Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Na horúcej pôde cenný bod Pohronia

V 6. kole nadstavbovej časti remizovali futbalisti Pohronia v Novom Meste nad Váhom 1:1.

DOXXBET LIGA

Nadstavba 6. kolo

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM – FK POHRONIE 1:1 (0:1)

GÓLY: 62. L. Šebek – 18. Abrahám, ŽK: Sekereš, Abrahám, Paraj.

ROZHODOVAL: Čiernik, 240 divákov.

NOVÉ MESTO: Belic – Miklovič, Šupka, Kutaj, Lopušan, Urban, Bariš, Vlado, M. Šebek, Iablokov (46. Straka), L. Šebek. Tréner: M. Lintner.

POHRONIE: Plach – Sekereš, Prikryl, Zuziak (56. Gregáň), Garaj (73. Páleník), Jarabica, Abrahám, Blaho, Paraj, Orolín, Sojka (56. Urgela).Tréner: Š. Zaťko.

Novomešťania po minulotýždňovom víťazstve v Trnave chceli bodovať naplno i proti Pohroniu. Začali preto od prvých minút predvádzať útočný futbal. Najskôr v 3. min. Urban našiel L. Šebeka, no tomu zobral v poslednej chvíli loptu brankár Plach. O päť minút to z diaľky skúšal Iablokov. V 12. min. predviedli akciu bratia Šebekovci, no ani tá nepriniesla domácim hráčom radosť. Pohrončania sa rýchlo otriasli z počiatočného tlaku súpera a v 18. min. išli do vedenia, keď gól strelil Abrahám z ofsajdom zaváňajúcej situácie. V ďalších minútach sa hralo útočne, no zväčša iba medzi šestnástkami. I druhý polčas začali lepšie hráči AFC. Najskôr v 59. min. po presnej prihrávke M. Šebeka L. Šebek v dobrej pozícií prekopol. O tri minúty sa však už nemýlil. Po kolmej prihrávke a zaváhaní obrancu L. Šebek vsietil vyrovnávajúci gól. Hostia aj naďalej hrozili rýchlymi protiútokmi. V 68. min. Abrahám mieril vysoko nad a o tri minúty Gregáňovu strelu zlikvidoval Belic. Záverečné minúty patrili Novomešťanom. Martin Šebek v 79. min. prešiel až do šestnástky, no Plach dobre vybehol. V 85. min. sa snažil z dobrej pozície skórovať L. Šebek, no opäť zakročil Plach. Záverečnú strelu vyslal minútu pred koncom M. Šebek, ktorého strela išla tesne vedľa ľavej tyče. Domáci tak v boji o záchranu stratili dva body.

Ostatné výsledky 28. kola: Dubnica – Slovan B 1:5, Šamorín – Trnava B 1:0.

1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  9. Hygge ako životný štýl
  10. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.

Ilustračná foto

Včerajšie výsledky PCR testov odhalili viacero okresov s nulovým prírastkom pozitívne testovaných.

2 h
Testovanie v Žiari nad Hronom.

Obyvatelia využili aj možnosť online registrácie.

24. jan
Momentka zo zápasu proti Púchovu.

Futbalisti Pohronia absolvovali ďalšie dva prípravné zápasy. Najskôr si zmerali sily so Žilinou, cez víkend doma privítali futbalistov Púchova.