DOSPELÍ
DOXXBET LIGA
Nadstavba 7. kolo
17.5 o 10:30
Slovan Bratislava B - FK Pohronie
III. LIGA
24. kolo
Ne 16. 5. o 17:00
Čadca – Žarnovica
Námestovo – Nová Baňa
Makov – Pohronie jun. (nedeľa)
Dohrávané 18. kolo
STREDA 13.5 o 17:30
Nová Baňa – Martin
Žarnovica – FK Pohronie jun.
V. LIGA
22. kolo
Ne 17. 5. 2015 o 17:00
Repište – Bacúch
Št. Bane – Č. Balog
Priechod - Voznica
Dohrávané 16. kolo
STREDA 13.5 o 17:30
Badín – Repište
Št. Bane – Hrochoť
Voznica - Sásová
I. TRIEDA
22. kolo
17. 5. 2015 o 17:00 hod.
Janova Lehota – Lovča
Hodruša-Hámre – Tekovská Breznica
Brehy – Slaská
Bzenica – Stará Kremnička
Veľká Lehota – Horná Ves
Kremnica – Banská Štiavnica
Lutila – Hliník nad Hronom
II. TRIEDA SEVER
20. kolo
17. 5. o 17:00 hod.
Krahule – Šašovské Podhradie (9:30)
Kopernica – Trnavá Hora
Nevoľné – Hronská Dúbrava
Ihráč – Jastrabá
Kremnické Bane – Pitelová
Lovčica-Trubín – Ladomerská Vieska
II. TRIEDA JUH
20. kolo
17. 5. o 11:00 hod.
Sklené Teplice – Horné Hámre (sobota)
Hronský Beňadik – Prenčov (10:30)
Vyhne – Prochot
Banská Belá – Prestavlky
Malá Lehota – Ostrý Grúň
Rudno nad Hronom – Dolná Trnávka
DORAST
II. LIGA STARŠÍ A MLADŠÍ DORAST
24. kolo
Ne 17. 5. 2015 o 10:00 a 12:30
N. Baňa – K. N. Mesto (10:30 a 13:00)
Bánová – Pohronie
III. LIGA DORAST – JUH
22. kolo
Ne 17. 5. 2015 o 14:30
Poltár – Žarnovica
IV. LIGA DORAST SKUPINA C
21. kolo
Ne 10. 5. 2015 o 14:00
S. Ľupča – Lovčica (So 9. 5. o 16:30)
Kremnica má voľno
Hliník sa zo súťaže odhlásil
ŽIACI
U 15
Nadstavba 6. kola
16. 5 o 14:00
Zvolen - Pohronie
U14
Nadstavba 6. kola
16. 5. o 16:00
Zvolen - Pohronie
U13
Nadstavba 6. kola
17.5. o 10:00
Pohronie - Zvolen
U12
Nadstavba 6. kola
17. 5. o 12:00
Pohronie - Zvolen
II. LIGA STARŠÍ A MLADŠÍ ŽIACI
22. kolo
So 16. 5. 2015 o 10:00 a 12:00
R. Sobota – Žarnovica
Poltár – B. Štiavnica
Fiľakovo – N. Baňa
III. LIGA STARŠÍ A MLADŠÍ ŽIACI
22. kolo
So 16. 5. 2015 o 10:00 a 12:00
Revúca – Kremnica
Sliač – Prestavlky (Ne 17. 5. o 13:00 a 15:00)
Hriňová –Hliník n. Hr.
MALÝ FUTBAL ŽIACI
4. kolo o 1. až 8. miesto
16.5 o 10:00
Lad. Vieska – Štiavnické Bane
Veľká Lehota – Lovčica-Tr. (17:00)
Hod.-Hámre – Lutila (17.5 o 15:00)
3. kolo o 9. až 13. miesto
16.5 o 10:00
Vyhne – Banská Belá
Prenčov – Tr. Hora (17:00)