Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Na domov pre seniorov budú žiadať úver. Denný stacionár nateraz nebude (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Excelentný domov seniorov,

s výhľadom na diaľnicu a pri správnom smere vetra sa môžu osviežiť hlbokým dýchaním splodín zo Slovalca
 
Hodnoť

Kto bude robit zadanie na obstaravanie?

Moja firma . MB . Ale pod inym nazvom , podlimitním.
Vždy sa teším na bohatú diskusiu o otazkach tykajúcich sa Žiaru. Konečne aspon jedna. Avšak ani Jedna na zastupitelstve. To na (ne)čisto zasadne den vopred a rozhodne. Jeden, náš najvyšší Generaliszimus , sám zmení otázky na odpovede, a potom občan už nemusí chodit. Ten jeden sa o všetko postará. Začal tak że predal vlastny byt mesta. A tak sa teda k majetku mesta stavia ako k vlastnemu. To boli Jadrany a odtial nie je daleko do Albanska, potom pomohol mestu zarobit pár drobnych na prenajme namestia. Mimochodom pridite v lete do chladku platanov kym ich korene neznicia kanalizaciu na ktorej stoja. Môžete zadarmo zaparkovat a ak zaparkujete pozrite si na Appke či je to miesto kde stojíte volne ,... Zatial je to zadarmo hoci zhotovitel uz mesačny najom dostava a aj gážu odvádza Zadávatelovi...CykloPOMNIK do osady je ovenčeny najvačším počtom stojanov na počet bicyklov. Dva stojany na jeden bicykel. Viete že na opravy a úpravy premostení vodnych tokov treba povolenie?
Otázok by bolo určite vela. Kam sa podel dreveny balkon z kaštiela? A prečo kaštiel najprv neohodnotili a až potom nekupil? Kolko nas bude stát rekonštrukcia a ako to zadlži mesto? A k tomu sa pridá navyšenie rozpočtu štadiona další uver na plavaren,.. Však musí zarobit aj naslednik tronu z TSM,...Ak už ste zohnutí nenechajte sa kopat a ..bat a prestante sa bat a začnite počítat a začnite sa pytat. Začnite trebars tym že prečo by si mesto malo predat kulturny stánok a historicku žiarsku budovu ak už všetko na namestí vydojili do vlastneho( za dudášsky groš či forint) a možno vám bude stačit tien z platanov , Ak ovšem nevyvalia kanalizaciu. Nič by sa nestalo už teraz všeličo v tom našom Žiali smrdí. Tak do toho a pište milí žialčania.
Váš Martin Balazs
 
Hodnoť

Antal čistí svoj Facebook

Od "nevhodnych" otázok dôchodcov. Takže dôchodcovia sa nemusia zbytočne starat do života mesta a môžu čakat na stacionár v tienI platanov a bezstarostne hrat pétanque
 


Už ste čítali?