I. TRIEDA DOSPELÍ
12. kolo: Vyhne - Lovča
1:1 (1:1)
n Góly: Herold (z 11 metrov) - Páleník. Rozhodoval: Huňady, 120 divákov.
Hostia hrali rýchly, dôrazný futbal. V prvých dvadsiatich minútach domácich zatlačili. Mali viac z hry. Vyhnania sa dopustili chyby, poslali malú domov, tú zachytil Páleník a otvoril skóre. Domáci zistili, že treba zapnúť na vyššie obrátky a začali preberať iniciatívu. Po faule na Štefanku v 16-tke nariadil rozhodca pokutový kop, ktorý na dvakrát premenil Herold. V druhom polčase boli hostia futbalovejší, domáci však bojovnosťou vyrovnali hru, zatlačili Lovčanov pred vlastnú 16-tku. Ich druhému gólu zabránil v 83. minúte Víglaský, ktorý vyhlavičkoval loptu smerujúcu do prázdnej brány. Remíza je spravodlivá pre obe družstvá.
Jozef Halaj
VYHNE: Herold - Pavla, Bujňák, Babic (72. Bosák), Šmikniar, Jakab, Hrnčiar, Štefanka, Packo (46. Šrot), Mičík, M. Kašiar
LOVČA: Brašeň - P. Hrmo, Greguš, Magula (34. E. Víglaský), Páleník (75. Mésik), Kováč, Benča (79. Kováč), Sedliak, Matuška (89. Siekela), Paučo, Trvalec

Repište - Banská Belá
3:1 (1:0)
n Góly: P. Urblík, M. Karvaš, E. Kmeť - Dulaj. Rozhodoval: Priebera, 100 divákov.
Stretnutie bolo, hlavne zo začiatku, dosť nervózne. Po zmene strán sa hra urovnala, ale po góle Banskej Belej sa domáci začali báť o výsledok. Tri body im v nadstavenom čase zabezpečil Kmeť. Výborný výkon podal brankár domácich Šimko.
Ľubomír Hudec
n REPIŠTE: Šimko - Čech, S. Želiar, E. Kmeť, M. Karvaš, P. Karvaš, M. Kordík, M. Kmeť, A. Kmeť, P. Urblík, Kráľ (65. Vincúr)
n B. BELÁ: Prokaj - Hunka, Selyem, Palášthy, Hanzlík, Lukáč (89. Sykorjak), Lacko, Dulaj, Hankovič (64. A. Javorský), Durbák (57. Zelinka), Klein (64. J. Javorský)

Lovčica Trubín - Horná
Ves 1:4 (1:2)
n Góly: Lietava - T. Baláž, Urgela, Kaštier, T. Neuschl. Rozhodoval: Šimič ml., 80 divákov.
Hostia mali väčšiu chuť po víťazstve.
Miloš Michaleje
n LOVČICA TR.: J. Bahno - Macko (38. Foltán), Bajnok, Martinka, Tršo, Mališ, Debnár, Kapusta, Lietava, Krajči, Benko (68. Jedlička)
n H. VES: Mikula - Wágner, Marianík, T. Neuschl, Dobrotka, Schmidt, Urgela, B. Neuschl (84. Širáň), Mecele (87. Kaňa), Baláž, Kaštier

Kremnica - Slaská 3:2 (0:1)
n Góly: Ďurica, Hóz, Brünn - Vanko, Šuster. Rozhodoval: J. Oslanec, 200 divákov.
V nervy drásajúcom zápase viedli hostia od 36. minúty vďaka krásnemu Vankovmu gólu. Domáci nevyužili množstvo šancí a hostia zaslúžene vyhrali prvý polčas. Do druhého nastúpili Kremničania s veľkým tlakom, hostí zatlačili na vlastnú polovicu, ale opäť zahodili množstvo šancí. Po odrazenej lopte v strede ihriska v 75. minúte, Šuster vymietol šibenicu domácej brány. Domáci sa za tohto nepriaznivého stavu zatlačili súpera do jeho 16-tky a až päť minút pred koncom znižil Ďurica na 1:2. O minútu neskôr vyrovnával Hóz a v nadstavenom čase rozhodol o zisku troch bodov pre Kremnicu Brünn.
Juraj Paulík
n KREMNICA: Kováč - Mecele, Ďurian, Mališ, Wollner, Brünn, Lupták, Chladný (23. Hóz), Žiarny (65. Bíreš), Ďurica, Urgela
n SLASKÁ: Kupči - Hriň, Marko, Šuster, Vittek, Topoľan, Vanko, Grolmus, Masarovič, Silný, Melcer

Tekovská Breznica -
Horné Hámre 5:0 (2:0)
Góly: Petráš 3, Havran, Potocký. Rozhodoval: Molnári, 100 divákov.
V stretnutí slabšej úrovne sa domáci lepšie presadzovali, premieňali šance a zaslúžene vyhrali.
Jozef Hloška
n TEK. BREZNICA: M. Homola - Krulák, Mikláš (46. Ruman), Š. Homola, Potocký (76. Bicka), Žembery, Havran, Petráš, J. Galbavý (46. T. Galbavý), Forgáč (88. Suchý), Jányi
n H. HÁMRE: Sitarčík - Prutkaj, Supuka (84. T. Lipiansky), Repiský, Chmola (70. Štefanka), Čarada, Herko (62. Pajerský), Majsniar, Laurov, M. Lipiansky, Michalík (24. Gontko)

Voznica - Rudno nad
Hronom 1:0 (0:0)
n Gól: Laurov. Rozhodoval: Bajnok, 120 divákov.
Vyrovnané stretnutie so šťastným koncom pre hráčov z Voznice.
Cyril Slosiar

Brehy - Bzenica 7:1 (3:0)
n Góly: M. Polc 2, Baláž 2, Hrubý, R. Polc, Benč - Mališ. Rozhodoval: Lešniak, 125 divákov.
Brehy podali jeden z najlepších výkonov jesene. O svojom zaslúženom víťazstve rozhodli už v prvom polčase. Peknými akciami a častou streľbou zaskočili hráčov Bzenice. Strelecké hody začal v 25. minúte Hrubý. O desať minút zvýšil Marian Polc a tretí gól pridal v 41. minúte Roman Polc. V druhom dejstve Brehy neustali a pokračovali v strieľaní gólov. Na 4:0 zvyšoval Marian Polc. V 63. minúte pridal piaty gól Benč, ktorý bol na ihrisku len jednu minútu. V 70. minúte sa oprel do lopty aj obranca Baláž a vsietil šiesty gól. O desať minút si ten istý hráč nabehol na prihrávku a zvýšil na 7:0. Hostia strelili čestný gól v poslednej minúte z priameho kopu.
Jozef Bakoš
n BREHY: Kicko - Brodziansky, Baláž, Benčať, Holý, Kliman, Hloška (50. Polnišer), R. Polc (68. Trenčan), Vozár, Hrubý (82. Botoš), M. Polc (62. Benč)
n BZENICA: Vihara - Harach, Kollár (28. Zliechovec), Rozenberg (46. Majer), Šedivec, Mališ, Meliš, M. Dekíš (46. Vincent), Kmeť, J. Dekíš, Barborík
1. Kremnica 12 9 0 3 22:12 27
2. Vyhne 12 7 1 4 15:14 22
3. Brehy 12 6 3 3 24:17 21
4. Voznica 12 5 4 3 25:16 19
5. Lovčica Tr. 12 5 3 4 22:21 18
6. Rudno n/Hr. 12 6 0 6 17:18 18