Piatok, 15. december, 2017 | Meniny má Ivica

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Sobotné rozprávkovanie: Sranda banda

Kde a kedy ?

Kedy: 30. apríla o 16.00 hod. 

Kde: Kino Akademik

Popis

Pripravte sa, priatelia, valí sa na Vás tornádo! Sranda Banda show je komediálna Family show, v ktorej sa miešajú krásne bábky, výborná bruchovravecká technika a trefný multivrstvový humor. Neinfantilné energické divadlo je popretkávané gagmi tak, aby pobavilo celú rodinu. Show je absolútne unikátna a nikde inde v Čechách a na Slovensku ju neuvidíte.

30. apríl 2016 o 17:00 v Kine Akademik, vstupné: 3,00 €.

  • Drzák Elvis – Napriek tomu, že Elvis je papagáj, vôbec toho nenarozpráva veľa. Zato svoj dlhý zobák strká do všetkého, čo sa okolo neho pohne a všetko chce vedieť. Ľúbi pop-corn a kofolu.
  • Korki – obluda zo suda – Korki má jedno oko menšie, a tak vidí všetko skreslene. Vyzerá ako z rozprávky, no je to moderná príšera. Narodil sa na skládke a žije u Wolfiho v sude vedľa Cice tulenice. Spomedzi zvierat má rád zajaca. Na smotane. Čo vidí, to zje. Deti milujú jeho rozprávky a bájky.
  • Marťan Flok – Najkontroverznejšia postava Srandy bandy. Má dve ruky, osem chápadiel a názory ako z inej planéty. Pozemské deti ho zbožnujú. Vyliahol sa na planéte Pluto a tak hovorí plutónskym dialektom.
  • Drak – mudrák – Vendelín je najmúdrejší drak na svete, no myslí si to o sebe len on sám. Rád číta obrázkové knižky a miluje hádanky. Chcel by chrliť oheň, no zatiaľ len tak trochu dymí.
  • Polopotkan Fidél – O Fidélovi sa veľa nevie, pretože väčšinu dňa prespí. Myslí si o sebe, že je vačica, no nie je si istý, keďže nikdy nijakú nevidel. Deti si o ňom myslia, že je to prerastený potkan a majú pravdu.
  • Gorila Turbo – Turbo je najrýchlešia opica na svete, ktorá je taká rýchla, že nestíha sledovať samú seba. Najprv koná, až potom myslí, ak vôbec myslí… Za banán Vám dá čokoľvek na svete. Na Slovensko prišla zo Zaire. Obľúbené slovo: Umba!
  • Cica tulenica -Cica tulenica je najmilšie zvieratko celej show. Má rada i ľudí, ktorých nepozná a rada sa k deťom pritúli. Narodila sa v cirkuse, no nechceli ju tam lebo má jednu plutvu trošku menšiu. Cica je veľmi hravá a rada šteká.
  • Nindža adept Lenny -Lenny nie je veľmi chytrý, no je o to priebojnejší. Rád deťom ukazuje kúzla, miluje zmrzlinu a práci sa zásadne vyhýba. Obľúbený film: Nindža korytnačky (Ninja turtles). Nemá rád motoristický magazín. Po večeroch sedí na gauči a máča si nohy vo vode.

Zdroj: www.srandabanda.sk