Štvrtok, 20. september, 2018 | Meniny má Ľuboslav(a)

Hodruša Hámre vyškolila nováčika zo Starej Kremničky

Po štyroch kolách je bez pocitu prehry len Hodruša Hámre. Nulu na konte získaných bodov majú Banská Belá a Stará Kremnička.

I. TRIEDA DOSPELÍ

4. kolo:

Hodruša Hámre - Stará Kremnička 6:0 (3:0)

Góly: Frim 4, Kapusta, Bocian. Rozhodoval Meliš, 100 divákov.

Zápas zaujímavý pre divákov. Aj keď sa hostia snažili na bývalého účastníka V. ligy to nestačilo. Milan Král

HODRUŠA: Ološtiak - Bocian, Kramár, Brodziansky (48. F. Baláž), Káčer, Listofer, Galeta, Švihla (46. Goral), Kapusta, Frim, Baláž

ST. KREMNIČKA: Kollár - Osvald, Paller, T. Gulička (56. Sklenka), St. Gulička (30. Abrahám), P. Poliak, Šarközi, R. Pobežka, Štefan, M. Poliak, Schlenker (56. Dovčík)

Lovčica Trubín - Dolná Trnávka 0:5 (0:2)

Góly: Ivan 3, R. Boška, Siekela. Rozhodoval Bajnok, 120 divákov.

Výsledok hovorí sám za seba. Miloš Regináč

LOVČICA TR.: Juhaniak - Macko, Tinák, M. Kršo (61. Ivanec), Kúštik, Krajči (61. Vrtič), Lietava (46. I. Kršo), Kollár (82. mALIš), Martinka, Bahno (46. Hromádka), Bajnok

D. TRNÁVKA: A. Struhár - Dodok, Benko, R. Boška, Siekela, Ivan (53. Královenský), Dovec, Slušný (84. Kúšik), Kysel, M. Struhár, Kopčan (53. Král)

Tekovská Breznica - Bzenica 3:3 (3:1)

Góly: Forgáč, Petráš, Žembery - Kliman, Denko, Krištof. Rozhodoval Lešniak, 150 divákov.

Prvý polčas patril domácemu tímu, ktorý vsietil tri góly a ďalšie šance zahodili. V druhom polčase domáci pokračovali v zahadzovaní šancí, čo hostia využili na vsietenie dvoch gólov a zisk bodu za remízu. Ján Havran

TEK. BREZNICA: Homola - Gaži, Jányi (66. T. Galbavý), Krulák, Polc, Žembery, Forgáč, Juristy (75. Horniak), Lauko, Havran (46. Bicka), Petráš

BZENICA: Hlaváč - Kmeť, Rybár, Šedivec (90. Rybárik), Demko, Meliš, Kliman, Harach, Kačák, Krištof, Leba (67. Dekíš)

Rudno nad Hronom - Horná Ves 3:1 (2:0)

Góly: Zvizdeckyi, Prachár, Šálka - B. Neuschl. Rozhodoval J. Oslanec, 110 divákov.

Domáci začali slabšie, ale aj napriek tomu sa im podarilo streliť dva góly. V druhom polčase začali lepšie hostia, zdramatizovali stretnutie. Hráči Rudna však pridali tretí gól a zabezpečili si tri body. Milan Guban

RUDNO: Tužinský - Matiašovič, Holý, Fajčík, Jánošík (88. Pastier), Škarba (55. Boroš), Luky (83. R. Škarba), Prachár, Búry, Valko (46. Binda), Zvizdeckyi (38. Šalka)

H. VES: Mikula - Vágner, Tichý, Marianík, Dobrotka, Hric (46. Mecele), T. Neuschl, Kaštier, Košarník, B. Neuschl, Širáň

Banská Belá - Voznica 1:2 (0:0)

Repište - Brehy 3:3 (0:2)

Góly: P. Ulbrík 2, Sl. Želiar - Ma. Polc 2, Vozár. Rozhodoval Búci, 80 divákov.

Hostia pricestovali ako sebavedomé družstvo. Po prvom polčase to aj potvrdzovali. V druhom dejstve pridali tretí gól. Dokonca, za stavu 3:1 pre Brehy, dostal domáci hráč červenú kartu a Repište dohrávalo len s desiatkou hráčov. Domáci však zabrali a stretnutie skončilo zaslúženou remízou. Ľubomír Hudec

REPIŠTE: Šimko - St. Želiar, Čech (52. A. Kmeť), E. Kmeť, Král (52. P. Karvaš), M. Karvaš, Sl. Želiar, M. Kordík (80. Vincúr), M. Kmeť, P. Ulbrík, L. Ulbrík

BREHY: Martinec - Benča, Baláž, Gorbov (88. Polnišer), Vozár, Ma. Polc, Marko (80. Hlôška), Regina, Hubač, Kliman, Brodziansky

4.kolo:

Banská Štiavnica B - Hronský Beňadik 5:3 (3:1)

Góly: Rusnák 2, Jago, Fronc, Ferenčík - za domácich. Rozhodoval Priebera, 100 divákov.

V slušnom zápase nevyužili domáci niekoľko šancí. Päť z nich však dopravili do siete. Hostia korigovali v závere zápasu dvomi gólmi. Ľubomír Barák

Tekovská Breznica B - Veľká Lehota 0:2 (0:1)

Góly: Kocian, Pavlík. Rozhodoval Nitško, 70 divákov.

Vo vyrovnanom stretnutí sa domáce družstvo predviedlo výborným výkonom a takmer prekvapilo favorita. Svoje šance však nevyužili, čo skúsení hostia potrestali. Ján Havran

TEK. BREZNICA B: Gaži - T. Galbavý, Šuhajda, Ruman, Horniak (75. Katrinec), Kasan, Kliment, J. Galbavý, Žembery (46. Potocký), Vlačuha, Bicka (46. Suchý)

V. LEHOTA: Boroš - Rajnoha, Hudec, Kocian, Garaj, Tužinský, Pavlík (89. F. Víglaský), Mašír, T. Víglaský, Mánik

Horné Hámre - Ostrý Grúň 0:5

Prenčov - Sklené Teplice 1:1 (1:0)

Góly: P. Hronček - Stračina. Rozhodoval Kamody, 60 divákov.

Hoci boli hostia počas celého zápasu lepším tímom, domácim sa ich, vďaka bojovnosti a šťastiu, podarilo obrať o body. Ján Dolinský

PRENČOV: Vankovic - Chovan, Beňovic (31. Krajčovic, 60. Gazda), Dolinský, P. Hronček, Tomaška, Babiak, J. Hronček, Ferenčík, Výboch, Brnák

SKL. TEPLICE: Mokroš - Černaj, Pelegrín (79. J. Husár), Snopko, Libo, Olajec (85. Brašeň), Stračina, Číž, L. Husár, Tököli (74. Osika), Tatár

4. kolo:

Šašovské Podhradie - Janova Lehota 1:3 (1:2)

Piteľová - Trnavá Hora 1:2

Hronská Dúbrava - Kopernica 5:3 (0:2)

Góly: M. Dúbravský 2, Paraj 2, M. Oravec - Matuška, Slašťan, Melcer. Rozhodoval Paulíková, 85 divákov.

HR. DÚBRAVA: Tužinský - Lehotský, Murgaš, Beracko, Cibuľa, Paraj, Ihring, M. Dúbravský (80. P. Dúbravský), Oravec (46. Murgaš), Bezdeda, Šovčík

KOPERNICA: Medla - M. Slašťan (60. Matuška), Melcer, Weiss, Šimík, Šecl, I. Slašťan, Bielický, Šuta, Ďurian, Hodrušský

Kremnické Bane - Nevoľné 5:2 (2:2)

Krahule - Ihráč 3:3 (2:1)

Góly: Handzuš 2, Brünn - Ivan 2, Mi. Bitala. Rozhodoval Šimič ml., 70 divákov.

Obojstranne zaujímavé stretnutie s množstvom nepremenených šancí. Domáci sa ujali dvojgólového vedenia, hostia v druhom polčase vyrovnali. Pôsobili futbalovejším dojmom, remíza však bola zaslúžená. Marián Brhlík

KRAHULE: Haško - Rusín, Ivan, Šikula, Kršiak, Brünn, Privalinec, Hirschner, Hriň, Handzuš, Kapusta

IHRÁČ: Kollár - Ceplák, M. Kollár, Henžel, Bílek, Sklenka, M. Bílek, D. Bílek, R. Henžel, Mi. Bitala, P. Ivan