Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Organizátorka protestu adresovala list primátorovi Žiaru, ktorý sedí v parlamente za Most-Híd (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

jedno viem, a to že Antala už nebudem voliť ako budúceho kandidáta na primátora Žiaru nad Hronom, ako povedal Fico aj vrece zemiakov je lepšie, ( chcem tam človeka čo má svoj názor, a nie je viazaný straníckym rozhodnutím).
 
Hodnoť

 

a chcem sa poďakovať Miške Čilíkovej za to, ako všetko bolo pripravené. Miška veľké ĎAKUJEM, nie je nám jedno kde žijeme, a som rád že sú ešte ľudia ktorím to tiež nie je jedno.
 
Hodnoť

 

pán antal nehnevajte sa, ale toto, čo ste zo seba dostali sú hrozné kydy a grcanice. ste obyčajný aparátčik bez názoru. váš kolega šebej mal aspoň toľko slušnosti a cti, že odišiel z parlamentu, aby sa nemusel podieľať na tejto fraške. pán antal, stratili ste moju dôveru a môžete zabudnúť, že odo mňa dostanete hlas vo voľbách v novembri 2018. aj tak ste do volieb išli ako podvodník, ktorý si uvádza trvalý pobyt v meste a to napriek tomu, že dlhé roky bývate s rodinou v rodinnom dome v obci lutila. je mi z vás zle, môžete sa hanbiť.
 

 

Karol, máš moje veľké +, ja len dúfam že Žiarčania si otvoria oči a budú voliť kohokoľvek len nie Antala. Dúfam že Žiarčania nebudú iba ovce. Bez svojho názoru, a pochopia že nepotrebujú obyvateľa susednej obce za primátora. Dúfam že ich to uráža, aby si niekto myslel ako krásne a voňavo ich osr****l.
 

 

Len tak mimochodom, tento príspevok je príklad "Slušného Slovenska" ? Ďakujem, ale takéto "Slušné Slovensko" si neprosím. Primátor svoj názor vyjadril úplne jasne a transparentne. To že mu nedáte svoj hlas je Vaše právo. Ale niekoho dehonestovať za názor nie je už vôbec Vaše právo. Je to len výpoveď o Vašej úrovni. Pekný deň.
 

Byť slušný,

býva často dosť ťažké, no kto chce zmeny, tak musí aj to dokázať! Neslušnosťou neprispejete k slušnosti! Musí sa to naučiť aj opozícia a najmä tí, ktorí sú už svojou neslušnosťou všeobecne známi, nemusím ich menovať.
 

 

čo je slušné na tom, že kandidujem na primátora Žiaru, lebo som si v meste ponechal trvalý pobyt, ale reálne žijem a bývam s rodinou mimo mesta? To je iba obyčajná vypočítavosť a využívanie medzery v zákone, ale nie je to nič poctivé ani čestné a ani morálne. Hlavne, že sme každú nedeľu v kostole, všakže? Ináč aj klamstvo je smrteľný hriech, ak sa nemýlim...Alebo sa niečo v Biblii zmenilo za posledné roky?
 

Pomenujte

tú medzeru v zákone, prosím. Ja nie som sympatizant súčasného primátora, ale to, kde chodí spávať, predsa voliči vedeli, resp. vedia. Veď v Žiari sa všetci poznajú.
 

 

https://domov.sme.sk/c/2079019...
SLU3NOSŤ? Ako to povedal Fico, vyhraj voľby a môžeš všetko. Slušnosť sa už potom nenosí, stačí že za ním stojí sfanatizovaný dav obdivovateľov, nepoučiteľných ako pri HZDS. História ukazuje ako sa tu riadil štát a štátna moc v rukách jednotlivca bola zneužívaná.
 
Hodnoť

Pán Antal

ako poslanec NR SR urobil správnu vec, že sa priklonil k tomu, aby súčasná vládna koalícia pokračovala až do riadnych parlamentných volieb. Vláda vyšla z výsledkov volieb a nasledujúca tiež vyjde z výsledkov volieb. Slovensko je republikou s parlamentnou demokraciou, tento fakt si treba ctiť. Tiež treba prísť voliť a rozhodnúť! Uvidíme aká bude účasť vo voľbách. Nespoliehajte na ulicu, alebo na petície, príďte voliť!
 

 

Vláda síce vzišla z volieb z marca 2016, ale situácia sa zmenila už len tým, že z pôvodnej vládnej koalície vypadla strana Sieť, ktorá sa rozpadla a jej poslanci sa stali súčasťou klubu Most-Híd alebo sa stali nezaradenými. A nemaj strach, voliť určite prídeme...
 

 

Národ Slovenský, ovce poslušné to ale nechcú vidieť, lebo ich vodca oblbuje o tom ako príde peklo, a krv, lebo on nebude pri korite. Áno, situácia sa zmenila a k horšiemu, stačí si zapnúť ktorú koľvek televíziu večer a všade sú prehmaty súčasných vládnych politikov a ich prisluhovačov. Tak o čom je výsledok volieb z 2016?
 

 

je úplne zbytočné na toto reagovať, a je úplne zbytočné sa baviť s niekym kto je ortodoxne zažratí za niečo. Takýto človek apriori odmieta aký koľvek logický argument. Preto nebudem a nechcem s nikým kto nevidí silu argumentov diskutovať o ničom. Inak takýto stav sa vola Brainwashing, teda vymývanie mozgov. Apropo, tu nejde ani tak o medzeru v zákonoch, ako o slušnosť a dodržanie základných pravidiel slušnosti, teda ak naozaj žijem v Lutile tak budem kandidovať tam, a nie napríklad v Žiari nad Hronom, alebo Lovčici Trubíne, lebo som tam niekedy býval. O tomto píše Karol Tarambula, a súhlasím vo všetkom s ním.
 
Hodnoť

Dávno sa čudujem žiarčanom,

čo by mali byť Slováci ako repa a zvolia si za primátora poslanca za Most-Híd, keď som ho videl v tom čase na plagátoch, tak som nevedel či sa mám smiať alebo plakať :)
Protesty sú v demokracii normálne, ale prikladať protestom v ZH, kde sa zúčastnilo pár občanov nejakú váhu, považujem za prehnané - myslím, že väčšina účastníkov vôbec nepociťuje problémy veľkej politiky a mali by sa zamerať na tú bližšiu, komunálnu.
 


Už ste čítali?