Pondelok, 8. august, 2022 | Meniny má Oskar

FUTBALOVÁ MLAĎ

II. liga starší dorast
7. kolo: Prešov B - FK Žiar nad Hronom 1:0 (1:0)
n ŽIAR: Jančok - Kačák, Kliman, Sigeti, Smelák (78. Žňava), Gulaša, Hric (27. Cvejkuš), Kochol, Palík (45. Horváth), Schneider (14. Šebeň), Ondrejka.
n ostatné výsledky: Poprad - B. Bystrica B 2:2, Košice B - R. Sobota 1:1, Lučenec - Trebišov 0:2, S. N. Ves - Lipany 5:0, Jupie B. Bystrica - Vranov 0:0, Žilina B - Ružomberok B 1:1, L. Košice - Rakytovce 5:2

8. kolo: Dukla Banská Bystrica B - FK Žiar nad Hronom 5:1 (2:0)
n Gól: Abrahám, ŽIAR: Jančok - Kačák, Šebeň, Kliman, Smelák, Sigeti, Gulaša (53. Hric), Cvejkuš, Abrahám, Kochol (46. Horváth), Palík.
n ostatné výsledky: Rakytovce - Prešov B 2:2, Ružomberok B - L. Košice 2:1, Vranov - Žilina B 3:1, Lipany - Jupie B.Bystrica 2:0, Trebišov - S. N. Ves 0:0, R. Sobota - Lučenec 3:1, Poprad - Košice B 2:0
1. B. Bystrica B 8 6 1 1 25:8 19
2. MFK Košice B 8 5 1 2 28:16 16
3. L. Košice 8 5 0 3 15:12 15
4. Ružomberok B 8 4 2 2 15:11 14
5. S. N. Ves 8 4 1 3 13:9 13
6. Prešov B 8 4 1 3 14:11 13
7. Poprad 8 3 3 2 15:13 12
8. R. Sobota 8 3 2 3 16:12 11
9. Rakytovce 8 3 2 3 13:13 11
10. Vranov 8 3 2 3 10:11 11
11. Žilina 8 3 1 4 13:13 10
12. Trebišov 8 3 1 4 9:17 10
13. Lipany 8 3 0 5 13:19 9
14. Lučenec 8 3 0 5 8:17 9
15. Jupie B. B. 8 2 1 5 6:11 7
16. Žiar 8 1 0 7 9:29 3

SkryťVypnúť reklamu

II. liga mladší dorast
7. kolo: Prešov B - FK Žiar nad Hronom 4:0 (0:0)
n ŽIAR: Mriška – Debnár (68. Lipták), Žurav, Bodor, Balogh, Hlaváč, Gábor, Maron, Žabka (65. Dedík), Vincúr (52. Švihorík), Vuong.
n ostatné výsledky: Poprad - B. Bystrica B 1:6, Košice B - R. Sobota 5:0, Lučenec - Trebišov 1:1, S. N. Ves - Lipany 4:1, Jupie B. Bystrica - Vranov 5:1, Žilina B - Ružomberok B 0:0, L. Košice - Rakytovce 5:0

8. kolo: Dukla Banská Bystrica B - FK Žiar nad Hronom 3:0 (1:0)
n ŽIAR: Ivan - Balogh, Žurav, Bodor, Debnár (63. Švihorík), Vuong, Hlaváč, Gábor, Maron, Žabka (65. Glab), Vincúr (71. Gallo).
n ostatné výsledky: Rakytovce - Prešov B 2:4, Ružomberok B - L. Košice 2:1, Vranov - Žilina B 3:1, Lipany - Jupie B.Bystrica 0:2, Trebišov - S. N. Ves 0:0, R. Sobota - Lučenec 4:4, Poprad - Košice B 2:0
1. B. Bystrica B 8 6 1 1 25:8 19
2. Košice B 8 5 1 2 28:16 16
3. L. Košice 8 5 0 3 15:12 15
4. Ružomberok B 8 4 2 2 15:11 14
5. S. N. Ves 8 4 1 3 13:9 13
6. Prešov B 8 4 1 3 14:11 13
7. Poprad 8 3 3 2 15:13 12
8. R. Sobota 8 3 2 3 16:12 11
9. Rakytovce 8 3 2 3 13:13 11
10. Vranov 8 3 2 3 10:11 11
11. Žilina 8 3 1 4 13:13 10
12. Trebišov 8 3 1 4 9:17 10
13. Lipany 8 3 0 5 13:19 9
14. Lučenec 8 3 0 5 8:17 9
15. Jupie B.B. 8 2 1 5 6:11 7
16. Žiar 8 1 0 7 9:29 3

SkryťVypnúť reklamu

III. liga starší dorast
Predohrávka 15. kola:
Nová Baňa - Veľký Krtíš 1:1 (1:0)
n Gól: Luky
n ostatné výsledky: Martin – Námestovo 2:1, Badín – D. Kubín 2:4, Č. Balog – L. Mikuláš 1:6, Tvrdošín – Bytča 3:0, Čadca – Krásno 2:1, Podbrezová B – K. N. Mesto 1:8, Bánová – Zvolen odložené

6. kolo: Nová Baňa - Badín 1:0 (0:0)
n Gól: Mikuška
n ostatné výsledky: Námestovo – Tvrdošín 1:0, Čadca – Č. Balog 4:2, Bánová – Martin 1:2, Podbrezová B – D. Kubín 2:1, K. N. Mesto – L. Mikuláš 1:6, Zvolen – Bytča 0:2, V. Krtíš – Krásno 2:2
1. Martin 8 7 1 0 26:6 22
2. Podbrezová B 8 6 0 2 21:18 18
3. D. Kubín 8 5 2 1 19:12 17
4. L. Mikuláš 8 5 1 2 21:8 16
5. Námestovo 8 5 1 2 14:8 16
6. Krásno 8 4 2 2 17:12 14
7. V. Krtíš 8 3 2 3 14:18 11
8. Zvolen 7 3 1 3 9:10 10
9. N. Baňa 8 3 1 4 11:18 10
10. Čadca 8 2 3 3 15:18 9
11. Bytča 8 2 2 4 15:18 8
12. Bánová 7 2 1 4 9:12 7
13. Badín 7 1 2 4 8:13 5
14. K. N. Mesto 8 1 2 5 17:24 5
15. Č. Balog 7 1 1 5 12:22 4
16. Tvrdošín 8 1 0 7 8:22 3

SkryťVypnúť reklamu

III. liga mladší dorast
Predohrávka 15. kola: Nová Baňa - Veľký Krtíš 0:3 (0:2)
n ostatné výsledky: Badín – D. Kubín 0:1, Č. Balog – L. Mikuláš 1:5, Tvrdošín – Bytča 2:1, Čadca – Krásno 8:0, Podbrezová B – K. N. Mesto 2:2, Bánová – Zvolen odložené

6. kolo: Nová Baňa - Badín 1:5 (1:2)
n Gól: Kocian
n ostatné výsledky: Námestovo – Tvrdošín 2:0, Čadca – Č. Balog 3:0 kont., Bánová – Martin 0:3, K. N. Mesto – L. Mikuláš 0:1, Zvolen – Bytča 10:0, V. Krtíš – Krásno 3:2
1. L. Mikuláš 8 6 1 1 23:11 19
2. Čadca 7 6 0 1 25:8 18
3. Martin 7 5 1 1 34:11 16
4. Zvolen 7 4 2 1 24:5 14
5. K. N. Mesto 8 4 2 2 16:9 14
6. Námestovo 7 4 1 2 20:10 13
7. Bánová 7 4 1 2 16:12 13
8. V. Krtíš 7 4 0 3 13:11 12
9. Podbrezová B 7 3 2 2 15:12 11
10. D. Kubín 7 3 1 3 15:14 10
11. Badín 7 3 0 4 11:11 9
12. N. Baňa 8 3 0 5 15:33 9
13. Tvrdošín 8 2 1 5 11:19 7
14. Bytča 8 1 1 6 13:30 4
15. Krásno 8 1 0 7 8:30 1
16. Č. Balog 7 0 0 7 7:39 0

IV. liga dorast stred
6. kolo: Sliač - Banská Štiavnica 0:2 (0:0)
n Góly: Drexler, Ševeček

Hliník nad Hronom - Dolné Hámre 5:3 (2:1)
n Góly: Beňovský, Leško, Dubaj - za hostí
Tabuľka po 5. kole
1. D. Hámre 5 4 0 1 10:5 12
2. Tornaľa 5 4 0 1 14:11 12
3. Poltár 4 3 1 0 12:3 10
4. B. Štiavnica 4 3 1 0 15:8 10
5. Fiľakovo 5 3 0 2 10:5 9
6. Tomášovce 5 3 0 2 7:6 9
7. Hliník 5 2 2 1 8:6 8
8. Sliač 5 1 2 2 6:10 5
9. Krupina 5 1 1 3 12:19 4
10. Hriňová 5 1 0 4 6:7 3
11. Jesenské 5 1 0 4 11:14 3
12. Revúca 5 0 3 2 10:13 3
13. Šalková 4 1 0 3 7:13 3
14. Detva 4 1 0 3 4:12 3

V. liga dorast stred,
6. kolo: Žarnovica - Kováčová
3:0 (1:0)
n Góly: Volentier, Országh, Ježko

Lovčica Trubín - Kremnica
4:1 (2:0)
n Góly: Koza 2, P. Ivanec st. 2 - Kuzma
1. Braväcovo 5 4 1 0 33:4 13
2. Žarnovica 5 4 1 0 13:3 13
3. Dudince 5 4 0 1 20:6 12
4. Bzovík 5 4 0 1 17:7 12
5. Hont. Nemce 5 3 0 2 14:7 9
6. Kováčová 4 3 0 1 10:5 9
7. Selce 5 3 0 2 12:12 9
8. Brusno 5 2 0 3 10:11 6
9. Zv. Slatina 4 1 1 2 8:8 4
10. Kremnica 4 1 1 2 5:15 4
11. Očová 4 1 0 3 6:11 3
12. Pliešovce 5 1 0 4 2:18 3
13. Lovčica Tr. 5 0 0 5 8:28 0
14. Jakub B. Bystrica 5 0 0 5 1:24 0
I. trieda dorast
4. kolo: Lovča - Dolná
Ždaňa 2:1 (0:1)
n Góly: Považanec, Siekela - za domácich
Lutila - Horné Hámre
0:2 (0:1)
Banská Belá - Brehy 3:2 (2:1)
n Góly: Palášthy 2, Strelec - za domácich
Stará Kremnička -
Tekovská Breznica 2:3 (1:0)
Vyhne - Janova Lehota
1:2 (1:2)
n Góly: P. Karásek 2 - za hostí
1. Lovča 4 4 0 0 16:3 12
2. Brehy 4 2 1 1 8:7 7
3. Tek. Breznica 3 2 0 1 8:6 6
4. H. Hámre 4 2 0 2 10:9 6
5. B. Belá 3 2 0 1 9:8 6
6. Lutila 4 1 2 1 6:6 5
7. J. Lehota 4 1 2 1 8:12 5
8. St. Kremnička 4 1 1 2 9:10 4
9. Vyhne 4 1 0 3 6:10 3
10. D. Ždaňa 4 0 0 4 6:15 0

I. liga starší žiaci
7. kolo: FK Žiar nad Hronom - Zvolen 0:3 (0:1)
n ŽIAR: Eliaš – Štefan (65. Vanka), Milčík, R. Hudec, Job, Širáň, T. Hudec, Kasza, M. Kukučka (45. Pančík), V. Kukučka (64. Vanka), Haluška (36. Búci).
n ostatné výsledky: Ružomberok - Námestovo 4:0, Čadca - Lučenec 2:0, Martin - Podbrezová 2:1, Žilina - Č. Balog 7:0, D. Kubín - Tvrdošín 6:0, Dukla B. Bystrica - Jupie B. Bystrica 3:0
1. Žilina 7 7 0 0 36:4 21
2. Martin 7 7 0 0 21:4 21
3. Podbrezová 6 5 0 1 15:4 15
4. Ružomberok 5 4 1 0 17:0 13
5. Dukla B. B. 7 4 0 3 12:6 12
6. Čadca 6 4 0 2 11:7 12
7. D. Kubín 7 3 1 3 18:9 10
8. Námestovo 7 2 1 4 13:19 7
9. Č. Balog 6 2 1 3 11:19 7
10. Zvolen 7 2 0 5 8:19 6
11. Jupie B. B. 7 1 1 5 6:16 4
12. Žiar 7 1 0 6 7:27 3
13. Lučenec 6 0 2 4 5:14 2
14. Tvrdošín 7 0 1 6 1:33 1

I. liga mladší žiaci
7. kolo: FK Žiar nad Hronom - Zvolen 5:0 (4:0)
n Góly: Arendáš 3, Karvaš 2, ŽIAR: Kružic – A. Štefanovič (46. Henžel), Kružlic (54. Tryzna), Arendáš, Kupec, Schmidt (43. Šimko), Dúbravský, Ceplák, Karvaš (54. Meliš), Sviržovský (54. Bilický), Hric.
n ostatné výsledky: Ružomberok - Námestovo 6:0, Čadca - Lučenec 0:1, Martin - Podbrezová 2:1, Žilina - Č. Balog 19:0, D. Kubín - Tvrdošín 12:1, Dukla B. Bystrica - Jupie B. Bystrica 9:0
1. Žilina 7 7 0 0 53:1 21
2. Dukla B. B. 7 5 1 1 30:8 16
3. Ružomberok 5 5 0 0 28:0 15
4. Martin 7 4 2 1 28:8 14
5. Žiar 7 4 1 2 27:6 13
6. Zvolen 7 4 1 2 6:7 13
7. Podbrezová 6 2 3 1 15:8 9
8. Lučenec 6 3 0 3 7:17 9
9. D. Kubín 7 1 3 3 13:15 6
10. Námestovo 7 1 2 4 10:10 5
11. Čadca 6 1 2 3 8:17 5
12. Jupie B. B. 7 1 1 5 5:50 4
13. Č. Balog 6 0 0 6 2:37 0
14. Tvrdošín 7 0 0 7 5:53 0

II. liga starší žiaci juh
6. kolo: Žarnovica - Revúca
5:1 (2:1)
n Góly: Izák 2, Truska, Brnčík, Šarközi
Detva - Nová Baňa 1:0 (1:0)

Tabuľka po 5. kole
1. N. Baňa 5 5 0 0 19:1 15
2. Detva 5 4 0 1 23:8 12
3. B. Bystrica B 5 3 2 0 13:2 11
4. Krupina 5 3 0 2 9:5 9
5. Fiľakovo 4 2 1 1 7:3 7
6. R. Sobota 5 2 1 2 7:8 7
7. MFK Tempus R. S. 4 2 0 2 5:11 6
8. Savon B. Bystrica 5 2 0 3 4:10 6
9. Zvolen B 5 1 2 2 6:8 5
10. Revúca 5 1 2 2 12:15 5
11. Podbrezová B 4 1 1 2 8:10 4
12. Žarnovica 3 1 0 2 3:5 3
13. Hriňová 4 0 1 3 2:12 1
14. V. Krtíš 5 0 0 5 1:21 0

II. liga mladší žiaci juh
6. kolo: Žarnovica - Revúca
2:0 (0:0)
n Góly: Kaliak, Žoltický
Detva - Nová Baňa 0:1 (0:1)
n Góly: Pacalaj

III. liga starší žiaci
Dohrávka 1. kola: Kremnica
- Hliník nad Hronom 1:0
n Gól: Václav

6. kolo: Hliník nad Hronom
- Hontianske Nemce 1:3 (1:2)
n Gól: Tököly
Žiar nad Hronom B
- Kremnica 1:1
n Góly: Moravčík - za hostí
Badín - Banská Štiavnica
0:2 (0:1)
n Góly: Pastier

III. liga mladší žiaci
6. kolo: Hliník nad Hronom
- Hontianske Nemce 4:1 (3:0)
Góly: Pittner 2, Hodža, Ziman
Žiar nad Hronom B
- Kremnica 4:3
Góly: A. Sekereš 2, Ondrejka - za hostí
Badín - Banská Štiavnica
9:1 (5:1)
Gól: Javorský

I. trieda žiaci
4. kolo:
Štiavnické Bane - Župkov
6:1 (2:1)
Góly: Šemoda 3, Kališek 2, Miháliková - za domácich

Dolné Hámre - Nová
Baňa B 1:1 (0:1)
Góly: Tóth - Cibuľka

Tekovská Breznica -
Veľká Lehota 0:8

Lovčica Trubín - Prestavlky 6:3 (3:2)
n Góly: Vrtík 3, Urblík 3 - Ľ. Kukučka, P. Kukučka, Demková
Voznica mala voľno
1. N. Baňa B 4 3 1 0 20:1 10
2. Voznica 3 3 0 0 24:1 9
3. Lovčica Tr. 4 3 0 1 27:8 9
4. D. Hámre 3 2 1 0 20:1 7
5. V. Lehota 4 2 0 2 11:14 6
6. Prestavlky 4 1 0 3 6:20 3
7. Št. Bane 4 1 0 3 8:33 3
8. Župkov 3 0 0 3 1:14 0
9. Tek. Breznica 3 0 0 3 0:25 0

Malý futbal
1. kolo: Repište - Hronský Beňadik 5:0, Ihráč - Banská Belá 2:1, Ostrý Grúň - Slaská 8:0, Lovča - Bzenica 3:20

2. kolo: Hronský Beňadik
- Bzenica 1:2, Slaská -
Lovča 1:8, Rudno n/Hr.
- Ostrý Grúň 1:0, Banská Belá
- Janova Lehota 5:1, Repište
- Ihráč 2:3

3. kolo: Ihráč - Hronský
Beňadik 3:0, Janova Lehota
- Repište 9:1, Rudno n/Hr.
- Lovča 10:0, Bzenica -
Slaská 6:2
Tabuľka po 3. kole
1. Bzenica 3 3 0 0 28:6 9
2. Ihráč 3 3 0 0 8:3 9
3. Rudno 2 2 0 0 11:0 6
4. O. Grúň 2 1 0 1 8:1 3
5. J. Lehota 2 1 0 1 10:6 3
6. B. Belá 2 1 0 1 6:3 3
7. Repište 3 1 0 2 8:12 3
8. Lovča 3 1 0 2 11:31 3
9. Hr. Beňadik 3 0 0 3 1:10 0
10. Slaská 3 0 0 3 3:22 0



MARCELPOBEŽKA

Najčítanejšie na My Žiar

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za vysokou spotrebou sa často skrýva zlá kondícia motora
  2. Odomknite si články na mobile a počítači. Stačí jedno predplatné
  3. Na Oravskej priehrade s Kalim aj Spievankovom. Vidíme sa naživo
  4. Pláže Dominikánskej republiky kraľujú medzi najlepšími na svete
  5. Kde u nás kúpite domácke potraviny
  6. 100 ovocných druhov, ktoré u nás dokážeme pestovať
  7. Dráčik nepúta príbehom, ale perlami ducha
  8. Miliónová autorka Táňa K. Vasilková: Po úspechu som netúžila
  1. Dopyt v Bratislave mierne klesol, ceny však stále rástli
  2. Šéf PLANEO: Budúcnosť obchodu je v službách
  3. Čo robiť, aby dieťa neskončilo v nemocnici s črevnou virózou?
  4. Odomknite si články na mobile a počítači. Stačí jedno predplatné
  5. Goralské folklórne slávnosti po prvýkrát priamo v horách
  6. Za vysokou spotrebou sa často skrýva zlá kondícia motora
  7. Ktoré regionálne projekty podporí Nadácia COOP Jednota?
  8. Pláže Dominikánskej republiky kraľujú medzi najlepšími na svete
  1. Pláže Dominikánskej republiky kraľujú medzi najlepšími na svete 10 064
  2. 100 ovocných druhov, ktoré u nás dokážeme pestovať 7 495
  3. Dráčik nepúta príbehom, ale perlami ducha 7 279
  4. Pozrite si, kedy hrá futbalové zápasy vaše mesto či dedina 6 366
  5. Miliónová autorka Táňa K. Vasilková: Po úspechu som netúžila 5 707
  6. Kde u nás kúpite domácke potraviny 2 925
  7. Dobrá správa pre pacientov s cukrovkou 2 498
  8. Držanie peňazí na bežnom účte robí Slovákov chudobnejšími 1 889

Blogy SME

  1. Irena Šimuneková: Na výlet s deťmi - Vrchhora, priehrada Veľké Uherce
  2. Robert Štepaník: diel 72 - rubrika: moje najhranejšie v máji 2022
  3. Petronela Čellárová: Čo sa vlastne stalo
  4. Ján Valchár: Toto už je asi tretia svetová
  5. Vladimír Krátky: Ch o b o t i n y slovenské ( I. )
  6. Ingrid Tkáčiková: VšZP rodičom pre dieťa ,,naškrabká“ 30 eur ročne na strojček na zuby
  7. Tupou Ceruzou: Pohodoví fašisti
  8. Věra Tepličková: Sestry v akcii alebo Keď už blázinec, tak ako u nás v školstve
  1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 119 875
  2. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 27 029
  3. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 10 903
  4. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 8 371
  5. Jana Melišová: Svet sa zmenil... 7 406
  6. Vladimir Skala: Padá bankový sektor v Číne? 4 228
  7. Post Bellum SK: Hromady mŕtvych a nočné mory o Varšavskom povstaní 4 033
  8. Ján Valchár: Ako Rusko na kozmonautov nemalo, ale flotilu lietadlových lodí budovať chcelo 2 660
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
  2. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
  3. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
  4. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
  5. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
  6. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
  7. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 44. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 2/3 - Skaza lode Karluk, 1913 - 1914
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žiar - aktuálne správy

Poznáme výhercov veľkej záhradkárskej súťaže.


9 h

Spolupráca štátu s UNIPHARMOU sa osvedčila a počas pandémie ukázala ako spoľahlivá. Napriek tomu zákonodarcovia uvažujú o zmene, nad ktorou visí množstvo otáznikov, vládnu pochybnosti.


16 h
Ilustračná fotografia.

Susedské spory môžu narobiť mnoho nepríjemností, veľa ľudí zažíva so susedmi doslova peklo. V poradni MY novín prezradíme, ako ich riešiť


4. aug
Aneta Parišková sa cíti dobre aj v USA, kde pracuje a vychováva dcéry jej manžel Miroslav.

Na konkurz do Markízy ju dotlačili rodičia.


2. aug

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Takmer 90 km dlhá cyklotrasa vedie horským prostredím s výhľadmi na Kráľovu hoľu.


7. aug

Mesto v odvolaní spochybnilo výpoveď svedka.


13 h

Ani v oblastných futbalových súťažiach nebola núdza o zaujímavé zápasy.


a 1 ďalší 7. aug

Náklady za múku, ryžu alebo olej súpli prevádzkam o tristo percent.


15 h

Blogy SME

  1. Irena Šimuneková: Na výlet s deťmi - Vrchhora, priehrada Veľké Uherce
  2. Robert Štepaník: diel 72 - rubrika: moje najhranejšie v máji 2022
  3. Petronela Čellárová: Čo sa vlastne stalo
  4. Ján Valchár: Toto už je asi tretia svetová
  5. Vladimír Krátky: Ch o b o t i n y slovenské ( I. )
  6. Ingrid Tkáčiková: VšZP rodičom pre dieťa ,,naškrabká“ 30 eur ročne na strojček na zuby
  7. Tupou Ceruzou: Pohodoví fašisti
  8. Věra Tepličková: Sestry v akcii alebo Keď už blázinec, tak ako u nás v školstve
  1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 119 875
  2. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 27 029
  3. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 10 903
  4. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 8 371
  5. Jana Melišová: Svet sa zmenil... 7 406
  6. Vladimir Skala: Padá bankový sektor v Číne? 4 228
  7. Post Bellum SK: Hromady mŕtvych a nočné mory o Varšavskom povstaní 4 033
  8. Ján Valchár: Ako Rusko na kozmonautov nemalo, ale flotilu lietadlových lodí budovať chcelo 2 660
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
  2. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
  3. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
  4. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
  5. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
  6. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
  7. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 44. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 2/3 - Skaza lode Karluk, 1913 - 1914

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu