EXTRALIGA
3. kolo: Topoľčany -
Banská Štiavnica A 3:8
n body: Poluch, Balážová, Poluch - Chudý (Š) - Jahoda 2, Krajčík 2, Meluš 2, Bezúr, Jahoda - Krajčík (Š)
1. Čadca A 5 4 1 0 0 43:17 14
2. Bratislava A 4 4 0 0 0 34:9 12
3. Holíč A 5 3 1 1 0 38:16 12
4. Rača A 5 3 0 2 0 34:23 11
5. Int. A 4 3 0 1 0 28:17 10
6. B. Štiavnica A 5 2 0 3 0 28:30 9
7. Topoľčany A 5 1 0 4 0 13:41 7
8. Žilina A 5 1 0 4 0 18:36 7
9. Košice A 4 1 0 3 0 11:30 6
10. Ružomberok A 4 0 0 4 0 6:34 4
III. LIGA
Dvojičky 1. kolo: Kremnica
- Lokomotíva Banská
Bystrica 14:4
n body: Sekaj 4, Pavolka 3, Roško 3, Hutka 3, Roško - Pavolka (Š)
STKM Banská Štiavica C
- STKM Banská
Štiavnica D 11:7
n body: Kandera 4, Pacher 3, Beňovic 2, Kandera - Pacher (Š), Beňovic - Kostka (Š), Šurka st. 3, Garaj 2, Farbiak, Lovas
MŠK Žiar nad Hronom -
OŠK Brehy 8:10
n body: Króner 3, Hofstädter 2, Barniak, Valuška, Barniak - Hofstädter (Š) - Škvarka 4, Vlčko 3, Holub 2, Vlčko - Škvarka (Š)
1. Krupina B 9 9 0 0 0 121:41 27
2. B. Štiavnica C 9 8 0 1 0 109:53 25
3. Kalinovo 9 6 2 1 0 97:65 23
4. Žiar 9 5 1 3 0 91:71 20
5. Zvolen 9 5 0 4 0 90:72 19
6. Stavbár B. B. 9 5 0 4 0 80:82 19
7. Lokomotíva B. B. 9 4 0 5 0 86:76 17
8. Kremnica 9 3 2 4 0 84:78 17
9. V. Krtíš 9 3 2 4 0 71:91 17
10. Brehy 9 3 2 4 0 70:92 17
11. Tisovec 9 3 1 5 0 68:94 16
12. Brezno 9 3 1 5 0 67:95 16
13. B. Štiavnica D 9 2 2 5 0 72:90 15
14. Ľubietová 9 2 2 5 0 64:98 15
15. Dudince 9 2 1 6 0 74:88 14
16. Lučenec B 9 1 0 8 0 52:110 11
I. TRIEDA
5. kolo: Hronská Dúbrava -
Žarnovica B 7:11
n body: Turčan 4, Hric, Kalaš, Turčan - Lopušný (Š) - Mihálik 3, Meszároš 3, Dobrotka 2, Revúcky 2, Mihálik - Meszároš (Š)
Župkov - Žiar nad
Hronom B 14:4
n body: J. Boháč 4, L. Boháč 3, Mocpajchel 3, R. Repiský 2, J. Boháč - Mocpajchel (Š), L. Boháč - R. Repiský (Š) - Šipoš 3, Baláž
Kremnica B -
Žarnovica A 6:12
n body: Kotvan 2, Tesák 2, Kotvan - Debnár (Š), Majer st. - Majer ml. (Š) - Svetlík 4, Bielik 3, Kaliak 3, Zliechovec 2
Kremnica C - LN TRADE
Banská Štiavnica 12:6
n body: Hutka ml. 4, Sekaj ml. 4, Hutka st. 2, J. Pavolka 2 - Sedílek 2, Prokaj 2, M. Dobrovič - J. Dobrovič (Š), Sedílek - Prokaj (Š)
Hliník nad Hronom A -
Orovnica A 14:4
n body: Valent 4, Jakuš st. 3, Kajanovič 3, Zmoraj st. 2, Valent - Zmoraj st. (Š), Jakuš st. - Kajanovič (Š) - Škvarka 3, Forgáč ml.
1. Župkov 5 5 0 0 68:22 15
2. Žarnovica B 5 4 1 0 53:37 14
3. Kremnica C 5 4 0 1 54:36 13
4. Žarnovica A 5 2 2 1 50:40 11
5. Hr. Dúbrava 5 2 1 2 46:44 10
6. Kremnica B 5 2 1 2 42:48 10
7. Žiar B 5 2 0 3 36:54 9
8. Hliník A 5 1 1 3 43:47 8
9. Orovnica A 5 0 0 5 32:58 5
10. B. Štiavnica 5 0 0 5 26:64 5
II. TRIEDA
5. kolo: Horná Ždaňa -
Župkov B 13:5
n body: Slušný 4, Haško 3,5, Jób 3,5, Dedík 2 - Repiský 2,5, Laurov 2,5
Kosorín - Žiar nad Hronom C 6:12
n body: Kúdela 3, Trvalec 2, Šuster - Kiššimon 4, Osvald 3, Neuschl 2, Nikitin, Osvald - Neuschl (Š), Kiššimon - Čech (Š)
Brehy B - Lovčica
Trubín 8:10
n body: Mádel 4, Budinský 3, Lupták - Gustiňák st. 3, Širáň 2, Gustiňák ml. 2, Mikula, Gustiňák ml. - Gustiňák st. (Š), Širáň - Mikula (Š)
Vyhne A - Hliník
nad Hronom B 15:3
n body: Vanko 4, Bátovský 3, Zliechovec 3, Knopp 3, Bátovský - Vanko (Š), Zliechovec - Knopp (Š) - Zmoraj st. 3
Vyhne B - MTK Tatran
Žarnovica 1:17
n body: Zliechovec - Bandzi 4, Rendla 4, Ceglédy 4, Vísmek 3, Bandzi - Ceglédy (Š), Vísmek - Rendla (Š)
Janova Lehota - Orovnica B nehlásili
1. Vyhne A 5 4 0 1 71:19 13
2. MTK Žarnovica 5 4 0 1 64:26 13
3. Brehy B 5 3 1 1 62:28 12
4. Žiar C 4 4 0 0 52:20 12
5. H. Ždaňa 5 2 1 2 42:48 10
6. Orovnica B 4 2 1 1 43:29 9
7. Lovčica Tr. 4 2 1 1 42:30 9
8. Hliník B 5 1 0 4 32:58 7
9. Vyhne B 4 1 0 3 26:46 6
10. Kosorín 5 0 0 5 11:79 5
11. Župkov B 2 1 0 1 21:15 4
12. J. Lehota 4 0 0 4 2:70 4
LENKALUKÁČOVÁ