Utorok, 11. december, 2018 | Meniny má Hilda

Voznica zobrala Hodruši Hámre prvé body

Hodruša Hámre prišla o prvé body. Dobrým výkonom ich zaskočila Voznica, ktorá aj napriek inkasovanému góly z penalty nezložila zbrane a uhrala prijateľnú remízu.

I. TRIEDA DOSPELÍ

9. kolo: Voznica - Hodruša Hámre 1:1 (0:1)

V derby stratili favorizovaní hostia prvé body. Gól dali z penalty. Domáci hrozili hlavne zo štandardných situácií, čo im prinieslo ovocie v 78. minúte, keď hlavou po rohovom kope skóroval Vančo. S deľbou bodov boli spokojní hostia a aj domáci. Tieňom stretnutia bolo zranenie Erika Mihálika v desiatej minúte, ktorý si po páde na zem vykĺbil rameno. Kamil Blaho

Góly: Vančo - Frim (z 11 metrov). ČK: Laurov - F. Baláž. Rozhodoval Kacz, 200 divákov.

VOZNICA: Pukan - P. Blaho (72. Kršjak), Beniak, Benča, Laurov, Nemec, M. Blaho, Mocpajchel, Ziman, Sl. Mihálik (85. Kliman), E. Mihálik (12. Vančo)

HOD. HÁMRE: Bocian - Ološtiak, Ježko, P. Brodziansky, L. Káčer, Listofer, R. Galeta, J. Brodziansky, P. Baláž (68. Goral), M. Frim, M. Káčer (83. F. Baláž)

Horná Ves - Brehy 3:1 (1:1)

Výsledok zápasu zodpovedá jeho priebehu a pomeru síl na ihrisku. Dušan Reiter

Góly: Košárnik (z 11 metrov), T. Hric, B. Neuschl - Hubač. Rozhodoval A. Oslanec, 100 divákov.

H. VES: Mikula - Vágner, Vl. Hric, I. Mecele, Tichý, Kaštier, Marianík, P. Urgela, Košárnik, B. Neuschl (85. Andráši), Širáň (65. T. Hric)

BREHY: Martinec - Benať, Mi. Polc, Baláž, Gorbov, Vozár, Ma. Polc, Marko, Hubač (30. Čakloš), Kliman, Binda (62. Hloška)

Bzenica - Slaská 1:5 (1:3)

Domáci kráčajú od prehry k prehre. Hostia boli vo všetkých činnostiach lepší. Bzeničania urobili mnoho hrubých chýb v obrane, ktoré Slaská potrestala. Presne to vystihol jeden z domácich fanúšikov, ktorý po zápase skonštatoval: "Myslel som, že sa horšie ako v minulom zápase hrať nedá, ale hráči ma presvedčili, že to ide." Marián Jasenák

Góly: Majer - Silný 2, Gordulič, Vanko, Topoľan. Rozhodoval Huňady, 70 divákov.

BZENICA: Hlaváč - M. Dekíš (57. Leba), Rozenberg, Meliš, Kicko, Rybár, Fehérpataky, J. Dekíš (46. Kmeť), Šedivec (46. Horváth), Majer, Kačák (68. Richtárik)

SLASKÁ: Kupči - Ferko, Lalo, Šustek, Vittek, Grolmus, Topoľan (74. Hric), Gordulič, Vanko (66. Jakubeje), Silný, Mikula

Dolná Trnávka - Vyhne 2:1 (1:1)

Slušné stretnutie z obidvoch strán. Prvý polčas bol na šance a góly vyrovnaný. Prvý gól strelil v 16. minúte hosťujúci Babic, ale o štyri minúty neskôr peknou strelou spoza šestnástky vyrovnal Rešetár. V druhom polčase domáci brankár Rapčan zneškodnil Vyhniam dve gólové šance. V 70. minúte rozhodol o výsledku zápasu domáci obranca Slušný, ktorý si sám potiahol loptu a z 20-tich metrov krásnou strelou prekonal Herolda. Domáci nepremenili niekoľko šancí a keďže im rozhodca neodpískal pokutový kop, výsledok 2:1 sa už nezmenil. Miroslav Kúšik

Góly: Rešetár, Slušný - Babic. Rozhodoval Blahút, 120 divákov.

D. TRNÁVKA: Rapčan - Dodok, Magula, Struhár, Slušný, Siekela, Rešetár (60. Královenský), Ro. Boška, Kopčan (85. Denko), Kysel (89. Ra. Boška), Arvaj (60. Ivan)

VYHNE: Herold - Paula, Bujňák, Hlinka, Hrnčiar, Zuberník, Kašiar (81. Bosák), Babic(71. Steklý), Šrot, Ľupták, Packo(46. Mičík)

Stará Kremnička - Repište 0:4 (0:2)

V priemernom stretnutí zvíťazili všestranne lepší hostia. Štefan Lupták

Góly: E. Kmeť 2, Sl. Želiar, Kordík. Rozhodoval Lešniak, 100 divákov.

ST. KREMNIČKA: M. Kollár - Osvald, Abrahám (50. Dovčík), Vl. Kollár, T. Gulička, P. Poliak, St. Gulička (77. Rajčan), Bugár (30. Šarközi), Pobežka, Francz, M. Poliak

REPIŠTE: Slaný - Čech (75. M. Kmeť), St. Želiar, E. Kmeť, M. Karvaš, P. Karvaš (70. Vincúr), P. Ulbrík (65. Kráľ), L. Ulbrík, Hurta, Kordík, Sl. Želiar (75. Krahulec)

Lovčica Trubín - Banská Belá - nehralo sa.

Tekovská Breznica - Rudno nad Hronom 0:2 (0:0)

V susedskom derby sa hral vyrovnaný futbal so šancami na oboch stranách. Hostia prejavili väčšiu túžbu po víťazstve a využili svoje gólové príležitosti. Preto zaslúžene zvíťazili. Ján Havran

Góly: Šálka, Luky. Rozhodoval Priebera, 150 divákov.

TEK. BREZNICA: M. Homola - Krulák, Juristy, Gaži, Havran, Š. Homola, Forgáč (70. M. Žembery), J. Žembery, Lauko, Bicka (35. Kasan), Jányi (55. Galbavý)

RUDNO: Tužinský - Budinský, Holý, Jánošík (46. R. Škarba), Fajčík, Šálka (55. J. Škarba), Luky (60. Boroš), Prachár, Búry, Valko, Zvizdeckyij

Župkov - viac než dvanásť mesiacov bez prehry

9. kolo: Ostrý Grúň - Banská Štiavnica B 0:3 (0:1)

Góly: Halát, Fronc, Ferienčík. Rozhodoval Kacz.

Hronský Beňadik - Prenčov 4:2 (0:1)

V stretnutí boli jednozačne lepší domáci hráči a zaslúžene zvíťazili. Kabina

Góly: Mezö 2, Mlynka, Drgoňa - Beňovic, Nemec. Rozhodoval Nitško, 50 divákov.

HR. BEŇADIK: Trpíška - Meleg, Tabernaus, Šediansky, Halabuk, Tököli, Šarközi, Galamboš, Kabina, Mezö, Mlynka. Striedali: Drgoňa, Lalo, Golian

PRENČOV: Vankovič - Chovan, Ferenčík, Dolinský, Hronček, Babjak, Bartovič, Vavrík, Nemec, Výboh, Beňovic. Striedali: Tomaška, Krajčovič, Gajda, Buzalka

Župkov - Malá Lehota 9:0 (6:0)

Jednoznačná záležitosť domácich, ktorí rozhodli o víťazstve už v prvom polčase. Hostí do ničoho nepustili a získali tri body. Župkovčania neprehrali už viac ako dvanásť mesiacov. Vladimír Vozár

Góly: A. Hric 4, Ru. Repiský 2, J. Repiský, Gonda, Jelínek. Rozhodoval Šimič ml., 150 divákov.

ŽUPKOV: M. Svrček - Ro. Repiský, Tribula, Borgula, Jelínek, Gonda, Rendla (80. Belan), J. Repiský, Mokrý, Ru. Repiský ml., A. Hric

M. LEHOTA: M. Baranec - J. Holička, Vl. Debnár, Krnáč, Pavlík, M. Holička, Tisovský, Šmikniar, Cigán, Červenák, Z. Debnár

Tekovská Breznica B - Horné Hámre 2:2 (1:1)

V tomto stretnutí sa stretli družstvá z konca tabuľky a tomu zodpovedal aj priebeh zápasu. Duel bol vyrovnaný a remíza zodpovedá jeho priebehu. Ján Havran

Góly: Bicka, Vlačuha - Štefanka, Herko. Rozhodoval J. Oslanec, 80 divákov.

TEK. BREZNICA B: M. Gaži - Kráľ, Havran, Bicka, Galbavý, Paller (15. Lauko), Vlačuha, Kasan, Kliment (46. J. Gaži), Horniak, Mikláš (69. Krulák)

H. HÁMRE: Pavol - Laurov, Chmola, Lipiansky, Prutkay, Vl. Majsniar, Uram (68. Čarada), Štefanka (69. Izák), Štubňa, Herko, P. Majsniar (89. M. Štefanka)

V Janovej Lehote sa nehralo

9. kolo: Trnavá Hora - Nevoľné 2:0 (0:0)

Janova Lehota - Ihráč - nehralo sa.

Kosorín - Krahule 5:0 (2:0)

Domáci ovládli od začiatku hraciu plochu a peknými kombinačnými akciami sa dostávali do súperovho pokutového územia. A vďaka tomu vsietili päť gólov. Výborný výkon podal domáci kapitán Čiliak, ktorý zaťažil súperove konto dvakrát. Dušan Karásek

Góly: Čiliak 2, I. Štefanovič, Kozár, Hrčka. Rozhodoval Bajnok, 60 divákov.

KOSORÍN: Karásek - I. Štefanovič, Bella, Legíň (46. M. Beňo), Pašák, Štroffek (65. Pulen), Čiliak, J. Štefanovič, Hrčka (80. Páchnik), Kozár, Ulrich

KRAHULE: Haško - M. Kapusta, Fillo (81. Ferenčár), Mužík (65. Šikula), Palík, Privalinec, Hörsch, Ivan, Handzuš, Brhlík, B. Kapusta

Šašovské Podhradie - Kremnické Bane 3:1 (1:0)

Prvý polčas stretnutia bol vyrovnaný. Domáci sa dostali do vedenia a v druhej časti už stretnutie držali pevne v rukách. Juraj Puliš

Góly: Puliš, Letaš, T. Urblík - Škvarka. Rozhodoval Fáber, 40 divákov.

Š. PODHRADIE: Kazár - Kostrian, Netolický, Holos, P. Urblík, Baran, T. Urblík, J. Danko, Letaš, M. Danko, Puliš (80. Pružina)

KR. BANE: Hlaváč - Vl. Wágner, Ivan, Neuschl, Osvald, Priwitzer, Haluška (46. Binder), Škvarka, R. Wágner, Kazár, Majda

Piteľová - Hronská Dúbrava 1:1 (0:0)