 3, Adamík 2
n ostatné výsledky: Bánová – L. Mikuláš 3:3, Podbrezová B – Bytča 5:2 - nedohrané pre nízky počet hráčov hostí, K. N. Mesto – Krásno 3:0, Námestovo – Č. Balog 9:2, Tvrdošín – Badín 2:0, Čadca – Martin 3:2, Zvolen – V. Krtíš 2:0
1. K. N. Mesto 5 4 0 1 12:4 12
2. Čadca 4 4 0 0 14:7 12
3. Martin 5 3 1 1 20:10 10
4. Námestovo 5 3 1 1 17:8 10
5. L. Mikuláš 5 3 1 1 15:10 10
6. Bánová 5 3 1 1 13:8 10
7. Podbrezová B 5 3 1 1 13:8 10
8. N. Baňa 4 3 0 1 12:11 9
9. Zvolen 5 2 2 1 11:5 8
10. D. Kubín 5 2 1 2 13:11 7
11. Tvrdošín 5 1 1 3 7:13 4
12. V. Krtíš 4 1 0 3 5:8 3
13. Bytča 5 1 0 4 10:16 3
14. Krásno 5 0 1 4 6:16 1
15. Badín 4 0 0 4 3:12 0
16. Č. Balog 4 0 0 4 5:27 0

Skryť Vypnúť reklamu

IV. liga dorast stred
Dohrávka 2. kola: Tomášovce - Banská Štiavnica 1:2 (1:0)
n Góly: Ševeček, D. Budinský
4. kolo: Revúca - Banská
Štiavnica 3:3 (1:0)
Góly: D. Budinský, Lupták, Hudák
Sliač - Hliník nad Hronom
2:2 (2:0)
n Góly: Šimko
Poltár - Dolné Hámre
3:0 (0:0)
n Výsledky 3. kola: Sliač - Fiľakovo 3:1, Hliník n. Hr. - Poltár 2:2, D. Hámre - Revúca 4:2, B. Štiavnica - Jesenské 5:3, Krupina - Tomášovce 0:2, Šalková - Tornaľa 1:4, Hriňová - Detva 0:1
Tabuľka po 3. kole
1. D. Hámre 3 3 0 0 9:2 9
2. Poltár 3 2 1 0 9:3 7
3. Hliník 3 2 1 0 6:2 7
4. B. Štiavnica 2 2 0 0 10:4 6
5. Tornaľa 3 2 0 1 9:9 6
6. Hriňová 3 1 0 2 5:4 3
7. Detva 1 1 0 0 1:0 3
8. Fiľakovo 3 1 0 2 4:5 3
9. Tomášovce 2 1 0 1 2:3 3
10. Sliač 2 1 0 1 3:6 3
11. Krupina 2 0 0 2 3:6 0
12. Revúca 2 0 0 2 2:5 0
13. Jesenské 3 0 0 3 3:10 0
14. Šalková 2 0 0 2 2:9 0

Skryť Vypnúť reklamu

V. liga dorast stred,
4. kolo: Braväcovo - Kremnica 10:0
Zvolenská Slatina -
Lovčica Trubín 7:1 (2:1)
Gól: Vrtík
Žarnovica - Jakub 3:0 (2:0)
n Góly: Ježko, Mesiarik, Országh
n Výsledky 3. kola: Zv. Slatina - Bzovík 0:2, Lovčica - Braväcovo 2:11, Kremnica - Žarnovica 1:1, Jakub - Dudince 1:9, Pliešovce - Očová 2:1, Kováčová - Brusno 4:1
Tabuľka po 3. kole
1. Dudince 3 3 0 0 14:3 9
2. Žarnovica 3 2 1 0 8:3 7
3. Bzovík 2 2 0 0 9:0 6
4. Hont. Nemce 2 2 0 0 8:0 6
5. Brusno 3 2 0 1 7:4 6
6. Kováčová 3 2 0 1 7:5 6
7. Braväcovo 2 1 1 0 12:3 4
8. Kremnica 3 1 1 1 5:5 4
9. Očová 3 1 0 2 6:6 3
10. Pliešovce 3 1 0 2 2:10 3
11. Zv. Slatina 3 0 1 2 1:7 1
12. Selce 2 0 0 2 1:10 0
13. Lovčica Tr. 3 0 0 3 6:17 0
14. Jakub B. Bystrica 3 0 0 3 1:14 0

I. trieda dorast
2. kolo: Lovča - Horné Hámre
4:0 (1:0)
n Góly: R. Neuschl 2, Siekela, Mališ
Lutila - Tekovská Breznica
3:1 (2:0)
n Góly: Menihart 2, Krnčok
BanskáBelá - Janova Lehota
6:1 (1:0)
n Góly: Palášty 3, Kliment, Látka, Líška - za domácich
Stará Kremnička - Vyhne nehralo sa, hostia nepricestovali
Dolná Ždaňa - Brehy nehralo sa, stretnutie odložili
1. Lovča 2 2 0 0 9:2 6
2. Lutila 2 1 1 0 6:4 4
3. Vyhne 1 1 0 0 5:0 3
4. Tek. Breznica 2 1 0 1 5:4 3
5. Brehy 1 1 0 0 3:2 3
6. B. Belá 2 1 0 1 6:6 3
7. J. Lehota 2 0 1 1 4:9 1
8. St. Kremnička 1 0 0 1 2:5 0
9. D. Ždaňa 1 0 0 1 1:4 0
10. H. Hámre 2 0 0 2 2:7 0

I. liga starší žiaci
4. kolo: FK Žiar nad Hronom
– Tvrdošín 5:0 (3:0)
n Góly: Kasza 2, M. Kukučka, Vl. Širáň, J. Pančík, ŽIAR: Sámel – Štefan (53. Pančík), Milčík, R. Hudec, Job, Širáň, T. Hudec, Kasza, M. Kukučka (42. Haluška), V. Kukučka (64. Vanka), Horváth.
n ostatné výsledky: Čadca – Zvolen 3:0, Martin – Č. Balog 6:2, Žilina – Jupie B. Bystrica 3:0, D. Kubín – Dukla B. Bystrica 1:0, Lučenec – Námestovo 1:1, Ružomberok – Podbrezová nezistené
1. Žilina 5 5 0 0 21:4 15
2. Martin 5 5 0 0 16:3 15
3. Podbrezová 4 4 0 0 12:2 12
4. Ružomberok 4 3 1 0 13:0 10
5. Čadca 4 3 0 1 9:5 9
6. Námestovo 5 2 1 2 12:13 7
7. D. Kubín 5 2 0 3 11:8 6
8. Dukla B. Bystrica 5 2 0 3 7:5 6
9. Č. Balog 4 1 1 2 7:10 4
10. Jupie B. Bystrica 5 1 0 4 5:12 3
11. Zvolen 5 1 0 4 5:16 3
12. Žiar 5 1 0 4 5:20 3
13. Lučenec 5 0 2 3 5:12 2
14. Tvrdošín 5 0 1 4 1:19 1

I. liga mladší žiaci
4. kolo: FK Žiar nad Hronom
– Tvrdošín 9:1 (5:0)
n Góly: Foltán 2, Karvaš 2, Dúbravský 2, Arendáš 2, Štefanovič, ŽIAR: K. Kružic (31.Giláň) – A. Štefanovič, Murgač (51. M. Kružlic), Foltán (31. Bilický), Kupec, Schmidt (31. Arendáš), Dúbravský, Ceplák, Karvaš (31. Piatrik), Sviržovský , Hric.
n ostatné výsledky: Čadca – Zvolen 0:2, Martin – Č. Balog 4:1, Žilina – Jupie B. Bystrica 9:0, D. Kubín – Dukla B. Bystrica 0:6, Lučenec – Námestovo 0:9, Ružomberok – Podbrezová nezistené
1. Žilina 5 5 0 0 24:1 15
2. Ružomberok 4 4 0 0 22:0 12
3. Martin 5 3 2 0 26:6 11
4. Dukla B. Bystrica 5 3 1 1 19:7 10
5. Zvolen 5 3 1 1 5:2 10
6. Podbrezová 4 2 2 0 11:3 8
7. Žar 5 2 1 2 19:6 7
8. Lučenec 5 2 0 3 6:17 6
9. Námestovo 5 1 2 2 9:2 5
10. Čadca 4 1 1 2 5:13 4
11. D. Kubín 5 0 3 2 1:11 3
12. Jupie B. Bystrica 5 0 1 4 2:41 1
13. Č. Balog 4 0 0 4 2:15 0
14. Tvrdošín 5 0 0 5 4:31 0

II. liga starší žiaci juh
4. kolo:
Podbrezová B - Nová Baňa 1:3 (0:1)
n Góly: Tisovský 2, Homola
Detva - Žarnovica 3:0
n Výsledky 3. kola: Detva - Savon BB 5:0, Žarnovica - R. Sobota 3:1, Revúca - Podbrezová B 2:2, MFK N. Baňa - Tempus RS 8:0, Krupina - Hriňová 5:0, Fiľakovo - V. Krtíš 5:0, B. Bystrica B - Zvolen B 1:1
Tabuľka po 3. kole
1. Krupina 3 3 0 0 9:1 9
2. B. Bystrica B 3 2 1 0 6:1 7
3. N. Baňa 2 2 0 0 9:0 6
4. Detva 3 2 0 1 12:6 6
5. MFK R. Sobota 3 2 0 1 6:5 6
6. Revúca 3 1 1 1 9:6 4
7. Fiľakovo 3 1 1 1 6:3 4
8. Žarnovica 1 1 0 0 3:1 3
9. Tempus R. Sobota 2 1 0 1 3:10 3
10. Zvolen B 3 0 2 1 3:4 2
11. Podbrezová B 2 0 1 1 5:7 1
12. V. Krtíš 2 0 0 2 0:7 0
13. Hriňová 3 0 0 3 1:11 0
14. Savon B. B. 3 0 0 3 0:10 0

II. liga mladší žiaci juh
4. kolo: Podbrezová B -
Nová Baňa 0:2 (0:0)
n Góly: Tisovský, Pacalaj
Detva - Žarnovica 2:0

III. liga starší žiaci
4. kolo: Kremnička - Banská
Štiavnica 1:5 (1:2)
n Góly: Krištof, Schrom 2, Čáky, Pastier
Hliník nad Hronom -
Kováčová 0:1(0:1)
Sliač - Kremnica 6:1 (3:0)
n Gól: Zoban
Badín - Žiar nad Hronom B
0:1 (0:0)
n Gól: Búci
n Výsledky 3. kola: Žiar n. Hr. B - Sliač 0:0, Kremnica - Kremnička 2:2, B. Štiavnica - Heľpa 2:1, Rakytovce - Hliník n. Hr. 1:2, Kováčová - Brusno 8:0, Selce - H. Nemce 3:2
Tabuľka po 3. kole:
1. B. Štiavnica 3 3 0 0 12:3 9
2. Kováčová 2 2 0 0 12:1 6
3. Žiar B 2 1 1 0 4:0 4
4. Selce 1 1 0 0 3:2 3
5. Rakytovce 2 1 0 1 2:2 3
6. Heľpa 3 1 0 2 6:7 3
7. Hliník 2 1 0 1 4:6 3
8. Kremnička 1 0 1 0 2:2 1
9. Sliač 1 0 1 0 0:0 1
10. Kremnica 2 0 1 1 3:7 1
11. Sl. Ľupča 0 0 0 0 0:0 0
12. Badín 0 0 0 0 0:0 0
13. Hont. Nemce 2 0 0 2 3:7 0
14. Brusno 3 0 0 3 0:14 0

III. liga mladší žiaci
4. kolo: Kremnička -
Banská Štiavnica 1:4 (0:2)
n Góly: M. Gregáň 2, Javorský, Lacko
Hliník nad Hronom -
Kováčová 6:3 (2:1)
n Góly: Tatár 3, Hudec 2, Filip
Sliač - Kremnica 0:1 (0:0)
n Gól: Moravčík
Badín - Žiar nad Hronom B
1:4 (0:2)
n Góly: Arendáš 2, Ďurica, Šimko

I. trieda žiaci
2. kolo: Štiavnické Bane -
Nová Baňa B 0:10 (0:6)
n Góly: Santinek 4, Brodziansky 3, Kicko, Hanák, Gogál
Župkov - Veľká Lehota 0:3
Tekovská Breznica - Prestavlky 0:3 (0:1)
Voznica - Lovčica Trubín
4:0 (2:0)
n Góly: P. Blahút 2, Kúšik 2
D. Hámre mali voľno
1. Voznica 2 2 0 0 19:1 6
2. N. Baňa B 2 2 0 0 14:0 6
3. Lovčica Tr. 2 1 0 1 14:4 3
4. D. Hámre 1 1 0 0 9:0 3
5. V. Lehota 2 1 0 1 3:4 3
6. Prestavlky 2 1 0 1 3:9 3
7. Župkov 1 0 0 1 0:3 0
8. Tek. Breznica 2 0 0 2 0:17 0
9. Št. Bane 2 0 0 2 1:25 0
10. H. Hámre 2 0 0 2 2:7 0


MARCELPOBEŽKA

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  2. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  3. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  4. Päť chýb pri zateplení strechy
  5. Vitajte v postapokalyptickom svete
  6. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  10. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  3. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  4. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  6. Úprava osobného motorového vozidla
  7. Important information for Brazilians living in Slovakia
  8. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  9. Vitajte v postapokalyptickom svete
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 18 440
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 246
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 052
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 671
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 865
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 928
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 605
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 515
  9. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 9 324
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 301
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žiar - aktuálne správy

Chodkyňa vošla rovno pred idúce auto

Ženu so zraneniami previezli do nemocnice.

Akcia platí len 24 hodín

LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Dielami detí vyzdobia kanceláriu obecného úradu

Vo svojej tvorbe sa zamerali najmä na dva miestne kostoly.

Jedno zo súťažných diel.
Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

V kraji sú na tom najhoršie okresy Banská Bystrica a Brezno

Včera zistili na Slovensku viac ako 2 200 nakazených. 210 z toho v Banskobystrickom kraji. 56 v okrese Banská Bystrica a 45 v okrese Brezno.

Už ste čítali?