Sobota, 16. december, 2017 | Meniny má Albína

Napriek prehre sa Žiarčanky ukázali v dobrom svetle

Po prvom vyhratom sete žiarske volejbalistky nedokázali zápas dotiahnuť do víťazného konca.

(Zdroj: ILUSTRAČNÉ EVA ŠTENCLOVÁ)

EXTRALIGA ŽENY

18. kolo

UKF Nitra - MŠK Žiar 3:1 (-22, 20, 21, 25)
107 min., rozhodovali Smolko a Szász, 150 divákov
Vo vyrovnanom dueli rozhodli napokon väčšie skúsenosti a túžba po víťazstve domácich volejbalistiek. Žiarčanky sa predstavili pod Zoborom v dobrom svetle, ale po prvom víťaznom sete už nedokázali domácim vzdorovať a nakoniec zápas prehrali.

AC Uniza Žilina - VTC Pezinok 0:3 (-22, -25, -15), VK Spišská Nová Ves - COP Nitra 2:3 (18, -17, 20, -20, -15), VK Gat Solutions Senica - Spoje Paneurópa Bratislava 3:1 (-22, 17, 23, 12)

1. COP Nitra 18 15 3 49:22 33

2. UKF Nitra 18 15 3 49:24 33

3. Pezinok 18 13 5 46:31 31

4. S. N. Ves 18 8 10 38:38 26

5. Senica 18 7 11 35:39 25

6. Žiar 18 7 11 29:39 25

7. Žilina 18 4 14 21:47 22

8. Spoje BA 18 3 15 23:50 21

1. Makové koláče sú v Luxembursku exotika – hovorí Kremničanka Michaela Brunnerová (+FOTO) 174