Utorok, 19. február, 2019 | Meniny má Vlasta

Hodruša-Hámre potvrdila zaslúžený postup

Počas celej sezóny figurovala Hodruša-Hámre na špici tabuľky I. triedy. Jednoznačné víťazstvo v poslednom zápase potvrdilo, že postup do 5. ligy si zaslúži.

Hodruša-Hámre (v modrých dresoch) postúpila do 5. ligy.Hodruša-Hámre (v modrých dresoch) postúpila do 5. ligy.(Zdroj: EVA ŠTENCLOVÁ)

I. TRIEDA

26. kolo

Brehy - Lovčica Tr. 3:0 (1:0)

Slaská - Tek. Breznica 4:2 (3:2)

Slaská začala vo svižnom tempe a už v 15. min. vyhrávala 2:0. Potom prebrali iniciatívu hostia, ktorým sa dvomi gólmi podarilo vyrovnať. Tesne pred prestávkou sa domáci ujali vedenia po hlavičke z rohu. V druhom polčase sa útoky striedali na obidvoch stranách. Gól však dokázali streliť už len Slašťania.

Rozhodoval Priebera

Góly: Gordulič 2, Silný, Hric

Peter Hric

Hod. Hámre - Bzenica 4:0 (2:0)

Jednoznačné víťazstvo domácich, ktorí predviedli pekný futbal a potvrdili zaslúžený postup do 5. ligy.

Rozhodoval Košarník, 80 divákov

Góly: 28.Listofer, 14. Galeta, 48., 62. Ološtiak

Hod. Hámre: Bocian - Ološtiak, J. Brodziansky, Galeta, L. Káčer, P. Baláž (50. Š. Švihla), Listofer, Kapusta, M. Káčer (52. P. Brodziansky), Šalka (46. F. Baláž), Kramár

Bzenica: Hlaváč (54. Bosák) - Kicko, Horváth, Kliman, Šimko (37. Kmeť), J. Rozenberg (81. I. Rozenberg), Rybár, Demko, Fehér, Kačák, Majer

Milan Kráľ

H. Ves - D. Trnávka 2:1 (2:0)

Domáci vyhrávali po polčase 2:0. Ďalšie šance nepremenili a tak sa o výsledok museli strachovať do konca zápasu.

Rozhodoval Truban, 120 divákov

Góly: Neuchl, Širáň

Dušan Reiter

Voznica - St. Kremnička 5:4 (2:0)

Domáci nastúpili bez hráčov dorastu, ktorí bojovali o prvenstvo vo svojej súťaži. Na obidvoch stranách prevládala bezstarostnosť, čo vyústilo do pomerne vysokého počtu strelených gólov.

Rozhodoval Pinka, 80 divákov

Góly: 30. Nemec, 45., 82. M. Blaho, 60. Pavol, 73. P. Blaho, - 50., 52. Franc, 80. S. Gulička, 87. Poliak

Voznica: Číž - Benča, Slosiar (50. S. Mihálik), E. Mihálik, P. Blaho, Mocpajchel, Kršiak, M. Blaho, Nemec, Jančok (61. P. Ondrej), Kliman

St. Kremnička: Šarközi - Osvald, Abrahám, Paller, Kollár, L. Gulička, Poliak, Ondruš, Palenčár, Franc, S. Gulička

Kamil Blaho

Vyhne - Rudno 8:1 (3:0)

Výsledok zodpovedal priebehu zápasu, domáci mohli vyhrať aj dvojciferným číslom.

Rozhodoval Lešniak, 150 divákov

Góly: 18., 64., 75. Zuberník, 37., 56. Hrnčiar, 83. Šmikniar, 80. Kašiar, 78. Ľupták - 64. Búry (11 m)

Vyhne: Herold - Bujňák, Gocník (46. Packo), Šmikniar, Pavla, Hrnčiar, Ľupták, Zuberník, Babic, Kašiar, Štefanka (80. Tomčány)

Jozef Halaj

Repište - B. Belá 4:2 (4:0)

O výsledku sa rozhodlo už v prvom polčase. V druhom, po prestriedaní, sa hra vyrovnala. Domáci sa nechceli zraniť, lebo o týždeň cestujú do českého Řepišťa, s ktorým majú družbu a je tam turnaj.

Rozhodoval Katina, 130 divákov

Góly: 3. P. Ulbrík, 38. Kodrík, 40. Ľ. Ulbrík, 43. M. Karvaš - 73. Durbák, 76. Puškár

Repište: Slaný - Čech, P. Karvaš, E. Kmeť, M. Karvaš, Kráľ, Želiar (46. Vincúr, 79. Marko), Kordík, Hurta, P. Ulbrík, Ľ. Ulbrík

B. Belá: Prokaj - Palášthy, Javorský, Hanzlík, Selym, Klein, Lukač (15. Kupček), Buzalka, Hankovič, Puškár, Durbák (70. Ľupták)