GÓLY: 84. D. Karásek – 20. M. Víglaský, 67. Hanák

J. LEHOTA: Weber – P. Karásek, Koneracký, Kortiš, D. Karásek, Herinek, Gustiňák, J. Páleník, Štefanovič, Tóth, M. Karásek

V. LEHOTA: Jenis – M. Víglaský, T. Víglaský, Baranec, Hudec, A. Víglaský, Polc, Vozár, Kocian (79. Ďatko), Mašír, Jenis

Obojstranne bojovný zápas, ktorému by viacej pasovala remíza.

GÓLY: 25. Gordulič, 77. Bahno, 89. Silný

ROZHODOVAL: Meliš, 92 divákov

B. ŠTIAVNICA: Kraják – Pastier, Čík (85. Nedorosčík), Kmeť, Ferenčík, Číž, Chmelina (72. Židík), Šíma, L. Židík, Necpal, Halát (61. Beták)

SLASKÁ: Ertl – Silný, Gašparík, Hric, Bahno, Debnár, Mališ, Mikula, Lalo, Gordulič, Masarovič

Domáci začali dobre, nevyužili však dve čisté gólové šance a umne hrajúci hostia im na konci prvého polčasu strelili gól. Aj v druhom dejstve začali domáci aktívne a mali i optickú prevahu, no umne hrajúci hostia ich potrestali ďalšími dvomi gólmi. Väčšina domácich hráčov podala výkon na veľmi slabej úrovni.

ĽUBOMÍR BARÁK

Lovča – Tekovská Breznica 3:0 (2:0)

GÓLY: 25. M. Páleník, 45. Kukučka, 80. Rapčan

ROZHODOVAL: Nitško, 80 divákov

LOVČA: J. Rapčan – Beňo, Neuschl , J. Páleník, Budinský, M. Rapčan, R. Urgela, Šebeň, Matuška, M. Páleník, Kukučka (67. F. Páleník)

TEK. BREZNICA: Pavol – Kruľák (46. Forgáč), Říha, Juristy, Žembery, Bicka (85. Šikeť), T. Galbavý, Ľ. Lauko, Daniš, Mikuška, A. Lauko (J. Galbavý)

Diváci v Lovči videli za chladného počasia pekný futbal. Skóre zápasu otvoril v 25. min. M. Páleník, keď dobre tečoval Šebeňovu strelu – 1:0. V prvom polčasu si Lovčania vypracovali ešte niekoľko gólových príležitostí. Ujala sa z nich ešte jedna, keď sa v samom závere presadil Kukučka – 2:0. Hostia predviedli v prvom polčase sympatický výkon, no gólovú šancu si nevypracovali. V druhom polčase sa hral nervózny futbal. Lovča svoje víťazstvo poistila gólom Rapčana, keď dobre zahrala štandardnú situáciu. Hostia pokračovali v dobrej hre, no všetky ich náznaky zlikvidoval Rapčan. Tekovská Breznica okúsila horkosť prehry po prvýkrát až v 14. kole na ihrisku v Lovči.

BORIS ŠANDOR

Hod.-Hámre – Kremnica 4:0 (2:0)

GÓLY: 21., 70. Listofer, 26. Bocian, 53. Sartoris

ROZHODOVAL: Foltán, 51 divákov

HOD.-HÁMRE: F. Danko – Smelák, Brodziansky, Pleško, Kapusta, Bocian (50. T. Gulaša), Frim (86. Izák), Listofer, Danko (75. Laurov), Sartoris (84. Vuong), Kramár (63. Muha)

KREMNICA: Lachký – M. Urgela, Kuzma, Hric, Chladný, Ziman, Ďurica, S. Urgela (62. Palík), Antal, Schmidt (70. Bielik), Hovorič

Lutila – Bzenica 1:1 (1:0)

GÓLY: 41. Š. Francz – 78. Rybár (11m)

ROZHODOVAL: Truban, 50 divákov

LUTILA: Chromík – P. Poliak, Spodniak, T. Krnčok (75. Bartolen), M. Krnčok (46. Majer), Francz, M. Poliak, Kanina, Goral (46. Mokroš), Golha, Al Muaquet

BZENICA: Pažout – Benča, M. Kliman, Erhardt, A. Kliman, Leba, Demko, Búci, Rybár, Krištof, Šimko (70. Meliš)

Domáci začali náporom, najväčšiu šancu mali v 40. min., no Kanina samostatný nájazd nepremenil. O minútu sa domáci dočkali, keď odrazenú loptu dorazil Francz – 1:0. V druhom polčase mali domáci tri šance, ktoré však nevyužili, čo ich mrzelo, keď v 78. min. po vymyslenej penalte vyrovnal Rybár.

JAROSLAV VITTEK

Hliník nad Hr. – Brehy 2:0 (0:0)

GÓLY: 73. Minyu, 81. Krčmárnik

ROZHODOVAL: Kutlák, 30 divákov

HLINÍK: Kúšik – Goral (75. Kicko), Krčmárik, Ďuriš, Fehérapaky, P. Mališ, Ďuriš, Minyu (88. Meliš), Kochol, Bosák (85. Kúšik), Deneš (46. J. Mališ)

BREHY: Kosec - M. Polc, Vozár, Tužinský, Binda, Holý, Gorbov, Uškrt, Predajniansky, Tužinský, Šalka, str: P. Vozár, J. Gaži

Zápas začali aktívnejšie hostia, no gól sa im streliť nepodarilo. Iniciatívu následne prebrali domáci a vypracovali si tri veľké šance, ktoré však tiež nepremenili. V druhom polčase sa zmocnil lopty P. Mališ, prehodil obranu hostí a Minyu otvoril skóre – 1:0. V 81. min. prebral loptu v pokutovom území Krčmárik a rozhodol o triumfe Hliníka – 2:0.

JAROSLAV KRŠIAK

Horná Ves – Stará Kremnička 4:0 (1:0)

GÓLY: 42. Považan, 47. Kubík, 58. Karakačanov, 77. Lupták

ROZHODOVAL: Šimič, 100 divákov

H. VES: Mikula – Karakačanov (81. Kuzma), Kasza, Kubík, V. Širáň, B. Neuschl, Hudec, Považan, Dobias (66. Urgela), Lupták, T. Neuschl (52. Osvald)

ST. KREMNIČKA: Ďurča – T. Gulička, L. Gulička, Abrahám, T. Bugár, J. Bugár, Paller, S. Gulička, Pašák, Palenčár, F. Mezei

Domáci sa po zimnej prestávke na ihrisku hľadali a rozbiehali sa pomalšie. Po viacerých nepremenených šanciach strelili prvý gól až v 42. min. zásluhou Považana. V úvode druhého polčasu zvýšil vedenie domácich po peknej akcii hlavou Kubík – 2:0. Tretí gól strelil v 58. min. Karakačanov – 3:0. V ďalšom priebehu zápasu domáci hru kontrolovali a v 77. min. upravil na konečných 4:0 Lupták.

6. Veľká zmena v FK Pohronie: Tréner Foltán skončil 59
  7. Titul v Košiciach bol najviac. Na zápas som kupoval 34 lístkov, spomína Dušan Andrašovský 34