III. liga starší dorast
10. kolo: Podbrezová C - Žiar nad Hronom 1:0 (0:0)
Nová Baňa - Čadca 3:1 (1:1)
Góly: Krause, Mikuška, Luky
Výsledky 9. kola: Bytča - Zvolen 2:2, Krásno - MFK N. Baňa 1:2, Čadca - K. N. Mesto 7:3, Fiľakovo - L. Mikuláš 2:2, D. Kubín - Badín 3:3, Námestovo - Bánová 6:1, Fomat Martin - Podbrezová C 11:2, Žiar n. Hr. - Hôrky 2:0
Tabuľka po 9. kole
1. Martin 11 9 1 1 56:16 28
2. Badín 11 9 1 1 48:9 28
3. Námestovo 10 7 2 1 32:14 23
4. Zvolen 11 5 4 2 25:18 19
5. N. Baňa 10 5 3 2 30:27 18
6. Žiar 9 5 2 2 20:14 17
7. L. Mikuláš 11 5 1 5 26:19 16
8. D. Kubín 10 4 3 3 21:16 15
9. Čadca 11 5 0 6 24:25 15
10. Bánová 11 3 3 5 11:21 12
11. K. N. Mesto 11 3 2 6 18:37 11
12. Bytča 11 2 3 6 24:28 9
13. Krásno 11 2 3 6 15:24 9
14. Hôrky 11 1 4 6 14:37 7
15. Podbrezová C 10 2 0 8 10:51 6
16. Fiľakovo 11 0 4 7 13:31 4
III. liga mladší dorast
10. kolo: Podbrezová C - Žiar nad Hronom 2:0 (1:0)
Nová Baňa - Čadca 1:5 (1:3)
Gól: Dobrík
Výsledky 9. kola: Krásno - MFK N. Baňa 0:0, Čadca - K. N. Mesto 3:1, Fiľakovo - L. Mikuláš 4:1, D. Kubín - Badín 2:0, Námestovo - Bánová 5:0, Fomat Martin - Podbrezová C 4:2, Žiar n. Hr. - Hôrky 8:0
Tabuľka po 9. kole
1. Čadca 11 7 4 0 45:17 25
2. Zvolen 10 7 3 0 17:7 24
3. Martin 11 7 2 2 43:14 23
4. Námestovo 9 6 3 0 25:9 21
5. D. Kubín 11 4 6 1 15:9 18
6. K. N. Mesto 11 5 2 4 12:12 17
7. Krásno 11 5 2 4 13:19 17
8. Žiar 9 4 2 3 26:15 14
9. Badín 11 4 2 5 21:22 14
10. Fiľakovo 11 4 2 5 16:25 14
11. N. Baňa 10 3 2 5 13:18 11
12. Podbrezová C 11 3 1 7 21:31 10
13. Bytča 10 3 1 6 15:25 10
14. Bánová 11 2 2 7 13:28 8
15. L. Mikuláš 11 1 2 8 13:29 5
16. Hôrky 10 1 0 9 6:34 3
IV. liga dorast, juh
10. kolo: Hliník nad Hronom - Hodruša Hámre 0:5 (0:1)
Góly: Dubaj 3, Tóth, Vozár
Banská Štiavnica - Jesenské - nehralo sa
Výsledky 9. kola: B. Štiavnica - Tomášovce 3:4, Jesenské - Hliník n. Hr. 3:0, Hodruša - Tornaľa 7:0, Šalková - Krupina 0:0, Sliač - Tempus RS 2:2, Hriňová - V. Krtíš 2:2
Tabuľka po 9. kole
1. Krupina 9 8 1 0 16:2 25
2. Hriňová 9 6 3 0 27:8 21
3. Tomášovce 9 7 0 2 26:17 21
4. V. Krtíš 9 4 2 3 27:12 14
5. Šalková 9 3 5 1 15:8 14
6. Jesenské 9 3 3 3 20:18 12
7. B. Štiavnica 9 4 0 5 15:21 12
8. Tornaľa 9 3 2 4 11:16 11
9. Hod. Hámre 9 3 1 5 26:31 10
10. Tempus R. S. 9 2 3 4 23:19 9
11. Selce 8 2 1 5 16:23 7
12. Sliač 9 2 1 6 17:39 7
13. Hliník 9 2 0 7 10:21 6
14. Poltár 8 2 0 6 15:29 6
V. liga dorast, skupina C
10. kolo: Kremnica - Žarnovica 6:2 (3:2)
Góly: Širáň 2, Mezei, Polačko, Schmidt, Ziman - za domácich
Horné Hámre - Zvolenská Slatina 3:2 (0:1)
Góly: Búry, Kotrlec, Kováč
Výsledky 9. kola: Stožok - H. Hámre 7:2, H. Nemce - Hrochoť 7:1, Kováčová - Brusno 0:1, Očová - Detva 1:1, Dudince - S. Ľupča 7:0, Bzovík - Kremnica 1:0, Žarnovica - Zv. Slatina 5:1
Tabuľka po 9. kole
1. Žarnovica 9 7 1 1 26:7 22
2. Hont. Nemce 9 6 3 0 36:9 21
3. Detva 9 6 2 1 25:14 20
4. Bzovík 9 6 1 2 18:11 19
5. Stožok 9 5 1 3 25:19 16
6. Brusno 9 5 1 3 17:13 16
7. Kremnica 9 4 3 2 25:13 15
8. Očová 9 3 2 4 11:21 11
9. Kováčová 9 3 1 5 16:15 10
10. Hrochoť 9 3 1 5 13:19 10
11. H. Hámre 9 2 2 5 13:26 8
12. Dudince 9 2 1 6 17:27 7
13. Zv. Slatina 9 1 0 8 6:31 3
14. Sl. Ľupča 9 0 1 8 8:31 1
I. trieda dorast
10. kolo: Prestavlky - Janova Lehota 3:4 (2:3)
Góly: Kukučka, M. Beňo, Bugár - Sigeti 3, Müller
Brehy - Bzenica 4:1
Gól: J. Vanko - za hostí
Lovča - Dolná Ždaňa 0:7 (0:4)
Voznica, Lutila, Lovčica Tr. a B. Belá mali voľno
Predohrávka 13. kola: Dolná Ždaňa - Voznica 0:2
1. Voznica 7 7 0 0 40:3 21
2. Bzenica 8 6 0 2 21:12 18
3. Lovčica Tr. 6 4 0 2 27:11 12
4. B. Belá 6 4 0 2 21:12 12
5. J. Lehota 6 4 0 2 23:23 12
6. Lutila 7 3 0 4 16:28 9
7. Brehy 5 2 1 2 9:6 7
8. D. Ždaňa 7 1 0 6 16:30 3
9. Lovča 7 1 0 6 11:28 3
10. Prestavlky 7 0 1 6 7:38 1
I. liga starší žiaci Stred A
10. kolo: Nová Baňa - Čadca 1:2 (1:0)
Gól: Haspra
Ostatné výsledky: Žilina - Ružomberok 2:2, L. Mikuláš - Jupie B. Bystrica 1:2, Podbrezová - Námestovo 2:2, Dukla B. Bystrica Martin 1:1, D. Kubín - Č. Balog, Lučenec - Lok. Zvolen - nehlásili
1. Ružomberok 10 8 2 0 43:10 26
2. Žilina 10 7 2 1 52:9 23
3. Martin 10 7 2 1 32:6 23
4. Dukla 10 7 2 1 21:8 23
5. Podbrezová 10 5 2 3 26:14 17
6. Lok. Zvolen 9 3 4 2 11:10 13
7. Námestovo 10 3 4 3 13:15 13
8. D. Kubín 9 3 2 4 8:11 11
9. Č. Balog 9 3 1 5 9:33 10
10. Čadca 10 3 0 7 12:38 9
11. L. Mikuláš 10 2 1 7 8:33 7
12. N. Baňa 10 1 3 6 10:23 6
13. Jupie 10 1 2 7 4:25 5
14. Lučenec 9 1 1 7 6:20 4
I. liga starší žiaci Stred B
10. kolo: Nová Baňa - Čadca - odložené
Ostatné výsledky: Žilina - Ružomberok 3:0, L. Mikuláš - Jupie B. Bystrica 0:1, Podbrezová - Námestovo 5:0, Dukla B. Bystrica Martin 3:0, D. Kubín - Č. Balog, Lučenec - Lok. Zvolen - nehlásili
1. Dukla 10 9 1 0 47:2 28
2. Žilina 9 8 0 1 72:3 24
3. Ružomberok 10 8 0 2 45:10 24
4. Martin 10 8 0 2 42:7 24
5. Lok. Zvolen 9 7 0 2 37:12 21
6. Podbrezová 10 6 1 3 47:11 19
7. Námestovo 10 5 2 3 35:22 17
8. D. Kubín 8 3 1 4 20:19 10
9. Č. Balog 9 2 2 5 13:31 8
10. Čadca 9 2 1 6 12:37 7
11. Lučenec 9 1 1 7 8:43 4
12. L. Mikuláš 10 1 0 9 7:53 3
13. Jupie 10 1 0 9 2:73 3
14. N. Baňa 9 0 1 8 1:65 1
II. liga starší žiaci
10. kolo: Žiar nad Hronom - Zvolen C 4:0 (1:0)
Góly: Arendáš 3, Kukučka
Banská Štiavnica - Tisovec 1:6 (0:2)
Gól: Ďurovič
Dohrávka 7. kola: Žiar nad Hronom - MFK Banská Bystrica 4:2 (3:2)
Góly: Arendáš 2, Hanuška, Mojžiška
Výsledky 9. kola: B. Štiavnica - MFK B. Bystrica 2:3, Tisovec - Žiar n. Hr. 3:1, Zvolen C - Revúca 3:1, Detva - Badín 6:0, Fiľakovo - Krupina 0:2, Sliač - Tempus RS 0:1, R. Sobota - Hriňová 5:0
Tabuľka po 9. kole
1. Tempus R. S. 9 9 0 0 50:5 27
2. Krupina 9 8 1 0 30:1 25
3. Detva 9 6 0 3 25:13 18
4. Zvolen C 9 5 1 3 25:29 16
5. Tisovec 9 5 0 4 30:23 15
6. Revúca 9 5 0 4 18:18 15
7. B. Bystrica 8 4 2 2 16:8 14
8. Žiar 8 4 0 4 25:9 12
9. Sliač 8 4 0 4 19:21 12
10. MŠK R. Sobota 9 3 2 4 21:21 11
11. Hriňová 8 2 0 6 12:26 6
12. Badín 9 2 0 7 8:45 6
13. Fiľakovo 9 0 2 7 4:28 2
14. B. Štiavnica 9 0 0 9 7:43 0
II. liga mladší žiaci
10. kolo: Žiar nad Hronom - Zvolen C 6:0 (5:0)
Góly: Šimko 4, Pittner, Rišňovský
Banská Štiavnica - Tisovec 4:0 (4:0)
Góly: Zorvan 3, Židík
Dohrávka 7. kola: Žiar nad Hronom - MFK Banská Bystrica 6:1 (5:0)
Góly: Šimko 3, Pittner 2, Páleník
III. liga starší žiaci
10. kolo: Kremnica - Hliník nad Hronom 2:0 (1:0)
Góly: Koniar, Novodomec
Horehron - Žiar nad Hronom B - nehralo sa
Žarnovica - Kováčová 0:0
Výsledky 9. kola: S. Ľupča - Kremnica 1:7, H. Nemce - Žarnovica 2:1, Kováčová - Brusno 5:1, Selce - Heľpa 5:0, Dudince - Horehron 7:0, Žiar n. Hr. B - Hliník n. Hr. 6:0
Tabuľka po 9. kole
1. Žarnovica 9 7 1 1 31:6 22
2. Žiar B 8 6 1 1 26:10 19
3. Kremnica 9 5 1 3 33:16 16
4. Selce 9 4 4 1 24:10 16
5. Hont. Nemce 9 5 1 3 20:14 16
6. Dudince 9 4 2 3 30:14 14
7. Hliník 9 4 2 3 19:20 14
8. Heľpa 9 2 3 4 18:22 9
9. Horehron 9 2 2 5 13:31 8
10. Kováčová 8 2 1 5 10:33 7
11. Brusno 9 1 1 7 8:28 4
12. Sl. Ľupča 9 0 3 6 10:38 3
III. liga mladší žiaci
10. kolo: Kremnica - Hliník nad Hronom 7:0
Góly: Hovorič 3, Sekereš 2, Chvoriak, Ondrejka
Horehron - Žiar nad Hronom B - nehralo sa
Žarnovica - Kováčová - nehralo sa
I. trieda žiaci
Dohrávka 3. kola: Prestavlky - Štiavnické Bane 4:2 (1:0)
Góly: Kováč, Barbora, P. Kukučka, Pe. Kukučka - Neuschl, Goral
Veľká Lehota - Tekovská Breznica - nehralo sa
Voznica - Župkov 11:0 (4:0)
Góly: Pajerský 3, P. Blahút 2, Kaška 2, Blaho, J. Blahút, Arvaj, Ro. Gunda
Hodruša Hámre - Lovčica Trubín - nehralo sa
1. Hod. Hámre 6 6 0 0 42:6 18
2. Voznica 7 5 1 1 53:9 16
3. V. Lehota 6 4 1 1 16:8 13
4. Lovčica Tr. 6 4 0 2 23:9 12
5. Prestavlky 7 3 0 4 17:28 9
6. Štiav. Bane 7 2 0 5 13:24 6
7. Župkov 7 1 0 6 9:42 3
8. Tek. Breznica 6 0 0 6 2:49 0
MALÝ FUTBAL
10. kolo: Repište - Stará Kremnička 2:0 (1:0)
Góly: Krátky 2
Lovča - Ostrý Grúň 1:14 (1:6)
Gól: Beňo - za domácich
Ihráč - Rudno nad Hronom 4:0 (2:0)
Góly: Koneradský 2, Belička 2
Vyhne - Hronský Beňadik 2:1 (1:1)
Góly: Kovár, Smelák - Kasan
1. J. Lehota 8 8 0 0 60:10 24
2. O. Grúň 8 7 0 1 38:3 21
3. Hr. Beňadik 8 5 0 3 37:12 15
4. Repište 9 5 0 4 14:16 15
5. Ihráč 8 4 1 3 18:17 13
6. Vyhne 8 3 1 4 14:20 10
7. B. Belá 8 2 0 6 13:16 6
8. St. Kremnička 8 2 0 6 7:34 6
9. Lovča 7 2 0 5 15:43 6
10. Rudno 8 1 0 7 4:49 3