Piatok, 16. november, 2018 | Meniny má Agnesa

Úvodný ročník zimnej futbalovej ligy má už svojho víťaza

Galaktikos vo finále zdolali Warburgovcov až po penaltovom rozstrele.

Finále zimnej žiarskej futbalovej ligy rozhodol až penaltový rozstrel.(Zdroj: MM)

ŽIAR NAD HRONOM. Uplynulý víkend sa rozhodlo o prvom víťazovi zimnej ligy. Diváci mali možnosť vidieť kvalitné zápasy a veľmi napínavé finále, v ktorom sa o víťazovi rozhodlo až po pokutových kopoch. Víťaz ligy si zahrá s víťazom zimnej ligy na Skalke zápas o putovný superpohár. Najlepším strelcom ligy sa stal Rapčan s 35 gólmi. Za najsympatickejší výkon brankára sme určili gólmana z Blomquist trucking Vozára.

FC WARBURGOVCI – RESAKO (5:3) 10:4
V prvom zápase, v ktorom išlo o postup do finále, bol prvý polčas veľmi vyrovnaný. V peknom zápase plnom emócií , mali v druhom polčase navrch Warburgovci a zaslúžene si vybojovali postup do finále.

GARDEN BAR – GALAKTIKOS (2:5) 2:14
Úvod zápasu bol veľmi opatrný a prevahu nemal ani jeden tím. V polovici zápasu však iniciatívu prevzali do svojich rúk hráči Galaktikosu. Galaktikos ako favorit v druhom polčase začal premieňať svoje šance a postup do finále mali takmer istý. Ku koncu zápasu si už iba šetrili sily na finále. Hráči z Gardenu v druhom polčase vôbec neskórovali.

zápas o 3. miesto GARDEN BAR – RESAKO (3:6) 6:10
V dôležitom zápase o 3 miesto sa ujali vedenia chlapci z Resako. Za stavu 3:0 v prospech Resako mali Gardenáci dosť šancí na skórovanie, napriek tomu sa im v polčase podarilo skórovať iba 3-krát, zatiaľ čo súper mal presnejšiu mušku a vsietil 6-krát. Resako viedlo celý zápas a nakoniec ho priviedli do úspešného konca. Garden bar obsadil neobľúbené 4 miesto.

FINÁLE FC WARBURGOVCI – GALAKTIKOS (0:1) 4:4 2:3 PK
Finále prvého ročníka začalo rýchlym tempom a divákom bolo hneď jasné, že uvidia kvalitné stretnutie. Prvý gól sa podarilo streliť Galaktikosu a mohol pridať ešte jeden pri 2 minútovej presilovke, pre väčší počet hráčov Warburgovcov na ploche. Túto výhodu však nevyužili. V druhom polčase sa podarilo Warburgovcom vyrovnať . Veľmi vyrovnaný zápas, v ktorom nebol favorit, priniesol veľmi pekný futbal, ktorý skončil v riadnom hracom čase remízou, museli nakoniec rozhodnúť strely zo značky pokutových kopov.

1. Kupujete alebo predávate byt? Týchto 5 vecí si skontrolujte!
  2. Spoločenská zodpovednosť je súčasťou podnikania
  3. Hodnotenie profesionála: Dovolenka na Seycheloch
  4. Ľudia si už neuvedomujú, že ich svet nekončí na vlastnom prahu
  5. Televízor s 8K rozlíšením je realitou. Kúpiť či čakať?
  6. Psychológ varuje rodičov: Nesnažte sa byť dokonalými
  7. EY Podnikateľ roka: hľadáme slovenské príbehy!
  8. Platíte si poistenie domova zbytočne?
  7. Ekonomická diplomacia Indonézie
  8. Ako si vieme zabezpečiť štedrý a spokojný dôchodok?
  9. Kupujete alebo predávate byt? Týchto 5 vecí si skontrolujte!
  10. 5 brigád, ktoré pomôžu v budúcej kariére 4 155

Nehoda: Vrtuľník letel po zraneného vodiča (22)

Mladý vodič utrpel pri náraze mnohopočetné poranenia.

Veľká investícia do rekonštrukcie kaštieľa: Oživia pivnicu a sľubujú aj kaviareň

Múzeum vo Svätom Antone dostane na rekonštrukciu 3,2 milióna eur.

Talentovaný Žiarčan nastúpil za HKM Zvolen

Martin Magdolen prvýkrát v kariére okúsil najvyššiu slovenskú hokejovú ligu.

Žarnovica prezimuje v strede tabuľky

Hráči Žarnovice skončili po jesennej časti na siedmom mieste. Boj o záchranu sa ich nedotkne. Vďaka spolupráci s FK Pohronie majú ambície sa na jar posunúť v tabuľke vyššie. S časti úspešnú sezónu zhrnul tréner MFK Žarnovica Radoslav Urgela