Utorok, 22. máj, 2018 | Meniny má Júlia, Juliána

Zimná futsalová sezóna je v plnom prúde

V treťom kole na Skalke podľahol úradujúci majster Fo-Fu. V Žiari nad Hronom predviedli výborný zápas mužstvá Galaktikosu a PSČ.

Perla porazila aj Slaskú, upevnila si tak pozíciu lídra(Zdroj: Ivan Mriška)

V šlágri kola deľba bodov

ZIMNÁ LIGA ŽIAR NAD HRONOM

3. kolo

SKUPINA A

Sršne – Warburgovci 4:11 (1:5)

Góly: Žnava 1, Škriniar 2, S. Páleník 1- M. Páleník 1, Kravárik 4, Žiak 2, Rozemberg 1, Bajnok 1, Debnár 1, Golha

Rozhodoval: M. Priebera

Sršne: Struhár – Šebeň, S. Páleník, Lešták, Žnava, Cvejkuš, J. Páleník, Ja. Páleník, Škriniar, Rakovský

Wartburgovci: Mokroš – M. Páleník, Žiak, Golha, Rozemberg, Debnár, Kollár, Kravárik, Škorec, Hromádka

Zaslúžené víťazstvo Wartburgovcov. Sršne predviedli najslabší výkon v súťaži. V budúcom kole sa Wartburgovci stretnú s Perlou, ktorá ešte neprehrala. Už teraz sa sľubuje divácky atraktívny zápas. Po prípadnej výhre sa Wartburgovci budú mať možnosť dostať na čelo tabuľky skupiny A.

Perla – FC Slaská 13:4 (7:2)

Góly: Túry 6, Štrba 3, Kliman 1, Horváth 1, Zvara 2 – Lalo 2, Bahno, Gašparík

Rozhodoval: Z. Ivan

Perla: D. Ivan - Zvara, Horváth, Kliman, Šebeň, Mališ, Štrba, Hudec

FC Slaská: Kupči – Hric, Vanko, Masarovič, Gašparík, Mališ, Bahno, Topolan, Silný, Lalo

Kvalitný, rýchly zápas s prevahou Perly, ktorá je zaslúžene na čele skupiny A. Slaská predviedla sympatický výkon, na body jej to však nestačilo.

Galaktikos – PSČ 96621 8:8 (4:4)

Góly: Turkota 3, T. Macejko 3, M. Rapčan 2 – Beňo 3, Ondrík 2, Greguš 1, Šebeň 1, Kukučka 1

Galaktikos: J. Rapčan – T. Macejko, Turkota, Blaho, Šály, M. Rapčan, V. Rapčan, J. Macejko, Ulrich

PSČ 96621: Číž – Kukučka, Sedliak, Beňo, Ondrík, Greguš, Šebeň

Napínavý zápas od prvej až do poslednej minúty. Obe mužstvá sa striedali vo vedení, vyhrať mohlo jedno aj druhé mužstvo. Remíza je však spravodlivá.

FC Sa mi nechce –FC Šášov 9:7 (3:3)

Góly: S. Prokaj 1, Koces 3, Sekula 2, Lupták 1, Halát 2 – Bugár 4, Gaži 1, Mekýš 2

FC Sa mi nechce: Herold – Lupták, Buzalka, Kosec, Zorvan, Prokaj ml., Prokaj st., Adamov, J. Sekula, Chovan, Kysel, Halák

FC Šášov: Líškaj – Netolický, Puliš, Sedliak, Kostrian, Danko, Mekýš, Prokop, Baran, Holos

Vyrovnaný zápas so šťastnejším koncom pre futsalistov FC Sa mi nechce, ktorí si tak napravili reputáciu po minulotýždňovom debakli.

Fenoméni: Mriška – Hudec, Bodor, Neuschl, Obertáš, Hriň, Čierny, Hrmo, Miškela

For Fun: Baran – Bien, Hanus, Bartolen, Dobrota, Klement, J. Dunko, M. Dunko, F. Dunko

Po polčasovom oťukávaní oboch mužstiev prevzali iniciatívu zápasu Fenoméni. Na ihrisku mali prevahu vo všetkých herných aktivitách a zaslúžene zvíťazili.

Dream Elitte – Loptoši 3:6 (3:2)

Góly: Buzalka 2, Durbák – M. Kováč 3, M. Vrtík, Tinák, Snopko

Dream Elitte: Prokaj – Durbák, Palasthy, Selyem, Hankovič, Šimek, Vývoda, Buzalka

Loptoši: Oťapka – M. Kováč, Pilník, J. Vrtík, M. Vrtík, J. Janek, L. Janek, Tinák, Snopko

Prvý polčas mali miernu prevahu hráči Dream Elitte, zužitkovali ju na vedenie 3:2. V druhom polčase však prebrali taktovku hry Loptoši, nedovolili súperovi skórovať a zápas otočili. Hráčov Dream Elitte môže mrzieť množstvo zahodených šancí.

Pitelovskí strelci – Blomquist 8:5 (4:1)

Góly: Fábik 2, Ponický 2, Henžel 1, Egyed 1, Mišík 1, Kollár – R. Pobežka 3, Schvarczbacher 1, Francz 1

Pitelovskí strelci: Forgáč – Mišík, Egyed, Ponický, R. Mališ, Fábik, Milčík, Henžel, Kollár

Blomquist: Ďurča – R. Pobežka, M. Pobežka, Francz, Schvarczbacher

V nezáživnom prvom polčase zaujal len otvárajúci gól Pitelovej priamo z rohu. Celý zápas mali miernu prevahu Pitelovskí strelci, vyjadrili ju aj výsledkovo. Prvé tri body do tabuľky si tak zapísali Pitelovčania, Blomquist ostáva bez bodu posledný.

Fenoméni – Nesia 1:9 (1:3)

Góly: Poprac 2, Slaný 2, M. Hudák 1, Barák 1, Budinský 2,D. Hudák 1 - Neuschl

Fenoméni: Mriška – Hudec, Bodor, Neuschl, Obertáš, Hriň, Čierny, Hrmo, Miškela, Kliman, Karásek

Nesia: Jurica – Hudák ml., Hudák st., Budinský, Poprac, Barák, Ňino, D. Hudák, Slaný, Černaj, Pajerský

V prvom polčase si Nesia vypracovala dvojgólový náskok. V druhom ho umnou hrou zvýšila a zaslúžene zvíťazila.

Blau Granas – Invisible 7:13 (4:4)

Góly: Osika 4, Mojžiška 2, Čatnoky - Gallo 4, Lipták 6, Pažout 1, Mezei 1, Vincent

Blau Granas: Zaťko - Hazucha, Husár, Kubina, Džugan, Čarnoky, Mojžiška, Mojžiš, Čierny, Šupka, Mistrík

Invisible: Pažout – F. Mezei, M. Mezei, Gallo, Lipták, Horváth, R. Hudec, Vincent, Haluška, Dobrota

Raketový nástup Invisible znamenal vedenie 0:3. Hráči Blau Granas sa však osmelili a dokázali stav stretnutia otočiť na 4:3. Od tohto momentu hru na ihrisku ovládli futsalisti Invisible a zápas dotiahli do víťazného konca.

Rozhodovali: Krajčík, Kundrata

ŠK Inter: Kováč – T. Neuschl, B. Neuschl, T. Hric, Mazúr, Marianik, Kubík, Majer, Lupták

Fo-Fo: Ďurča- P. Abrahám, S. Gulička, Paller, Pobežka, Bugár, F. Mezei, Gregáň, Francz, Wollner

Od začiatku sa na ihrisku odohrával nervózny zápas dvoch kvalitných celkov. Mužstvá sa striedali vo vedení. Šťastena sa však usmiala na stranu Fo-Fa. V závere zápasu za stavu 3:4 vsadili Interisti všetko na jednu kartu a odvolali brankára. Tento zámer sa im však stal osudným, keď hráči Fo-Fa poľahky svoj náskok zveľadili dvomi gólmi do prázdnej bránky. Obhajca titulu tak po dlhej dobe zaváhal a do tabuľky si nepripísali ani bod. Tento oku lahodiaci zápas poškvrnili šarvátky a výkriky hráčov na adresu hlavného rozhodcu. Obe mužstvá pravdepodobne zabudli nato, že zimná liga sa hrá hlavne pre zábavu a kôli spestreniu dlhej zimnej futbalovej prestávky.

Old School HV – Spartakovci 9:5 (4:2)

Góly: A. Širáň 3, P. Širáň 1, Ziman 2, Kasza 2, Považan 1 – Ondrejka 2, Zvara 1, J. Hric 1, Mališ 1

Old School HV: Mecele – P- Širáň, V. Širáň, A. Širáň, Kazsa, Považan, Brhlík, Ziman

Spartakovci: Mriška – Ondrejka, Zvara, Hudec, Haluška, Mališ, L. Hric, M. Hric, J. Hric

Spartakovci nepochopiteľne zaspali úvod zápasu, čo hráči Old School výborne využili na pohodlné ujatie sa vedenia 4:0. V ďalšom priebehu sa Spartakovci dostali do tempa, dokázali skorigovať na 4:2. Snažili sa dotiahnuť na súpera „otvorením hry“, to sa im však stalo osudným, keď hráči Old School rýchlymi brejkami svoje vedenie zvýšili a víťazstvo už z rúk nepustili.

All Stars – SRC Catalunya 5:0 (kontumačne)

6. SRC Catalunya 3 0 0 3 3:33 0

1. Muži z útulku pracujú na poli a starajú sa o dobytok. S nápadom prišiel miestny farár Foto 2 780
  2. V tomto úseku si dávajte pozor! Zrážka so zverou môže mať vážne následky (+FOTO Z MIESTA) 1 751