OKRESNÝ FUTBAL: Zápas Hod.-Hámre Kremnica prerušil dážď

Výsledy 18. kola I. triedy, 16. kola II. triedy Sever a Juh.

Repište zdolalo Brehy a zvýšilo svoj náskok na čele tabuľky.Repište zdolalo Brehy a zvýšilo svoj náskok na čele tabuľky. (Zdroj: KAROL KRIST)

Góly: vlastný, Šimko, Hric

Rozhodoval: Ivan, 70 divákov

St. Kremnička: Sámel - Francz, Pašák, Abráham (30. Bugár), Paller, Poliak P., Poliak M., Gulička S., (50. Palenčár), Petruš, Gulička L. Pobežka (80. Mezei).

Slaská: Ertl - Lalo, Mališ J., Bahno, Hric, Mališ M., Boldiš, Vanko, Topolan, Šimko, Silný.

Hostia boli jednoznačne lepší, domáci hrali v poli ale nevyužili šance, za čo ich trestali hostia a dávali góly.

JURAJ PAULÍK

Horná Ves - Lovčica-Tr. 2:2 (2:1)

Rozhodoval: Oslanec A., 60 divákov

Horná Ves: Číž – Wagner (66. Urgela), Marianik, Neuschl T., Mecele, Širáň A., Neuschl B., Širáň V., Hric J.(50. Kasza), Kubík (60. Bien), Hric M.(50. Dobias )

Lovčica-Tr.: Bahno - Macko, Bajnok, Debnár, Kapusta, Kováč, Krajčí, Pilník(80. Koza), Vrtík, Jusek, Tinák (70. Janek)

Začiatok zápasu ovplyvnil prudký dážď a mužstvá sa na ihrisku hľadali. Prvú šancu mali na prekvapenie hostia, dobre však zasiahol brankár Číž. V 20. min. sa domáci gólom Kubíka ujali vedenia. Vzápätí v gólovej šanci stiahol unikajúceho A. Širáňa hosťujúci Bajnok, a od 30 min. hrali hostia desiati. V 35. min. hostia centrovali a na prekvapenie všetkých skončila lopta v sieti. Domáci však dali do šatne druhý gól Tomášom Neuschlom. V druhom polčase sa domáci nevedeli za stáleho dažďa naďalej presadiť. V 50. min. chytil Číž samostatný nájazd hráča Lovčice. V 60. min. dobre vystrelil Kubík. V 66. min. domáci zaváhali a hostia vyrovnali. Do konca zápasu na ťažkom teréne dobíjali domáci bránu hostí. Gól sa im však streliť nepodarilo, a tak zápas skončil deľbou bodov.

DUŠAN REITER

Hod.-Hámre – Kremnica 0:2 nedohrané

Zápas prerušil dážď

Voznica – Župkov 1:1 (1:0)

Góly: Blaho - Repiský

Rozhodoval: Truban, 80 divákov

Voznica: Pukan - Maslan, Beňovský, Valach, Kúšik, Blaho M., Blaho K., Nemec P., Brodziansky P. , Mocpajchel

Župkov: Meliš - Lipiansky, Štefanka M., Mlinárik J., Jelínek R., Struhár, Goral, Rendla, Eržiak, Repiský R., Hric M.

Vo vyrovnanom zápase zaujala v 15. min. strela domáceho kapitána, ktorá však skončila tesne vedľa. V 30. min. sa domáci ujali vedenia z pokutového kopu po faule na Nemca. V druhom polčase zúžitkovali hostia miernu prevahu, keď po krídle ušiel Repiský a krížnou strelou vyrovnal na 1:1. Ďalšie šance už hostia ani domáci nezužitkovali, a tak sa zápas skončil remízou.

KAMIL BLAHO

Lutila – Lovča 4:2 (3:0)

Góly: Hric V., Majer, Hriň, Páleník

Pred slušnou diváckou kulisou sa v derby zápase, ktorý sledovalo 200 divákov zrodilo víťazstvo domácich.

Bzenica - Rudno nad Hronom 0:1

Gól: Luky

Vyrovnaný zápas, viacej šancí si vypracovali hostia. Jednu z nich premenili na konci prvého polčasu, a tak si odviezli všetky tri body.

JAROSLAV BÚRY

Repište – Brehy 2:0 (1:0)

Repište potvrdilo úlohu favorita, a tak aj naďalej zostáva na čele tabuľky. Domáci svoj náskok na špici i zvýšili, keď Horná Ves zaváhala na domácom trávniku s Lovčicou-Trubín

Rozhodoval: Dobrík, 50 divákov

B. Štiavnica B: Kraják (47. Szabo) – Žikla, Čík, Kmeť, Beňadik, Potančok (46. Binder), Béneši (69. Malatinec), Pastier, Číž, Neuschl (46. Ševčík)

L. Vieska: Kováč – Puskajler, Ferko, Urblík, Husár, Koka, Mojžiška, Krátky, Nesnadný, Hoang, Šály

Domáci boli na ihrisku lepším tímom. Keby premenili ponúknuté šance, mohli vyhrať aj väčším gólovým rozdielom.

ĽUBOMÍR BARÁK

O. Grúň - T. Breznica 0:1 (0:0)

Gól: 81. M. Bicka

Rozhodoval: Priebera, 50 divákov

O. Grúň: Šuhajda – Števko, Maslen, R. Baláž (76. Bielik), Vinca, Boledovič, Šuriansky, Macek, Jánoš (68. Haring), Šulva, J. Baláž

T. Breznica: Pavol – Kruľák (78. Galbavý), Forgáč, Gaži, Števlík, Bicka, Mikuška (46. Daniš), Kiss, Šebo, Žembery (88. HomoĽa), Lauko (48. Juristy).

Vyrovnané stretnutie. Útoky sa prelievali hore-dolu. V 81. minúte hostia rozvlnili sieť po nepriamom kope. Domáci už nedokázali na gól odpovedať, výborne im zachytal brankár Šuhajada.

JOZEF SEDLIAK

B. Belá – Prenčov 2:1 (0:1)

Góly: 70. Weis, 80. Palašti – 31. Raučina

Rozhodoval: Berta, 60 divákov

B. Belá: Prokaj – Hanzlík, Palašti, Dulaj, Lupták, Bartík, Lakatoš, Weis, Hankovič, Lacko, Zelinka

Prenčov: Husár – Krajčovič, Výboh, Dolinský, Hronček, R. Blahút, M. Blahút, Raučina, M. Chovan, Beňovic, A. Chovan

Po zbabranom prvom polčase domáci otočili zápas.

JÁN ČÍK

Vyhne - H. Hámre 2:1 (1:1)

Góly: Benča, Kašiar - Majsniar

Rozhodoval: Supka , 80 divákov

Vyhne: P. Bosák – Sančík, Hrnčiar, Lachata, L. Bosák, Osika (46. Vanko), Lupták, Benča, Babic (70. Filip, 82. Barborík), Bugár, Kašiar

H. Hámre: Siekela – Lavrov, Herko, Štubňa, Fantoris, Beniač, Majsniar, Mokrý, Ježko, Muha, M. Štubňa

Vo vyrovnanom prvom polčase sa ujali vedenia v 27.min. hostia. Domáci vyrovnali v 30. minúte po penalte. Druhý polčas boli domáci hráči aktívnejší, loptu mali častejšie v držaní z čoho pramenil i víťazný gól.

JOZEF HALAJ

Prestavlky – Dolná Trnávka 0:5 (0:4)

Góly: R. Boška, R. Kysel 2, M. Struhár 2

Rozhodoval: Oswald , 80 divákov

Prestavlky: Strelka – R. Kráľ, J. Kukučka, Ľ. Kukučka, P. Kukučka, J. Haring, Kráľovenský, Rozenberg, Štyriak, M. Kráľ, M. Haring (13. Kováč)

D. Trnávka: Kotrlec – Dodok, Páchnik, Boška (74. Böhn), Kopčan, Dovec, Slušný (79. J. Turský), R. Kysel (60. Špilberger), Baran, Struhár (68. Turský), M. Kysel

Domáci začali veľmi svižne, už v 5.minúte nastrelili brvno. To bolo z ich strany však všetko. Hostia svojho súpera predčili bojovnosťou, technikou a hlavne chuťou hrať futbal.

Rozhodoval: Pinka, 100 divákov

Kr. Bane: Hlaváč – Medveď, Ivan, Neuschl, Lupták, Hrmo, Priwitzer, Wagner, Majda (70. M. Sekereš), Gavorník (85. Ernek), Knapp

Jastrabá: F. Henžel – T. Mališ, Barborjak, A. Mališ, Rafaelis, Hrmo, Bajnok, L. Hric, P. Mališ (73. M. Ivan), M. Henžel (55. Srnka), Haško

K zápasu dobrej úrovni prispeli rozhodcovia svojím dobrým výkonom. Akcie sa striedali na oboch stranách. Domáci doťahovali náskok súpera celý zápas. Deľba bodov je zaslúžená.

RUDOLF OSWALD

Pitelová - J. Lehota 1:1 (0:0)

Góly: Štefanka - Greguš

Rozhodoval: Kutlák , 80 divákov

Pitelová: Barát – Egyed, Spišiak, Ponický (68. Cibuľa), Mališ (62. Kubík), Nárožný, Urgela, Paučo, Štefanka, Miklo, Henžel

J. Lehota: Malík – Konradcký, Šipkovský, Greguš, Schwarzbacher, D. Karásek, Š. Karásek, Gustinák, Toth, Baniš, Fedeš

Vo vyrovnanom zápase sa hostia po chybe domácich ujali vedenia. Neskôr sa domácim podarilo vyrovnať.

MARIÁN ŠTEFANKA

Ihráč - Tr. Hora 1:1 (0:1)

Góly: Ľ. Gajdoš - Trsťan

Rozhodoval: Slosiar, 70 divákov

Ihráč: M. Kollár – Ceplák, R. Kollár, Kubík, M. Ivan, P. Gajdoš, Ľ. Gajdoš, Kysel, Matúška, Henžel, R. Ivan

Tr. Hora: Mališ – Trsťan, Beňo, Karvaš, Urgela, T. Tončo (Struhár), L. Tončo, Ivan, Klačanský, Dúbravský (Štaf), Líner (Mužík)

V prvom polčase mali viac z hry hostia, vedenia sa ujali z priameho kopu. V druhej časti domáci zatlačili, vyrovnávajúci gól strelili až v nastavenom čase.