II. LIGA, VÝCHOD
13. kolo:
Žilina B - FK Žiar nad
Hronom 0:0
V prvom polčase žiarske mužstvo len raz ohrozilo bránu domácich, keď trestný kop Škultétyho skončil na tyči. Lopta sa dostala pred Karakačanova, no ten pred prázdnou bránou zaváhal. V druhom polčase to bol zo strany žiarskeho mužstva festival pozahadzovaných šancí. Neustály tlak nezúžitkovali Karakačanov, Páleník, Šlavka a ani Špánik. To sa im mohlo vypomstiť v 92. minúte, keď sa po zlej rozohrávke ocitol sám pred žiarskou bránou Schevchenko, v poslednej chvili mu však vypichol loptu Tomašovič.
Daniel Greguš
n Rozhodoval: Ihring, 61 divákov, ŽILINA B: Dúbravka - Kopas, Milo, Petrušek, Lončík, Perexta, Shevchenko, Mravec, Belko, Čekovič (75. Kysela), Poleť (84. Chupáč), ŽIAR: Vreštiak - Ondrejka (46. Pelegríny), Tomáš, Orávik, Kubinec, Šlavka (81. Špánik), Páleník, Škultéty, Blaho, Tomašovič, Karakačanov (76. Paulík)
n ostatné výsledky: FK Čadca - FK Spišská Nová Ves 1:0, FK Poprad - ŠK Aqua Turčianske Teplice 3:0, FK Tatran NAO Liptovský Mikuláš - FK Goral Stará Ľubovňa 1:1, Slavoj Trebišov - MFK Vranov nad Topľou 1:1, TJ Bánová - Odeva Lipany 1:0, Dukla Banská Bystrica B - Tatran Prešov B 3:0,

1:1 (1:0)
Zápas dvoch rozdielnych polčasov. Domáci hostí v prvom polčase prevýšili, vypracovali si tri šance a dali prvý gól. V druhej časti ovládli hru hostia, ale z množstva šancí premenili len jednu, čo stačilo iba na remízu.
Stanislav Neuschl
n Góly: 18. Darmo - 51. Rado Urgela. Rozhodoval: Balážik, 90 divákov, D. ŽDAŇA: Gašpír - Puliš, Krivjančin, Sekereš, Demko, Pinka (69. Rešetár), Sepeši, Kamas, Rasťo Urgela, Janúch, Rado Urgela

Rakytovce - Nová Baňa
2:0 (1:0)
Hral sa dobrý, zaujímavý zápas. Na začiatku si domáci vytvorili mierny tlak, ale prvú šancu mali hostia. Gólové príležitosti si vytvárali obe strany a v 28. minúte domáci jednu z nich premenili. Potom sa hra dovíjala hlavne medzi 16-tkami. V druhom polčase chceli domáci zvýšiť náskok, ale po niekoľkých minútach prebrali iniciatívu hostia a začali sa dostávať do pekných šancí. V 60. minúte ušiel Tužinský, ale triafal do žrde. Potom sa dvakrát pekne prezentoval Doknič, ale jeho šance ostali nevyužité. Tlak hostí trval až do konca stretnutia. Domáci sa však v 90. minúte dostali do brejku a zvýšili na 2:0.
Jozef Forgáč
n Góly: 28. Murín, 9. Hric. Rozhodoval: Hrmo, 150 divákov, N. BAŇA: Poliačik - Rybár, Rudzan, Laco, Tužinský, Doknič, Glogovac, Švec, Krivočenko, Šlavka, Mánik (70. Bartoš)
n ostatné výsledky: Králiky - Námestovo 2:2, Kremnička - Lietavská Lúčka 4:1, Bytča - Veľký Krtíš 2:4, Valča - Lipt. Štiavnica 0:2, Krásno - Fiľakovo 1:0, Kysucké N. Mesto - Zvolen 0:1

- Ružiná 0:2 (0:1)
Hostia nastúpili v silnom zložení a boli favoritom stretnutia. Vedenia sa ujali z diskutabilného pokutového kopu (ruka domáceho hráča na bránkovej čiare). Od tohto momentu boli hostia lepším tímom a domáci vďaka Juricovi uhrali prijateľný výsledok.
Ľubomír Barák
n Góly: 16. Kurák (z 11 metrov), 63. Mendez. Rozhodoval: Kuchen, 200 divákov, B. ŠTIAVNICA: Jurica - Hanzlík, Poprac, Kuruc, Dulaj, Strapek, Šíma (73. Markievič), Čiliak, Želiar, Kminiak, Gašparík

Hliník nad Hronom
- Hnúšťa 3:0 (1:0)
Domácim rýchly gól v prvej minúte doslova ublížil, pretože počas celého stretnutia sa trápili, hlavne v prihrávkach. No na konci stretnutie zabrali a Pilnik s Miškovom pridali ďalšie góly do siete Hnúšte.
Pavel Hlinka
n Góly: 1. Rapčan, 83. Vl. Pilnik, 88. Miškov. Rozhodoval: Juríček, 250 divákov, HLINÍK: Packo - Bahno, Koniar, A. Murín (38. T. Pilnik), Vl. Pilnik, Sopko (83. Psotka), Kmeť, Miškov, Rapčan, Krčmárik, Blaho
n ostatné výsledky: Brusno - Kalinovo 2:0, Tisovec - Podlavice 1:1, Revúca - Hajnáčka 6:0, Poltár - Jesenské 2:1, Dol. Strehová - Veľký Blh 3:0

Zvolenská Slatina 3:0 (0:0)
Domáci evidentne podcenili hostí a prvý polčas bol mimoriadne vyrovnaný. Hostia mali dve šance, ktoré nedokázali premeniť. Po dohovore v kabíne sa obraz hry zmenil, domáci začali viac behať a zatlačili hostí do defenzívy, výsledkom čoho boli tri góly. Za predvedený výkon v prvom polčase si Bane víťazstvo zaslúžili.
Ján Daubner
n Góly: 47. Šimko, 63. Holmík, 79. Sochor. Rozhodoval: Širer, 100 divákov, ŠT. BANE: Blaško - Šimko, M. Pavlík, Rebek (72. Kmeť), Sochor (80. Osvald), Michálek, Pašák, Homík, Vl. Pavlík, Macko, Ondrík (70. Košárnik)

Badín - Dolné Hámre 4:1 (2:1)
Domáci zaskočili hostí hneď od úvodu, vypracovali si tri gólové šance, ktoré však nepremenili. Keď sa hra začínala vyrovnávať, domáci vsietili prvý gól. Vzápätí šiel sám na bránu Badína Frim, ale nepremenil a hostia ich hneď potrestali druhým gólom. Hámre sa dostali do zápasu gólom Šlavku, ktorý hlavou znížil, 2:1. Hostia v druhom polčase zatlačili domácich na ich polovicu, vyrovnať sa im však nepodarilo. V 60. minúte domáci po peknej kombinačnej akcii zvýšili na 3:1. Za tohto stavu mali hostia dve šance, ktoré však nepremenili a Badín ich za to potrestal štvrtým gólom. Zápas sa potom už len dohrával.
Ján Galeta
n Góly: 14. Kulišiak, 34. Sovák, 60. Galát, 66. Lešták - 37. Šalka. Rozhodoval: Maga, 100 divákov, D. HÁMRE: Bocian - P. Brodziansky, Listofer, Káčer, J. Beták, M. Šalka, Galeta, Muha (72. Haško), M. Zeleňák (46. Švihla, 88. P. Beták)), J. Brodziansky, Frim

Partizán Čierny Balog -
Ladomerská Vieska 1:2 (1:1)
Zápas sa začal vo svižnom tempe. Na malom ihrisku sa útoky striedali na jednej i druhej strane. V 15. minúte domáci Petka preveril Pažouta, ktorý bravúrne vyrazil na roh. Hosťujúci Šimon vyskúšal domáceho brankára v 19. minúte. V 31. minúte, po chybe domácej obrany, Čamaj obišiel aj brankára a otvoril skóre zápasu. V 43. minúte zaúradoval rozhodca, ktorý nariadil prísnu penaltu a Turňa vyrovnal na 1:1. V druhom polčase boli hostia lepším mužstvom, podnikali rýchle protiútoky a obrana, na čele
s Pažoutom a Karáskom, musela likvidovať rýchle protiútoky hostí. V 70. minúte sa Šimko „pohral“ s domácou obranou i brankárom a zvýšil na 2:1. Za zmienku stoja aj dve tvrdé strely Šimona, ktoré domáci obrancovia odvrátili na roh. Hostia rozumnou hrou diktovali tempo a mohli dokonca aj zvýšiť svoj náskok.
Ján Barniak
n Góly: 43. Turňa (z 11 metrov) - 31. Čamaj, 70. Šimko. Rozhodoval: Danko, 150 divákov, L. VIESKA: Pažout - Lalo, Zelovič, Lepšík, Karásek, Juhás, Dobrota (88. Urgela), Šimko, Šimon, Šouc, Čamaj (84. Čáni)

Hrochoť - Lutila 8:3 (4:1)
n Góly: 5. a 23. P. Zátroch, 8. vlastný, 39. J. Dorotovič, 66. J. Selecký, 76. Uhliar, 84. Priadka, 88. Novák - 13. a 52. R. Kanina, 71. Gordulič