III. liga starší dorast
6. kolo: Kysucké Nové Mesto - Nová Baňa 1:4 (1:1)
Góly: Vozár 2, Lenárt, Marek
Žiar nad Hronom - Námestovo - nehralo sa
Výsledky 5. kola: K. N. Mesto - Zvolen 0:6, MFK N. Baňa - L. Mikuláš 2:3, Bytča - Badín 0:1, Krásno - Bánová 1:1, Čadca - Podbrezová C 3:0, Fiľakovo - Hôrky 1:1, D. Kubín - Žiar n. Hr. 4:1, Námestovo - Fomat Martin 2:5
Tabuľka po 5. kole
1. Badín 6 6 0 0 29:2 18
2. Martin 6 5 1 0 27:9 16
3. Žiar 6 4 1 1 15:7 13
4. Zvolen 6 3 2 1 15:9 11
5. Námestovo 6 3 2 1 13:12 11
6. L. Mikuláš 6 3 0 3 12:7 9
7. Čadca 6 3 0 3 11:14 9
8. Bánová 6 2 2 2 8:8 8
9. N. Baňa 6 2 2 2 18:20 8
10. K. N. Mesto 6 2 1 3 5:16 7
11. Krásno 6 1 3 2 9:11 6
12. Hôrky 6 1 3 2 10:16 6
13. D. Kubín 6 1 2 3 8:12 5
14. Bytča 6 1 1 4 13:12 4
15. Fiľakovo 6 0 2 4 6:15 2
16. Podbrezová C 6 0 0 6 1:30 0
III. liga mladší dorast
6. kolo: Kysucké Nové Mesto - Nová Baňa 1:0 (0:0)
Žiar nad Hronom - Námestovo - nehralo sa
Výsledky 5. kola: K. N. Mesto - Zvolen 1:2, Bytča - Badín 2:3, Krásno - Bánová 1:0, Čadca - Podbrezová C 10:3, Fiľakovo - Hôrky 4:0, D. Kubín - Žiar n. Hr. 2:0, Námestovo - Fomat Martin 3:2
Tabuľka po 5. kole
1. Čadca 6 4 2 0 28:12 14
2. Námestovo 6 3 3 0 13:8 12
3. Zvolen 5 3 2 0 9:4 11
4. Žiar 6 3 1 2 15:7 10
5. Badín 6 3 1 2 18:14 10
6. Krásno 6 3 1 2 8:12 10
7. Martin 5 2 2 1 18:8 8
8. K. N. Mesto 6 2 2 2 5:6 8
9. D. Kubín 6 1 4 1 5:5 7
10. Fiľakovo 6 2 1 3 9:17 7
11. N. Baňa 3 1 1 1 7:5 4
12. Bánová 5 1 1 3 7:9 4
13. L. Mikuláš 4 1 1 2 8:11 4
14. Podbrezová C 6 1 1 4 10:19 4
15. Hôrky 5 1 0 4 4:12 3
16. Bytča 5 0 1 4 6:21 1
IV. liga dorast, juh
6. kolo: Tornaľa - Hliník nad Hronom 2:0 (1:0)
Tempus Rimavská Sobota - Hodruša Hámre 7:1 (4:0)
Gól: Dubaj
Poltár - Banská Štiavnica 3:1 (1:1)
Gól: Sojka
Výsledky 5. kola: Tornaľa - Tomášovce 0:1, Hliník n. Hr. - Poltár 2:4, B. Štiavnica - Krupina 0:1, Jesenské - Tempus RS 3:1, Hodruša - V. Krtíš 1:2, Selce - Hriňová 2:4, Šalková - Sliač 3:1
Tabuľka po 5. kole
1. Krupina 5 5 0 0 10:1 15
2. Hriňová 5 4 1 0 18:4 13
3. Tomášovce 5 4 0 1 13:9 12
4. Šalková 5 3 1 1 11:4 10
5. V. Krtíš 5 3 0 2 13:7 9
6. Tornaľa 5 2 1 2 6:5 7
7. Hliník 5 2 0 3 9:12 6
8. B. Štiavnica 5 2 0 3 8:13 6
9. Jesenské 4 1 2 1 5:10 5
10. Tempus 5 1 1 3 11:11 4
11. Hod. Hámre 5 1 1 3 13:19 4
12. Sliač 4 1 0 3 12:17 3
13. Poltár 5 1 0 4 8:16 3
14. Selce 5 0 1 4 11:20 1
V. liga dorast, skupina C
6. kolo: Horné Hámre - Bzovík 3:0 (2:0)
Góly: Repiský 2, Fusatý
Žarnovica - Dudince 5:1 (1:0)
Góly: Mesiarik 3, Mlynárik, Truska
Kremnica - Kováčová 3:2 (1:1)
Góly: Hric, Kolačko, Ziman
Výsledky 5. kola: Brusno - H. Hámre 3:0, Hrochoť - Detva 0:1, Stožok - S. Ľupča 3:1, H. Nemce - Kremnica 1:1, Očová - Žarnovica 0:4, Dudince - Bzovík 1:3
Tabuľka po 4. kole
1. Detva 5 5 0 0 17:6 15
2. Hont. Nemce 5 3 2 0 17:4 11
3. Bzovík 5 3 1 1 13:6 10
4. Žarnovica 4 3 1 0 10:3 10
5. Brusno 5 3 0 2 12:8 9
6. Kremnica 5 2 2 1 15:9 8
7. Stožok 5 2 1 2 12:12 7
8. Kováčová 3 2 0 1 9:6 6
9. H. Hámre 5 1 2 2 7:12 5
10. Hrochoť 4 1 1 2 5:6 4
11. Očová 5 1 0 4 3:17 3
12. Sl. Ľupča 4 0 1 3 5:11 1
13. Dudince 5 0 1 4 3:16 1
14. Zv. Slatina 4 0 0 4 1:13 0
I. trieda dorast
6. kolo: Lutila Janova Lehota 1:4
Banská Belá Bzenica 3:2 (2:2)
Góly: Švorc, Prokaj, Lasab - M. Kliman 2
Lovča Voznica 2:4 (2:1)
Góly: Vincent, Červienka - M. Beňovský, J. Beňovský, Kúšik, Haraba
Prestavlky - Brehy 1:1 (0:1)
Góly: Bill - Regina
Lovčica Tr., D. Ždaňa mali voľno
1. Voznica 4 4 0 0 24:3 12
2. Bzenica 5 4 0 1 15:6 12
3. B. Belá 4 3 0 1 14:7 9
4. Lovčica Tr. 4 2 0 2 19:8 6
5. J. Lehota 4 2 0 2 11:17 6
6. Lutila 5 2 0 3 8:20 6
7. Brehy 3 1 1 1 5:3 4
8. Lovča 4 1 0 3 7:11 3
9. Prestavlky 4 0 1 3 3:19 1
10. D. Ždaňa 3 0 0 3 4:16 0
I. liga starší žiaci Stred A
6. kolo: Nová Baňa - Martin 1:1 (1:0)
Gól: Homola
Ostatné výsledky: Žilina - Čadca 12:0, JUPIE B. Bystrica - Č. Balog 0:1, Ružomberok - Lok. Zvolen 3:2, L. Mikuláš - Námestovo 0:0, D. Kubín - Dukla B. Bystrica 0:1, Lučenec - Podbrezová 1:4
1. Podbrezová 6 5 1 0 22:3 16
2. Ružomberok 6 5 1 0 18:6 16
3. Dukla 6 5 0 1 12:4 15
4. Žilina 5 4 0 1 35:4 12
5. Martin 5 3 1 1 18:4 10
6. Č. Balog 6 3 0 3 6:20 9
7. Zvolen 6 2 2 2 6:8 8
8. D. Kubín 5 2 1 2 4:5 7
9. Námestovo 6 1 3 2 6:8 6
10. Lučenec 6 1 1 4 5:12 4
11. N. Baňa 6 1 1 4 5:15 4
12. L. Mikuláš 6 1 1 4 3:23 4
13. Jupie 6 0 2 4 0:8 2
14. Čadca 5 0 0 5 2:22 0
I. liga starší žiaci Stred B
6. kolo: Nová Baňa - Martin 0:6 (0:1)
Ostatné výsledky: Žilina - Čadca 6:2, JUPIE B. Bystrica - Č. Balog 1:4, Ružomberok - Lok. Zvolen 4:1, L. Mikuláš - Námestovo 0:7, D. Kubín - Dukla B. Bystrica 0:3, Lučenec - Podbrezová 0:4
1. Dukla 6 6 0 0 33:1 18
2. Žilina 5 5 0 0 52:2 15
3. Podbrezová 6 5 0 1 41:4 15
4. Ružomberok 6 5 0 1 20:4 15
5. Martin 5 4 0 1 29:4 12
6. Námestovo 6 4 0 2 24:12 12
7. Zvolen 6 4 0 2 20:11 12
8. D. Kubín 5 3 0 2 17:10 9
9. Č. Balog 6 1 1 4 7:26 4
10. Lučenec 6 1 0 5 7:32 3
11. L. Mikuláš 6 1 0 5 5:38 3
12. Čadca 5 0 1 4 6:23 1
13. Jupie 6 0 0 6 1:45 0
14. N. Baňa 6 0 0 6 0:50 0
II. liga starší žiaci
6. kolo: Revúca - Žiar nad Hronom 1:0 (0:0)
Badín - Banská Štiavnica 2:1 (0:1)
Gól: Meňuš
Výsledky 5. kola: Revúca - MFK B. Bystrica 2:1, Žiar n. Hr. - Badín 8:0, B. Štiavnica - Krupina 1:3, Zvolen C - Hriňová 3:2, Detva - R. Sobota 4:1, Fiľakovo - Sliač 1:3
Tabuľka po 5. kole
1. Krupina 4 3 1 0 11:1 10
2. Tisovec 3 3 0 0 16:2 9
3. Detva 4 3 0 1 12:6 9
4. Sliač 4 3 0 1 9:13 9
5. Zvolen C 4 2 1 1 16:7 7
6. Tempus 2 2 0 0 11:1 6
7. Revúca 4 2 0 2 9:9 6
8. B. Bystrica 3 1 1 1 3:3 4
9. Žiar 3 1 0 2 8:4 3
10. Hriňová 4 1 0 3 7:14 3
11. Badín 3 1 0 2 4:11 3
12. R. Sobota 3 0 1 2 2:7 1
13. B. Štiavnica 4 0 0 4 3:18 0
14. Fiľakovo 3 0 0 3 1:16 0
II. liga mladší žiaci
6. kolo: Revúca - Žiar nad Hronom 1:7 (1:6)
Góly: Pittner 4, Šimko 2, Horný
Badín - Banská Štiavnica 2:2 (1:1)
Góly: Javorský, Pastier
III. liga starší žiaci
6. kolo: Kremnica - Dudince 3:1 (2:0)
Góly: Kollati, Ľahký, Novodomec
Hliník nad Hronom - Kováčová 4:0 (3:0)
Góly: Kaprálik, Ukrop, Ivan, Hodža
Brusno - Žarnovica 0:3 (0:1)
Góly: Izák 2, Miškov
Žiar nad Hronom B - Selce 3:0 (1:0)
Góly: Hric 2, Karvaš
Výsledky 5. kola: Brusno - Kremnica 1:3, Žarnovica - Heľpa 4:1, H. Nemce - Hliník n. Hr. 0:1
Tabuľka po 5. kole
1. Žarnovica 4 3 1 0 14:4 10
2. Žiar B 3 3 0 0 11:3 9
3. Selce 3 2 1 0 13:2 7
4. Hliník 4 2 1 1 8:8 7
5. Kremnica 3 2 0 1 10:4 6
6. Hont. Nemce 4 2 0 2 6:7 6
7. Dudince 3 1 0 2 5:5 3
8. Brusno 4 1 0 3 5:8 3
9. Heľpa 4 1 0 3 8:12 3
10. Horehron 2 1 0 1 3:7 3
11. Sl. Ľupča 3 0 1 2 4:10 1
12. Kováčová 3 0 0 3 1:18 0
III. liga mladší žiaci
6. kolo: Kremnica - Dudince 0:0
Hliník nad Hronom - Kováčová - nehralo sa
Brusno - Žarnovica 0:2 (0:1)
Góly: Rišánek 2
Žiar nad Hronom B - Selce 5:1 (2:1)
Góly: Barboriak, Bahna, Dibas, Paller, Gaj
I. trieda žiaci
6. kolo: Štiavnické Bane - Župkov 3:2 (1:0)
Góly: Neuschl 2, P. Malatinec - Michalík 2
Tekovská Breznica - Lovčica Trubín 0:10 (0:2)
Góly: Lenárt 2, Širáň 2, Môc, Sedliak, Želiar, D. Horváth, Oťapka, Oslanec
Prestavlky - Hodruša Hámre 2:3 (2:1)
Góly: Štyriak, Kukučka - Očenáš, Komora, Valenta
Veľká Lehota - Voznica 2:2 (1:1)
Góly: Pondela, Štrba - P. Blahút 2
1. Hod. Hámre 3 3 0 0 26:3 9
2. Lovčica Tr. 3 3 0 0 19:0 9
3. Voznica 3 2 1 0 32:2 7
4. V. Lehota 3 2 1 0 8:3 7
5. Štiav. Bane 3 1 0 2 3:7 3
6. Prestavlky 3 0 0 3 3:22 0
7. Župkov 3 0 0 3 3:23 0
8. Tek. Breznica 3 0 0 3 0:34 0
MALÝ FUTBAL
6. kolo: Banská Belá - Ostrý Grúň 0:3 (0:1)
Stará Kremnička - Rudno nad Hronom 1:3 (0:0)
Góly: Mudrončík - Tužinský 2, Lipiansky
Repište - Vyhne 3:0 (1:0)
Góly: Krátky 2, Kmeť
Lovča - Hronský Beňadik 1:10 (0:4)
Góly: Beňačka 3, Kasan 3, Valkovič 2, K. Kasan 2 - za hostí
1. J. Lehota 5 5 0 0 35:2 15
2. Hr. Beňadik 5 3 0 2 28:9 9
3. O. Grúň 4 3 0 1 12:2 9
4. Repište 4 3 0 1 9:4 9
5. Ihráč 4 3 0 1 8:4 9
6. B. Belá 6 2 0 4 12:11 6
7. Lovča 3 1 0 2 6:15 3
8. Vyhne 5 1 0 4 8:16 3
9. St. Kremnička 5 1 0 4 5:27 3
10. Rudno 5 1 0 4 3:36 3