Pondelok, 22. apríl, 2019 | Meniny má Slavomír

Hodruša-Hámre potvrdila zaslúžený postup

Počas celej sezóny figurovala Hodruša-Hámre na špici tabuľky I. triedy. Jednoznačné víťazstvo v poslednom zápase potvrdilo, že postup do 5. ligy si zaslúži.

Hodruša-Hámre (v modrých dresoch) postúpila do 5. ligy.Hodruša-Hámre (v modrých dresoch) postúpila do 5. ligy.(Zdroj: EVA ŠTENCLOVÁ)

I. TRIEDA

26. kolo

Brehy - Lovčica Tr. 3:0 (1:0)

Slaská - Tek. Breznica 4:2 (3:2)

Slaská začala vo svižnom tempe a už v 15. min. vyhrávala 2:0. Potom prebrali iniciatívu hostia, ktorým sa dvomi gólmi podarilo vyrovnať. Tesne pred prestávkou sa domáci ujali vedenia po hlavičke z rohu. V druhom polčase sa útoky striedali na obidvoch stranách. Gól však dokázali streliť už len Slašťania.

Rozhodoval Priebera

Góly: Gordulič 2, Silný, Hric

Peter Hric

Hod. Hámre - Bzenica 4:0 (2:0)

Jednoznačné víťazstvo domácich, ktorí predviedli pekný futbal a potvrdili zaslúžený postup do 5. ligy.

Rozhodoval Košarník, 80 divákov

Góly: 28.Listofer, 14. Galeta, 48., 62. Ološtiak

Hod. Hámre: Bocian - Ološtiak, J. Brodziansky, Galeta, L. Káčer, P. Baláž (50. Š. Švihla), Listofer, Kapusta, M. Káčer (52. P. Brodziansky), Šalka (46. F. Baláž), Kramár

Bzenica: Hlaváč (54. Bosák) - Kicko, Horváth, Kliman, Šimko (37. Kmeť), J. Rozenberg (81. I. Rozenberg), Rybár, Demko, Fehér, Kačák, Majer

Milan Kráľ

H. Ves - D. Trnávka 2:1 (2:0)

Domáci vyhrávali po polčase 2:0. Ďalšie šance nepremenili a tak sa o výsledok museli strachovať do konca zápasu.

Rozhodoval Truban, 120 divákov

Góly: Neuchl, Širáň

Dušan Reiter

Voznica - St. Kremnička 5:4 (2:0)

Domáci nastúpili bez hráčov dorastu, ktorí bojovali o prvenstvo vo svojej súťaži. Na obidvoch stranách prevládala bezstarostnosť, čo vyústilo do pomerne vysokého počtu strelených gólov.

Rozhodoval Pinka, 80 divákov

Góly: 30. Nemec, 45., 82. M. Blaho, 60. Pavol, 73. P. Blaho, - 50., 52. Franc, 80. S. Gulička, 87. Poliak

Voznica: Číž - Benča, Slosiar (50. S. Mihálik), E. Mihálik, P. Blaho, Mocpajchel, Kršiak, M. Blaho, Nemec, Jančok (61. P. Ondrej), Kliman

St. Kremnička: Šarközi - Osvald, Abrahám, Paller, Kollár, L. Gulička, Poliak, Ondruš, Palenčár, Franc, S. Gulička

Kamil Blaho

Vyhne - Rudno 8:1 (3:0)

Výsledok zodpovedal priebehu zápasu, domáci mohli vyhrať aj dvojciferným číslom.

Rozhodoval Lešniak, 150 divákov

Góly: 18., 64., 75. Zuberník, 37., 56. Hrnčiar, 83. Šmikniar, 80. Kašiar, 78. Ľupták - 64. Búry (11 m)

Vyhne: Herold - Bujňák, Gocník (46. Packo), Šmikniar, Pavla, Hrnčiar, Ľupták, Zuberník, Babic, Kašiar, Štefanka (80. Tomčány)

Jozef Halaj

Repište - B. Belá 4:2 (4:0)

O výsledku sa rozhodlo už v prvom polčase. V druhom, po prestriedaní, sa hra vyrovnala. Domáci sa nechceli zraniť, lebo o týždeň cestujú do českého Řepišťa, s ktorým majú družbu a je tam turnaj.

Rozhodoval Katina, 130 divákov

Góly: 3. P. Ulbrík, 38. Kodrík, 40. Ľ. Ulbrík, 43. M. Karvaš - 73. Durbák, 76. Puškár

Repište: Slaný - Čech, P. Karvaš, E. Kmeť, M. Karvaš, Kráľ, Želiar (46. Vincúr, 79. Marko), Kordík, Hurta, P. Ulbrík, Ľ. Ulbrík

B. Belá: Prokaj - Palášthy, Javorský, Hanzlík, Selym, Klein, Lukač (15. Kupček), Buzalka, Hankovič, Puškár, Durbák (70. Ľupták)

5. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie
  6. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou?
  7. Jozef Miloslav Hurban sa dostal do vesmíru
  8. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori
  9. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým?
  10. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou? 2 365

V dedinke Beluj zdobí centrum veľkonočná sliepočka zo sena (+ FOTO)

Po Veľkej noci chystajú v malom dedinskom múzeu výstavu kraslíc z belujských domácností.

Sliepočka zo sena.
SPRÁVU SME AKTUALIZOVALI O 17.52

Pri Trnavej Hore pátrali po vetroni, žiadny spadnutý však nenašli

Na miesto smerovali záchranné zložky, pád sa ale podľa policajnej hovorkyne nepotvrdil.

Kúpalisko na jeden víkend ožije. Chystajú na ňom letný Big air v meste

Big Air v meste je športovo-zábavná šou, ktorá spája profesionálne športové preteky s hudobným festivalom.

V Kremnici chystajú letný Big Air v meste.

Žiarčana (36) obvinili pre drogy (+ POLICAJNÉ VIDEO)