Pondelok, 18. február, 2019 | Meniny má Jaromír

Hlinka sa v zápase so Župkovom ťažko zranil

Hráč Vyhní, Slavomír Hlinka, nebude na nedeľňajší zápas spomínať v najlepšom. V 70. minúte sa totiž nepríjemne zranil. Podľa našich informácií má pravdepodobne zlomenú lícnu kosť.

Dolná Trnávka zdolala Kosorín 3:0.Dolná Trnávka zdolala Kosorín 3:0.(Zdroj: ARCHÍV)

Hráč Vyhní, Slavomír Hlinka, nebude na nedeľňajší zápas spomínať v najlepšom. V 70. minúte sa totiž nepríjemne zranil. Podľa našich informácií má zrejme zlomenú lícnu kosť.

I. TRIEDA

2. kolo

Kosorín - Brehy 1:1 (1:1)

Góly: Pella

H. Ves - Voznica 4:1 (2:0)

Góly: B. Neuschl 2, Urgela, Marianik (11m)

4. kolo

Lovča - Rudno 4:2

Góly: Magula 2, Páleník, Benča

7. kolo

Rudno - H. Ves 0:2 (0:1)

Slaská - Voznica 2:2 (1:1)

Vo vyrovnanom prvom polčase si viac šancí vypracovali hostia, ktorí sa aj ujali vedenia. Domáci vyrovnali pred koncom prvého dejstva. V druhom Slaská štyrikrát nastrelila konštrukciu bránky, ale streleckú smolu neprelomila. Aj preto sa zápas skončil iba remízou.

Góly: Vanko, Silný

Peter Hric

D. Trnávka - Kosorín 3:0 (1:0)

Domáci dali svoj prvý gól už v deviatej minúte, keď sa po centri z priameho kopu presadil Maroš Struhár. Až do konca zápasu mali domáci aj hostia niekoľko dobrých šancí. D. Trnávka potvrdila svoje víťazstvo v závere zápasu, keď druhý gól pridal po prihrávke Dominika Dodoka Miro Dovec. O posledný gól sa postaral Jaro Ginič po dorážke v pokutovom území.

Rozhodoval Michňa, 50 divákov

Góly: M. Struhár, M. Dovec, Ginič

D. Trnávka: A. Struhár - Dodok, M. Dovec, Páchnik (46. Kúšik), M. Struhár, Slušný, Ro. Boška, Kysel, J. Dovec (76. Král), Kopčan, Ginič

Kosorín: Ertl - I. Štefanovič, Nemčok, Hríň (65. Hrčka), Štrofek (83. Beňo), Čiliak, I. Paučo, A. Paučo, Husár, Bella, J. Štefanovič

Miroslav Kúšik

Brehy - Bzenica 0:1 (0:0)

Vo vyrovnanom zápase, keď domáci nepremenili niekoľko šancí a nedokázali prekonať organizovanú obranu hostí, Bzenica hrala na rýchle protiútoky. Jeden z nich využila 5 min. pred koncom, keď si na center nabehol nekrytý Krištof a hlavou vsietil jediný gól zápasu. Rozhodol tak o šťastnom víťazstve hostí.

Rozhodoval Truban, 80 divákov

Gól: 85. Krištof

Brehy: Martinec - Hubač, Fajčík, Baláž, Gorbov (54. M. Tužinský), M. Polc, J. Tužinský (68. Polnišer), Michal Polc, I. Tužinský (54. Šalka), Kliman, Obercian (81. Sluka)

Bzenica: Bosák - Kicko (78. Bahno), Kliman, R. Šimko, J. Rosenberg, Demko, Kačák (46. Leba), Rybár, M. Šimko (90. I. Rosenberg), Krištof, Majer

Jozef Bakoš

Kremnica - Repište 0:1 (0:0)

Hostia prišli do Kremnice s jasným cieľom odniesť si domov nejaký bod. Prvý polčas bol bojovný a na obidvoch stranách sa hral výborný futbal. Hostia hrozili každým útokom, ale boli to práve domáci, ktorí zahodili dve čisté šance Mazúrom a Žiarnym. Preto sa prvý polčas skončil nerozhodne 0:0. Druhý začali lepšie Kremničania, ktorí tiež zahodili dve čisté šance. To sa im vypomstilo a hostia využijúc zaváhanie domácej obrany vsietili víťazný gól Králom. Záver zápasu domáci nezvládli, Mazúr bol po zbytočnom faule vylúčený. Nastala vyhrotená situácia, keď faulovaný hráč Stanislav Želiar hrubo urážal a nadával hlavnému usporiadateľovi a predstaviteľom Obfz.

Rozhodoval Stanislav Šuhajda, 180 divákov

Gól: 63. R.Král

Kremnica: Kováč - Bíreš (70. Hoz), Ďurica, Urgela, Lupták, Wollner, Tokár, Kuzma (75. Mališ), Mazúr (91. Červená karta), Žiarny, Palík

Repište: Slaný, Čech, Želiar, Kmeť, Král, M. Karvaš, P. Karvaš, Hurta, P. Ulbrík, L. Ulbrík, Vincúr

Juraj Paulík

Vyhne - Župkov 1:0 (1:0)

Vyhne boli po celý zápas futbalovejšie. Vytvorili si sedem čistých gólových šancí, ktoré nepremenili. V 70. min. sa ťažko zranil Slavomír Hlinka, ktorý má údajne zlomenú lícnu kosť.

Rozhodoval Košárnik, 150 divákov

Gól: 6. Kašiar

Vyhne: Herold - Paula,Bujňák, Gocník, Hlinka (70. Koreň), 85. Gálik), Hrnčiar, Lupták, Zuberník, Vanko, Štefanka, Kašiar (88. Chovan)

Martin Majerský

Lovča - T. Breznica 0:2 (0:2)

Hosťujúce mužstvo domácich prekvapilo, keď využilo chyby v súperovej obrane a už v 10. minúte vyhrávalo 0:2. Potom sa hra vyrovnala a svoje šance obidva tímy už nedokázali využiť. Domácim nepomohol ani záverečný tlak.