MUŽI
Dohrávka 1. kola: Iskra
Partizánske - HK Žiar
nad Hronom 2:6 (2:2, 0:2, 0:2)
Po vyrovnanej prvej tretine prevzali žiarski hráči iniciatívu a zabezpečili si tri body. Výborný výkon podal brankár Opáth a hlavne prvá päťka. No pochvalu za bojovný výkon si zaslúži celé mužstvo.
Ivan Hriň
n Góly: M. Ďubek 2, P. Ďubek 2, Mihálik, Kuchárik. ŽIAR: Opáth - Golian, Šauša, Lehocký, Szilvási, Balco - M. Ďubek, Plandor, P. Ďubek, Kuchárik, Ruttkay, Dobrík, D. Strohner, Mihálik, Baran
n ostatné výsledky 1. kola: Nitra - Zlaté Moravce 8:1, Dubnica - Ružinov 7:4, Levice - Šaľa 7:3

JUNIORI
16. kolo: HK Žiar nad Hronom - Nové Zámky 3:5 (0:3, 1:2, 2:0)
Prvá tretina v stretnutí chlapcom nevyšla. Až desať vylúčení rozhodlo o jej výsledku. O treťom góle by sa dalo pochybovať, pretože bol strelený v čase zvukového znamenia, ktoré oznamuje koniec tretiny. V druhej a tretej tretine bol už vylúčený len jeden hráč Žiaru, čo sa prejavilo aj na zmene skóre a v počte strieľ na bránu hostí. Domáce mužstvo ovládlo hru, škoda neuveriteľného množstva zahodených šancí. Záver zápasu patril drvivému tlaku žiarskeho tímu, nepremenili však svoje príležitosti a tento výsledok môže domácich juniorov naozaj mrzieť. Mužstvo Nových Zámkov bolo totiž z kategórie poraziteľných. Domáci doplatili na efektivitu a totálne zbabranú prvú tretinu, ovplyvnenú až desiatimi vylúčeniami.
Ján Bitala
n Góly: Mitter (Soták, Považanec), Mitter (Heckl), Heckl (Plandor, Mihálik). Vylúčenia: 10:11, presilovky: 1:3, oslabenia: 1:1, Žiar: Cibuľa - Lehocký, Sabo, Zvara, Michník, Čajkovský, Mak, Sondík, Jančok, Mitter - Považanec, Plandor, Belance, Šatan, Balco, Mihálik, Soták, Heckl, Berkeš
n ostatné výsledky: Kežmarok - Prievidza 4:2, Ružinov - Pov. Bystrica 1:3, Hoba - Senica 4:7, Brezno - Piešťany 4:3, Levice - Dubnica 4:2, Lučenec - Prešov 6:4

nad Hronom 9:3 (3:1, 5:0, 1:2)
Mužstvo vstúpilo do zápasu dobre, dokonca v prvých štyroch minútach hrali presilovku s niekoľkými šancami, ale skórovať sa im nepodarilo. Domáci hrali jednoducho, nahadzovali puky do žiarskeho obranného pásma. Tak sa zrodili aj ich tri góly v prvej tretine. Nedá sa povedať, že by Žiarčania boli slabší, ale domáci lepšie korčuľovali a dokázali premieňať svoje príležitosti. V druhej tretine hrali Žiarčania prakticky stále v oslabení za fauly, ktoré boli aj neboli. Domáci tieto presilovky dokázali zúžitkovať a získať rozhodujúci náskok. Po druhej časti tréner žiarskym hráčom dohovoril, ich hra a disciplína sa zlepšila. Tretiu tretinu vyhrali, ale na zvrat v zápase a víťaztvo to nestačilo. Určite však nezahrali podľa svojich schopností a v stretnutí sa odzrkadlil aj ich prístup ku tréningom a trénovanie bez brankára.
Štefaj Stripaj
n Góly: Michalík (Kukla, Soták), Bobáľ (Kurek, Kukla), Soták (Kurek, Michalík). Vylúčenia: 14:20, presilovky: 4:2, oslabenia: 0:0, Žiar: Mackovič, Melicherčík - Kurek, Nociar, Michalek, Bugár, Hanus, Čierny, Medveď - Michalík, Bobáľ, Barányi, Kukla, Soták, Uhorskai, Heckl, Lukáč, Nociar
n ostatné výsledky: Humenné - Detva 6:3, Brezno - Michalovce 3:13, Ružomberok - Trebišov 5:4 sn

18. kolo: Humenné - HK Žiar nad Hronom 6:0 (3:0, 1:0, 2:0)
Stretnutie bolo vyrovnané, no Žiarčania nedokázali dať gól ani do prázdnej brány. Naopak, domáci svoje šance premieňali.
Štefan Stripaj
n Žiar: Mackovič, Melicherčík - Kurek, Nociar, Michalek, Bugár, Hanus, Čierny, Medveď - Michalík, Bobáľ, Barányi, Kukla, Soták, Uhorskai, Heckl, Lukáč, Nociar
n ostatné výsledky: Žilina B - D. Kubín 4:0, Brezno - Trebišov 2:3 sn, Ružomberok - Michalovce a Prešov - Detva nehlásili
1. Humenné 16 13 0 0 3 78:36 39
2. Michalovce 15 12 1 0 2 100:36 38
3. Prešov 15 12 0 1 2 111:29 37
4. Žilina B 16 10 1 1 4 75:46 33
5. Trebišov 17 7 2 2 6 62:60 27
6. Žiar 16 6 0 1 9 66:89 19
7. D. Kubín 16 4 1 2 9 45:66 16
8. Ružomberok 15 3 1 1 10 33:78 12