II. liga starší dorast
27. kolo: Žiar n/Hr. - Lipany
1:0 (0:0)
n Gól: Cvejkuš
n Ostatné výsledky: Ružomberok B - B. Bystrica B 2:0, Rakytovce - Vranov 4:1, Prešov B - Trebišov 4:0, L. Košice - R. Sobota 0:1, Jupie B. Bystrica - Košice B 3:0, S. N. Ves - Lučenec 1:3, Žilina - Poprad - nehlásili
1. Košice B 27 18 2 7 72:41 56
2. Ružomberok B 27 16 3 8 64:33 51
3. Prešov B 27 16 3 8 54:27 51
4. Rakytovce 27 13 4 10 50:39 43
5. S. N. Ves 27 13 3 11 50:40 42
6. L. Košice 27 13 2 12 38:39 41
7. B. Bystrica B 27 12 4 11 54:38 40
8. Jupie 27 11 5 11 40:42 38
9. Vranov 27 11 5 11 38:44 38
10. Žilina 26 10 6 10 47:32 36
11. R. Sobota 27 10 5 12 50:51 35
12. Lučenec 27 10 5 12 33:39 35
13. Poprad 26 8 6 12 35:44 30
14. Žiar 27 8 6 13 31:59 30
15. Trebišov 27 7 6 14 27:59 27
16. Lipany 27 5 3 19 21:77 18
II. liga mladší dorast
27. kolo: Žiar n/Hr. - Lipany
4:0 (2:0)
n Góly: Hlaváč 2, Vuong, Sásik
n Ostatné výsledky: Ružomberok B - B. Bystrica B 1:1, Rakytovce - Vranov 0:4, Prešov B - Trebišov 0:0, L. Košice - R. Sobota 4:0, Žilina - Poprad 5:0, Jupie B. Bystrica - Košice B 1:1, S. N. Ves - Lučenec 4:1
1. Ružomberok B 27 20 4 3 80:24 64
2. Žilina B 27 20 3 4 82:21 63
3. Jupie 27 18 6 3 77:19 60
4. Prešov B 27 16 7 4 43:22 55
5. Košice B 27 16 6 5 63:35 54
6. B. Bystrica B 27 15 7 5 61:23 52
7. L. Košice 27 15 5 7 52:27 50
8. S. N. Ves 27 9 7 11 37:44 34
9. Vranov 27 10 3 14 36:52 33
10. Rakytovce 27 9 2 16 34:60 29
11. Žiar 27 7 6 14 29:49 27
12. R. Sobota 27 8 2 17 33:71 26
13. Lučenec 27 6 5 16 30:63 23
14. Lipany 27 5 4 18 31:66 19
15. Trebišov 27 3 3 21 18:76 12
16. Poprad 27 3 2 22 31:85 11
III. liga starší dorast
Dohrávka 16. kola:
N. Baňa - Krásno 3:1 (0:1)
n Góly: Krause, Lenárt, Luky
25. kolo: N. Baňa - Námestovo
3:0 (1:0)
n Góly: Luky, Lenárt, Krause
n Výsledky 24. kola: Námestovo - Bytča 3:1, Krásno - L. Mikuláš 4:3, V. Krtíš - D. Kubín 0:5, Zvolen - Fomat Martin 0:0, K. N. Mesto - Badín 3:1, Bánová - Tvrdošín 0:2, MFK N. Baňa - Čadca 2:1
Tabuľka po 24. kole
1. D. Kubín 24 18 4 2 85:22 58
2. Podbrezová B 23 17 4 2 68:23 55
3. Martin 23 16 4 3 61:16 52
4. Námestovo 23 10 4 9 35:34 34
5. L. Mikuláš 23 10 2 11 47:45 32
6. Krásno 23 9 5 9 38:43 32
7. Badín 22 9 4 9 43:32 31
8. Bytča 22 9 3 10 38:42 30
9. Čadca 23 7 7 9 40:41 28
10. N. Baňa 23 9 1 13 35:46 28
11. Zvolen 24 7 6 11 29:37 27
12. V. Krtíš 23 7 4 12 36:51 25
13. Tvrdošín 23 8 1 14 23:52 25
14. Č. Balog 23 8 1 14 31:67 25
15. K. N. Mesto 23 7 3 13 28:68 24
16. Bánová 23 5 3 15 28:46 18
III. liga mladší dorast
Dohrávka 16. kola: N. Baňa
- Krásno 4:0 (3:0)
Góly: Kocian 3, Polc
25. kolo: N. Baňa - Námestovo
0:3 (0:1)
Výsledky 24. kola: Námestovo - Bytča 6:0, Krásno - L. Mikuláš 1:3, V. Krtíš - D. Kubín 2:2, Zvolen - Fomat Martin 1:4, K. N. Mesto - Badín 1:2, MFK N. Baňa - Čadca 1:2
1. Martin 23 19 2 2 97:31 59
2. L. Mikuláš 23 15 6 2 56:30 51
3. Námestovo 23 14 2 7 53:26 44
4. D. Kubín 24 13 5 6 55:34 44
5. Badín 23 14 2 7 52:38 44
6. Čadca 23 12 5 6 51:34 41
7. Zvolen 24 12 3 9 50:30 39
8. Bánová 22 11 4 7 42:29 37
9. Podbrezová B 23 10 5 8 48:31 35
10. K. N. Mesto 23 10 3 10 46:46 33
11. V. Krtíš 23 8 5 10 30:37 29
12. Tvrdošín 22 6 4 12 40:49 22
13. N. Baňa 23 6 3 14 37:78 21
14. Bytča 23 5 3 15 38:64 18
15. Krásno 23 2 1 20 19:73 7
16. Č. Balog 23 0 1 22 16:100 1
IV. liga dorast
22. kolo: D. Hámre - Krupina
3:0 (1:0)
n Góly: F. Baláž 2, J. Lauko
Hliník n/Hr. - Šalková
3:3 (1:1)
Góly: Hurta 2, Myniu
Fiľakovo - B. Štiavnica 0:2 (0:1)
n Výsledky 21. kola: Tomášovce - Fiľakovo 2:3, Detva - Revúca 4:1, Hriňová - Poltár 4:0, Šalková - Sliač 1:1, Krupina - Hliník n. Hr. 1:0
Tabuľka po 21. kole:
1. B. Štiavnica 20 15 3 2 63:31 48
2. Fiľakovo 21 13 4 4 50:23 43
3. Hriňová 20 10 4 6 46:23 34
4. Poltár 21 10 2 9 51:44 32
5. Sliač 21 9 4 8 33:31 31
6. D. Hámre 20 10 1 9 39:39 31
7. Šalková 21 8 5 8 46:47 29
8. Hliník 21 8 4 9 38:43 28
9. Revúca 20 7 5 8 43:51 26
10. Krupina 20 8 2 10 34:53 26
11. Tomášovce 21 7 3 11 35:39 24
12. Tornaľa 20 6 3 11 29:44 21
13. Jesenské 20 6 2 12 41:51 20
14.Detva 20 3 4 13 23:52 13
V. liga dorast
22. kolo: Kremnica - Pliešovce 7:0 (3:0)
Góly: Kuzma 3, Kapšo 2, Polačko, Brünn
Lovčica Tr. - Kováčová
2:4 (0:1)
n Góly: Pilnik, L. Janek
Žarnovica - Brusno 3:3 (2:1)
n Góly: Orságh 2, Ješko
n Výsledky 21. kola: Očová - Bzovík 2:1, Brusno - Dudince 3:1, H. Nemce - Žarnovica 4:1, Selce - Braväcovo 2:1, Kováčová - Zv. Slatina 5:1, Pliešovce - Lovčica 3:2
Tabuľka po 21. kole:
1. Žarnovica 19 12 4 3 49:20 40
2. Selce 19 12 3 4 58:31 39
3. Brusno 19 12 1 6 45:30 37
4. Braväcovo 19 11 1 7 59:26 34
5. Hont. Nemce 20 9 4 7 55:31 31
6. Bzovík 20 9 4 7 40:29 31
7. Zv. Slatina 18 9 3 6 46:38 30
8. Kováčová 20 9 2 9 40:31 29
9. Očová 19 8 3 8 28:33 27
10. Kremnica 19 7 4 8 32:41 25
11. Dudince 19 5 1 13 27:57 16
12. Pliešovce 20 3 2 15 14:90 11
13. Lovčica Tr. 19 2 2 15 34:70 8
I. trieda dorast
16. kolo: Lovča – Tek. Breznica 2:2 (0:2)
n Góly: Gallo, Černák - Jurický, Vlačuha
J. Lehota – Brehy 0:3 (0:1)
St. Kremnička – D. Ždaňa
4:0 (1:0)
n Góly: M. Mecele 2, P. Nádaždi, P. Mak
B. Belá – Lutila 5:2 (1:1)
n Góly: Lasab 2, Puškár, Palášthy, Strelec - za domácich
1. Lovča 15 12 3 0 53:15 39
2. H. Hámre 15 11 2 2 54:20 35
3. Tek. Breznica 15 9 2 4 60:29 29
4. B. Belá 14 7 2 5 37:43 23
5. Brehy 15 6 3 6 19:34 21
6. Lutila 16 6 2 8 42:50 20
7. St. Kremnička 15 5 2 8 36:45 17
8. D. Ždaňa 16 3 0 13 36:53 9
9. J. Lehota 14 2 2 10 23:55 8
10. Vyhne 9 2 0 7 11:27 6
I. liga starší žiaci
24. kolo: Čadca - Žiar n/Hr.
3:1 (1:0)
n Gól: Kukučka
n Ostatné výsledky: Námestovo - Martin 3:1, Ružomberok - Žilina 2:2, Lučenec - D. Kubín 0:2, Podbrezová - Dukla B. Bystrica 4:0, Zvolen - JUPIE B. Bystrica 1:1, Č. Balog - Tvrdošín - nehlásili
1. Ružomberok 24 22 2 0 93:7 68
2. Žilina 24 18 4 2 107:19 58
3. Martin 24 16 3 5 66:23 51
4. Podbrezová 23 15 4 4 54:19 49
5. Dukla B. Bystrica 23 15 2 6 61:18 47
6. D. Kubín 23 10 6 7 44:22 36
7. Námestovo 24 9 3 12 43:50 30
8. Zvolen 23 8 5 10 24:40 29
9. Jupie 24 7 6 11 31:40 27
10. Čadca 24 7 2 15 27:55 23
11. Lučenec 24 6 3 15 22:68 21
12. Č. Balog 21 3 7 11 21:49 16
13. Žiar 24 1 4 19 17:82 7
14. Tvrdošín 23 0 3 20 5:123 3
I. liga mladší žiaci
24. kolo: Čadca - Žiar n/Hr.
3:5 (2:3)
n Góly: Arendáš 2, Kupec 2, Schmidt
n Ostatné výsledky: Námestovo - Martin 0:1, Ružomberok - Žilina 1:2, Podbrezová - Dukla B. Bystrica 1:7, Zvolen - JUPIE B. Bystrica 4:2, Lučenec - D. Kubín, Č. Balog - Tvrdošín - nehlásili
1. Žilina 23 23 0 0 188:5 69
2. Ružomberok 24 18 3 3 97:13 57
3. Dukla B.Bystrica 22 18 1 3 95:22 55
4. Martin 23 14 3 6 62:33 45
5. Námestovo 24 13 3 8 74:25 42
6. Žiar 22 12 5 5 67:20 41
7. Zvolen 23 10 5 8 47:42 35
8. D. Kubín 22 7 7 8 37:39 28
9. Podbrezová 23 6 5 12 33:56 23
10. Čadca 23 6 3 14 45:94 21
11. Jupie 23 4 3 16 29:116 15
12. Lučenec 21 3 3 15 13:102 12
13. Č. Balog 21 1 1 19 12:108 4
14. Tvrdošín 20 0 2 18 14:138 2
II. liga starší žiaci
22. kolo: Savon B. Bystrica
- N. Baňa 1:0 (1:0)
Žarnovica - Fiľakovo 1:1 (1:1)
n Gól: Izák
n Výsledky 21. kola: Hriňová - Savon BB 3:1, V. Krtíš - Tempus RS 1:3, Zvolen B - Podbrezová B 1:2, B. Bystrica B - R. Sobota 3:0, Fiľakovo - Detva 1:0, Krupina - Žarnovica 4:1, MFK N. Baňa - Revúca 3:0
Tabuľka po 21. kole
1. B. Bystrica B 21 17 3 1 53:12 54
2. N. Baňa 21 14 3 4 57:19 45
3. Detva 21 13 3 5 59:21 42
4. Fiľakovo 21 13 3 5 43:16 42
5. Krupina 21 12 1 8 49:20 37
6. Tempus R. S. 21 10 4 7 34:37 34
7. Podbrezová B 21 10 3 8 39:32 33
8. Savon B. B. 21 8 3 10 26:32 27
9. Zvolen B 21 7 3 11 26:44 24
10. Hriňová 21 6 3 12 19:52 21
11. Revúca 21 5 4 12 28:54 19
12. V. Krtíš 21 5 1 15 27:59 16
13. MFK R. S. 21 3 6 12 18:41 15
14. Žarnovica 21 2 4 15 20:59 10
II. liga mladší žiaci
22. kolo: Savon B. Bystrica
- N. Baňa 2:0 (1:0)
Žarnovica - Fiľakovo 2:0 (1:0)
n Góly: Kaliak 2
III. liga starší žiaci
22. kolo:
Kremnica - Rakytovce
3:0 (2:0)
n Góly: M. Lahký 2, Palík
Žiar n/Hr. B - Kováčová
2:2 (2:1)
n Góly: Kukučka 2
Heľpa - Hliník n/Hr. 2:2 (1:1)
n Góly: Dražo 2
Sl. Ľupča - B. Štiavnica 1:5
n Výsledky 21. kola: Hliník n. Hr. - S. Ľupča 3:1, Brusno - Heľpa 1:2, H. Nemce - Kremnička 2:7, Kováčová - Badín 4:3, Rakytovce - Žiar n. Hr. B 0:1, B. Štiavnica - Kremnica 4:2
Tabuľka po 21. kole
1. B. Štiavnica 21 16 1 4 73:28 49
2. Sliač 20 14 3 3 61:21 45
3. Kováčová 21 13 5 3 68:21 44
4. Selce 20 12 1 7 35:24 37
5. Žiar B 21 11 3 7 39:22 36
6. Badín 21 10 5 6 38:31 35
7. Kremnička 21 10 1 10 56:42 31
8. Hont. Nemce 21 9 3 9 30:42 30
9. Heľpa 21 8 4 9 31:33 28
10. Kremnica 21 7 4 10 28:40 25
11. Hliník 21 7 2 12 38:55 23
12. Rakytovce 21 3 6 12 14:48 15
13. Brusno 21 3 2 16 25:69 11
14. Sl. Ľupča 21 3 0 18 19:79 9
III. liga mladší žiaci
22. kolo: Kremnica
- Rakytovce 0:1 (0:0)
Žiar n/Hr. B - Kováčová
6:0 (2:0)
Góly: Ďurica 2, Halát, Gaj, Bugár, Líška
Heľpa - Hliník n/Hr. 2:2 (1:1)
Góly: Dunko, Orságh
Sl. Ľupča - B. Štiavnica 1:3
I. trieda žiaci
16. kolo: Prestavlky –
V. Lehota 0:7 (0:2)
Góly: Štrba 3, Melenec 3, Vígalský
Lovčica Tr. - N. Baňa B
3:2 (1:1)
n Góly: Šuba 2, Koral - Gogál, Klonga
Voznica – Župkov 1:0 (0:0)
n Gól: M. Kaška
Tek. Breznica – D. Hámre - nehralo sa, domáci nenastúpili na stretnutie
1. Voznica 14 12 0 2 65:13 36
2. D. Hámre 13 11 1 1 121:7 34
3. N. Baňa B 14 9 1 4 74:16 28
4. V. Lehota 15 7 2 6 46:42 23
5. Lovčica Tr. 13 7 0 6 47:33 21
6. Župkov 14 4 2 8 28:42 14
7. Št. Bane 14 4 1 9 43:74 13
8. Prestavlky 14 3 1 10 17:72 10
9. Tek. Breznica 13 1 0 12 7:149 3
MALÝ FUTBAL
Dohrávka 15. kola: Bzenica - Repište 0:0
16. kolo: Hr. Beňadik –
O. Grúň 1:2 (1:2)
n Góly: Dobrík - Supuka, Gunda
J. Lehota – Lovča 1:0 (0:0)
n Gól: Mičinec
Ihráč – Bzenica 0:5 (0:4)
n Góly: Ivanová 3, Meliš 2
B. Belá – Rudno n/Hr. 0:3
1. O. Grúň 14 9 2 3 25:11 29
2. B. Belá 15 9 1 5 39:28 28
3. J. Lehota 15 8 3 4 37:23 27
4. Bzenica 14 8 2 4 44:17 26
5. Ihráč 15 7 1 7 28:35 22
6. Rudno 14 7 1 6 32:37 21
7. Lovča 13 4 1 9 57:67 13
8. Hr. Beňadik 14 4 1 10 20:40 13
9. Repište 14 2 2 11 29:52 8
MARCELPOBEŽKA