Pondelok, 22. január, 2018 | Meniny má Zora

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Richard Müller & band: To najlepšie tour 2016

Kde a kedy ?

15. júna o 18.00 hod. v SPSA EGB (Bývalý Dom kultúry) na Námestí Matice Slovenskej v Žiari nad Hronom. 

Popis

Po obrovskom minuloročnom úspechu sa Richard Müller opäť chystá na turné! Tentokrát pripravil pre fanúšikov „To najlepšie tour“, na ktorom sa predstaví v šansónovej polohe.  Najkrajšie Richardove balady si tak môžete užiť v komornej atmosfére a v nových aranžmánoch. Nenechajte si ujsť hity „Milovanie v daždi“, „Rozeznávám“, „Rieka“, či „Koniec sveta“  v podaní  akustických hudobných nástrojov ako klarinet, flauta či kontrabas, ktoré spolu s rytmickou sekciou dotvoria neopakovateľný hudobný zážitok.  Richard Müller sa s „To najlepšie tour“ zastaví v 12-ich slovenských mestách od Šale až po Bardejov.

„Šansón je typický tým, že je celkom obnažený. Verím, že  „Milovanie v daždi“, „Rozeznávám“, „Koniec sveta“ a ďalšie piesne v podaní  akustických hudobných nástrojov ako klarinet, flauta či kontrabas, budú neopakovateľným hudobným zážitkom,“  dodáva Richard  Müller.

Richard vystúpi so svojou kapelou, s ktorou sa už pripravuje v skúšobni. Bude ho sprevádzať gitarista Peter Markuljak, klávesista Matej Benko, kontrabasista  Martin Gašpar, Michal  Žáček, ktorý hrá na dychové nástroje a bubeník Juraj Kuchárek.

S „To najlepšie tour“ sa Richard Müller s kapelou zastaví v 10-tich slovenských mestách od Šale až po Bardejov. Sériu komorných koncertoch odštartuje 16. mája.

 

 To najlepšie tour 2016

15.05. - Levoča 

16.05. - Stará Ľubovňa

17.05. - Bardejov

18.05. - Brezno

20.05. - Námestovo

31.05. - Levice

06.06. - Topoľčany

07.06. - Šaľa

08.06. - Senica

09.06. - Nové Zámky

15.06. - Žiar nad Hronom

16.06. - Rimavská Sobota