SKUPINA A
6. kolo:
Švihači – Galaktikos 6:9 (1:4)
GÓLY: Gulička 2, Balogh 2, Mekíš ml. 2 – Rapčan 4, Macejko st., Macejko ml., Barák 2, Pelegríni
Hoci Galaktikos zvíťazil iba o tri góly, vedenie kontroloval počas celého priebehu.
Sklené Teplice – Elroz 3:14 (1:9)
GÓLY: Horný, Osika 2 - Bodor 3, Šimko 2, Šimon 2, R. Hudec, T. Hudec, Netolický, Nesnadný, Škriniar, Čamaj 2
Zápas sa mohol skončiť aj vyšším skóre, no Elroz po dosiahnutí pohodlného vedenia hral iba toľko, koľko potreboval.
FC XXXL - FC Sa mi nechce 8:5 (4:2)
GÓLY: Miertuš 4, Masarovič, Maruniak, Tinák, Bahno – Čiliak 3, Prokaj 2
Zápas ovplyvnili tri rýchle góly hráčov FC XXXL. Napriek enormnej snahe sa vedenie futsalistom FC Sa mi nechce už strhnúť nepodarilo.
Tabuľka po 6. kole:
1. Driapači 5 5 0 0 54:33 15
2. FC XXXL 5 4 0 1 43:29 12
3. Galaktikos 5 3 0 2 47:38 9
4. Elroz 3 2 0 1 30:14 6
5. Štefulov 4 2 0 2 37:24 6
6. FC Sa mi nechce 2 1 0 1 15:10 3
7. Švihači 4 0 0 4 19:44 0
8. Sklené Teplice 6 0 0 6 26:79 0
SKUPINA B
6. kolo:
Janova Lehota - Hronská Dúbrava 10:0 (4:0)
GÓLY: D. Karásek 4, Šipkovský 3, P. Karásek 2, Čief
Janova Lehota potvrdila úlohu favorita a Hronskej Dúbrave nedovolila na víťazstvo pomyslieť počas celého priebehu.
Bring Trucking – Sršne 5:15 (2:8)
GÓLY: Pobežka 3, Francz 2 – Lešták 3, Cvejkuš 4, Kamas 2, vlastný, J. Páleník 2, S. Páleník 2, Pavko
Pohodlné víťazstvo Sršňov, Bring Trucking nekládol takmer žiadny odpor.
Perla – Jastrabá 15:5 (9:1)
Strelcov gólov kapitáni nenahlásili.
Jastrabá prepásla úvod zápasu, čo Perla využila a ujala sa pohodlného vedenia. Hoci sa tím z Jastrabej ešte pokúšal niečo so zápasom spraviť, Perla na palubovke jasne dominovala, predvádzala krásne akcie na jeden dotyk, ktoré sa museli páčiť aj najnáročnejším divákom. Výhra Perly je plne zaslúžená.
Tabuľka po 6. kole:
1. Wartburgovci 4 4 0 0 53:16 12
2. Perla 4 3 0 1 45:29 9
3. Jastrabá 4 3 0 1 32:30 9
4. Janova Lehota 3 2 1 0 21:10 7
5. Sršne 3 2 0 1 33:18 6
6. Pema 4 1 2 1 23:25 5
7. Bring Trucking 5 1 1 3 25:48 4
8. Loptoši 4 0 0 4 25:46 0
9. Hronská Dúbrava 5 0 0 5 17:52 0
Zostava víkendu: Weber (Janova Lehota) – D. Karásek (Janova Lehota), Pobežka (Bring Trucking), Miertuš (FC XXXL), Lešták (Sršne)