III. liga starší dorast
5. kolo: Nová Baňa - Liptovský Mikuláš 2:3
Dolný Kubín - Žiar nad Hronom 4:1 (2:1)
Gól: Voung
Predohrávka 14. kola: Nová Baňa - Martin 4:4
Kysucké Nové Mesto - Žiar nad Hronom 1:1
Výsledky 4. kola: Zvolen - Námestovo 2:2, Fomat Martin - D. Kubín 5:0, Žiar n. Hr. - Fiľakovo 2:1, Hôrky - Čadca 2:4, Podbrezová C - Krásno 0:4, Bánová - Bytča 2:0, Badín - MFK N. Baňa 9:1, L. Mikuláš - K. N. Mesto 1:2
Tabuľka po 4. kole
1. Badín 5 5 0 0 28:2 15
2. Martin 5 4 1 0 22:7 13
3. Žiar 5 4 1 0 14:3 13
4. Námestovo 5 3 2 0 11:7 11
5. Zvolen 5 2 2 1 9:9 8
6. N. Baňa 5 2 2 1 16:17 8
7. Bánová 5 2 1 2 7:7 7
8. K. N. Mesto 5 2 1 2 5:10 7
9. L. Mikuláš 5 2 0 3 9:5 6
10. Čadca 5 2 0 3 8:14 6
11. Krásno 5 1 2 2 8:10 5
12. Hôrky 5 1 2 2 9:15 5
13. Bytča 5 1 1 3 13:11 4
14. D. Kubín 5 0 2 3 4:11 2
15. Fiľakovo 5 0 1 4 5:14 1
16. Podbrezová C 5 0 0 5 1:27 0
III. liga mladší dorast
5. kolo: Nová Baňa - Liptovský Mikuláš - nehralo sa
Dolný Kubín - Žiar nad Hronom 2:0 (2:0)
Predohrávka 14. kola:
Nová Baňa - Martin 1:7
Kysucké Nové Mesto - Žiar nad Hronom 0:2
Výsledky 4. kola: Zvolen- Námestovo 1:1, Fomat Martin - D. Kubín 1:1, Žiar n. Hr. - Fiľakovo 0:0, Hôrky - Čadca 1:3, Podbrezová C - Krásno 1:2, Bánová - Bytča 5:0, Badín - MFK N. Baňa 4:4, L. Mikuláš - K. N. Mesto 1:1
Tabuľka po 4. kole
1. Čadca 5 3 2 0 18:9 11
2. Žiar 5 3 1 1 15:5 10
3. Námestovo 5 2 3 0 10:6 9
4. Martin 4 2 2 0 16:5 8
5. Zvolen 4 2 2 0 7:3 8
6. K. N. Mesto 5 2 2 1 4:4 8
7. Badín 5 2 1 2 15:12 7
8. Krásno 5 2 1 2 7:12 7
9. N. Baňa 3 1 1 1 7:5 4
10. Bánová 4 1 1 2 7:8 4
11. Podbrezová C 5 1 1 3 7:9 4
12. D. Kubín 5 0 4 1 3:5 4
13. L. Mikuláš 4 1 1 2 8:11 4
14. Fiľakovo 5 1 1 3 5:17 4
15. Hôrky 4 1 0 3 4:8 3
16. Bytča 4 0 1 3 4:18 1
IV. liga dorast, juh
5. kolo: Banská Štiavnica - Krupina 0:1 (0:0)
Hodruša Hámre - Veľký Krtíš 1:2 (1:1)
Gól: Gáfrik
Hliník nad Hronom - Poltár 2:4 (1:1)
Góly: P. Ďuriš, M. Ďuriš
Výsledky 4. kola: Tomášovce - Šalková 2:0, Sliač - Selce 5:3, Hriňová - Hodruša 4:0, V. Krtíš - Jesenské 7:0, Tempus RS - B. Štiavnica 3:4, Krupina - Hliník n. Hr. 2:1, Poltár - Tornaľa 1:3
Tabuľka po 4. kole
1. Krupina 4 4 0 0 9:1 12
2. Hriňová 4 3 1 0 14:2 10
3. Tomášovce 4 3 0 1 12:9 9
4. Šalková 4 2 1 1 8:3 7
5. Tornaľa 4 2 1 1 6:4 7
6. V. Krtíš 4 2 0 2 11:6 6
7. Hliník 4 2 0 2 7:8 6
8. B. Štiavnica 4 2 0 2 8:12 6
9. Tempus 4 1 1 2 10:8 4
10. Hod. Hámre 4 1 1 2 12:17 4
11. Sliač 3 1 0 2 11:14 3
12. Jesenské 3 0 2 1 2:9 2
13. Selce 4 0 1 3 9:16 1
14. Poltár 4 0 0 4 4:14 0
V. liga dorast, skupina C
5. kolo: Hontianske Nemce - Kremnica 1:1 (1:0)
Gól: Hric
Očová - Žarnovica 0:4 (0:1)
Góly: Orságh, Goral, Mesiarik, Žiško
Brusno - Horné Hámre 3:0 (1:0)
Výsledky 4. kola: H. Hámre - Dudince 0:0, Bzovík - Očová 3:0, Zv. Slatina - H. Nemce 1:3, Kremnica - Stožok 7:1, Detva - Brusno 3:1
Tabuľka po 4. kole
1. Detva 4 4 0 0 16:6 12
2. Hont. Nemce 4 3 1 0 16:3 10
3. Kremnica 4 2 1 1 14:8 7
4. Bzovík 4 2 1 1 10:5 7
5. Žarnovica 3 2 1 0 6:3 7
6. Kováčová 3 2 0 1 9:6 6
7. Brusno 4 2 0 2 9:8 6
8. H. Hámre 4 1 2 1 7:9 5
9. Hrochoť 3 1 1 1 5:5 4
10. Stožok 4 1 1 2 9:11 4
11. Očová 4 1 0 3 3:13 3
12. Sl. Ľupča 3 0 1 2 4:8 1
13. Dudince 4 0 1 3 2:13 1
14. Zv. Slatina 4 0 0 4 1:13 0
I. trieda dorast
5. kolo: Brehy Lovča 3:0 (3:0)
Bzenica Lutila 2:0 (2:0)
Góly: P. Zliechovec, J. Vanko
Dolná Ždaňa Lovčica Trubín 1:7 (0:3)
Góly: P. Kováč 3, M. Kováč 2, Pilnik, Vincenc - za hostí
Voznica, B. Belá, Prestavlky a J. Lehota mali voľno
1. Bzenica 4 4 0 0 13:3 12
2. Voznica 3 3 0 0 20:1 9
3. Lovčica Tr. 4 2 0 2 19:8 6
4. B. Belá 3 2 0 1 11:5 6
5. Lutila 4 2 0 2 7:16 6
6. Brehy 2 1 0 1 4:2 3
7. Lovča 3 1 0 2 5:7 3
8. J. Lehota 3 1 0 2 7:16 3
9. D. Ždaňa 3 0 0 3 4:16 0
10. Prestavlky 3 0 0 3 2:18 0
I. liga starší žiaci Stred A
5. kolo: Dukla Banská Bystrica - Nová Baňa 2:0 (0:0)
Ostatné výsledky: Lučenec - Žilina 3:1, Podbrezová - D. Kubín 3:0, Martin - L. Mikuláš 9:1, Námestovo - Ružomberok 0:4, Lok. Zvolen - JUPIE B.Bystrica 0:0, Č. Balog - Čadca 2:1
1. Podbrezová 5 4 1 0 18:2 13
2. Ružomberok 5 4 1 0 15:4 13
3. Dukla 5 4 0 1 11:4 12
4. Žilina 4 3 0 1 23:4 9
5. Martin 4 3 0 1 17:3 9
6. Lok. Zvolen 5 2 2 1 4:5 8
7. D. Kubín 4 2 1 1 4:4 7
8. Č. Balog 5 2 0 3 5:20 6
9. Námestovo 5 1 2 2 6:8 5
10. Lučenec 5 1 1 3 4:8 4
11. N. Baňa 5 1 0 4 4:14 3
12. L. Mikuláš 5 1 0 4 3:23 3
13. Jupie 5 0 2 3 0:7 2
14. Čadca 4 0 0 4 2:10 0
I. liga starší žiaci Stred B
5. kolo: Dukla Banská Bystrica - Nová Baňa 10:0 (6:0)
Ostatné výsledky: Podbrezová - D. Kubín 7:0, Martin - L. Mikuláš 8:0, Námestovo - Ružomberok 1:2, Lok. Zvolen - JUPIE B. Bystrica 7:0, Č. Balog - Čadca, Lučenec - Žilina - nehlásili
1. Dukla 5 5 0 0 30:1 15
2. Podbrezová 5 4 0 1 37:4 12
3. Ružomberok 5 4 0 1 16:3 12
4. Lok. Zvolen 5 4 0 1 19:7 12
5. Žilina 3 3 0 0 33:0 9
6. Martin 4 3 0 1 23:4 9
7. D. Kubín 4 3 0 1 17:7 9
8. Námestovo 5 3 0 2 17:12 9
9. Lučenec 4 1 0 3 7:15 3
10. L. Mikuláš 5 1 0 4 5:31 3
11. Čadca 3 0 0 3 2:15 0
12. Č. Balog 4 0 0 4 1:23 0
13. Jupie 5 0 0 5 0:41 0
14. N. Baňa 5 0 0 5 0:44 0
II. liga starší žiaci
5. kolo: Žiar nad Hronom - Badín 8:0 (3:0)
Góly: Mojžiška 2, Búci 2, Gajdoš, Kukučka, Kružlic, Kupec
Banská Štiavnica - Krupina 1:3 (1:2)
Gól: Zubka
Dohrávka 1. kola:
Žiar nad Hronom - Rimavská Sobota 6:0 (2:0)
Góly: Horváth 2, Kukučka 2, Rajnoha, Sámel
Banská Štiavnica - Sliač 0:2
Výsledky 4. kola: Sliač - Detva 3:2, R. Sobota - Zvolen C 1:1, Hriňová - Tisovec 2:4, Tempus RS - B. Štiavnica 10:1, Krupina - Žiar n. Hr. 3:0, Badín - Revúca 3:1
Tabuľka po 4. kole
1. Tisovec 3 3 0 0 16:2 9
2. Krupina 3 2 1 0 8:0 7
3. Tempus 2 2 0 0 11:1 6
4. Detva 3 2 0 1 8:5 6
5. Sliač 3 2 0 1 6:12 6
6. Zvolen C 3 1 1 1 13:5 4
7. B. Bystrica 2 1 1 0 2:1 4
8. Badín 2 1 0 1 4:3 3
9. Revúca 3 1 0 2 7:8 3
10. Hriňová 3 1 0 2 5:11 3
11. MŠK R. Sobota 2 0 1 1 1:3 1
12. Žiar 2 0 0 2 0:4 0
13. B. Štiavnica 3 0 0 3 2:15 0
14. Fiľakovo 2 0 0 2 0:13 0
II. liga mladší žiaci
5. kolo: Žiar nad Hronom - Badín 7:0 (3:0)
Góly: Šimko 4, Pittner 2, Horný
Banská Štiavnica - Krupina 0:5 (0:2)
Dohrávka 1. kola:
Žiar nad Hronom - Rimavská Sobota 4:2 (2:1)
Góly: Ďurica 2, Šimko, Horný
III. liga starší žiaci
5. kolo: Brusno - Kremnica 1:3 (1:0)
Góly: Kollaty, Ľahký, Novodomec
Žarnovica - Heľpa 4:1 (3:1)
Góly: Takáč 2, Izák 2
Hontianske Nemce - Hliník nad Hronom 0:1 (0:0)
Gól: Tököli
Kováčová - Žiar nad Hronom B - stretnutie sa odohrá 24. októbra
Dohrávka 1. kola:
Horehron - Kremnica 5:5 (2:3)
Góly: Kollaty 3, Ľahký 2
Žarnovica - Dudince 2:0 (1:0)
Góly: Takáč, Šarközi
Heľpa - Hliník nad Hronom 5:0 (2:0)
Výsledky 4. kola: Kremnica - Selce 1:2, Dudince - Kováčová 5:0, Žiar n. Hr. B - H. Nemce 5:0, Hliník n. Hr. - S. Ľupča 5:1, 1. FK Horehron - Žarnovica 1:6, Heľpa - Brusno 1:2
Tabuľka po 4. kole
1. Žiar B 3 3 0 0 11:3 9
2. Selce 3 2 1 0 13:2 7
3. Žarnovica 3 2 1 0 10:3 7
4. Hont. Nemce 3 2 0 1 6:6 6
5. Hliník 3 1 1 1 7:8 4
6. Kremnica 2 1 0 1 7:3 3
7. Dudince 3 1 0 2 5:5 3
8. Heľpa 3 1 0 2 7:8 3
9. Brusno 3 1 0 2 4:5 3
10. Horehron 2 1 0 1 3:7 3
11. Sl. Ľupča 3 0 1 2 4:10 1
12. Kováčová 3 0 0 3 1:18 0
III. liga mladší žiaci
5. kolo: Brusno - Kremnica 3:4 (1:1)
Góly: Hovorič, Hric, Mucha, Osvald
Žarnovica - Heľpa 6:1 (4:0)
Góly: Tököly 2, Rišánek 2, Gunda, Kaliak
Hontianske Nemce - Hliník nad Hronom 9:6 (9:0)
Góly: Forgáč 3, Orságh, Ziman, Paller
Kováčová - Žiar nad Hronom B - stretnutie sa odohrá 24. októbra
Dohrávka 1. kola:
Horehron - Kremnica 3:2 (1:1)
Góly: Mucha, Sekereš
Žarnovica - Dudince 2:1 (1:1)
Góly: Tököli 2
Heľpa - Hliník nad Hronom 2:1 (1:0)
Gól: Ziman
I. trieda žiaci
5. kolo: Veľká Lehota - Štiavnické Bane 3:0 (1:0)
Góly: Pondela 3
Voznica - Prestavlky 16:0 (6:0)
Góly: Kaška 8, J. Blahút 3, P. Blahút 2, Pajerský 2, Sitár
Hodruša Hámre - Tekovská Breznica 10:0 (4:0)
Góly: Vozár 5, Valenta 4, Očenáš
Lovčica Trubín - Župkov 7:0 (3:0)
Góly: Želiar 4, Rozenberg, Oťapka, Lenhart
1. Voznica 2 2 0 0 30:0 6
2. Hod. Hámre 2 2 0 0 23:1 6
3. Lovčica Tr. 2 2 0 0 9:0 6
4. V. Lehota 2 2 0 0 6:1 6
5. Štiav. Bane 2 0 0 2 0:5 0
6. Prestavlky 2 0 0 2 1:19 0
7. Župkov 2 0 0 2 1:20 0
8. Tek. Breznica 2 0 0 2 0:24 0
MALÝ FUTBAL
5. kolo: Ihráč - Banská Belá 2:0
Hronský Beňadik - Repište 1:3 (1:1)
Góly: Beňačka - Krátky 2, Šalkovský
Janova Lehota - Stará Kremnička 14:0 (6:0)
Góly: Mičinec 4, Herinek 3, Poláček 3, Chomič 2, Kortiš, Bodor
Rudno nad Hronom - Ostrý Grúň - nehlásili
1. J. Lehota 5 5 0 0 35:2 15
2. Ihráč 4 3 0 1 8:4 9
3. Hr. Beňadik 4 2 0 2 18:8 6
4. O. Grúň 3 2 0 1 9:2 6
5. B. Belá 5 2 0 3 12:8 6
6. Repište 3 2 0 1 6:4 6
7. Lovča 2 1 0 1 5:5 3
8. Vyhne 4 1 0 3 8:13 3
9. St. Kremnička 4 1 0 3 4:24 3
10. Rudno 4 0 0 4 0:35 0