III. liga starší dorast
7. kolo: Nová Baňa - Zvolen 4:3
Góly: Krause 2, Vozár, Jenis
Martin - Žiar nad Hronom 6:2 (2:1)
Góly: Zvara, Neuschl
Predohrávka 15. kola:
Žiar nad Hronom - Nová Baňa odohrá sa 14. októbra
Výsledky 6. kola: Zvolen - Fomat Martin 2:1, Hôrky - D. Kubín 0:4, Podbrezová C - Fiľakovo 3:2, Bánová - Čadca 1:0, Badín - Krásno 5:0, L. Mikuláš - Bytča 3:1, K. N. Mesto - MFK N. Baňa 1:4
Tabuľka po 6. kole
1. Badín 8 8 0 0 36:2 24
2. Martin 8 6 1 1 34:12 19
3. Zvolen 8 5 2 1 19:11 17
4. Námestovo 7 4 2 1 15:13 14
5. Žiar 6 4 1 1 15:7 13
6. L. Mikuláš 8 4 0 4 18:12 12
7. N. Baňa 7 3 2 2 22:21 11
8. D. Kubín 8 3 2 3 14:13 11
9. Bánová 8 3 2 3 9:10 11
10. Čadca 8 3 0 5 12:17 9
11. K. N. Mesto 8 2 2 4 10:24 8
12. Hôrky 8 1 4 3 14:24 7
13. Krásno 8 1 3 4 10:18 6
14. Podbrezová C 8 2 0 6 8:35 6
15. Bytča 8 1 1 6 15:21 4
16. Fiľakovo 8 0 2 6 9:20 2
III. liga mladší dorast
7. kolo: Nová Baňa - Zvolen 0:1 (0:0)
Martin - Žiar nad Hronom 6:1 (5:0)
Gól: Mekíš
Predohrávka 15. kola:
Žiar nad Hronom - Nová Baňa odohrá sa 14. októbra
Výsledky 6. kola: Zvolen - Fomat Martin 2:1, Hôrky - D. Kubín 1:2, Podbrezová C - Fiľakovo 5:1, Bánová - Čadca 0:8, Badín - Krásno 2:1, L. Mikuláš - Bytča 0:1
Tabuľka po 6. kole
1. Čadca 8 5 3 0 38:14 18
2. Zvolen 7 5 2 0 13:5 17
3. Námestovo 7 4 3 0 17:9 15
4. Martin 8 4 2 2 27:11 14
5. Badín 8 4 1 3 21:18 13
6. D. Kubín 8 2 5 1 9:8 11
7. K. N. Mesto 7 3 2 2 7:7 11
8. Žiar 6 3 1 2 15:7 10
9. N. Baňa 6 3 1 2 13:13 10
10. Podbrezová C 8 3 1 4 19:21 10
11. Krásno 8 3 1 4 10:18 10
12. Bánová 8 2 1 5 11:20 7
13. Bytča 8 2 1 5 11:22 7
14. Fiľakovo 7 2 1 4 10:22 7
15. L. Mikuláš 8 1 1 6 9:21 4
16. Hôrky 8 1 0 7 6:20 3
IV. liga dorast, juh
7. kolo: Hodruša Hámre - Krupina 1:2 (0:0)
Gól: T. Tóth
Banská Štiavnica - Tornaľa 2: 1 (2:0)
Góly: Budinský, D. Hudák
Hliník nad Hronom - Tomášovce 1:3 (1:0)
Gól: M. Ďuriš
Výsledky 6. kola: Tomášovce - Sliač 5:0, Hriňová - Šalková 1:1, V. Krtíš - Selce 0:2, Tempus RS - Hodruša 7:1, Krupina - Jesenské 2:0, Poltár - B. Štiavnica 3:1, Tornaľa - Hliník n. Hr. 2:0
Tabuľka po 6. kole
1. Krupina 6 6 0 0 12:1 18
2. Tomášovce 6 5 0 1 18:9 15
3. Hriňová 6 4 2 0 19:5 14
4. Šalková 6 3 2 1 12:5 11
5. Tornaľa 6 3 1 2 8:5 10
6. V. Krtíš 6 3 0 3 13:9 9
7. Tempus 6 2 1 3 18:12 7
8. Hliník 6 2 0 4 9:14 6
9. Poltár 6 2 0 4 11:17 6
10 B. Štiavnica 6 2 0 4 9:16 6
11. Sliač 6 2 0 4 15:24 6
12. Jesenské 6 1 2 3 7:15 5
13. Selce 6 1 1 4 13:20 4
14. Hodruša 6 1 1 4 14:26 4
V. liga dorast, skupina C
7. kolo: Hrochoť - Horné Hámre 3:1 (2:0)
Gól: Kotrlec
Očová - Kremnica 1:1 (1:0)
Gól: Ziman
Bzovík - Žarnovica 2:1 (1:0)
Gól: Goral
Výsledky 6. kola: H. Hámre - Bzovík 3:0, Žarnovica - Dudince 5:1, Zv. Slatina - Očová 1:4, Kremnica - Kováčová 3:2, S. Ľupča - H. Nemce 1:5, Detva - Stožok 4:0, Brusno - Hrochoť 1:0
Tabuľka po 6. kole
1. Detva 6 6 0 0 21:6 18
2. Hont. Nemce 6 4 2 0 22:5 14
3. Žarnovica 5 4 1 0 15:4 13
4. Brusno 6 4 0 2 13:8 12
5. Kremnica 6 3 2 1 18:11 11
6. Bzovík 6 3 1 2 13:9 10
7. H. Hámre 6 2 2 2 10:12 8
8. Hrochoť 6 2 1 3 9:8 7
9. Stožok 6 2 1 3 12:16 7
10. Kováčová 4 2 0 2 11:9 6
11. Očová 6 2 0 4 7:18 6
12. Sl. Ľupča 6 0 1 5 7:20 1
13. Dudince 6 0 1 5 4:21 1
14. Zv. Slatina 5 0 0 5 2:17 0
I. trieda dorast
7. kolo: Voznica - Prestavlky 12:0 (7:0)
Góly: Valach 3, M. Beňovský 2, Kúšik 2, Haraba 2, Špiriak, Lauko, J. Beňovský
Janova Lehota - Banská Belá voľno, stretnutie bolo odložené
Dolná Ždaňa - Lutila 3:5 (2:0)
Góly: M. Böhm, F. Henžel, M. Prôčka - za domácich
Bzenica, Lovčica Tr., Brehy a Lovča mali voľno
1. Voznica 5 5 0 0 36:3 15
2. Bzenica 5 4 0 1 15:6 12
3. B. Belá 4 3 0 1 14:7 9
4. Lutila 6 3 0 3 13:23 9
5. Lovčica Tr. 4 2 0 2 19:8 6
6. J. Lehota 4 2 0 2 11:17 6
7. Brehy 3 1 1 1 5:3 4
8. Lovča 4 1 0 3 7:11 3
9. Prestavlky 5 0 1 4 3:31 1
10. D. Ždaňa 4 0 0 4 7:21 0
I. liga starší žiaci Stred A
7. kolo: Námestovo - Nová Baňa 3:1 (2:1)
Gól: Goga
Výsledky 6. kola: Žilina - Čadca 12:0, JUPIE B. Bystrica - Č. Balog 0:1, Ružomberok - Lok. Zvolen 3:2, L. Mikuláš - Námestovo 0:0, D. Kubín - Dukla B. Bystrica 0:1, Lučenec - Podbrezová 1:4, Nová Baňa - Martin 1:1
Tabuľka po 6. kole
1. Podbrezová 6 5 1 0 22:3 16
2. Ružomberok 6 5 1 0 18:6 16
3. Dukla 6 5 0 1 12:4 15
4. Žilina 5 4 0 1 35:4 12
5. Martin 5 3 1 1 18:4 10
6. Č. Balog 6 3 0 3 6:20 9
7. Zvolen 6 2 2 2 6:8 8
8. D. Kubín 5 2 1 2 4:5 7
9. Námestovo 6 1 3 2 6:8 6
10. Lučenec 6 1 1 4 5:12 4
11. N. Baňa 6 1 1 4 5:15 4
12. L. Mikuláš 6 1 1 4 3:23 4
13. Jupie 6 0 2 4 0:8 2
14. Čadca 5 0 0 5 2:22 0
I. liga starší žiaci Stred B
7. kolo: Námestovo - Nová Baňa 6:1 (2:0)
Gól: D. Tisovský
Výsledky 6. kola: Žilina - Čadca 6:2, JUPIE B. Bystrica - Č. Balog 1:4, Ružomberok - Lok. Zvolen 4:1, L. Mikuláš - Námestovo 0:7, D. Kubín - Dukla B. Bystrica 0:3, Lučenec - Podbrezová 0:4, Nová Baňa - Martin 0:6
1. Dukla 6 6 0 0 33:1 18
2. Žilina 5 5 0 0 52:2 15
3. Podbrezová 6 5 0 1 41:4 15
4. Ružomberok 6 5 0 1 20:4 15
5. Martin 5 4 0 1 29:4 12
6. Námestovo 6 4 0 2 24:12 12
7. Zvolen 6 4 0 2 20:11 12
8. D. Kubín 5 3 0 2 17:10 9
9. Č. Balog 6 1 1 4 7:26 4
10. Lučenec 6 1 0 5 7:32 3
11. L. Mikuláš 6 1 0 5 5:38 3
12. Čadca 5 0 1 4 6:23 1
13. Jupie 6 0 0 6 1:45 0
14. N. Baňa 6 0 0 6 0:50 0
II. liga starší žiaci
7. kolo: Žiar nad Hronom - MFK Banská Bystrica nehralo sa
Banská Štiavnica - Revúca 0:2 (0:2)
Dohrávka 2. kola: Hriňová - Žiar nad Hronom 1:3 (1:2)
Góly: Riccoti 2, Kupec
Rimavská Sobota - Banská Štiavnica 10:0
Výsledky 6. kola: MFK B. Bystrica - Sliač 4:1, R. Sobota - Fiľakovo 1:1, Hriňová - Detva 2:4, Tempus RS - Zvolen C 15:0, Krupina - Tisovec 5:0, Badín - B. Štiavnica 2:1, Revúca - Žiar n. Hr. 1:0
Tabuľka po 6. kole
1. Krupina 6 5 1 0 22:1 16
2. Detva 6 5 0 1 18:9 15
3. Tempus 4 4 0 0 29:1 12
4. Sliač 6 4 0 2 18:18 12
5. Zvolen C 6 3 1 2 18:23 10
6. Žiar 6 3 0 3 17:6 9
7. Tisovec 5 3 0 2 17:15 9
8. Revúca 6 3 0 3 10:12 9
9. B. Bystrica 5 2 1 2 8:6 7
10. Badín 5 2 0 3 6:18 6
11. MŠK R. Sobota 6 1 2 3 14:15 5
12. Hriňová 6 1 0 5 10:21 3
13. Fiľakovo 5 0 1 4 3:19 1
14. B. Štiavnica 6 0 0 6 5:31 0
II. liga mladší žiaci
7. kolo: Žiar nad Hronom - MFK Banská Bystrica nehralo sa
Banská Štiavnica - Revúca 1:0 (1:0)
Gól: Bartoš
Dohrávka 2. kola: Hriňová - Žiar nad Hronom 5:3 (0:1)
Góly: Bugár 2, Pittner
Rimavská Sobota - Banská Štiavnica 3:1
III. liga starší žiaci
7. kolo: Žarnovica - Kremnica 2:0 (0:0)
Góly: Šovčík, Miškov
Dudince - Žiar nad Hronom B 3:3 (1:3)
Góly: Schmidt, Foltán, Arendáš
Selce - Hliník nad Hronom odložené na 23. septembra
Dohrávka 2. kola: Kremnica - Kováčová 8:0
Žiar nad Hronom B - Žarnovica 0:4
Hliník nad Hronom - Brusno 4:0
Výsledky 6. kola: Kremnica - Dudince 3:1, Hliník n. Hr. - Kováčová 4:0, 1. FK Horehron - H. Nemce 0:1, Heľpa - S. Ľupča 1:1, Brusno - Žarnovica 0:3
Tabuľka po 6. kole
1. Kremnica 6 4 1 1 26:10 13
2. Žarnovica 5 4 1 0 17:4 13
3. Hliník 6 4 1 1 16:8 13
4. Žiar B 3 3 0 0 11:3 9
5. Hont. Nemce 5 3 0 2 7:7 9
6. Selce 4 2 2 0 15:4 8
7. Dudince 6 2 1 3 16:10 7
8. Heľpa 6 2 1 3 14:13 7
9. Horehron 6 2 1 3 12:21 7
10. Brusno 6 1 0 5 5:15 3
11. Sl. Ľupča 6 0 2 4 8:23 2
12. Kováčová 5 0 0 5 1:30 0
III. liga mladší žiaci
7. kolo: Žarnovica - Kremnica 2:1 (1:0)
Góly: Rišánek, Nitško - za domácich
Dudince - Žiar nad Hronom B 0:1 (0:0)
Gól: P. Nociar
Selce - Hliník nad Hronom odložené na 23. septembra
Dohrávka 2. kola: Kremnica - Kováčová nehlásili
Žiar nad Hronom B - Žarnovica 0:3
Hliník nad Hronom - Brusno 3:2
I. trieda žiaci
7. kolo: Hodruša Hámre - Veľká Lehota 4:0 (2:0)
Góly: Valenta 2, Očenáš, Kubala
Voznica - Štiavnické Bane 3:1 (2:1)
Góly: Pajerský, Taška, Arvaj - za domácich
Lovčica Trubín - Prestavlky 2:0 (1:0)
Góly: Oťapka, Želiar
Župkov - Tekovská Breznica nehralo sa, hostia nepricestovali
1. Hod. Hámre 4 4 0 0 30:3 12
2. Lovčica Tr. 4 4 0 0 21:0 12
3. Voznica 4 3 1 0 35:3 10
4. V. Lehota 4 2 1 1 8:7 7
5. Štiav. Bane 4 1 0 3 4:10 3
6. Župkov 3 0 0 3 3:23 0
7. Prestavlky 4 0 0 4 3:24 0
8. Tek. Breznica 3 0 0 3 0:34 0
MALÝ FUTBAL
7. kolo: Hronský Beňadik - Ihráč 5:1 (3:0)
Góly: Kasan 3, Beňačka, Dobrík - za domácich
Vyhne - Lovča 2:1 (0:0)
Góly: Komár, Pohronský - za domácich
Janova Lehota - Repište 7:0 (2:0)
Góly: Herinek 2, Koláček 2, Mičinec, Bodor, Kúdela
Ostrý Grúň - Stará Kremnička 4:0
1. J. Lehota 6 6 0 0 42:2 18
2. O. Grúň 6 5 0 1 22:2 15
3. Hr. Beňadik 6 4 0 2 33:10 12
4. Ihráč 5 3 0 2 9:9 9
5. Repište 6 3 0 3 9:13 9
6. B. Belá 6 2 0 4 12:11 6
7. Vyhne 6 2 0 4 10:17 6
8. Lovča 5 2 0 3 9:17 6
9. St. Kremnička 6 1 0 5 5:31 3
10. Rudno 6 1 0 5 3:42 3