III. liga starší dorast
4. kolo: Žiar nad Hronom - Fiľakovo 2:1 (0:0)
Góly: Neuschl, Gulaša
Badín - Nová Baňa 9:1 (1:1)
Výsledky 3. kola: L. Mikuláš - Zvolen 1:2, K. N. Mesto - Badín 0:6, MFK N. Baňa - Bánová 4:1, Bytča - Podbrezová C 8:1, Krásno - Hôrky 1:1, Čadca - Žiar n. Hr. 0:5, Fiľakovo - Fomat Martin 1:6, D. Kubín - Námestovo 0:1
Tabuľka po 3. kole
1. Martin 3 3 0 0 13:3 9
2. Žiar 3 3 0 0 11:1 9
3. Badín 3 3 0 0 10:1 9
4. Námestovo 3 3 0 0 5:1 9
5. N. Baňa 3 2 1 0 11:4 7
6. Zvolen 3 2 0 1 5:5 6
7. Hôrky 3 1 2 0 7:5 5
8. Bytča 3 1 0 2 9:5 3
9. L. Mikuláš 3 1 0 2 2:3 3
10. Bánová 3 1 0 2 3:5 3
11. K. N. Mesto 3 1 0 2 2:8 3
12. D. Kubín 3 0 1 2 2:4 1
13. Krásno 3 0 1 2 2:8 1
14. Fiľakovo 3 0 1 2 3:10 1
15. Čadca 3 0 0 3 2:11 0
16. Podbrezová C 3 0 0 3 1:14 0
III. liga mladší dorast
4. kolo:
Žiar nad Hronom - Fiľakovo 0:0
Badín - Nová Baňa 4:4 (2:1)
Góly: Kocian 4
Výsledky 3. kola: K. N. Mesto - Badín 1:0, Bytča - Podbrezová C 2:2, Krásno - Hôrky 2:1, Čadca - Žiar n. Hr. 3:1, Fiľakovo - Fomat Martin 0:6, D. Kubín - Námestovo 1:1
Tabuľka po 3. kole
1. Martin 3 2 1 0 15:4 7
2. K. N. Mesto 3 2 1 0 3:1 7
3. Žiar 3 2 0 1 13:5 6
4. Námestovo 3 1 2 0 7:4 5
5. Čadca 3 1 2 0 8:6 5
6. Zvolen 2 1 1 0 3:1 4
7. Podbrezová C 3 1 1 1 4:4 4
8. Badín 3 1 0 2 8:6 3
9. N. Baňa 2 1 0 1 3:1 3
10. L. Mikuláš 2 1 0 1 7:8 3
11. Krásno 3 1 0 2 4:10 3
12. Fiľakovo 3 1 0 2 3:10 3
13. D. Kubín 3 0 2 1 1:3 2
14. Bánová 2 0 1 1 1:5 1
15. Bytča 2 0 1 1 3:11 1
16. Hôrky 2 0 0 2 1:5 0
IV. liga dorast, juh
4. kolo: Tempus Rimavská Sobota - Banská Štiavnica 3:4 (1:2)
Góly: V. Budinský, Čík, Pastier, D. Hudák
Hriňová - Hodruša Hámre 4:0 (2:0)
Krupina - Hliník nad Hronom 2:1 (2:1)
Gól: Minyu
Výsledky 3. kola: Poltár - Tomášovce 3:5, Tornaľa - Krupina 0:2, Hliník n. Hr. - Tempus RS 4:3, B. Štiavnica - V. Krtíš 1:2, Jesenské - Hriňová 2:2, Hodruša - Sliač 8:5, Selce - Šalková 0:3
Tabuľka po 3. kole
1. Krupina 3 3 0 0 7:0 9
2. Hriňová 3 2 1 0 10:2 7
3. Šalková 3 2 1 0 8:1 7
4. Tomášovce 3 2 0 1 10:9 6
5. Hliník 3 2 0 1 6:6 6
6. Tempus 3 1 1 1 7:4 4
7. Tornaľa 3 1 1 1 3:3 4
8. Hodruša 3 1 1 1 12:13 4
9. V. Krtíš 3 1 0 2 4:6 3
10. Jesenské 2 0 2 0 2:2 2
11. Selce 3 0 1 2 6:11 1
12. Sliač 1 0 0 1 5:8 0
13. B. Štiavnica 2 0 0 2 1:8 0
14. Poltár 3 0 0 3 3:11 0
V. liga dorast, skupina C
4. kolo: Horné Hámre - Dudince 0:0
Kremnica - Stožok 7:1 (3:0)
Góly: Ziman 3, Kapšo 2, Polačko, Mazúr
Žarnovica - Kováčová stretnutie sa odohrá 15. septembra
Výsledky 3. kola: Detva - H. Hámre 7:3, Brusno - S. Ľupča 3:2, Hrochoť - Kremnica 3:3, Stožok - Zv. Slatina 5:0, H. Nemce - Žarnovica 2:2, Kováčová - Bzovík 1:5, Očová - Dudince 2:1
Tabuľka po 3. kole
1. Detva 3 3 0 0 13:5 9
2. Hont. Nemce 3 2 1 0 13:2 7
3. Žarnovica 3 2 1 0 6:3 7
4. Kováčová 3 2 0 1 9:6 6
5. Brusno 3 2 0 1 8:5 6
6. Stožok 3 1 1 1 8:4 4
7. Bzovík 3 1 1 1 7:5 4
8. Kremnica 3 1 1 1 7:7 4
9. Hrochoť 3 1 1 1 5:5 4
10. H. Hámre 3 1 1 1 7:9 4
11. Očová 3 1 0 2 3:10 3
12. Sl. Ľupča 3 0 1 2 4:8 1
13. Zv. Slatina 3 0 0 3 0:10 0
14. Dudince 3 0 0 3 2:13 0
I. trieda dorast
4. kolo: Lovčica Trubín - Janova Lehota 11:1 (5:1)
Góly: M. Kováč 3, P. Kováč 2, Martinček 2, P. Vrtík 2, J. Vrtík, Koza - Sigeti
Banská Belá Voznica 0:5 (0:2)
Lovča Prestavlky 5:1
Góly: Gallo 3, V. Kováč 2 - za domácich
Dolná Ždaňa, Bzenica, Lutila a Brehy mali voľno
1. Voznica 3 3 0 0 20:1 9
2. Bzenica 3 3 0 0 11:3 9
3. B. Belá 3 2 0 1 11:5 6
4. Lutila 3 2 0 1 7:14 6
5. Lovčica Tr. 3 1 0 2 12:7 3
6. Lovča 2 1 0 1 5:4 3
7. J. Lehota 3 1 0 2 7:16 3
8. Brehy 1 0 0 1 1:2 0
9. D. Ždaňa 2 0 0 2 3:9 0
10. Prestavlky 3 0 0 3 2:18 0
I. liga starší žiaci Stred A
3. kolo: Lučenec - Nová Baňa 0:1 (0:0)
Gól: Jágerský
4. kolo: Nová Baňa - Podbrezová 1:3 (0:3)
Gól: Homola
Ostatné výsledky: Žilina - Č. Balog 12:0, Čadca - Lok. Zvolen 1:2, JUPIE B. Bystrica - Námestovo 0:0, Ružomberok - Martin 2:1, L. Mikuláš - Dukla B. Bystrica 1:5, D. Kubín - Lučenec 0:0
1. Podbrezová 4 3 1 0 15:2 10
2. Žilina 3 3 0 0 22:1 9
3. Dukla B.Bystrica 3 3 0 0 8:1 9
4. Ružomberok 3 2 1 0 8:3 7
5. D. Kubín 3 2 1 0 4:1 7
6. Martin 3 2 0 1 8:2 6
7. Lok. Zvolen 3 2 0 1 3:4 6
8. Námestovo 3 1 1 1 5:3 4
9. N. Baňa 4 1 0 3 4:12 3
10. L. Mikuláš 4 1 0 3 2:14 3
11. Č. Balog 4 1 0 3 3:19 3
12. Lučenec 4 0 1 3 1:7 1
13. Jupie 4 0 1 3 0:7 1
14. Čadca 3 0 0 3 1:8 0
I. liga starší žiaci Stred B
3. kolo: Lučenec - Nová Baňa 4:0 (2:0)
4. kolo: Nová Baňa - Podbrezová 0:7 (0:4)
Ostatné výsledky: JUPIE B. Bystrica - Námestovo 0:7, Ružomberok - Martin 3:0, L. Mikuláš - Dukla B. Bystrica 0:7, D. Kubín - Lučenec 4:0, Žilina - Č. Balog, Čadca - Lok. Zvolen - nehlásili
1. Podbrezová 4 3 0 1 30:4 9
2. Dukla B.Bystrica 3 3 0 0 18:0 9
3. D. Kubín 3 3 0 0 17:0 9
4. Ružomberok 3 3 0 0 13:0 9
5. Námestovo 3 3 0 0 14:2 9
6. Žilina 2 2 0 0 17:0 6
7. Martin 3 2 0 1 15:4 6
8. Lok. Zvolen 2 1 0 1 2:5 3
9. Lučenec 4 1 0 3 7:15 3
10. L. Mikuláš 4 1 0 3 5:23 3
11. Č. Balog 3 0 0 3 1:7 0
12. Čadca 2 0 0 2 2:13 0
13. Jupie 4 0 0 4 0:34 0
14. N. Baňa 4 0 0 4 0:34 0
II. liga starší žiaci
4. kolo: Tempus Rimavská Sobota - Banská Štiavnica 10:1 (4:0)
Gól: Chovan
Krupina - Žiar nad Hronom 3:0 (2:0)
Výsledky 3. kola: Badín - MFK B. Bystrica 1:2, Revúca - Krupina 0:5, Žiar n. Hr. - Tempus RS 0:1, B. Štiavnica - Hriňová 1:3, Tisovec - R. Sobota 2:0, Zvolen C - Sliač 10:1, Detva - Fiľakovo 3:0
Tabuľka po 3. kole
1. Zvolen C 1 1 0 0 10:1 3
2. Krupina 1 1 0 0 5:0 3
3. Detva 1 1 0 0 3:0 3
4. Hriňová 1 1 0 0 3:1 3
5. Tisovec 1 1 0 0 2:0 3
6. B. Bystrica 1 1 0 0 2:1 3
7. Tempus 1 1 0 0 1:0 3
8. Badín 1 0 0 1 1:2 0
9. Žiar 1 0 0 1 0:1 0
10. B. Štiavnica 1 0 0 1 1:3 0
11. MŠK R. Sobota 1 0 0 1 0:2 0
12. Fiľakovo 1 0 0 1 0:3 0
13. Revúca 1 0 0 1 0:5 0
14. Sliač 1 0 0 1 1:10 0
Prvé a druhé kolo sa budú dohrávať.
II. liga mladší žiaci
4. kolo: Tempus Rimavská Sobota - Banská Štiavnica 10:0 (6:0)
Krupina - Žiar nad Hronom 1:2 (1:2)
III. liga starší žiaci
4. kolo: Kremnica - Selce 1:2
Gól: Kollaty
Hliník nad Hronom - Slovenská Lupča 5:1 (1:1)
Góly: Meliš 2, Tököly 2, Rosenberg
Horehron - Žarnovica 1:6 (0:1)
Góly: Šarközi 2, Izák, Takáč, Šovčík, Mojžiš
Žiar nad Hronom B - Hontianske Nemce 5:0 (3:0)
Góly: Karvaš 2, Kupec, Šimko, Foltán
Výsledky 3. kola: Heľpa - Kremnica 1:6, Brusno - 1. FK Horehron 1:2, Žarnovica - Hliník n. Hr. 2:2, S. Ľupča - Žiar n. Hr. B 2:4, H. Nemce - Dudince 3:0, Kováčová - Selce 0:10
Tabuľka po 3. kole
1. Selce 1 1 0 0 10:0 3
2. Kremnica 1 1 0 0 6:1 3
3. Hont. Nemce 1 1 0 0 3:0 3
4. Žiar B 1 1 0 0 4:2 3
5. Horehron 1 1 0 0 2:1 3
6. Žarnovica 1 0 1 0 2:2 1
7. Hliník 1 0 1 0 2:2 1
8. Brusno 1 0 0 1 1:2 0
9. Sl. Ľupča 1 0 0 1 2:4 0
10. Dudince 1 0 0 1 0:3 0
11. Heľpa 1 0 0 1 1:6 0
12. Kováčová 1 0 0 1 0:10 0
Prvé a druhé kolo sa budú dohrávať
III. liga mladší žiaci
4. kolo: Kremnica - Selce 3:1
Góly: Mucha 2, Sekereš
Hliník nad Hronom - Slovenská Lupča 2:5 (1:2)
Góly: Rosenberg, Dunko
Horehron - Žarnovica 0:0
Žiar nad Hronom B - Hontianske Nemce 6:2 (2:1)
I. trieda žiaci
4. kolo: Štiavnické Bane - Lovčica Trubín 0:2 (0:1)
Góly: Želiar 2
Župkov - Hodruša Hámre 1:13 (0:5)
Góly: Valenta 6, Vozár 4, Očenáš, Tóth, Goral - za hostí
Tekovská Breznica - Voznica 0:14 (0:6)
Prestavlky - Veľká Lehota 1:3
1. Voznica 1 1 0 0 14:0 3
2. Hod. Hámre 1 1 0 0 13:1 3
3. V. Lehota 1 1 0 0 3:1 3
4. Lovčica Tr. 1 1 0 0 2:0 3
5. Prestavlky 1 0 0 1 1:3 0
6. Štiav. Bane 1 0 0 1 0:2 0
7. Župkov 1 0 0 1 1:13 0
8. Tek. Breznica 1 0 0 1 0:14 0
MALÝ FUTBAL
4. kolo: Banská Belá - Rudno nad Hronom 7:0 (3:0)
Góly: Čiliak 3, Šurán 2, Prokaj, Mlynárik
Ostrý Grúň - Janova Lehota 1:2 (1:0)
Góly: Mičinec, Kolaček - za hostí
Stará Kremnička - Vyhne 3:0 (1:0)
Góly: Blaško 2, Slašťanová
Lovča - Ihráč 3:0 - nehralo sa, hostia pricestovali neskoro
1. J. Lehota 3 3 0 0 14:1 9
2. B. Belá 3 2 0 1 12:3 6
3. Hr. Beňadik 1 1 0 0 7:0 3
4. O. Grúň 2 1 0 1 4:2 3
5. Vyhne 3 1 0 2 7:6 3
6. Lovča 2 1 0 1 5:5 3
7. Ihráč 2 1 0 1 3:3 3
8. St. Kremnička 2 1 0 1 3:7 3
9. Repište 1 0 0 1 0:3 0
10. Rudno 3 0 0 3 0:25 0