Nedeľa, 24. február, 2019 | Meniny má Matej

Lovčica -Trubín rozstrieľala Jastrabú

Až osem gólov padlo v ostatnom zápase do brány Jastrabčanov. Pitelovčania doma podľahli najslabšiemu tímu súťaže, Kopernici.

(Zdroj: ILUSTRAČNÉ ARCHÍV)

II. TRIEDA SEVER

11. kolo

Hr. Dúbrava - Kr. Bane 2:0 (2:0)

Od začiatku domáci na hostí tlačili. Dve šance, ktoré mali do konca polčasu, dokázali premeniť. V druhom dejstve si Hr. Dúbrava vytvorila veľké množstvo príležitostí, ktoré však nedokázala premeniť. Hosťujúce mužstvo môže byť s prehrou 0:2 spokojné.

Rozhodoval Fáber, 60 divákov

Góly: 22., 38. Bezdeda

Hr. Dúbrava: Tužinský - Beracko (75. J. Oravec), Ihring, Lehotský, Karaffa, Gregáň, Dúbravský, Marko (40. M. Oravec), Cibula, Janeček (70. Brhlík), Bezdeda

Tomáš Lintner

Lovčica Tr. - Jastrabá 8:0 (1:0)

V prvom polčase mali domáci 5 vyložených šancí, ale využili len jednu. Po prestriedaní hráčov v druhom polčase hostí prestrieľali.

Rozhodoval Búci, 100 divákov

Góly: 16. Kapusta, 57., 60. Debnár, 73., 76. Kováč, 81., 82. Bilčík, 88. Krajči

Lovčica Tr.: Bača - Krajči, Bajnok, Janek (53. Vincent), Koza (70. Kováč), Bilčík, Kollár, Foltán, Kapusta, Macko (46. Vrtík), Fabian (46. Debnár)

Jastrabá: J. Bajnok -M. Hric, J. Hric, Milčík, J. Srnka (52. Hort), T. Mališ, P. Mališ, M. Srnka (465. Rafaelis), Barboriak, Hrmo (70. Hudec), R. Bajnok

Miroslav Regináč

Pitelová - Kopernica 0:2 (0:0)

Domáci po najslabšom výkone súťaže prehrali s outsiderom 0:2.

Rozhodoval Tabernaus, 40 divákov

Góly: 52., 65.Slašťan 2

Pitelová: Barát - Nárožný (70. Kollár), R. Mališ (65. Urgela), M. Mališ, J. Mališ, M. Henžel, Fábik (46. Michal Henžel), Michalisko, Egyed, Mišík, Milčík

Kopernica: Medla - M. Slašťan, Melcer, Mesík, Weis, Smida, Hodrušský (66. Šuta), Šecl, I. Slašťan, Matuška (72. Ivanič), Kádaši (90. Nikodém)

Marián Štefanka

Nevoľné - Ihráč 1:2 (1:2)

Futbalisti z Ihráča si po susedskom derby držia niekoľko zápasov neporaziteľnosť. Ani tentoraz sa túto šnúru domácim hráčom nepodarilo pretrhnúť a v zápase priemernej úrovne nezískali ani bod.

Rozhodoval Páleník, 65 divákov

Góly: 34. P. Baláž - 4. R. Kollár, 37. M. Bitala

Nevoľné: Páchnik - Mil. Kapusta, P. Baláž, Adamec, Krajčík, Mazúr (80. Novodomec), Mich. Kapusta, P. Króner, R. Króner (71. F. Baláž), Hric, Vlkovič

Ihráč: Marián Bitala - J. Henžel (75. Gajdoš), Milan Bitala (65. Slašťan), Ivan, Matuška, Červenák, D. Kollár, R. Kollár, R. Henžel, Sklenka, Ceplák

Emil Koniar

St. Kremnička - Š. Podhradie 1:1 (0:1)

Vyrovnané stretnutie a remíza je spravodlivá pre obe mužstvá.

Rozhodoval Truban, 50 divákov

Góly: 60.M. Paler - 17. J. Danko

St. Kremnička: Ďurča - Sklenka, Goral, Paler, Mezej, Bugár (46. Abrahám), Gulička, Šarkozy, Šimko, Paulík (46. Poliak), Pobežka

Š. Podhradie: Číž - Husár, Čierny, Netolický, Holos, Sedliak, Danko, Kostrian, Pavlove, T. Urblík, P. Urblík

Silvester Rajčan

Tr. Hora - J. Lehota 1:0 (0:0)

Hostia mali v prvom polčase miernu prevahu. Viacero šancí však nepremenili aj vďaka výborne chytajúcemu domácemu brankárovi. Hra sa v druhom polčase vyrovnala, čo využili najmä Trnavohorčania, ktorí dokázali z priameho kopu, z 30 metrov, vsietiť víťazný gól.